Pages:
Author

Topic: Ethereum Classic - ( ETC ) - Bilgi ve Paylaşım - page 25. (Read 37231 times)

full member
Activity: 266
Merit: 242
Arkadaslar zamaninda 20c den aldigim 1000 adet etc duruyor.Kenarda dursun ben bunlari cok uzun sure 100$ seviyesine kadar saklayacagima kendime soz verdim.Sizlerde tutun etclerinizi 2018 de etc cok guzel projeler icin kullanilacaktir
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
hersey yeserdı yıne %10-%15-%20 bır tek ETC duruyor yerınde. etc nın patlaması fena olacak gıbı. etherın yaptıgına benzer bır hareket yapabılır. gazı alırsa bır anda 50 dolara atabılır kendını. bır an dedıgım ether gıbı 10 gunde fılan Cheesy
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Bu rahat birakmiyorlar ,su an kesinlikle 70k olmaliydi alt destegi.Bakalim ne zaman etc rahatlayacak

81k dan almistim epeydir bekliyorum

Bende 0.00723000 seviyelerinden almıştım. 5 gün oldu hala bekliyorum. Artacağına daha da aşağıya gidiyor. Sanırım Etc'ler elimizde kaldı. Bi işe de yaramıyor. Poloniex'ten değerine bakıp bakıp duruyorum.

rahat bırakmamaları ıyı bırseydır. fıyatının yukselmesını neden engellerler. cunku alttan toplamak ıstıyorlardır. yeterınce topladıklarını dusunduklerı zaman onlar arttıracak zaten fıyatı. sabır. cogu balına ether artısından yeterınce kazanamadı. bu kadar artacagını tahmın edemedıler etherın bence. o yuzden etc yı tutuyorlar bu sevıyelerde artmasına ızın vermıyorlar.. etc nın artışıda ether gıbı olacak bır an da fırlayacak.

Aynen öyle rahat bırakmamaları iyi bir şey hocam.Etc yi daha dip yaptırıp toplamak istiyorlar.Ne zaman yükselmeye kalksa kafasına vurup dur bir dakika diyorlar
hero member
Bu rahat birakmiyorlar ,su an kesinlikle 70k olmaliydi alt destegi.Bakalim ne zaman etc rahatlayacak

Bende 0.00723000 seviyelerinden almıştım. 5 gün oldu hala bekliyorum. Artacağına daha da aşağıya gidiyor. Sanırım Etc'ler elimizde kaldı. Bi işe de yaramıyor. Poloniex'ten değerine bakıp bakıp duruyorum.

rahat bırakmamaları ıyı bırseydır. fıyatının yukselmesını neden engellerler. cunku alttan toplamak ıstıyorlardır. yeterınce topladıklarını dusunduklerı zaman onlar arttıracak zaten fıyatı. sabır. cogu balına ether artısından yeterınce kazanamadı. bu kadar artacagını tahmın edemedıler etherın bence. o yuzden etc yı tutuyorlar bu sevıyelerde artmasına ızın vermıyorlar.. etc nın artışıda ether gıbı olacak bır an da fırlayacak.
brand new
Activity: 0
Merit: 0
Hemen indirdiler yine bu etc 2018 e kadar boyle surunur arkadaslar.Yil sonuna dogru hareketlenecektir su belirsizlik bir bitsin bakalim

Aslinda kimse bisey indirmedi kademeli olarak 4 buyuk alim yapildi ama arkasindan millet devam etmedi almaya. 1 2 kademeli yuksek alim daha yapilsaydi belki takilirdi millette ama millet btc ile ugrasiyor suanda altcoinlere ilgi ikinci plana atildi

Kademeli alim falan degil.
Spekulasona dayali bir tweet yuzunden millet saldirdi.
Sonra karsi taraftan "yok oyle birse" denilince, geldigi yere cakildi.
Olay bundan ibaret.
Bahsi gecen tweet
https://twitter.com/barrysilbert/status/888454770884739073Yanit
https://twitter.com/coinbase/status/888461774818746368
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data

newbie
Activity: 20

brand new
Activity: 0
adamlar böyle hacimli bir coinde bile pump dump yapıyorlar anlık (15 dk da %10 çıktı indi) sanki shitcoin hayret edilecek bir şey.

Bu oyle bi pump&dump olayi degil.
Hersey atilan bi tweet le baslayi ardindan gelen duzeltmeyle sona ermis.
full member
Activity: 392
Merit: 107
Alım için biraz düşmesini bekliyorum. Uzun süreli alıp unutmak istiyorum. Bir türlü beklediğim fiyatı göremedim. Etc yakın zamanda bir patlama yapacak bana göre.
full member
Activity: 266
Merit: 242
newbie
Hemen indirdiler yine bu etc 2018 e kadar boyle surunur arkadaslar.Yil sonuna dogru hareketlenecektir su belirsizlik bir bitsin bakalim

Aslinda kimse bisey indirmedi kademeli olarak 4 buyuk alim yapildi ama arkasindan millet devam etmedi almaya. 1 2 kademeli yuksek alim daha yapilsaydi belki takilirdi millette ama millet btc ile ugrasiyor suanda altcoinlere ilgi ikinci plana atildi
full member
Activity: 308
Merit: 105
adamlar böyle hacimli bir coinde bile pump dump yapıyorlar anlık (15 dk da %10 çıktı indi) sanki shitcoin hayret edilecek bir şey.
hero member
Activity: 700
Merit: 553
etc yi dolar bazlı takip etmekte fayda var, sağlam duruyor her türlü inişe çıkışa rağmen.Sepetimde bulunuyor ve kolay kolay vazgeçemeyeceğim bir coin.,50 doları bi geçsin bakarız.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
Balinalar etc ye girdi bakmanizi oneririm suan belki satmak isteyen  yada uzun suredir bekleyen falan vardir

Aynen hocam doğru diyorsun Balinalar başladı yine
newbie
Balinalar etc ye girdi bakmanizi oneririm suan belki satmak isteyen  yada uzun suredir bekleyen falan vardir
hero member
Nedense ETC aldığım zaman bir daha çıkamıyorum ama her elimde ETC olmadığında da satın almak istiyorum. Garip bir ilişkimiz var kendisiyle, sanki buradan 20-25 $ hemen ulaşabilecekmiş gibi gözüküyor ama ETC bu belli olmaz. Bulunduğu yere bir demir attı mı biraz zor hareket ediyor.

duzeltme hareketı basladı sanırım. btc yukselısı ıle btc bazında baya gömdüler şımdı btc kasma zamanı. artışa gectı.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Nedense ETC aldığım zaman bir daha çıkamıyorum ama her elimde ETC olmadığında da satın almak istiyorum. Garip bir ilişkimiz var kendisiyle, sanki buradan 20-25 $ hemen ulaşabilecekmiş gibi gözüküyor ama ETC bu belli olmaz. Bulunduğu yere bir demir attı mı biraz zor hareket ediyor.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 413
Şansıma bugünlere almayı düşünüyordum düştüğünü görüncede ''fırsatı'' kaçırmadım ve alım yaptım umarım güzel bir kar getirisi olur.Uzun vadeli olarak bekleyeceğim.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
111 tane attım Ledger'a. 100 dolar olunca hatırlatın Cheesy
Pages:
Jump to: