Pages:
Author

Topic: Ethereum Classic - ( ETC ) - Bilgi ve Paylaşım - page 24. (Read 37231 times)

full member
Activity: 266
Merit: 242
Acaba diyorum elimde hatırı satılır mıktarda etc var böyle bunları satsam da btc ye dönsem mi
bcc verecekler nasıl olsa onlarıda hemen satar tekrar etc ye geçerim diyorum ama
satma fırsatı verirlermi bize,malum heryerde bcc dump tagleri dolanıyor
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Ben de bu seviyelerden ethereum classic almanın faydalı olacağını düşünüyorum.Şuan zaten piyasada hangi coini görsem alım fırsatı görüyorum hepsini almak istiyorum açıkcası  Grin

Valla bu piyasayı görünce her şeyden almak istiyor insan😂😂😂

aynen öyle şu an çoğu altcoin alım fırsatı veriyor bir hafta önce dahada düşüktü alamadık arkadaş kredi için bankaya gittim vermedi stratis e basacaktım parayı 3x yapmış olacaktım nerdeyse ama vermediler malesef.böyle bakakaldık
aman hocam borç parayla borsayamı girilir aman diyim bu işler genellikle zarar ettirir ben kesinlikle yaşantımı etkilemeyecek kadar yatırım yapıyorum coinlere ve icolara
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
Ben de bu seviyelerden ethereum classic almanın faydalı olacağını düşünüyorum.Şuan zaten piyasada hangi coini görsem alım fırsatı görüyorum hepsini almak istiyorum açıkcası  Grin

aynen öyle şu an çoğu altcoin alım fırsatı veriyor bir hafta önce dahada düşüktü alamadık arkadaş kredi için bankaya gittim vermedi stratis e basacaktım parayı 3x yapmış olacaktım nerdeyse ama vermediler malesef.böyle bakakaldık
sr. member
Merit: 260

legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
member
Activity: 70
Merit: 10
Classic'in ekstra bir potansiyeli var harekete tam anlamıyla geçmemiş kabul ediyorum. Ama SegWit2x'in başarılı olması ve Bitcoin Cash'in ciddi bir alternatif olarak ortaya çıkması durumunda tüm altcoinler yıpranacaktır. Classic kısa ve orta vadede sıkıntılı bir konumda gibi görünüyor.
full member
Activity: 588
Merit: 125
Bende etc ye güveniyorum.Düştükçe alıyorum arkadaşlar.Yıl sonu iyi yerlere geleceğiz  inşallah
hero member
Activity: 728
Merit: 501
etc de bu dump dalgasından fazlasıyla nasibini almış anlaşılan.Bana göre şuan piyasadaki çoğu coin için alım fırsatı.Keşke elimde daha fazla bitcoin alabilecek param olsa diye iç geçiriyorum piyasalara baktıkça.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Etc ye güvenim gitgide düşüyor. Tamamen p&d coini halini aldi. Projeyle ilgili Devamli olumlu haber aliyoruz ama bir sekilde fiyata yansimiyor. Hareketler de cok fazla random.
Yildirma politikasi bunlar etc dogru durust pump-dump coini olmadi benim bildigim.Ben 5$ seviyelerinden girdim ve hic satmadim.Mesela simdi easy projesine etc ile yatirim yapilabilecek bu ve bunun gibi projeler geldikce etc'nin degeride artacaktir.Etc henuz bebek emekliyor daha.Gercekten kullanima gecildiginde ben inaniyorum ki degeri cok artacaktir oda 2018 yilinda olacaktir.
hero member
Activity: 1008
Merit: 533
ETC yavaş yavaş piyasaya giriyor artık bu saatten sonra kimse etc yi tutamayacak ben çok güveniyorum
bir etc birde tezos benim gözdem,mesela bence güzel bir proje olan easymine etc blockchaini kullanacak sanırım bu bir ilk ve inşallah güzel başlangıç olacaktır.
https://steemit.com/easymine/@exortis/easymine-en-kolay-madencilik
Etc ye güvenim gitgide düşüyor. Tamamen p&d coini halini aldi. Projeyle ilgili Devamli olumlu haber aliyoruz ama bir sekilde fiyata yansimiyor. Hareketler de cok fazla random.
member
Activity: 90
Merit: 10
520.000 şu an poloda. yükselsin artık çok bekletti.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
ETC yavaş yavaş piyasaya giriyor artık bu saatten sonra kimse etc yi tutamayacak ben çok güveniyorum
bir etc birde tezos benim gözdem,mesela bence güzel bir proje olan easymine etc blockchaini kullanacak sanırım bu bir ilk ve inşallah güzel başlangıç olacaktır.
https://steemit.com/easymine/@exortis/easymine-en-kolay-madencilik
hero member
Activity: 700
Merit: 553
düşmeyen coin mi kaldı arkadaşlar lütfen Smiley hele şu 1 ağustos bi geçsin, la elinde btc tutanlara bcc verecekmiş hurraaaa diye ellerindeki altcoinleri satıp btc ye yüklenenler bi sakinleşsin Smiley sonra piyasa olması gereken yere gelir Smiley
sr. member
Merit: 260
Etc düştükçe düşüyor.Btc forku her coin gibi etc yide vurdu.Etc ye güvenimiz tam iyi yerlere gelecektir diye düşünüyorum
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
bundan 2 ay önce performans değerlendirmesi yapıyordum. etc de gözüme takıldı. bir sürü vaat var ve güvenilen insanlar arkasında. eth' un oğlunu seven de çok. ama gel gör ki github'da n ufak bir güncelleme dahi göremedikten sonra uzaklaşmaya karar verdim.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
etc yıldırma polıtıkasında beyler. sakın olun. en salak para bırımı bıle en az 2 kere tepe noktası goruyor. sabır bu ısın kılıt noktası. hangı fıyattan almıs olursanız olun elbet aldıgınız fıyata gerı gelecek ve hatta gececektır. ozellıkle etc. 40 kere yazdım burada. kore ve çin de 48 dolara kadar alıcı buldu. ve 3-5 btc lık hacımlerle degıl. mılyonlarca etc 38-48 dolar aralıgından satıldı alındı.
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
az daha dusersen sana bagladigim 1btc yi 0.5 btc yapicaksin alcak coin

Beyefendi lütfen forumda coinler hakkında hakaret edici laflar kullanmayalım. Sorması ayıptır hangi fiyattan Etc satın aldınız? Bende almıştım da şuan elimde kaldı. 0.00723000 seviyesinden almıştım ben. 😭

Benim durum sizinkinden de kotu ben 0.00801000 den almistim bagladik kaldi oyle

ETC bu panik yapmayın sağlam coin uzun dönemde 3-4e belki 50 ye katlayacak bir coin.
newbie
Activity: 20
Merit: 0

Beyefendi lütfen forumda coinler hakkında hakaret edici laflar kullanmayalım. Sorması ayıptır hangi fiyattan Etc satın aldınız? Bende almıştım da şuan elimde kaldı. 0.00723000 seviyesinden almıştım ben. 😭

Benim durum sizinkinden de kotu ben 0.00801000 den almistim bagladik kaldi oyle
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data

newbie
Activity: 20
Merit: 0
Pages:
Jump to: