Pages:
Author

Topic: Ethereum Classic - ( ETC ) - Bilgi ve Paylaşım - page 5. (Read 37230 times)

member
Activity: 276
Merit: 10
ethereum etc nın yankisiymiş duydugumda cok şaşırmıştım airdrop davasına flan pompaladılar bi ara baya bi kendini toparlayamaz bence ama yinede sen bilirsin.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Dikkat edilmesi gereken nokta bence şu: Borsalarda işlem gören binlerce kripto para arasında "gündelik hayatta yoğun kullanılabilen" hiç yok denilebilecek düzeydedir.
Yani tamamına yakını proje geliştirme evresinde. BTC ve ETH de buna dahil. Yani bir coine tokene girerken, gündelik hayattaki karşılığı sorgulanmıyor. Asıl prim yaptıran olay gelecek potansiyeli, projenin ilerleme kabiliyeti.
ETC 6 ay kadar önce 50 USD'ye yaklaşmıştı, daha da yükselecek potansiyeli vardı. Fakat piyasanın ayıya geçmesinden dolayı çakıldı. Şu sıralar 14 USD gibi alınabilecek bir düzeyde. İlk boğada eski günlerine dönebilir.
member
Activity: 448
Merit: 17
Kullanım alanı kullanım amacını çözemediğim coindir kendisi millet neden alıyor onu dahi bilmiyorum geçen fork yaptı forktan çıkan coinin fork yapması degişik geliyor bana
sr. member
Activity: 275
Merit: 250
Valla etc tutuyoruz Barry'nin hatırına ama bir yol olacağı yok. Her şeyi denediler. Fork oldu, büyük borsalara girdi, çok sayıda konferansta tanıtıldı ama hala fiyatta bir artış yok. Umuyorum yakın vadede bir yatırımcılarını sevinderecek haberler çıkar.
newbie
Activity: 182
Merit: 0
Piyasada bnb etc ve birkaç coin dışında son dönemde artış yakalayabilen coin yok.
Coinbase haberi de olmasa piyasada hareket olmayacak.
jr. member
Activity: 158
Merit: 1
Neredeyse son bir aydır en az zarar eden Jetonlardan biri oldubir şekilde kendini topladıyatırımcısının üzmeyeceğini düşündüğüm Bir jetondur
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
barry silbertın yatırım yaptığı coinlere dikkat etmek gerekiyor. adam sevdiği coinleri bir şekilde yukarılara taşımayı biliyor.
full member
Activity: 434
Merit: 100
ETC için bir şey söyleyemeyeceğim fakat genel olarak piyasa 4-5 aydır bize sadece negatif yönlü hareketler gösterdi. Eğer yıl sonunda gördüğümüz gibi bir boğa sezonu görürsek her coin artış gösterecektir.
member
Activity: 364
Şuan malesef hiç bir coin gerçek fiyatında değil bu sebepten bir fork coini olsa da genel bir yükselişte fiyatını yükselteceğini düşünüyorum. Ayrıca ethereum gelecek için çok şey vaat eden bir coin etc de bu durumdan yararlanabilir.
jr. member
Bir Çin Atasözü der ki: "Ethereum Classic(Etc) 100 Dolar olacak". Aynı atasözü Ethereum içinde geçerliydi ve Ethereum'un ulaştığı değer ortada. Umarım Etc'de hakettiği değere ulaşır ve yatırımcısının yüzünü güldürür.

Umarım atasözü doğru çıkar. Grin 100 dolar olması baya kar sağlar bize.
jr. member
Activity: 188
Merit: 8
satma dönemi gibi geldi bana ama son zamanlarda yatırımcıyı az da olsa korudu helal olsun vallaha az daha olsa bu coinden cepte olması gerekli
full member
Activity: 630
Merit: 102
Bir ara airdrop sebebiyle girmiş fakat beklenenden çok az pump yemişti ve geri dönüp girdiğim fiyata gelmişti. Bende hiç riske atmadan çıkış yapmıştım.
member
Activity: 220
zorluk karşısında mining geliri eth ile aynı ancak her geçen gün diğerleri ufak ufak düşerken kendisi minik minik atılımla çıkış tirendine girdi uzun zaman elimde tıuttuğum coindir kendisi ancak ne zaman sattım piyasa düştü. elimdeki gene eridi
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Bir Çin Atasözü der ki: "Ethereum Classic(Etc) 100 Dolar olacak". Aynı atasözü Ethereum içinde geçerliydi ve Ethereum'un ulaştığı değer ortada. Umarım Etc'de hakettiği değere ulaşır ve yatırımcısının yüzünü güldürür.
member
Activity: 280
hocam bence etc gerçek değerinde değil, ama ileride hak ettiği konuma gelecektir diye düşünüyorum
newbie
Merit: 0
Son iki haftadır piyasanın en sağlam coinlerinden biri. Coinbase haberi yavaş ve sağlam bir şekilde fiyatlanıyor.
jr. member
Activity: 140
Piyasaya yeni girip kendini Ethereum Killer olarak adlandıran bir çok shitcoine göre  Ethereum Classic bana daha çok güven vermektedir. Umarım piyasanın yeşil olduğu bir günde Coinbase'de listelenir de yatırımcılarını sevindirir.
jr. member
Activity: 420
Ethereum Classic son zamanlarda en az düşüş yaşayan coinlerden biriydi aslında. Ancak beklenen yükselişi bir türlü yapamadı.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
etc ile alakalı olumsuz düşüncelerim devam ediyor aslında bir dönem butun param ile etc almıştım ama sonra caydım gerçekten piyasanın eskisi olmak dışında hiç bir nanesi yok bence!

Şuan da zaten Bitcoin düşüşüne paralel olarak bütün alt coinler düşmekte. Piyasalar kan revan gölüne dönmüşken böyle konuşmak kimseye bir fayda sağlamaz. Artınca iyi düşünce kötü. Oh ne ala memleket. Etc'ye yanlış yerden girmişseniz bundan kendinizi sorumlu tutabilirsiniz sadece.
full member
Activity: 686
Merit: 101
etc ile alakalı olumsuz düşüncelerim devam ediyor aslında bir dönem butun param ile etc almıştım ama sonra caydım gerçekten piyasanın eskisi olmak dışında hiç bir nanesi yok bence!
Pages:
Jump to: