Pages:
Author

Topic: Ethereum Classic - ( ETC ) - Bilgi ve Paylaşım - page 7. (Read 37230 times)

sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Etc'de kritik seviye 200.000 Satoshi'dir. Bu rakamın altına düştüğü zaman alım yapıyorum ben ve uzun vadeli olarak düşünüyorum. Şöyle bir 10 kat artış falan bekliyorum. Hep düşecek değil ya birgün elbet yükselecek. Ayrıca Ethereum gibi madenciliği de yapılıyor. Ethermine.org'dan baktığımda madenci sayısı 10.000'in üzerinde. Birşeye talep varsa artacağı kesindir. Net söylüyorum.
newbie
Activity: 182
Merit: 0
Xrp, xlm ve etc geçen seneki fiyatlarının epey gerisinde. xrp ve xlm zaten beraber inip çıkıyorlar, etc tüm coinlerden bağımsız hepsi çıkarken düşer, diğerleri düşerken çıkabilir.
newbie
Activity: 84
Uzun vadede düşünürsek yatırım yapılmalı diye düşünüyorum fakat kısa vadede kar bırakmıyacağı kannatindeyim.Bitcoinin tahminimiz doğrultusunda yükselmesi gerçekleşirse bütün coinlerde olduğu gibi ciddi bir yükseliş beklerim ben.
member
Activity: 406
Merit: 10
Geçen sene Ltc ile beraber iyi kazandırdı. Sonrasında tüm coinler kanser ederken etc en az iki kat kanser etti. Yine de buralardan girilebilir.
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
Ethash algoritmaları içinde en çok kazandıran coin olarak ethereum classic görünüyor. Ethereuma göre %7 daha fazla.

Link

full member
Activity: 518
Merit: 102
simply getting the job done
valla beyler sürekli olarak arkasında ekip yok, pump dump coini diyip duruyoruz ama alıp satan da kazım yapan da güzel para kaldırıyor habire, kendi adıma çenemi kapatıyorum, kazanana da mani olmuyorum.
member
Merit: 12
1.5 ay önce şöyle bir şey çizmiştim şuana kadar tutarlı gidiyor.
https://tr.tradingview.com/chart/ETCUSD/PcHDB0OL/

Bundan sonrası bakalım benzeyecek mi?

Başka bir coin olsa aslında tam alım yeri burası ama etc'dir ne yapsa yeridir diyorum gerçi nerdeyse bütün coinler şuan alım yerinde sayılır. Bakalım nolacak...

Harika benzerlik yakalamışsınız. Geçen senelerde Ethereum Classicden çok kazandık ama son dönemde piyasadan da dolayı alım yapmaya çekiniyorum.
newbie
Activity: 3
bir ara airdrop yapılacak diye bir çok kişi aldı alanlar çok zarar ettiler etc değerinin altında değerine gelmesi için ekibin daha fazla çalışması gerekiyor
jr. member
Activity: 182
Merit: 1
Yeni etherum olması süper olurdu, düşünüyorum alsam mı diye ama karar veremedim henüz çünkü çok seçenek var.
member
Activity: 336
Merit: 17
Ya şuanda zaten bir çok koinlere tokeni hepsi yerlerde sürünüyor. Tek ilerleyen belki yeni çıkan koinlerdir. Yani düşünün zaten şuan ki Satoshi değerinin iki katına çıkmış en fazla. Yani piyasa düzgün olduğu zaman 60 dolar Felan olmuştur en fazla değeri. Şuan alınabilir sanki tabi yatırım tavsiyesi değil. Ben şuan aldım çok az. İster istemez guvenemiyorsun ki. Birde yani yeni icolara yatırım yapmak en mantiklisi.
jr. member
Activity: 532
Merit: 1
ETC çok güzel bir coin. Gelecek zamanlarda en az ETH kadar başarılı olacağına inanıyorum. Bakalım hep birlikde göreceyiz.
hero member
Activity: 629
Merit: 508
1.5 ay önce şöyle bir şey çizmiştim şuana kadar tutarlı gidiyor.
https://tr.tradingview.com/chart/ETCUSD/PcHDB0OL/

Bundan sonrası bakalım benzeyecek mi?

Başka bir coin olsa aslında tam alım yeri burası ama etc'dir ne yapsa yeridir diyorum gerçi nerdeyse bütün coinler şuan alım yerinde sayılır. Bakalım nolacak...
sr. member
Activity: 434
Merit: 278
ETC için ay sonuna kadar 1.zorluk bombası ve 2.mobile cüzdan ile ilgili açıklama gelmesi muhtemel görünüyor 3. olarak Asic resist için de çalışmalar yapılıyormuş. Eğer bu 3 duyuruda başarılı olur ve arka arkaya açıklanırsa güzel bir yükseliş gelebilir.

https://twitter.com/eth_classic/status/986332523314593792
member
ESKİ SEVİYESİNE ULAŞAN TEK COİN HERHALDE ETC  OLDU. 24 DOLARLARA KADAR DÜŞTÜ VE PİYASARIN DÜZELMESİ İLE  442 DOLARA KADAR ÇIKTI PİYASALAR TEKRAR DÜŞMEYE BAŞLADI. ETC NE KADAR DÜŞER BİLMİYORUM AMA MARTTA İYİ BİR ARTIŞ BEKLİYORUM PİYASALAR DÜZELİRSE Kİ MARTTA PİYASA UÇUŞA GEÇER DİYE DÜŞÜNÜYORUM.
member
Activity: 126
Renewable Energy Cryptocurrency
Fork öncesi aşırı bir düşüş olacağını sanmıyorum. İnsanlar forktan yararlanmakta isteyeceklerdir. Bu benim fikrim elbette sadece vur kaç için alım yapanda ciddi kitle var. Ben hiç girmiyorum ETC ye. Trader değilim orta ve uzun vade yatırım yapıyorum.
Bence de forktan dolayı gelecek olan bedava coinleri almak için millet elinde tutacaktır ve aşırı bir düşüş olmayacaktır. Ama 50 dolar beklentileri de kısa sürede olmaz diye düşünüyorum. Yapacağı çıkışları yaptı ve biraz yatayda dinlenmeli diye düşünüyorum.
member
Activity: 476
Merit: 75
Fork öncesi aşırı bir düşüş olacağını sanmıyorum. İnsanlar forktan yararlanmakta isteyeceklerdir. Bu benim fikrim elbette sadece vur kaç için alım yapanda ciddi kitle var. Ben hiç girmiyorum ETC ye. Trader değilim orta ve uzun vade yatırım yapıyorum.
member
Merit: 11
Fork öncesi 3te1 fiyatına bile inebilir. Forktan birkaç gün önce çıkmak lazım. Sonra 3-4 ay düştüğü bölgede takılır.
full member
Merit: 111
Etcnin altyapisi gayet iyi ustelik su an bile yatirim yapmak icin iyi bir zamanlama olabilir. Uzun zamandir takip ediyorum ve gelecegini parlak goruyorum
full member
Activity: 616
Merit: 118
32 ysd den aldığım bir coindir cok yuz ustu biraktı beni ama pek de umudum yok 40 usd aldına sat koyacağım indimi dibini goruyor
hero member
Activity: 784
Merit: 502
50$ geçerse önü açılır yarar geçer. İlk defa 50$ göreceği için çok önemli seviye etc için. Fork sonucu verilecek coini almak için biraz etc aldım çok içime sinmesede. Gümleyeceğiz gibime geliyor hayırlısı diyelim
Pages:
Jump to: