Pages:
Author

Topic: Ethereum Classic - ( ETC ) - Bilgi ve Paylaşım - page 9. (Read 37230 times)

sr. member
Activity: 532
Merit: 251
arkadaşlar fork olmasına daha 20 gün var. ben daha da yükseleceğini düşünüyorum. ethereum geçen seneki btc bazındaki rekor fiyata yaklaştı ancak etc oldukça uzak. airdrop bahanesi ile daha da yükseleceğini düşünüyorum. tek ihtiyacımız olan altcoinleri rahatsız edecek bir ortam oluşmaması, eğer altcoinler için kötü bir durum olmazsa en çok kazandıracak coin etcdir
member
Activity: 742
Merit: 19
ETC şu piyasanın kötü halinde bile güzel arttı.Bu seviyeden sonra girmek riskli geliyor bana.Piyasa bu haldeyken bu kadar artacağını pek düşünmemiştim ama güzel arttı.Erken giren arkadaşlara tebrikler.Birçok coinde terste kaldığımız için giremedik.Yoksa Etc'nin forku bir ay öncesinden belliydi.Fork olacak coinleri kaçırmamak lazım.
member
Activity: 266
Merit: 10
Erken alınsa iyiydi ama haber gelip geçtikten sonra alım yapmak riskli geliyor bana.
newbie
Activity: 154
Merit: 0
ETC nin fiyatı gerçekten çok arttı bunda fork söylentilerinin payı çok büyük.
hero member
Activity: 784
Merit: 502
Eskiden bittrexe gönderiyordum. Polo adresi dondurmuş bakım yapıyor olabilir çünkü şu sıraar etc pumplanabilir veya sağlam dumplanabilir. Kaliteli borsalar durumlarından haberdar oldukları coinin cüzdanını kitliyor olası pump/dump bombardımanının kendi içlerinde yaşanmasına engel oluyor. Sorun yaşayanlar mew adreslerine göndersin veya havuzda tutsun aynı şey
full member
Activity: 398
Merit: 101
ETC kazanlar, kazdıklarını nereye gönderiyo? Poloya gönderen varmı? Etherminea baktım poloya göndermeyin sorun var yazmışlar.
full member
Activity: 350
Merit: 100
Ethereum Classic hakkında çok fazla olumlu düşüncem olmamasına karşın şu fiyattan alınabileceğini düşünüyorum çünkü bi iki tık daha artacaktır.
member
Activity: 633
Merit: 15
en mantıklısı forka kadar etc kazıp, fork öncesi ya da hemen sonrasında çıkış yapmak..
member
Activity: 532
Merit: 12
iç,m hiç ısınmadı etc ye. önünde bir eth gerçeği var çok yükseleceğini sanmam ama önünde 5 mart diye bildiğim bir airdrop süreci  var o pozitif etkiler ama uzun süre devam  eder mi? bilemem...
hero member
Activity: 784
Merit: 502
150 dolar olur mu dersiniz valla olabilir. Forka kadar her gün %15 yapıp %5 düşse gizli gizli artarak rekor kırar. Hala çakılma riski var forklanacak coin sonuçta ve forku gerçekleştirecek ekibin elinde yüklü miktarda var
full member
Activity: 630
Merit: 102
750 ye kadar yolu olduğunu düşünüyorum ben ama son 1 günde aşırı pumplandı korkutmuyor değil. İçimden bir ses çık biraz düzeltme yer ordan girersin diyor. Ne yapacağımı bilemedim valla  Grin
newbie
Activity: 30
Şimdilik destekleyen borsa yok olacak mı bilmiyorum. Gelecek callistoları almak için etc lerin cüzdanda durması lazım.

cüzdan derken hocam hangisi
member
Activity: 406
Şimdilik destekleyen borsa yok olacak mı bilmiyorum. Gelecek callistoları almak için etc lerin cüzdanda durması lazım.
newbie
Bu fork muhabbeti nedir herkese mevcut olduğu kadar yeni coinden vs verilecekmiş kendi cüzdanımızdamı duracak yoksa borsada mı bilen varmı ?
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

$ETC'nin Barry Silbert dışında bir şandı yok, o da çok muallak. $ETC araksında destek kalmadı, hoş olsa ne yazar bi unicorn değil. Elimdeki $ETC'leri %60 civarı zararla elden çıkartım, başka altcoinlere girdim ki çok doğru seçim yapmışım.

İyi dileklerimle
newbie
en azından artık 50 dolar demesi lazım o kadar coin arasından adam gibi pump yemeyen tek coin bu herhalde
full member
Activity: 434
Merit: 100
O zamandan bu yana istenileni veremedi malesef fakat hala geleceği ile ilgili güzel düşünceleri olanlar var. Uzun vadede kazandırır mı bilemiyorum fakat düşünülmesi gereken coinler arasında.
newbie
Activity: 84
etc den uzak durmak daha iyi derim
newbie
Activity: 154
etc 2017 pek varlık gösteremedi fakat 2018 onun yılı olabilir mi
member
Activity: 271
XMONETA ICO
Cripto piyasasında bana ensoğuk gelen coin etc. Kimileri buna candır diyor ama ben bunun bir canlığını görmedim. Çok uzun süre ETC de kalmışlığım var her seferinde beni üzdü. Bundan böyle de 10X yapacağını düşünsem bile girmem bu koine. Ha meraklısı vardır. Hayrını görsün.
Pages:
Jump to: