Pages:
Author

Topic: Ethereum Classic - ( ETC ) - Bilgi ve Paylaşım - page 6. (Read 37230 times)

member
Activity: 539
Merit: 20
adamı çileden çıkarır bundaki hareketsizlik Smiley epey uzun zamandır kendinden bekleneni veremediği gibi sürekli daha kotu bir hal alıyor.
full member
Activity: 756
Merit: 104
Etc öyle bir dağıttı ki yok bir türlü toparlanamıyor yeni borsalar yeni haberler fork bilefiyatlamadı sayılır etc yi eth ile arasında bir oran var diye düşünürdüm ancak oran falan da kalmadı
newbie
Activity: 154
Merit: 0
Ethereum Classic inanılmaz talihsiz bir coin. Ne zaman yükseliş trendine girse piyasada birşeyler oluyor ve yarım kalıyor. Bitcoinin sert düşüşü çıkışı engelledi.
member
Activity: 406
Merit: 10
Ethereum Classic Major coinler içerisinde %15 ile en fazla geri çekilenlerden biri oldu. Son hafta verdiğini de geri aldı.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
benim de uv coinlerim arasında etc var, beklediğim hareketi bir türlü yapamadı, ama canı sağolsun elbet günü gelir . ledgerda yatıyor. coinbase haberi bencede fiyatlanmadı. listendikten sonra ciddi bi yukarı hareket bekliyorum
full member
Activity: 276
Merit: 100
ethereum classic son zamanlarda kademeli olarak yatırım yaptığım altcoinlerden biri. sene sonunda işler yolunda giderse fiyatın 4x yapacağı beklentisine sahibim. yatırım için ideal bir kripto para.
newbie
Ethereum classic'in yükselişi de düşüşü de yavaş oluyor. Bu coinin yapısı böyle herhalde. Bu sefer sabırlı olanlara kazandıracak gibi görünüyor.

Bu sefer hızlı tepki verdi sanki. %7 civarında bir artış ile en çok yükselen coinlerden birisi etc oldu.
member
Activity: 406
Merit: 12
Ethereum classic'in yükselişi de düşüşü de yavaş oluyor. Bu coinin yapısı böyle herhalde. Bu sefer sabırlı olanlara kazandıracak gibi görünüyor.
full member
Activity: 616
Merit: 108
ETC nin yükseliş trendinde olduğunu düşünüyorum, piyasa koşulları iyi olursa kısa vade için %20 si var gibi.

%20 den daha fazlası var ama çok bıktırdı, ve resmen btc karşısında zayıf halka. btc nın en ufak bır hareketıne ılk tepkıyı veren coın. bu sebeble artmakta zorlanıyor ancak etc ye bull geldıgınde herkes vay aq dıyecek ne kacırmısız gene,

Doğrudur hocam, btc bazında bir hafta, on gün gibi bir süre için beklentim bu. Orta vadede getirisi daha fazla olabilir.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
ETC nin yükseliş trendinde olduğunu düşünüyorum, piyasa koşulları iyi olursa kısa vade için %20 si var gibi.

%20 den daha fazlası var ama çok bıktırdı, ve resmen btc karşısında zayıf halka. btc nın en ufak bır hareketıne ılk tepkıyı veren coın. bu sebeble artmakta zorlanıyor ancak etc ye bull geldıgınde herkes vay aq dıyecek ne kacırmısız gene,
full member
Activity: 616
Merit: 108
newbie
Ethereum Classic kazmaya devam ediyorum. Şuan değeri düşük olabilir ama Coinbase'de listeleneceği gece ciddi bir artış olacağını düşünüyorum. Bitcoin Cash Coinbase'de ilk listelendiği gece tarihi değerlere çıkmıştı. Ethereum Classic  ile aynı durum neden olmasın.

Şu anda kendi algoritmasında en yüksek gelir ethereum classicde sanırım (whattomine verilerine göre).
Hareket olarak illet ve ağır kanlı bir coindir, umarı ciddi yükseliş gelir.
member
Activity: 518
Merit: 15
Ethereum Classic kazmaya devam ediyorum. Şuan değeri düşük olabilir ama Coinbase'de listeleneceği gece ciddi bir artış olacağını düşünüyorum. Bitcoin Cash Coinbase'de ilk listelendiği gece tarihi değerlere çıkmıştı. Ethereum Classic  ile aynı durum neden olmasın.
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
Ethereum Classice güven olmaz ama piyasa şartları nedeniyle haberin fiyatlanamadığını düşünüyorum. Piyasaya güven gelince tepki verecektir.
jr. member
Activity: 182
Artmasını dört gözle bekliyorum piyasa iyi olduğu zaman beklentim fazla.
member
Activity: 448
ETC coinbase gireceği haberiyle iyi bi yükseliş yakalamıştı ama piyasadan kaynaklanan bi duumdan dolayı oda durdu bütün coinlerin beklediğigibi buda bull bekliyor
member
Activity: 195
-
valla ETC işi iyice yılan hikayesine döndü, bir iniyor bir çıkıyor ne olduğu belli değil bu koinin. bence uzun vade tutulmaz
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
bir öncekı artışlarda gıdemedı sebebı de sacma salak projelerın garıp garıp rakamlara gıtmesi etc ether vb sağlam coınler ıcın yakıt lazımdı. şimdi o sacma coınlerın hepsınden teker teker hacklendık calındık haberlerı gelıo Cheesy
jr. member
Activity: 158
Etc'de kritik seviye 200.000 Satoshi'dir. Bu rakamın altına düştüğü zaman alım yapıyorum ben ve uzun vadeli olarak düşünüyorum. Şöyle bir 10 kat artış falan bekliyorum. Hep düşecek değil ya birgün elbet yükselecek. Ayrıca Ethereum gibi madenciliği de yapılıyor. Ethermine.org'dan baktığımda madenci sayısı 10.000'in üzerinde. Birşeye talep varsa artacağı kesindir. Net söylüyorum.

artacak ancak ne zaman ben ve benim gibi arkadaşların aylık ödemeleri var malesef birikim yapamıyorlar.
newbie
Activity: 31
ETC uzun vadelide artış olacaktır güzel bi yatırım olabilir stokları tutanlar için
Pages:
Jump to: