Pages:
Author

Topic: ETHEREUM KAZMAK İÇİN GEREKENLER (sadece şuan bu madenciliği yapanlar cevaplasın) - page 10. (Read 37672 times)

member
Activity: 116
Merit: 10
Bir .bat dosyasına iki btc para verilir mi. Eğer .exe dosyası olsaydı belki verirdim. Hiç inandırıcı değil.

kartlar normalinin iki katı hash mine ediyorsa neden verilmesin bir günde cıkardım o parayı.
legendary
Activity: 1184
Merit: 1017
>>Bir .bat dosyasına iki btc para verilir mi. Eğer .exe dosyası olsaydı belki verirdim. Hiç inandırıcı değil.

sıkıntı yapma compile ederiz kardeş.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Bir .bat dosyasına iki btc para verilir mi. Eğer .exe dosyası olsaydı belki verirdim. Hiç inandırıcı değil.
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
ben 2(iki) bitcoin karşılığında bir bat dosyası edendim tıklıyorum çalışıyor. çok kolay.
İyi hoş da wallet yani cüzdan nasıl ve nereden açacağız. Ben bütün dosyaları topladım ücret falan da gerekmiyor pc kazmaya başlıyor sadece cüzdanı nereden oluşturacağımı bulamadım bi türlü. İlk olarak deneme olarak yapacağım çift ekran kartım var biri nvidia biri intel toplam 4GB. Baktım işler fena değil hemen amd r9 çakacağım  5tane falan
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
ne varya bu bat dosyasında 2(iki) btc ediyor bi şeyh falan mı yazıyor bunu Cheesy

okuyup üflenmiş olabilir Cheesy ayrıca nasıl 20 mhash garantisi verebiliyor kestiremedim ether kazarken cihazlarımızın ne olduğu önemli değilmi her pc yada makina aynı mı kazıyor?
member
ne varya bu bat dosyasında 2(iki) btc ediyor bi şeyh falan mı yazıyor bunu Cheesy

şeyh değil ama bu işlerin şahı diyelim.  Wink
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
member
ben 2(iki) bitcoin karşılığında bir bat dosyası edendim tıklıyorum çalışıyor. çok kolay.

R7 370 ile 20 mhs alıyorsunuz diye duydum. forumlarda fake bu görüntüler diyorlarmış kimse size inanmıyormuş doğru mu sayın paintblack bey?

doğrudur efendim ama düzeltmek lazım minimum 20 mhs. 20-25 mhs aralığında aslında.
legendary
Activity: 1184
Merit: 1017

R7 370 ile 20 mhs alıyorsunuz diye duydum. forumlarda fake bu görüntüler diyorlarmış kimse size inanmıyormuş doğru mu sayın paintblack bey?
member
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
Etherum Windows dan onay aldıktan sonra uçuşa geçti. Sadece bir coin olmayıp inernetin alt yapisini degistereci aciklamalariyla cikti. İlk zamanlar mining olmayacak dense de simdi bu is yapiliyor. Bir cok baslik aciliyor nasil yapilir ne gerekir bulut mu yapmaliyiz tarzinda sorular var ama bilen bilmeyen bol keseden atip tutuyor. Bu başligin altında gerçekten şuanda ekran kartlariyla kazan arkadaşlar var ise;
1- Hangi ekran kartını kullanıyorsunuz?
2- Pool mining mi solo mining mi?
3- Günlük elektrik tüketimi / günlük gelir ne kadar?
4- Günlük eth üretimi ne kadar
5- Cihazlarin veya toplanan bilgisayar/ekran karti toplam maliyet ne kadar?
6- Cüzdan nasıl alınır kazanılan eth nereye gider? Havaya gitmiyor sonuçta:)
Saygılar..
Pages:
Jump to: