Pages:
Author

Topic: ETHEREUM KAZMAK İÇİN GEREKENLER (sadece şuan bu madenciliği yapanlar cevaplasın) - page 9. (Read 37672 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
adam okudugunu bile dogru okumaktan o kadar noksan ki, benim nickimle, peteycameyi karistirmis, peteyhashminer diye bir sey yazmis.. temiz ignore edin beyler. herkez ignore ederse kendine kendine oynar burada.
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
petey pek inandırıcı degilsin . birsuru gpu var onla basıyorum . oldu canım biraz da bizim icin bas Smiley darpane bile bukadar basmıyo yavas bas .

ethereum ekibindekiler  bile bu kadar minig yapmamıstır .

bari cıkmadan once mininge basladım anca 4000 e yetistim deseydin Smiley

en dogru sistem burda herkese tavsiye ederim

https://bitcointalksearch.org/topic/ethereum-mining-icin-6-ekran-kartli-sistem-1408473

bu arada bu alpsea ile pete dikkat edin birbirinin avukatlıgını yapıyolar . alpsea daha mining yapacak sistem toplamak icin oneri istiyo bir actıgı baslıkta .

madem peteyhasminer biliyo ona sorup ogrenseydin ? milleti kandırmayın photosoplu resimlerle
Ulen kriptopara ne avel/avanak/boş/embesil bi adamsın. Dilenci gibi forumda dolanıp millete bulaşıyorsun. Ufacık bir mining sistemin bile yok ilkokul beyninle 15binTL mining sistem toplayıp satmaya çalışıyorsun. Millete yalan fake diyip vaktini boşa harcıyorsun, kazananları kıskanıyorsun bok atıyorsun.
Bu arada merak etme peteycameyden öğrendim basıyorum kazanıyorum çok şükür. S2kimi salladığım yerden aylık 1,000TL havadan para geliyor. Bunuda kıskan hatta çatla. Anca kıskanarak millete bok atarak kullan forumu. İcraata geçeceğin günleri bekliyoruz ama eth mining bitmis olur o süreye kadar.
+ yanlış adama bulaştın o videoyu izleyince artık buradaki kaydını silersin belki biraz utanmış olursun. Adamın sana yalan borcu mu var da 4000 ether bastım desin. Basmış iste kardeşim gözlerimle gördüm. Hem sanane?
Günün sözü: ZENGİNİN MALI ZÜĞÜRDÜN ÇENESİNİ YORARMIŞ !
legendary
Activity: 1184
Merit: 1017
kazamazsın 5450 ile. Minimum 2 gb ekran kartı rami olması lazım zaten.
hero member
Activity: 698
Merit: 506
arakaşlar AMD Readon 5450 ekran kartıyla günde ne kadar kazabilirim? Sizce kazdığıma değer mi?
member
Activity: 112
Merit: 10
yap bekliyorum . video edit denen bisey var . fotografta yapılan oynama videoda da yapılır bunu unutma . 1 mining cihazını 100 e cıkarabilirsin video ediitngde .

madem gunde 20 ether basıyosun 10 unu bana gonder o zaman inanıcam soz Smiley 10 tane ether gonderen dogru soyluyodur heralde .
legendary
tamam. üşenmiycem sırf senin için yapıcam. bakalım ondan sonra ne bahane öne süreceksin.
member
istanbul . madem oyle kanıtlarla video cek koy  yutuba da gorelim .

elektirgi kacak mı kullanıyosun yoksa o zaman isine gelmez yapmazsın zaten . neyse ben emniyete soylim de seni takibe alsınlar kacak elektrik suphelisi olarak . ipnden bulsunlar seni .

legendary
kriptopara hangi şehirdensin? eğer izmirdeysen gidelim benim mining merkezine bir göz at oraya, fake mi değil mi bir kontrol et.
member
Etherum Windows dan onay aldıktan sonra uçuşa geçti. Sadece bir coin olmayıp inernetin alt yapisini degistereci aciklamalariyla cikti. İlk zamanlar mining olmayacak dense de simdi bu is yapiliyor. Bir cok baslik aciliyor nasil yapilir ne gerekir bulut mu yapmaliyiz tarzinda sorular var ama bilen bilmeyen bol keseden atip tutuyor. Bu başligin altında gerçekten şuanda ekran kartlariyla kazan arkadaşlar var ise;
1- Hangi ekran kartını kullanıyorsunuz?
2- Pool mining mi solo mining mi?
3- Günlük elektrik tüketimi / günlük gelir ne kadar?
4- Günlük eth üretimi ne kadar
5- Cihazlarin veya toplanan bilgisayar/ekran karti toplam maliyet ne kadar?
6- Cüzdan nasıl alınır kazanılan eth nereye gider? Havaya gitmiyor sonuçta:)
Saygılar..

ya alpsea amacın ne senin iyice uyuz olmaya basladım sana . su 6. satırda ne o oyle yopk havaya mı gidermis vs . konuyu nerelere getiriyosun . biraz olayın ciddiyetini kavrayıp o sekilde yaklas .  peteyhasminera sor o bilir herseyi avukatlını yapıyosun ya
member
petey pek inandırıcı degilsin . birsuru gpu var onla basıyorum . oldu canım biraz da bizim icin bas Smiley darpane bile bukadar basmıyo yavas bas .

ethereum ekibindekiler  bile bu kadar minig yapmamıstır .

bari cıkmadan once mininge basladım anca 4000 e yetistim deseydin Smiley

en dogru sistem burda herkese tavsiye ederim

https://bitcointalksearch.org/topic/ethereum-mining-icin-6-ekran-kartli-sistem-1408473

bu arada bu alpsea ile pete dikkat edin birbirinin avukatlıgını yapıyolar . alpsea daha mining yapacak sistem toplamak icin oneri istiyo bir actıgı baslıkta .

madem peteyhasminer biliyo ona sorup ogrenseydin ? milleti kandırmayın photosoplu resimlerle
legendary
4000 ether ? bunu kac gunde urettiniz ve nasil bir sisteminiz var ? detay verirseniz herkes yararlanabilir .

bahsettiğiniz testnet olmasın ?

gpu lar var bir sürü, sürekli mining yapıyorum. ne tür bir detay istiyorsunuz ki?
copper member
4000 ether ? bunu kac gunde urettiniz ve nasil bir sisteminiz var ? detay verirseniz herkes yararlanabilir .

Abimiz ilk ciktigi zamanlarda baslayanlardan. Ben sahidim iyi kazaniyor. Eth calculator ile hangi gpu ile ne kadar basabilecegini hesaplayabilirsin. Tabi suan icin gunde 30-40 mumkun degil devasal bir gpu rig yoksa..
member

legendary
günde 32-35 tane basıyordum kısa bir zaman önce ama zorluk baya bir arttı. toplam 4,000 adet bastım.
member
jaxx.io burdan istediginiz tipte ethereum cuzdana ulasabilirsiniz
copper member
Bir .bat dosyasına iki btc para verilir mi. Eğer .exe dosyası olsaydı belki verirdim. Hiç inandırıcı değil.

verilmez tabi biz de şaka yapıyoruz zaten.

ha bu arada kendi minerim ile müthiş bir performans alıyorum. R7 370 20-25 mh arası bastırıyorum, R9 390 lara 33-40 arası.

bu arada şimdi dikkat ettim 800mh hız var ve günde 21eth kazanıyorsunuz öyle mi? Bunun için nasıl bi rig kurdunuz afedersiniz ama kaç bin lira bastınız yoksa resim yine troll mu google copy paste ?
legendary
Bir .bat dosyasına iki btc para verilir mi. Eğer .exe dosyası olsaydı belki verirdim. Hiç inandırıcı değil.

verilmez tabi biz de şaka yapıyoruz zaten.

ha bu arada kendi minerim ile müthiş bir performans alıyorum. R7 370 20-25 mh arası bastırıyorum, R9 390 lara 33-40 arası.

legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
ne varya bu bat dosyasında 2(iki) btc ediyor bi şeyh falan mı yazıyor bunu Cheesy

şeyh değil ama bu işlerin şahı diyelim.  Wink
Ekran kartını falan yazsaydınız bari hani 5 10mhs artar anlarım ama yoktan donanım gerektiren bi işlemi yazılımla halletmek yok öyle bi dünya
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
evet trollerin toplanma zamani gelmis demekki, arkadasa helal olsun diyoruz, algoritmanin kralini icat etmis, gunde yetmez ama 2 btc ile idare ediyormus. yakinda televizyona da cikar.
copper member

kartlar normalinin iki katı hash mine ediyorsa neden verilmesin bir günde cıkardım o parayı.
Bir günde 2btc yani 800$ neyle çıkartıyorsun baba. Topraktan külçe altın mı çıkartıyorsun yok öyle bir dünya  Grin
Pages:
Jump to: