Pages:
Author

Topic: Ethereum Vs. Bitcoin - page 5. (Read 15033 times)

jr. member
Activity: 630
Merit: 1
July 03, 2018, 12:40:56 PM
Bu karsilastirmayi neye gore yaptiginiza bagli. Eger fiyat olarak bakarsaniz btc nin ethereumu gecmesi imkansiz gibi birsey. Tum coinlerin babasi yenilmezdir. Ama olaya kullanim acisindan bakarsak ethereum daha ustundur. Teknolojik olarak daha yeni ve daha kullanisli. Tabi soylede bir durum varki oyle coinler geliyorku ikisinide topraga gomer. Bakalim ilerleyen gunlerde neler girecez.
jr. member
Activity: 94
May 24, 2018, 03:47:58 AM
BTC belli bir aşamadan sonra düşük sabit bir fiyatta kalacak diye düşünüyorum . Mevcut teknolojisi artık geleceğe taşıyamaz onu . Ether ' e gelirsek onu da geçecekler . Başka projeler  onun tahtına alacak . Ether in  genişleme , hız ve maliyet sorunu var. Duygusal bakıp takılmamak gerek. Sürekli takip ve yeni projeleri yakalamak gerekir
jr. member
Activity: 124
Merit: 2
May 23, 2018, 05:17:35 PM
Ethereum'un programlanabilirdir. Blok Zinciri teknolojisi, üretilen paradan daha fazlasını gerektirmektedir. Bitcoin’in yazılımsal tabanlı oluşu değişikliklerin uygulanması için çok yavaş kalmaktadır. Birçok yatırımcı ilk kripto para birimi mantığıyla Bitcoin’e yönelmiştir. Buda bitcoini zaten temel yapar ve dolayısıyla ethereum bitcoini geçemez diye düşünüyorum.
member
Activity: 252
Merit: 10
May 22, 2018, 09:06:13 PM
ah keşke artık liderliğe otursa barındırdığı tokunlarla ve güvenilirlik ve teknoloji olarak 1.liği hakediyor ama bitcoin herzaman bir marka artık teknoloji olarak ne kadar üstün olsada bitcoinin marka değeri ve piyasa belirleyici özelliği devam edecek gibi görünüyor
newbie
Activity: 126
Merit: 0
May 22, 2018, 02:08:24 PM
etheruıma bende güveniyrum çünkü alt coinler ona destekli şekilde çalışıyor..lakin bitcoin kendi başına tahtında duruyor..
newbie
Activity: 97
May 22, 2018, 12:15:23 PM
Bitcoin babadır. Dağdır. Fırtına yıkamaz. Ethereum harika fakat Ethereum'un en kötü yanı tepesinde vitalik isminin olması. Ne yazık ki bu konuda yapılacak fazla bişi yok. Çenesini kapatıp boş boş konuşmak yerine kod yazmaya devam etsin. İşin başka boyutlarında Vitalik pek iyi değil.
newbie
Activity: 34
May 22, 2018, 10:25:48 AM
Bitcoin bu piyasanın altınıdır. Abd çıkıp USD coin çıkardık kağıt USD yi kaldırdık diyene kadar en değerli kripto para olacaktır. Ethereum ise bu piyasanın metalidir. Sanayi devrimine benzetiyorum Ethereum'un çıkışını.
sr. member
Activity: 924
Merit: 251
May 22, 2018, 05:27:15 AM
Açıkçası Ethereum, Bitcoin'den daha sıcak geliyor bana. Daha güvenilir. O yüzden gönlümden geçen ciddi artışlar göstermesi. Ama Bitcoin karşısında bu oldukça zor geliyor bana.
jr. member
Activity: 378
Merit: 2
May 22, 2018, 04:17:33 AM
Bencede Ethereum Bitcoini zaman içinde yakalayacak hatta geçecek...
Çünkü size elle tutulur bi meta sunuyor ve her geçen gün platform üzerindeki iş çeşitliliği katlanarak artıyor.!
newbie
Activity: 84
May 21, 2018, 08:48:37 PM
Etherium bitcoini geçicek felan diyorlar fakat daha hiçbirşey görmedik.Bence hayal ürünü gibi.Ama eth tabanlı coinleri depoladık bakalım ne olacak.
member
Activity: 714
Merit: 82
May 21, 2018, 08:36:02 PM
Elmas olan ETH'dir. BTC ise çöptür.
Btc'nin ilk olmaktan başka bir numarası yok. Bitcoinin dogecoine herhangi bir üstünlüğü yoktur.
Coinlerin%90'ı ETH tabanlı erc20tokenler.  ETH kriptolar için gerçek bir merkezdir.
yarın öbürgün devletler ve google facebook gibi markaların bile erc20 token basma ihtimali yüksek. 

çok değil  2019 yılı içerisinde marketcap'te 1.sıraya ETH oturacak.
newbie
Activity: 8
May 21, 2018, 01:59:36 PM
Şöyle düşünebilirsin.

Bitcoin elmas - etherium altın.

Evlilik teklifinde sevgiline hediye ettiğin tek taş  üzerinde bulunan pıtlanta ne kadar değerlidir. Bitcoini bu şekilde düşünebilirsin.

Etherium ise düğünlerde takılan altın yerine geçmektedir.

Gündelik hayatımızda çok fazla kullanacağimiz birikim ve ödeme şekli olası yönde ilerliyor.

Bitcoin ise çok daha değerli ve yastık altı yada büyük yatırımın parçası olabilir.

Şu an birçok online oyunda etherium ödeme şekli olarak kullanılmakta. Bu da etheriumun gün içerisinde kullanım hacmini ve çeşitliliğini arttırmaktadır.
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
May 21, 2018, 10:51:18 AM
Ben  eth nin marketcapının btc yi geçeceği kanaatındeyim ve yatırımlarımı o şekilde yönlendirdim . Zaten ico alacaksanız ya da idex vb borsalarda işlem yapmak istityorsanız eth den başka ihtimal yok . Ama btc dominancesinin geçen seneye kıyasla yuzde 50 düşmesi ve eth nin dominancesinin 18 seviyelerinden yukarı dogru çıkması düşündürüyor insanı
member
Activity: 680
Merit: 10
May 20, 2018, 12:34:43 AM
Ethereum un bir cok artisi var ornegin daha hizli olmasi fee nin dusuk olmasi gibi ben market hacmi olarak bitcoini yakalayabilecegini dusunuyorum cunku gercekten btc ye iyi bir alternatif bence.. ben cogu yatirimimi ethereuma yapiyorum
newbie
Activity: 112
May 19, 2018, 08:51:40 PM
Ethereum daha çok bir platform ama btc yi geçicek bi coin varsa bence o ethereumdur.
full member
Activity: 840
Merit: 103
May 19, 2018, 07:39:28 PM
Zaman zaman gecebilir hatta 2si yer degistirebilir(bu ethereumun 10k olacagi anlamina gelmesin cunku coin adedi farkli)
Ama herseye ragmen yinede piyasa dustugunde her ikisi ayni anda duser.
jr. member
Activity: 182
May 19, 2018, 11:19:57 AM
Bitcoinin 20.000 doları gördüğü bir ortamda etherium 1000 dolar seviyesine bile anca gelebilmişti   İki kripto para arasındaki farkın bu kadar yüksek olmaması gerekiyor.  Ve bence ileride bu fark çok olmasa da kapanacaktır.
newbie
Activity: 84
May 08, 2018, 01:31:20 PM
Bitcoin çok yüksek ama bu işle uğraşanlar etherium bitcoini gecicek diyor.Hadi hayırlısı
newbie
Activity: 51
May 08, 2018, 11:57:31 AM
Ethereum piyasası gün geçtikçe büyüyor ve Bitcoin piyasasını geçebilecek duruma gelmesine az kaldı diyebiliriz. Benim düşüncem bu şekilde ve buna inanıyorum. Wink
full member
Activity: 361
Merit: 100
May 07, 2018, 06:26:51 AM
Bu piyasanın adının duyulma sebebi BTC, diğer tüm coinler BTC sayesinde var oldular şimdi şöyle ETH yaklaşabilir takip edebilir ama geçeceğini düşünmüyorum hatta hiç imkanı bile var gibi gelmiyor. Fiyatları çok değerlenebilir ama 1 sıra BTC de her zaman kalmalı. Şu an piyasanın en durgun halinde bu oranın düşmüş olmasına rağmen 36.8% marketcap hacmi BTC'de yükselince yarısını kapsıyor. ETH daha yüksek rakamları görecektir çünkü BTC den sonra en çok tercih edilenlerden.
Pages:
Jump to: