Pages:
Author

Topic: Ethereum Yıl Sonuna Dek 500 Dolara Yükselecek - page 3. (Read 1804 times)

sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Birincisi yıl sonu henüz gelmedi, Ethereum ve diğer bütün kriptoparalar için soğuma evresinin sonuna geleceğiz. Sabah akşam elli tane işaret veriyorlar evet hedef şaşırtıp fiyatları fena indirdiler ama yine çıkaracaklar.
full member
Activity: 504
Merit: 102
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
yıl sonu geldi gençler hani nerde 500 dolar ?  Grin bitcoinin ortalığı duman etmesi ether güncellemelerinin de 2019 a kalmasından dolayı bu seneden bir cacık olmayacağı aylar öncesinden belliydi hızlı ve öfkeli ergenlere geçmiş olsun
Dediğin gibi halvingle ethereum güncelemesi üst üste gelecek o zamana kadar ölmez sağ kalırsak sinir stresten güzel şeyler olabilir
full member
Activity: 728
Merit: 151
yıl sonu geldi gençler hani nerde 500 dolar ?  Grin bitcoinin ortalığı duman etmesi ether güncellemelerinin de 2019 a kalmasından dolayı bu seneden bir cacık olmayacağı aylar öncesinden belliydi hızlı ve öfkeli ergenlere geçmiş olsun
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Bakın işte bunun gibi konular onlarca sayfa yapmış ve bu konuya ve yorum yapanlara güvenerek yıl sonuna kadar nede olsa 500 dolar olacak diye 250-300 dolarlardan ethereum alanlar şuan %50 ile-75 arası zarardalar  Roll Eyes

SONRA?
hahaha bu nasıl bi saçma yorum ya sonra ne? Şuan %50 zarardalar işte bu konular uzayıp gidiyor geçen yılın trendi wavesti 100 dolar olcak falan şimdi ethereuma devretti
jr. member
Activity: 196
Merit: 4
Bakın işte bunun gibi konular onlarca sayfa yapmış ve bu konuya ve yorum yapanlara güvenerek yıl sonuna kadar nede olsa 500 dolar olacak diye 250-300 dolarlardan ethereum alanlar şuan %50 ile-75 arası zarardalar  Roll Eyes

SONRA?
hero member
Activity: 756
Merit: 505
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
bulunduğu mevcut konumdan 500 dolara çıkması çok çok zor bir durum. sene sonu bu hedef için yeterli bir zaman zarfı değil ne yazık ki.
member
Activity: 448
Merit: 15
Biraz önce yorum yazdığım ''eth 100 dolar altına inebilir'' iddiasının tutmasına karşılık buradaki ''yıl sonuna kadar 500 dolara yükselicek'' iddiası da gösteriyor ki meydan çok karışık.

Biraz önceki iddiayı bekleyen şu sıralarda alım yapsa belki nisan mayıs aylarında 4 5 kat ile yüzü gülecek, ancak bu iddiayı dinleyip 200 küsür dolarlardan alan kişiler de yarı fiyatı görünce şimdi üzülecekti.

Fiyat endeksli konuşmalardan o yüzden nefret ediyor, o yüzden de trade yapmıyorum. Herkes birşey söylüyor ve olan küçük yatırımcıya oluyor.

Unutulamayacak meblağlar ile bu tür açıklamaları dinleyerek yatırım yapmamak en mantıklı karar olacaktır.

Buarada benim de desteksiz beklentim yılsonunda 500-800 dolar bandında olmasıydı, btc nin de 12k dolar civarında olmasıydı. İşlem yapmadım, düşüncemi kendime sakladım. Bu sayede huzurluyum. Tersi olsaydı da huzurlu olacaktım, çünkü olay kabullenmekte.

full member
Activity: 420
Merit: 100
Yıl sonu hayal olabilir lakin ilkbaharda bahar gelince ethereumada bahar gelecek tekrar her şey yükselişe geçecek dediğim gibi yıl sonu imkansız gözüküyor bir müddet daha böyle devam edecek gibi gözüküyor ilkbahar özellikle mayıs haziranda olacaktır bu dediklerim göreceksiniz
full member
Activity: 462
ethereumun yılsonu 500 dolar olması artık bir hayal. Yıl sonu 100 doların üstünde bitirirse bence iyidir.2019 için umut kaynağı olabilir. Boğa gelirse pos ve güncellemeler ne zaman olursa o vakit çıkabilir.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Yıl sonuna sayılı günler kaldı.Ne btc 10k'ya yaklaştı ne Eth 500 dolara.Tam tersi hedeflenen fiyatların 3/1 fiyatına indiler.Cidden garip şeyler oluyor piyasa da .Korkutup küçük yatırımcıların ellerindekileri ucuzdan toplamaya çalışıyorlar.Satan bir daha gelir mi bu piyasaya zor tabi.Yeni döngü oluşur biri gider biri gelir bu kervan döner.Birileri kazanır birileri kaybeder.
member
Activity: 633
Merit: 15
Etheriumu yedik bitirdik gelecek günlerde bakalım eth tahtına kimi oturtacaklar, kripto piyasası genelde insan psikolojisinin tersine işler, en güvendiğin en güvenilmez en umulmadık baş tacı olabilir.
member
Activity: 462
Merit: 42
yıl sonuna yaklaşıyoruz ama bakalım bu fiyata gelmesi zaten şu seviyeden sonra neredeyse çok zor hatta imkazsız gibi seneye sene sonu dersek kurtarabilir belki ama kim bilir.
full member
Activity: 301
Böyle giderse yıl sonuna dek şu başlıktaki 500 dolardan bir sıfır eksilecek gibi. 600 dolardan ethereum almıştım şuan o parayla 6 tane eth alabiliyorum ya Sad
full member
Activity: 424
Merit: 103
3 ay içinde ethereumun 50 $ ları göreceğini düşünüyorum.
full member
Activity: 672
100 dolar ethereum için eşik diyebiliriz onun altına inerse ethereum için yolun sonu görünüyor diyebiliriz. Artık buna ethereum destekçileri karar verecek. Bu aynı zamanda icoları da etkiliyor.
member
Activity: 504
Merit: 12
İyice gerilemiş durumda olan eth yıl sonu süpriz bir fiyattan beklentilere açık halde bizleri beklemektedir bu yüzden vaziyet alın.
jr. member
Activity: 308
Merit: 2
Güzel tahmin etmiş ama yıl belirtmemiş.Elbet seneye de olabilir.Eth'den ben ümitliyim de btc yanındaki herşeyi dibe çekiyor.Btc düzeltmeden piyasadan birşey beklemek hayal olur.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
Thomas Crown Art’ın kurucusu ve teknoloji uzmanı Ian Mcleod a o zaman 250 dolardan satalım elimizdeki tüm etherleri???
dolar bazında 25 günde %100 karlı iş olur onun için!!! bizde duasını alır sevaba gireriz!!!
arka boş nasıl olsa isteyen istediğini sallıyor dikkat çekmek için ne güzel piyasa.
member
Activity: 490
Merit: 16
vaybe yıl sonunda 500 usd olacak denilmiş ama şuanda 110 usd civarında bir fiyatta dolanıyor eth ve yıl sonunda 200 usd olması bile bayağı zor gibi gözüküyor umarım tekrar toparlanır ethde millet az çok birşey kazanır
Piyasa tamda bu işte beklentiler patır patır aşağı düşüyor ve de düşmeye de devam eder 500 dolarlık beklenti yerini olumlu durumda 200 dolar üstüne bırakmış durumda 90 küsür dolarlara da düşebilir inanılmaz bir sezon oluyor çünkü kriptoparalarda
Pages:
Jump to: