Pages:
Author

Topic: Ethereum Yıl Sonuna Dek 500 Dolara Yükselecek - page 7. (Read 1804 times)

member
Activity: 434
Merit: 16
Yani herkes yıl sonuna kadar bir değişiklik bekliyor ama belirli bir fiyat değer yok ortada. Hep birlikte göreceğiz , umarım yükselir de piyasa canlanır.

Bugüne kadar herkes her dönem birşeyler bekledi ve insanlar ne beklediyse hep tersi oldu. Bence artık beklemesek daha iyi sanırım.
member
Activity: 294
Merit: 10
JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!
Yani herkes yıl sonuna kadar bir değişiklik bekliyor ama belirli bir fiyat değer yok ortada. Hep birlikte göreceğiz , umarım yükselir de piyasa canlanır.
member
Activity: 434
Merit: 16
Yıl sonu geldi sayılır. 500 dolar seviyelerini zor görüyorum ben açıkçası. Ben 200'ün altına düşmesin fitim valla.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Maalesef kripto pazarı kan kaybetmeye devam ediyor, bitcoin 5k seviyelerine düşmedikce bu kan kaybetme devam edecek gibi, ayı baskısının artık son bulması ve boğaların dönmesini bekliyoruz

Aynı fikirde değilim, analizler , yorumlar, fikirler ne derse desin. Bu piyasada en az tutan şeyler onlar. Eğer ki 5k seviyelerine düşersek piyasada yeni fudlar dolanacak ve bu sefer 3k lar konuşulmaya başlayacak. Güven endeksi yerle bir olacak. Toparlanırsa güzel bir haberle buralardan da toparlanabilir .
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Maalesef kripto pazarı kan kaybetmeye devam ediyor, bitcoin 5k seviyelerine düşmedikce bu kan kaybetme devam edecek gibi, ayı baskısının artık son bulması ve boğaların dönmesini bekliyoruz
member
Activity: 364
Merit: 10
İçimize bir az olsun su serpen bir yorum fakat biliyoruz ki şu son aylarda ne bir eleştiri ne de bir yorum piyasa içerisinde doğru bir tahmin de bulunabildi. Umarım bu sefer bizi üzmez.
jr. member
Activity: 55
Merit: 1
Bekle bekle ömrümüz çürüdü. Başka da silahımız kalmadı zaten beklemekten başka.
Yine de artık 1000+ usd ler hayal bence.
full member
Merit: 102
1000-1400 dolarları gören bir coinin 500 e çıkması hiç de zor değil bence de. Hele şu sıralar btc'nin 10bini görmesi eth'nin 500 ü görmesinden daha zor olduğunu düşünüyorum.
member
Activity: 560
Merit: 12
Bir geçen senede olan piyasadaki heyecana gelişmelere bakıyorum,  bir de bu seneki gelişmelere heyecana  öyle bir heyecan göremiyorum.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
300 dolar olursa öpüp başınıza koyun derim, piyasaya sıcak para girişi yok hemde çok uzun bir zamandır sabırla hodl yapan tayfa da yavaş yavaş terk etmeye başlarsa herşey olabilir. 200$ seviyesine alıştırdılar artık 100$ gelebilir.
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
bende yakın zaman içinde 500 dolara çıkacağını sanmıyorum. bunun için 2019'ı beklemek lazım. ethereumun üretim maliyeti yeni çıkan cihazlarla çok düştüğü için fiyat 200lere geriledi. 500e çıkması için zorluğun daha çok artması lazım.
full member
Activity: 602
Merit: 100
Ben rakam veremiyorum ama öyle 1500$ seviyelerine filan çıkmayı çok beklemeyin bu sene için 2019 yılı çok daha iyi geçecek diye ümit ediyorum ama bakalım hayırlısı olsun.
jr. member
Activity: 252
Merit: 2
Yükselsin artık gözünü seveyim, bırak 500 dolar olmasını 350-400 dolarlarada razıyız. Ico'lar kan ağlıyor. Ortalık softcap yapamayan projelerle doldu.
newbie
Activity: 25
Merit: 0
Mecbur beklemekten başka çare yok, yıl sonuna 500 dolar çok zor.
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
daha düne kadar 400 dolar alım fırsatı diye konuşuyorduk forumda, şimdi yılsonuna kadar o rakamları görürse mucize diyeceğim nerdeyse.artık beklemekten yılma noktasına geldim nerdeyse ihtiyaç var ve bu fiyatlarla ethereum satmak hiç cazip olmasada dahada düşebilir diyerek arada satıyorum.acayip bir darboğazdan geçiyoruz yatırımcılar olarak
jr. member
Activity: 280
Merit: 1
Win-Won-Betfury
Ethereumun bu fiyatını gördükçe neler olmuş bu piyasaya hala diyorum bir coin bu kadar düşemez ama düşürüyorlar her şeyi tamamen bitmex yapıyor bence bitmex ethereum ordan dump yiyor long short muhabbetine
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Böyle giderse 300 dolara bile ulaşması zor gözüküyor.Eth bir türlü toparlanamadı.Tabi eth platformunu kullanan tokenlerde toparlanamadı.Artık günü kurtarmaya zararsız kapatmaya çalışıyoruz.Şu an beklemekten başka yapacak birşey yok.
member
Activity: 518
Merit: 15
Sene başında Ethereum yılsonunda 2000 dolar olacak mı? 3000 dolar olur mu? Bitcoini geçer mi? Gibi sorularımız vardı? 2018 de Ethereum hiçbir beklentiyi yerine getiremedi malesef. Değerini daha da kaybetmesin yeter benim için.
sr. member
Merit: 252
Btcnin yükselisine baglı oldugu ıcın malesef eth da hala aynı yerlerde dolanıyor, kasım ayına geldık bu yıl komple sakın gecıcek gıbı gorunuyor bakalım kalan 1 2 ayda bısey olcak mı.
jr. member
Activity: 378
Merit: 2
Bitcoin kendisini toplamadan ne Eth nede başka bir coinin çok önemli bir gelişme olmadan fiyatlanacağını düşünmüyorum. Eth çok değerli gözde bir coin olsa da hepimiz biliyoruz ki BTC ağlıyorsa hiçbir altcoin gülemez güldüremez. Önce BTC
Pages:
Jump to: