Pages:
Author

Topic: Ethereum Yıl Sonuna Dek 500 Dolara Yükselecek - page 10. (Read 1838 times)

member
Activity: 476
Merit: 31
inşallah artar da kenarıda tuttuğumuz etherumlardan biraz kar elde ederiz. bir de etherum artınca erc20 lere de yansıyor bu artış bu yüzden de ekstra avantajlı oluyor bu durum.
jr. member
Activity: 266
Merit: 2
500 dolara yükseliş yaşanırsa küçük bir dengelenme yaşanır. umarım olur. kriptoların en güzel tarafı zaman açısından standart bir borsadan çok daha hızlı gelişmelerin yaşanması. hareketli ortalamalarda sanki dengelenme, çizgilerin bir birine yaklaşması da olmak üzere. ben önümüzdeki aylarda umutluyum.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Hepimiz aynı beklenti içindeyiz. Ancak yıl sonuna kadar bu akamları görmesi marketin boğaya girmesi ile mümkün diye düşünüyorum. 500 $ olacak diyenler olduğu gibi 100$ da olacak diyenler var.
member
Activity: 406
Merit: 11
500 dolara çıksa ne olacak ben de onu anlamıyorum,  bu ethereum daha bundan 1-2 ay önce 500 dolardı zaten. 500 dolara çıkması demek zarar edenlerin biraz olsun toparlaması demek, yoksa çok büyük bir şey değil. Hele ki 1500 dolarları görmüş bir coin için 500 dolar hiç bir şey değil.
full member
Activity: 392
Merit: 103
Ethereumun 500 dolar olabilmesi için yıl sonunu beklemeye gerek yok daha kısa sürede de olabilecek potansiyele sahip bunun için hiç şüphem yok ethereuma nedense çok güven duyuyorum gerçek bir proje olduğuna inanıyorum
member
Activity: 448
Merit: 15
Birseysel olarak şu sıralarda kripto borsasının canlanacağı (özellikle kasım ayının ortalarında) , eski fiyatlar olmasa da sene sonu yükselmesi yaşayacağını umuyordum.

ETF olayının bitcoin'de kabul görülüp görülmediği haberinin henüz netleşmemesi, ufak çoğul yatırımcının güveninin düşmesi, pump dışında işlemlerin genellikle kısır gitmesi fiyat tahminlerini ya da hayallerini sekteye uğratmış durumda.

Ciddi kurumlardan gelecek haberler dışında fiyat beklenti haberlerini pek umursamıyorum. İnsanlar daha öncesinde ETH kendi içinde muazzam yükselmesinden sebep 1500 dolara geldiğinde BTC ile makası kapatıcak beklentisine girilmiş, 700 dolara indiğinde bile insanlar ''ETH'nin fiyatı bu değil, 1200 1300 dolarları tekrar kısa zamanda görücek'' yorumlarında bulunmuşlardı. Şuanda 200 dolar bu meret. Evet fiyatı yine bu değil. 50 dolara düşse insanalar ''fiyatı bu değil, 200 olması lazım diyecekler''

Farkında olmadan fiyat değerlerinin kölesi olduk. Fiziksel bir olgu değil kripto paralar. Evet ben de zamanında yatırım yaptım ve kârda bıraktım, elimdeki birçok token de ETH altyapılı. ETH yi altyapı olarak da seviyorum. Ancak stabil değil hiçbiri, bu yüzden ana yatırım kalemi olarak değil, parçası olduğumuz bir teknoloji olarak kabullenip beklentiye girmeliyiz. Yoksa ambiyane tabirle ''öperler''. Öptüler de

sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Önümüzde kritik aylar var. Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart aylarında Ethereum nasıl bir performans sergileyecek çok merak ediyorum işin doğrusu. Eğer Bitcoin düşerse Ethereum'da düşer. Ben bu aylar içerisinde Ethereum'un 70 Dolar ile 1000 Dolar arasında dalgalanmasını bekliyorum. Bakalım gelecek bize ne gösterecek. Cool
hero member
Activity: 756
Merit: 505
500 Dolar çok ta uzak bir tahmin değil arkadaşlar %90 ihtimalle olabileceğini düşünüyorum ama ben yatırım yapmayacağım lütfen sizde burada ki herhangi bir posta bakıp ona göre yatırım yapmayın çünkü siz kaybedeceksiniz başkası değil
newbie
Activity: 57
Merit: 0
mazot 1 lira olacak
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Güncelleme 2019'a ertlendiği için piyasalarda yükselme olmadığı sürece ethererum'un bu seviyelerde seyredeceğini düşünüyorum. Görünürde 500 dolar olması biraz zor.
member
Activity: 182
Merit: 10
Kimileri çıkıp 100$ altına inecek diyor kimileri 500 dolara yükselecek diyor herkesin bir tahmini var bekleyip hep birlikte göreceğiz güncellemenin ertelenmesi bu yükselişe etki edebilir bu yüzden bu rakamlara gelme ihtimali bu düşük bu yıl için
full member
Activity: 462
Merit: 100
İnşallah olur yılsonuna kadar zaten herkes pusuda bi yükselsin elinden çıkarmak için bekliyor belki zararımızı kapatırız diye. Yılsonuna bişey kalmadı bu kadar hodlladık 2.5 ay daha bekleriz
member
Activity: 210
Merit: 11
♦ SIMDAQ ♦
Etherin fiyatı boğada bitcoinin 10da 1i civarındaydı şuanda nerdeyse 30da 1i. Yani ether bitcoinden çok daha fazla düşmüş ve biraz yükselmesi gerekiyor. Şuanki bitcoin fiyatın göre 500 dolar civarları ideal gibi duruyor ama ne zaman yükselir bilemeyiz tabi
full member
Activity: 532
Merit: 151
Yıl sonuna daha 2.5 ay var herşey olabilir tabi ama hacim şuan böyleyken kimse artış beklemesin bir pump dalgası ile çok kolay 500 dolar olabilir zaten btc bazında en diplerde...
full member
Activity: 630
Merit: 102
500 dolar olur mu bilemem ama olası bir pump hareketinde rahat 100 dolar daha eklenecektir güncel fiyatının üzerinde. Eğer btc ile birlikte boğaya girerlerse değil 500 1500 ler bile hayal olmaz
full member
Activity: 770
Merit: 103
ethereum illaki o fiyatları görecek hatta çok çok üstüne de çıkacak ama yılsonu demek çok iddaalı. yani bir boğa başlamadan bence 500 doları görmesi gerçekten çok zor görünüyor. önce bitcoin fiyatlanacak o soluklanacak ethereum kıpırdayacak falan
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Piyasa bayağı böyle gider geldikleri yerleri bilmek lazım ethereumun 20 dolardan 60 dolardan almışlığım var daha ucuza alanlarda oldu piyasa 2 sene ayı piyasası geçirebilir gibime geliyor kolay kolay artık o boğa gelmez
jr. member
Activity: 481
Merit: 1
Market hacminin artmasıyla doğru orantılı ilerleyecektir. Pazara para girmesiyle alakalı herşey. 800 milyar'a kadar çıktığındaki fiyatlanmayla şu anki fiyatlanmayı karşılaştırmamak gerekiyor. 200 bandında durması gayet olağan şu anda.
Rdu
jr. member
Activity: 224
Merit: 1
Yıl başı gibi yakın bir zamanda bu yükselişi beklemiyorum ben. Hatta bu yıl başına kadar artış da beklemiyorum. Bence yeni yılın ortalarına doğru 500 Doları geçer ve yıl sonu da 1000 seviyelerini bulur. Umarım beklentilerden daha hızlı yükselir ve herkes kazanır.
member
Activity: 350
Merit: 10
W12 – Blockchain protocol
Şuan bütün alt coinlerin yükselmesi BTC nin yükselmesine bağlı gibi duruyor. BTC yükselmeden aşağılarda bir kıpırtı olmuyor maalesef. Önceden eth BTC den bağımsız hareket ediyordu. BTC yukselsede düşse de farketmiş Ordu. Şimdi öyle değil. 500 dolar olma ihtimali var gibi sene sonunda biraz kıpırtı olursa BTC de.
Pages:
Jump to: