Pages:
Author

Topic: Ethereum Yıl Sonuna Dek 500 Dolara Yükselecek - page 5. (Read 1838 times)

member
Activity: 411
Merit: 21
Şu şartlar altında Ethereum’un yıl sonuna kadar 500 dolara çıkması için ETF, Bakkt haricinde geçerli bir iki sebep olmalı. Vitalik ve Ethereum geliştiricileri cephesinden üst üste bir iki yeniliğin duyurusu yapılırsa, belki o zaman 500’lü rakamlar olası görünebilir. Aksi takdirde çok zor. 
jr. member
Activity: 238
Merit: 1
Bu yıl Ethereumun 500$ göreceğini sanmıyorum.Ama 2019 yılının başında güzel haberler gelirse piyasa canlandığında Ethereumda yükselişe geçer.
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
Bu sene artık geçti ressam tabloyu Aralık ayında nasıl değiştirecek merakla bekliyorum.Sepetlerde yumurta vermiyor artık tadı kalmadı diye düşünüyorum bazen.En iyisi bir köşeye çekilip sessiz sakin piyasayı takip etmek diğer ihtimalleri düşünmüyorum bile.
full member
Activity: 462
Merit: 102
Ben artık bunun bu sene olmayacağını düşünüyorum hatta diğer sene bile zor olabilir bu olay gibi geliyor piyasayı belli ki dibe çekmeden yukarı çekmeyecekler amaçlarını belli ettiler sadece sakin kalmak lazım ether eninde sonunda 500 dolar olacaktır
jr. member
Activity: 481
Merit: 1
Hala daha spekülatif laflara doymadılar. Bir tanesi tutunca ben demiştim moduna girmelerinden gına geldi artık. İki çizgi çeken profesör oldu gerçekten. Herkes kendi öngörülerine göre hareket etmeli bu şarlatanlara kesinlikle güvenilmemeli.
member
Activity: 546
Merit: 10
Ethereumdan bir cacık olmaz boşa para falan da yatırmayın piyasa bitmiş durumda zaten uzun süre çıkışta olmaz ama çıkış olsa bile ethereum bu fiyatları bir daha zor görür.
full member
Activity: 980
Merit: 152
Bu yıl düzenlenen icoların büyük kısmı Ethereum ağında gerçekleşti. Belki gelecek yıl da böyle olacak. Şimdi basit bir akıl yürütmeyle bu projelerin elinde satılmayı bekleyen milyon seviyesinde eth olduğu sonucuna varabiliriz. Bu ethlerin bir kısmı proje masraflarını karşılamak üzere mecbur satılacak. Scam projeler ellerindekileri çoktan satmıştır, onları hariç tutalım. Bir de en az temmuz ayına kadar Ethereum'da bir güncelleme aksiyonu da olmayacak. Şimdi bu ortamda 500 dolar bence hayalden de öte bir seviye gibi geliyor. Aman dikkat!
full member
Activity: 616
Merit: 108
Ethereum yıl sonuna kadar iki haneli rakamlara düşmezse piyasa koşulları nedeniyle başarılı sayılır.  Embarrassed
member
Activity: 633
Merit: 15
Bitcoinin bu kadar düşük olduğu seviyelerde etheriumun 500 usd olması hayal. 200-300 usd görürsen öp başına koy Smiley
Etherium yatırımı yapmak yerine riske girip geleceğin eth u olabilecek koinlere yatırım yapmayı seçerim.
member
Activity: 406
Merit: 12
Bu öngörünün başarılı olması için 1 ay gibi bir zaman var ve en azından bu sene sonunda 500 dolarlardan kapatacağını sanmıyorum. 200-250 gibi kapatırsa toparlanma sürecine girildi diyebiliriz ama 500 fazla hayalci bir yaklaşım şu an için.
full member
Activity: 424
Merit: 103
Şöyle bakıyorumda gerçekten gülüyorum bir çok atılan postlara.Ether iyiydi güzeldi ancak sebep olduğu ico ve scam token çöplüğü nedeniyle cezasını yavrularıyla beraber çekiyor.Şu an yaşanan tüm piyasa düşüşününde en büyük sebeplerinden biride etherdi.Oluşturduğu hayal dünyası artık yok olma aşamasına geldi.Piyasaya ciddi yatırım yapan kişiler artık etheri sevmiyor.

Birde en büyük anti-Etherci Arthur Heyes var.Adam 3-4 ay önce ether 100 dolar altı olacak dedi ve oldu.Ayrıca ether için shitcoindir sakın almayın da demişti.Bu adamın elindeki bitmex gücü varken etherin doğrulması çok zor.Dikkat etmek lazım..Ether alışık olduğunuz performansı birdaha hiç göstermeyebilir.Çoğu ether tabanlı proje şu an can çekişiyor.Bunların batması etheri bitirir.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Bu gidişle  500 dolardan 1 sıfır atılmış halini göreceğiz ethereum değerinin. .Ben ethereumun  bu seviyelere düşeceğini buna izin vereceklerini hiç tahmin etmiyordum.
sr. member
Activity: 672
Merit: 281
100 doların altına sarkmasa bari . Bu kadar düşeceğini hiç kestiremedik  . Eskiler bu düşüşleri görmüş oldukları için şanslılar gerçekten .
jr. member
Activity: 266
Merit: 2
yol sonunda 500 dolar olmayacağı daha yüksek ihtimal sanki.

icolar ne zaman düzelir?   

valla düşüş artık son bulup da ralli olduğunu, toparlanmanın yapay olmadığını, gerçeğe dönüştüğünü gören yatırımcılar ether, bitcoin gibi coinleri alıp hold etmeye başlarsa ve bu coinleri de icolara yatırmak mantıklı ve güvenilir geldiği zamanlarda.

ralli ne zaman başlar?

bitcoinde düşüş bitti mi ki ralli başlasın. ortada şelale gibi akıyor bitcoin fiyatları, kıpkırmızı her taraf. paranı atsan şelale içinde kaybolur. kaybetmek isteyenler özellikle. o nedenle önce bitcoinin düşmeye ara verdiği ve yatay bant arasında gidip geldiği, tıpkı 6000'lerde olduğu gibi böyle şartları görmemiz gerek.   ikinci aramamız gereken şart, bitcoinin yükselen tepelere yaparak çok yavaş da olsa ivme yakalaması.
jr. member
Activity: 308
Merit: 4
Ethereum bundan sonra 500 dolar seviyelerini göremez. Büyük ihtimal 180-220 dolar bandında kalacaktır. Piyasanın hacmi düşünüldüğünde gelebileceği ideal fiyat bu gözükmekte. Ayrıca Vitalik yakın zamanda Ethereum projesini bırakıyor. Onun bırakmasından sonra Ethereum'un değerlenmesini beklememek gerekiyor. Yeni yapacağı proje ile Ethereum'un yerini doldurabilir.
full member
Activity: 490
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
500degilde 50$ olabilir..
Konu başlığı da bu yorumda bol keseden sallamaca ben marketcapi 200 milyar dolar seviyesinde bi yerde kapatacağımızı düşünüyorum. o da hemen hemen 190 dolar civarına denk gelir sanırım
jr. member
Activity: 196
Merit: 4
500degilde 50$ olabilir..
member
Activity: 490
Merit: 10
ethereum boğa geldiğinde bencede ilk çıkıcak coinlerden biri fakat yıl sonuna kadar o boğa gelir mi şüpheleniyorum artık.
sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
umarım yükselir ethereumu 100 dolara satmak gerçekten koyuyor.Ulan 1500 dolara kadar çıktın ayıp be en fazla 1000 dolara düşmen lazım 100 dolar nedir be abi.Bunlar işte hep yeni yatırımcıları korkutan şeyler.
member
Activity: 406
Merit: 11
İlk toparlanacak coinlerden bir tanesi ethereum bana göre, çok güçlü altyapısı sağlam bir platform. 500 dolar yada daha fazlası olur mu bilemiyorum ama piyasayla doğru orantılı olarak mutlaka iyi yerlere gelecektir. Param olsa da ben alsam Smiley
Pages:
Jump to: