Pages:
Author

Topic: Fenomen kriptocular - page 2. (Read 1343 times)

member
Activity: 322
Merit: 11
July 28, 2018, 05:43:34 PM
Ne grafiklerine güvenirim ne de verdikleri bilgilere güvenirim. işleri bilgileri çarpıtmak. ha o adamlar bir şey söylüyorsa 3 farklı yerden teyit etmek gerekli.
newbie
Activity: 5
Merit: 0
July 28, 2018, 05:30:25 PM
Candle dışında güvenmemek lazım Cheesy
jr. member
Activity: 154
Merit: 8
July 28, 2018, 04:26:19 PM
Grafik konusunda hiç bir fenomene inanmamalısonoz geçmişte birçok fenomenin grafiğinin hiç tutmadığnı gördüm şu tomen şu fiyat olacak gibi bir sürü zırva izledim hepside tutmadı
member
Activity: 448
Merit: 33
July 28, 2018, 12:18:16 PM
Güvenmeyin şu adamlara. Herkes para kazanmak için burda ve herkes işine geldiği gibi yorum yapıyor. Kendiniz araştırın, kafanıza yatıyorsa alım yapın yatmıyorsa da sallayın gitsin. Unutmayın alım yapmazsanız kazanamazsınız ama aynı zamanda da hiç kaybetmesiniz....

Yatırımcı tavsiyesi: Unutmayın; KAYBETMEMEK, KAZANMAKTAN DAHA KOLAYDIR. 
jr. member
Activity: 322
Merit: 1
July 28, 2018, 11:43:32 AM
Bu sadece crypto piyasasında değil borsada da aynı elindekileri övüp övüp millete aldırıyorlar, yükselince satıp yok nakite geçtim,yok stop yaptım falan filan hep yalan....Kendinizden başkasına guvenmeyin
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
July 26, 2018, 12:01:00 PM
Ben bu adamlara zerre güvenmiyorum. Çünkü biliyorum kendi çıkarları doğrultusunda bilgileri nasıl yönetip insanları nasıl yanılttıklarını. bu fenomenler bir coini anlatıyorsa bir süre ona bulaşmam.
jr. member
Activity: 94
July 26, 2018, 11:46:50 AM
Her zaman kendi araştırmanızı yapmakta fayda var. Tek yönlü düşünce çoğu zaman yanıltıcı olabiliyor. Bir de fenomen hesapların reklam karşılığı farklı projelerden gelir elde ettiğini düşünürsek her zaman doğru yönlendirme yapmayacakları ortada. X bir projeden adetli reklam coini / token ı karşılığında şişirme haber yapması gibi.
newbie
Activity: 30
July 26, 2018, 03:09:15 AM
Bu sık sık olur mu? Okuduğum şeyin sadece bu kadar belirgin olmayan bir konu olduğundan emin olmak istiyorum. Huh
full member
Activity: 392
Merit: 100
July 25, 2018, 08:00:09 PM
Dikkatli olmak lazım birisi söyledi diye bir coin'i almamak lazım örnek olarak daostack uçacak kaçacak dediler 1 dolar'dı tanesi aldım şu an 0.12 cent mi neydi en son o yüzden kendi araştırmanı yapmadan atlamamak lazım kim söylerse söylesin.
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
July 25, 2018, 06:48:46 PM
Tamamen rastgele işlem yapsanız bile daha çok kazanırsınız yada bunun tam tersi daha az kaybedersiniz. Borsada sürüyü takip ederek mersine giden değil tersine tersine giden kazanır, her daim spekülasyonun söz konusu olduğu heryerde böyledir bu iş  Roll Eyes
newbie
Activity: 2
July 25, 2018, 05:24:28 AM
Yazarın ne söylemek istediğini anlamak zor, bu fenomen hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum sık sık oluyor?
newbie
Activity: 33
July 24, 2018, 08:20:13 PM
Abi fenomen deyince bana bir irkilme geliyor. Youtube, Instagram, kripto fenomeni farketmez, fenomen deyince aklıma direkt boş adam geliyor -ki öyleler açıkçası...
newbie
Activity: 68
July 24, 2018, 06:27:54 PM
Herkes kendi pr ının peşinde maalesef. Durum bu halde iken özellikle bizim insanımız bu kişilerden çok medet umuyor hata yapıyor. Oysa adam tamamen kulaktan dolma bilgiler ile ahkam kesmekte. Eğitim, tecrübe vs konularına girsek zaten sıfır kalacak. Whitepaper okumuşluğu bile yok böyle insanların.
member
Activity: 140
Merit: 18
July 23, 2018, 07:55:28 AM
Bilmem kaç kişilik wp grubumuzda bir baktım herkes yok twitter'da malum kişiyi takip edin her dediği çıkıyor yok 30k takipçisi var piyasayı yönetiyor, ben kaybetsem de kaybım sonunda kendimi suçlamalıyım o yüzden başkasının dediğini hiç dinlemedim yeri geldi kaybettim yeri geldi kazandım, şuan şuan ki kaybım sadece zaman yaklaşık 5-6 ay, maddi olarak bir miktar kar dayım.
jr. member
Activity: 252
July 13, 2018, 07:57:57 PM
Adamların ipiyle kuyuya atlamayın ama kuyuya iple inildiğini de unutmayın. İpe nasıl eriştiklerini ve nasıl kullandıklarını öğrenin

evet hocam güzel bir tespit olmuş, ya da benzetme diyeyim, bu ipi alanlar insanları kuyuya sarkıtanlar da var işin içinde
newbie
Activity: 112
July 13, 2018, 07:13:11 AM
milletimizi kandırmak o kadar kolayki bir grafik analizi sonra şöyle olacak böyle olacak diyip kazandığını iddaa ederler bizim milletimizde inanır zaten kendi kazandığı bir taktik varsa niye piyasayla paylaşsın kendi kazanır zengin olur böyle şeylere inanmayın arkadaşlar
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
July 13, 2018, 03:22:59 AM
Fenomen kriptocu dediğin sürekli ettiği kardan bahseden terste kalmayan çok güvenilen ve gerektiği durumda coin aldırıp her koşulda ben size satın demiştim diyen adamdır . Arkadaş ne zaman satın dedin hodl demiştin alengirli kelimelerle dalga boyları market döngüsü metafizikten bahsediyodun . Kaybettiğini hata yaptığını söylemek büyük erdemdir .
jr. member
Activity: 252
Merit: 2
July 13, 2018, 03:10:10 AM
Boşuna demiyorlar "do your own research" diye. Kendi araştırmanızı kendiniz yapın.Ego tatmini veya piyasa manipulasyonu için insanların zorla kazanılmış parasını çar çur etmesine neden olma ihtimali olan kimseye güvenmeyin.aralarında gerçekten iyi niyetliler de olabilir ama her tavsiye, her öngörü bu ihtimali içerir.En azından kendi riskinizi kendiniz alın.
Hala bu fenomenlerin boğa sırasında en tepeden aldırdığı coinleri elinde tutmak zorunda kalan zorunlu hodlcular var aramızda.

Bu piyasa için en sevdiğim söz  " DYOR"   Do Your Own Research
newbie
Activity: 78
July 12, 2018, 12:46:10 PM
Serkan inci derim. Trde bu işle ilgilenen ilk insanlardan. Eskiden İnci sözlükte kaliteli yazarlar oldugu zamanlarda başlıktan başlığa gezip okuyan biri olarak Bu adamı nasıl takip etmedim ben pişmanlıgımdır.
full member
Activity: 392
Merit: 101
July 12, 2018, 09:28:52 AM
kesinlikle hocam kimse babasının hayrına iş yapmaz, bedava koin anca fare kapanında olur
Pages:
Jump to: