Pages:
Author

Topic: Fenomen kriptocular - page 9. (Read 1343 times)

newbie
Activity: 45
Merit: 0
May 27, 2018, 10:13:16 AM
yok kardeş kimseye güvenmemek lazım. adamlar hard yapıyo piyasaya ico fiyatının 10 da 1  fiyatına giriyor.  başkası softu zar zor görüyor iconun 3 katı. Yani kişilerden ziyade ortam bozuk. İlginç olaylar var neden sonuç ilişkisi yok denecek kadar az. o yüzden kimsenin ipiyle kuyuya inmemek lazım...
newbie
Activity: 42
May 27, 2018, 09:40:11 AM
Amaçları miilet üzerinde para kazanmak. bounty olayını çok önceden keşveden herkes kriptocu lmuş kendine fenomen demekte.
peki gerçekten trader var mı piyasada isimleri alalım
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
May 27, 2018, 08:49:17 AM
Çok biliyorsa kendi alsın satsın kazansın. Niye millete duyurmaya ihtiyaç duyuyorlar? Bu piyasada yüklü para kazananlar zaten böyle ün peşinde koşmuyor. Durumun farkına erken varmanıza sevindim.
newbie
Activity: 1
May 27, 2018, 08:44:45 AM
Hiçbirine güvenmemek lazım. Çoğu toplu bir şekilde coin shilleyip sonra takipçilerine tepeden satıyorlar.
newbie
Activity: 42
May 27, 2018, 08:32:34 AM
Etrafımızda kriptodan anlamayan kalmadı galiba, ve her twitterı açtığımda yeni bir fenomenin yeni bir grafiği gözüme çarpıyor.
Kimlere inanmalı ? tabiki hiç birine. arkadaslar kimse babasını hayrına iş yapmaz. Meğer biz çok safmışız. o koca koca yazıların floudların bir anlamı varmış.
Biri vardı bu sıralar sesi çıkmıyo. toydum o zman baktım ,dinledim inandım.sonra şunu fakrettim adam her ağzını açtığında coin mini pump sonra dump.
Dedimki ulan o deyince alayım hemen saayım pump olunca. Biz türkler birbirinin eline verdi anlayacağınız.Sonra dedim ki lan be bunu böyle düşündüysem bu adam neler yapamaz. Biz onun coinlerini almak için pump yapıyoruz haberimiz yok.
kriptoda borsagibi hikaylerle dolu. yıllardır yediğim kazıklar oldu borsa da, aanlatsam ağlarsınız(ben çok ağladım:))
eene yapıyoruz o zmn? tek fenomen vardır oda sizin aklınız sadece onu dinleyin..
Pages:
Jump to: