Pages:
Author

Topic: Fenomen kriptocular - page 4. (Read 1343 times)

legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
July 01, 2018, 02:10:10 PM
Boşuna demiyorlar "do your own research" diye. Kendi araştırmanızı kendiniz yapın.Ego tatmini veya piyasa manipulasyonu için insanların zorla kazanılmış parasını çar çur etmesine neden olma ihtimali olan kimseye güvenmeyin.aralarında gerçekten iyi niyetliler de olabilir ama her tavsiye, her öngörü bu ihtimali içerir.En azından kendi riskinizi kendiniz alın.
Hala bu fenomenlerin boğa sırasında en tepeden aldırdığı coinleri elinde tutmak zorunda kalan zorunlu hodlcular var aramızda.

Yükseliş piyasasında tavsiyeyi herkes verir. Önemli olan yükselişte kar maksimizasyonu yapmak, düşüşte minimum düzeyde zarar etmektir. Başkasının dediğine güveneceğime kendi hatamla para kaybederim daha iyi.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
June 30, 2018, 12:17:50 PM
Bu forumda fenomenlerden daha bilgisiz olan çok az kişi var onlarda yeni tanışmışlardır kripto ile. Sizden fazla bilgili değiller ama egoları tavan olduğu için size öyle gösterip göz boyuyorlar.
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
June 30, 2018, 02:13:45 AM
Fenomen menomen beni hiç ilgilendirmez . Ben kendi işimi kendim yaparım . Piyasalara bakarım trade yapacaksam yaparım. Sözde fenomenler yüzünden aylarca hodl yapamam.
member
Activity: 308
Merit: 11
June 29, 2018, 05:54:54 PM
Boşuna demiyorlar "do your own research" diye. Kendi araştırmanızı kendiniz yapın.Ego tatmini veya piyasa manipulasyonu için insanların zorla kazanılmış parasını çar çur etmesine neden olma ihtimali olan kimseye güvenmeyin.aralarında gerçekten iyi niyetliler de olabilir ama her tavsiye, her öngörü bu ihtimali içerir.En azından kendi riskinizi kendiniz alın.
Hala bu fenomenlerin boğa sırasında en tepeden aldırdığı coinleri elinde tutmak zorunda kalan zorunlu hodlcular var aramızda.
full member
Activity: 560
Merit: 113
June 29, 2018, 03:14:13 PM
Ne fenomeni ya? Twitterdaki hesapların yüzde 99 u daha 1 yıllık bile olmayan çöp kişiler? Fenomen çok ama herkes sosyal medyayı kullanacak diye bir şey yok. Ayrıca arz talep, şuanki saçma talep bilgili kişiler için değil
newbie
Activity: 98
Merit: 0
June 29, 2018, 02:25:37 PM
Ayı sezonunda pek rastlamıyoruz fiyat yükselmeye başlasın çıkarlar yine, tamamını dahil etmek istemiyorum içlerinde gerçekten bilinçli ve iyi niyetli olanlar vardır ama iyi niyetli ve bilinçsizler bir de doğrudan kötü niyetliler oldukça fazla
legendary
Activity: 1876
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
June 29, 2018, 09:09:44 AM
herkes kötü yorum yapmış , lan kim takip ediyor kim para veriyor bunlara yokmu hiç burdan bunları takip edip para kazanan, peki öyleyse nasıl fenomen oldular ?
jr. member
Activity: 239
Merit: 1
June 29, 2018, 05:52:27 AM
Piyasanın düştüğü şu günlerde yine kabuklarına çekilmiş olan kişilerdir aralarında iyiler de var ama her 3-5 takipçi kasan iki line çizen fenomen oldu başımıza tabi birbirleriyle dalaşmaktan vakit buldukları zaman. Okuyun araştırın kendi kararınızı verin.
newbie
Activity: 100
June 29, 2018, 03:10:56 AM
Kimsenin ipiyle kuyuya inilmez. Hele ki şu kritik günler. Ben bu aralar yazılım kullanıyorum ancak.  Yazılım sinyallerini dikkate alıyorum.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
June 29, 2018, 03:01:34 AM
Esasında bir çoğu spekülatör. Zaten bu piyasayı yükselten şey teknolojiden daha fazla yapılan spekülasyonlar. Dolayısıyla güçlü spekülasyonu önceden fark edip girdiğinizde payınıza düşeni alıyorsunuz. Şahsen en çok önem verdiğim şey borsada Hype oranıdır. Nice muhteşem proje gördük arkasında hype yok. Nice çöp gördük hype ile ihya olmuş. Amacımız para kazanmak sonuçta trendi takip edicez. Yarın öbürgün teknolojiye önem verildiğinde hype teknoloji bazlı olacak demektir.
jr. member
Activity: 124
Merit: 2
June 29, 2018, 01:46:18 AM
evet twitter da falan özellikle çok var bu tipler. Piyasa hareketliyken zaten en basit coin kazandırıyordu bunlarda profesyonel gibi konusuyolardı ama piyasa düşükken tık yok.
newbie
Activity: 210
June 13, 2018, 03:18:26 PM
Bir süre takip ettiğim bir tane Fenomen vardı. XVG ile atıp tutuyordu. Yok gelecek yok geçmiş.Geçen  baktım XVG'yi profilinden bile silmiş. Ne oldu peki.? XVG hangi olumsuz işi yaptı da silmeyi hak etti.

Hikayeler daha çok uzar. velhasıl, herkesi dinleyip kendi bildiğini yapmak en doğrusu...

Kim olduğunu tahmin edebiliyorum hocam. Bu ve benzeri yorumları yapmak cesaret ister ama bazı zamanlarda grafik analiz vs. işlemez(bu ara oldugu gibi). İşte asıl mesele tepedeyken dibi görmek, dipteyken tepeyi..

Sırf takipçi toplamak, ego tatmini vs. için insanları sürüklemek çok acımasızca. Tabiri caizse yalancı din tüccarlığı yapmak gibi insanların duygularıyla oynamaya benzer bu şekilde.
Kimsenin parasına zarar gelmesini istemeyen insan bol keseden atıp tutmaz, çok var piyasada, sonra dediğini yalayıp yutar, piyasa yükselmeye başlayınca yine hortlar.
Çok yazık..
jr. member
Activity: 98
Merit: 1
WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM
June 13, 2018, 11:29:18 AM
Bir süre takip ettiğim bir tane Fenomen vardı. XVG ile atıp tutuyordu. Yok gelecek yok geçmiş.Geçen  baktım XVG'yi profilinden bile silmiş. Ne oldu peki.? XVG hangi olumsuz işi yaptı da silmeyi hak etti.

Hikayeler daha çok uzar. velhasıl, herkesi dinleyip kendi bildiğini yapmak en doğrusu...
newbie
Activity: 44
June 13, 2018, 10:58:45 AM
Yav anlamadığım ne zaman yükselecek derlerse düşüyor, ne zaman susarlarsa yükseliyor. Arkadaş bize mi gareziniz yoksa dış güçlerin adamı mısınız ? Smiley Bugün yine yükselecek dediler düşüşün de düşüşünü gördük, hadi hayırlısı Smiley

Çünkü bir şey bildikleri yok. Sanal dünyanın titanları, kuru gürültüler.. Grin
newbie
Activity: 32
June 12, 2018, 02:49:47 PM
aman dikkat böyle adamlara her geçen gün biri daha kriptocu oluyor Cheesy
jr. member
Activity: 532
Merit: 5
June 12, 2018, 06:30:15 AM
Başkasından meddet umarak başarılı olunmaz, öncelikle kendi araştırmanızı yapmanız gerekli zaten o bilgi sizi doğru insanlara yönlendirecektir.  Fikirlerinden esinlenebilirsiniz o zaman dahilinde ama önemli olan sizin kendi içinde yaptığınız değerlendirmelere ve araştırmalardır sağlıklı olan.
full member
Activity: 630
Merit: 104
June 12, 2018, 05:24:43 AM
düşünmeyen olursa biri onun yerine çıkıp düşünür ve cebini dooldururr . bu türkiyede yıllardır aynı yıllardır kananlara acımıyorum ben şahsen bi yerde hakediyolar dolandırıcılık bile olsa ne yazıkki.
newbie
Activity: 42
June 11, 2018, 02:07:13 PM
Hocam kim olsa elindekini över, eğer elindeki kalite ise iş yapar ve kazandırısın. ama ben henüz bir kaç adam dışında ciddi yatırım yapan ve yaptıran görmedim
newbie
Activity: 168
June 11, 2018, 11:20:56 AM
Twitterde ki elemanlara pek güvenmemek gerekir ne güzeli kendin araştırıp yatırımını yapacaksın. Ellerindekileri övüyorlar genelde kendinize güvenin araştırın öyle yatırımınızı yapın.
Pages:
Jump to: