Pages:
Author

Topic: Fenomen kriptocular - page 3. (Read 1343 times)

member
Activity: 196
Merit: 10
Streamity Decentralized cryptocurrency exchange
July 12, 2018, 07:15:44 AM
Paylaşılan grafiklerin, yapılan tahminlerin büyük çoğunluğu ters köşe yaptığı için bu "fenomen"lere güven bir hayli azaldı eskisine oranla. Ama zamanında kazandıkları da onlara yetmiştir zaten. Bilgi almak elbette ki olabilir ama körü körüne bu tahminlere inanmak bana mantıklı gelmiyor.
member
Merit: 10
July 12, 2018, 03:02:51 AM
Zamanın da bu işten MAC cok kar etmiştir. Herkes onu takip ediyor ve inanıyorlardı. Bu gibi kişilerin amacı gelen kurbanlar üzerinden kazanç sağlamak. Twitter da sayılı kişiler var gerçekten bilgi sağlamayı hedefleyen onlarda grafik konusunda bilgiler alıyorum. Tavsıyem birine bağlı kalmayın.
full member
Activity: 322
Merit: 101
https://owloper.com
July 12, 2018, 12:21:58 AM
Grafik paylaşımı ve yatırım tavsiyelerinde MAK ı tek geçerim gerçekten bilgili ve karşılık beklemeden bilgisini, yorumlarını paylaşıyor, fakat oda twittrr hesabıyla ilgili sorun yaşadığı için giriş yapamıyor.
newbie
Activity: 98
Merit: 0
July 11, 2018, 01:34:28 PM
Grafik paylaşanların eski paylaşımlarına bakıp nerelerde dönüş yapmış, hatalıysa hatasını nasıl kabul ediyor gibi biraz araştırıyorum. Ayrıca bazı fenomenler var sadece bilgilendirme yapıyor onları şartsız takip ederim
jr. member
Activity: 462
Merit: 1
July 11, 2018, 12:36:29 PM
iki çizgi çekip üçgen daraldı burdan yukarı kıracak diyor hepsi. gerçekten donanımlı olanları tenzih ederim. onların laflarıyla iş yapmamanızı öneririm
newbie
Activity: 14
July 05, 2018, 08:29:57 AM
Fenomen kriptoculara hiç bir şekilde itimat göstermiyorum bence bir çoğu şarlatan insanlar diye düşünüyorum. büyük zararlar ettiriyorlar
full member
Activity: 406
Merit: 189
July 04, 2018, 07:12:23 AM
herkes kötü yorum yapmış , lan kim takip ediyor kim para veriyor bunlara yokmu hiç burdan bunları takip edip para kazanan, peki öyleyse nasıl fenomen oldular ?

twitter kitlesi ile forum kitlesi birbirinden çok farklı bana göre, burayı aktif kullanan twitera çok takılmıyor. twitter tayfasıda forumu çok bilmiyor. hatta çoğu twittercı kripto olayınıda bilmiyor. btcturkte binancede hesap açıyor. btc alıp binaceye atıyor. sonra fenoların ağzından çıkacak coin bekliyor. trade den üç beş kazanma derdinde. özellikle boğada bazı hesaplara ilah gözüyle bakıyorlardı. coin shillendiği zaman kafadan %15-20 yapıyordu.
tabi çoğu feno nun burnu ayıda sürtüldü. millet de akıllanmaya başladı. eskisi kadar sallamıyor. ama yeni pump dalgası gelince yeni kitle gelecek. yeni acemiler yine yolunacak.bu süreç böyle maalesef.
copper member
Merit: 1
July 04, 2018, 07:03:50 AM
her gün bir star patlıyor
sen de patlarsın
millet böyle susarsa
twitter ne yapsın

şarkısı aklıma gelmedi değil, ref link atmaktan başka bir şey bilmeyen cahiller gördüm.
blockchain tanımını google olmadan yapamayacak kadar aciz olanlardan bahsediyorum.
eline aldığını shilleyip millete gazlamaktan başka bir amaçları yok pek çoğunun, bunların dışında gerçekten iyi olanları tenzih ediyorum.
legendary
Activity: 2702
Merit: 1523
July 04, 2018, 03:32:51 AM
o fenomenlerin alayı  şu sıralar susuyor. belkide hiçbirşey bilmiyorlar... kendimiz iyi ce araştırma yapmadan kanmamak gerekir her zaman.

Boğa bir gelsin, o zaman görürsünüz kimler susuyor Smiley
Yükseliş trendine girince 10 coin adı versen 9'u tutar zaten. Gerçekten tutturan ya da bilen kişiler zaten milyoner oldu ve twitter ile falan uğraşmıyor Smiley
jr. member
Activity: 124
Merit: 2
July 04, 2018, 02:42:04 AM
o fenomenlerin alayı  şu sıralar susuyor. belkide hiçbirşey bilmiyorlar... kendimiz iyi ce araştırma yapmadan kanmamak gerekir her zaman.
full member
Activity: 616
July 03, 2018, 07:01:39 AM
Kimse kimseye bedavadan birşey vermez bu devirde bu tavsiye de olsa bedava olmaz yoksa danışmanlar aç kalırdı bedava çalışmaktan
newbie
Activity: 40
July 03, 2018, 06:52:52 AM
bu denyolarin ise yarayacagi tek sey şu:
konusmaya basladilarsa boga geldi ne alsan artar zaten
sustulalarsa ayi var sat kaç.
telegramda cyriptocurrency news die bi dallama var bogayi ayiyi ben ondan anliyorum.
newbie
Activity: 38
July 02, 2018, 06:00:34 PM
Bişey bilmeyenler bu kadar insanı peşine nasıl katabiliyor anlamıyorum. Bilenler zaten kendisi kazanıyor ve bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapıyorlar da diğerlerini anlamak güç
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
July 02, 2018, 03:52:22 PM
Bizim türk milletindede hata var adamın bir coini 30 x yaptı hemen hocam hocam tamam eyvallah ta diğerleri ölüyor . Herhangi birisi coin analizi yapsa zaten 5 te 1 i doğru çıkar
jr. member
Activity: 308
Merit: 4
July 02, 2018, 01:52:39 PM
Yerli ve yabancı bir kaç ünlü ismi yakından takip ediyorum. Takip ettiğimiz kişiden ne beklediğimiz çok önemli. Piyasada uzun süre geçmişi olmayan biri olarak kendime artı katacak bir çok bilgiye twitter fenomenlerinden ulaştım diyebilirim. Kripto paranında bir dili bir okunuşu varmış dediğimde google amcanın ve araştırmanın gerekliliğini fark ettim. Ben fenomenlerden de olsa her aldığım bilgiyi kendimde araştırıp teyit etmeyi seçiyorum Smiley
newbie
Activity: 70
July 02, 2018, 01:16:46 PM
Hakılısın ama kaybetmeden de kazanmak zor çok donanımlı girmelisin , herkesi okuyup arkadaşın dediği gibi kendin karar vermelisin manipüle olmamaya çalışın .
full member
Activity: 266
Merit: 214
Analist - Trader - Yazar
July 02, 2018, 07:26:03 AM
Çoğuna güvenmiyorum bende. Herkes için kendi menfaati sonuçta önemli.
newbie
Activity: 179
July 01, 2018, 05:17:36 PM
Valla ben hepisini takipten çıktım. Kafam kulağım rahat. Stressiz oluyor. Öneririm
newbie
Activity: 65
July 01, 2018, 04:32:54 PM
benim tek takip ettiğim excellency.  https://twitter.com/excellency555
full member
Activity: 322
https://owloper.com
July 01, 2018, 03:46:35 PM
Yazılanların çoğunu takipteyim en beğendiğim kullanıcı mak tabiki her açıdan kral bi abimiz .Takipte değilseniz mutlaka takip edin.

https://twitter.com/makinvestment?s=09
Pages:
Jump to: