Pages:
Author

Topic: FERRUM NETWORK Hakkında Gelişmeler... [STAKING BASLIYOR!] - page 9. (Read 6578 times)

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
bugün usd tarafında 10 centi geçti ancak btc tarafında yaprak kıpırdamadı.

Ben bugün takip edemedim hocam. Hangi borsada 10 cent'i geçti? CMC'den baktığımda 0.086'yı gördüm şimdi en yüksek olarak. Anlık olarak bazı borsalarda sıçrama yapabiliyor elbette, o yüzden de gözden kaçıyor. Hacim de 9 milyon olmuş bugün. Şu geçen hafta rekor yaptığı zamanki hacim 12 milyondu. Eğer oraya tekrar gelirse, devam ettirebilir 15 milyona doğru...

bitmax usd paritesinde 0.105 seviyesinden dün döndü bakalım bugün beklediğim düşüş gelecekmi umarım gelir Cheesy

Nasıl döndü hocam? Ben 0,09 dolardan satış emri vermiştim ve hala hıyar gibi bekliyor orada. İlla manuel olarak mi işlem yapacağız bu borsada? Ufak bir sevinç yaşamıştım alttan alırım diye ama tirt. İt borsa.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282

Ben bugün takip edemedim hocam. Hangi borsada 10 cent'i geçti? CMC'den baktığımda 0.086'yı gördüm şimdi en yüksek olarak. Anlık olarak bazı borsalarda sıçrama yapabiliyor elbette, o yüzden de gözden kaçıyor. Hacim de 9 milyon olmuş bugün. Şu geçen hafta rekor yaptığı zamanki hacim 12 milyondu. Eğer oraya tekrar gelirse, devam ettirebilir 15 milyona doğru...

bitmax usd paritesinde 0.105 seviyesinden dün döndü bakalım bugün beklediğim düşüş gelecekmi umarım gelir Cheesy
member
Activity: 79
Merit: 11

Geçen günde aynı hamleyi yaptı tahta boştu o zaman dünde 2 milyon civarında token alımı oldu ondan yüzde 80 civarı bir atak yaptı buralar da iyi dip yaptı ama artık daha üst seviyeye taşıması lazım. Partnerler geliyor ama çoğunlukla adı sanı duyulmamış projeler daha büyük şeyler lazım ufak ufak ilermesi güzel ama yeterli değil yeni borsa haberi de artık gelmesi lazım inanan kitleye heyacan lazım
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123

legendary
Şahsen hala yeterli hacime sahip olduğunu düşünmüyorum birkaç güne bugün gelen hype gidebilir

bugün usd tarafında 10 centi geçti ancak btc tarafında yaprak kıpırdamadı. Hoş dün bugün çok güzel al sat yaptırdı ve çok güzel kazançlar sağladı tekrar dipten alım girdim umarım yüzümü kara çıkartmaz.
full member
Activity: 545
Merit: 124
geçen haftaki yoğun pasiflik nedeniyle korkmadım değil, hacim düşük elimizde patlar mı diye çekindim. bu yükselişle bir miktar elimden çıkardım. proje gayet iyi olabilir, ancak 0.1 btc ile yüzde 10 hareket ediyorsa soru işaretleri kalıyor insanın aklında. hacimli 1-2 borsaya girmezse sonu hydro gibi olur
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Piyasa düzelince hemen atak yaptı yiğidim.
Harbiden ferrumu görmek istediğim yer 100 milyon marketcapi.
Bu da hiç imkansız değil arkadaşlar.
En basit tabirle.iyi bir borsaya girdiği an bu olacak bence.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
370 e saldığıni görmedim. Bitmax için zamanında BTC atıp al sat yapmıştım. Koyduğum miktarı aldım ve en son kalanları da 660 dan sattım. OM aldım. Cüzdan da ise zamanında bountyden gelenler var 1 tane bile satmadım hatta üstüne de alım yaptım epey önceleri. onlar olduğu gibi duruyor. Bakalım ferrum maceramız nereye kadar devam edecek. Bende projeye ve ekibe güveniyorum ama bu zamanda keşke bir iki borsaya girse hiç fena olmaz. Bir de cüzdan da sürekli tike listeleniyor galiba şöyle bnb ve BTc bu günlerde olmalı ki tekrar daha kalksın. Bekleyip göreceğiz.

İmzasına girdiğini hatırlıyorum hocam. Hep beraber takip ediyorduk, günlük postlarımızı tek tek paylaşma zorunluluğu vardı:) Bir sene geçmiş neredeyse üstünden. İmzadan ne kadar almıştın ve sonradan aldıklarınla ne kadar oldu FRM totalin? Bende 6000 adet duruyor ve hiç dokunmadım. Binance harici yabancı borsalarda hesap açmadığımdan ekleme de yapmadım. Zaten alayım mı almayayım mı diye düşünürken 80 satlardan 800 satlara çıktı!
full member
Activity: 980
Merit: 207
370 e saldığıni görmedim. Bitmax için zamanında BTC atıp al sat yapmıştım. Koyduğum miktarı aldım ve en son kalanları da 660 dan sattım. OM aldım. Cüzdan da ise zamanında bountyden gelenler var 1 tane bile satmadım hatta üstüne de alım yaptım epey önceleri. onlar olduğu gibi duruyor. Bakalım ferrum maceramız nereye kadar devam edecek. Bende projeye ve ekibe güveniyorum ama bu zamanda keşke bir iki borsaya girse hiç fena olmaz. Bir de cüzdan da sürekli tike listeleniyor galiba şöyle bnb ve BTc bu günlerde olmalı ki tekrar daha kalksın. Bekleyip göreceğiz.
legendary
All out yaptım çıktım. 370 satoshiye kadar saldığına göre daha da satış alacaktır. 370 satoshi ne demek yav yukarıda dediğim oldu birkaç bin usd si olan adam %50 ye yakın fiyatı btc tarafında kırdı Hoş anında geri çıktı ama bir coinde 2000 usd gibi bir para %50 değer düşüne sebep oluyorsa düşünmek gerek

Yarışmada başarılar. teşekkürler.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Ben ,68'lerde bütün FRM için ayırdığım miktarı tükettim. 0,65'in altına salacağını hiç düşünmüyordum. Buradan sonra nasıl hareket edeceği önemli. Halen çok umutluyum çünkü dün Ian Türkçe grupta bir pazarlama faaliyeti için planları olduğundan bahsetti ve nedendir bilmiyorum ama adama itimat herkeste çok yüksek. Adam ne dese inanıyorum bende o nedenle bir süre daha FRM hodl'a devam.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
Gidişat hiç hoş değil. Yukarı yönlü olan kanal geçen hafta tersi yönde kırıldı. Yavaş yavaş salıyor. Btc biraz salarsa bu FRM başlangıç noktasına doğru koşacak gibi duruyor.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
@bobita hocam proje ne kadar güzel olursa olsun buradaki insanların tamamı cebine bakıyor cebindeki kazanca bakıyor.

Linç değilki bu ortada bir proje var ve borsanın hacimsel olarak yeterli kalmadığını biz gözlerimizle görüyoruz birkaç bin dolarlık satışla 400 satoshiye kadar düştü. Bunu projeyi yönetenler burada yakalanan hacmi görüp başka borsalarla devam etse daha iyi olurdu. şuan bile btc tarafında 0,1 btclik satsa fiyat 300 satoshilere kadar düşüyor yav. kaliteli bir proje için bu çok kötü değilmi?
Tabii ki öyle, buna hiç itirazım yok ama şu an şartlar da çok abuk, göz ardı etmemek lazım. Birbiri ardına DeFi projeleri çıkıyor, her nasılsa iyi para topluyorlar ve dolayısıyla borsalara rahat dalıyorlar. Bu durum borsaların da götünü kaldırıyor, bildiğimden konuşmuyorum ama mesela 6 ay önce 200K isteyen borsa muhtemelen şimdi 300K istiyordur.
legendary
@bobita hocam proje ne kadar güzel olursa olsun buradaki insanların tamamı cebine bakıyor cebindeki kazanca bakıyor.

Linç değilki bu ortada bir proje var ve borsanın hacimsel olarak yeterli kalmadığını biz gözlerimizle görüyoruz birkaç bin dolarlık satışla 400 satoshiye kadar düştü. Bunu projeyi yönetenler burada yakalanan hacmi görüp başka borsalarla devam etse daha iyi olurdu. şuan bile btc tarafında 0,1 btclik satsa fiyat 300 satoshilere kadar düşüyor yav. kaliteli bir proje için bu çok kötü değilmi?
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Ya tamam, borsa gerektiği muhabbetini ben başlattım ve aynen öyle düşünüyorum ama projeye ve ekibe güvenim, inancım aynen devam ediyor. Eleştirilerin dozu biraz kaçtı gibi sanki, hatta eleştiriden neredeyse linçe doğru (biraz abarttım tabii ki) bir gidiş var, o kadar da değil, Ferrum gayet güzel bir proje.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Yukardaki arkadaşa katılıyorum.
Fiyat uzun süredir yatay hareket ediyor.
Bu tür yeni duyulan projeler çok fazla yatay harekete gelemez.
Yeni alan yatırımcılar zararına dahi olsa da satmaya başlarlar
member
Activity: 278
Merit: 53
ferrum ile ilgili tek korkum şudur.

Türklerin sürekli alıyorum demesi.

Ne zaman böyle birşey dedik hep zarar ettik. Beklentileri yüksek tuttuk ve ezildikçe ezildik. örneğini defalarca yaşadık o yüzden dikkat etmekte fayda var ve acil yeni bir borsaya ihtiyaç var.
member
Activity: 294
Merit: 17
Binance bir duyuru paylaşmış bugün: https://twitter.com/binance/status/1298302009246875648?s=19

10 coin/token listeleyecekmiş 2 hafta içerisinde. Hangi projeyi görmek istersiniz diye soruyorlar. FRM'nin Telegram kanalında da paylaşılmış bu. İsteyenler FRM'yi ekleyebilirler yoruma. Ne kadar dikkate alırlar ve faydası olur mu bilmiyorum ama şans işte! Denemekten zarar gelmez...
ferrum'un en az orta dereceli bir borsada listelenmesi gerekiyor ama bence binance borsası için henüz çok erken. binance'ye girdiği anda ufak bir suni yükseliş ardından çakılma yaşaması hiç şaşırtıcı olmaz. buradaki çoğu kişinin de belirttiği gibi ilk tercih kucoin olmalı.
herifler de 14 gün için 10 tane yeni kipto para ekleyecekmiş. bir sene sonra da hepsini tek tek delist etme haberlerini paylaşır çakallar!

Zaten her gün yeni Cook listeliyor. Piyasalar da şuan iyi olduğu için cogu kimse bu coin en az x2-3 yaoar foye alıyor. Binance hem feeden iyi kazaniyir hem de trade ile bir sürü shit coin iui şişiyor. Sonra suyunu iyice sıkıp köşeye atacak. Kimsenin de umrunda değil zaten. Basar tekmeyi delist ettim der olur biter. Ferrum binance için cok erken. Toplam miktari az olduğu için belki kisa surede 1 doları görebilir
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
Binance bir duyuru paylaşmış bugün: https://twitter.com/binance/status/1298302009246875648?s=19

10 coin/token listeleyecekmiş 2 hafta içerisinde. Hangi projeyi görmek istersiniz diye soruyorlar. FRM'nin Telegram kanalında da paylaşılmış bu. İsteyenler FRM'yi ekleyebilirler yoruma. Ne kadar dikkate alırlar ve faydası olur mu bilmiyorum ama şans işte! Denemekten zarar gelmez...
ferrum'un en az orta dereceli bir borsada listelenmesi gerekiyor ama bence binance borsası için henüz çok erken. binance'ye girdiği anda ufak bir suni yükseliş ardından çakılma yaşaması hiç şaşırtıcı olmaz. buradaki çoğu kişinin de belirttiği gibi ilk tercih kucoin olmalı.
herifler de 14 gün için 10 tane yeni kipto para ekleyecekmiş. bir sene sonra da hepsini tek tek delist etme haberlerini paylaşır çakallar!
legendary
Bu kadar uzun sabit fiyat kalması hiç hayra alamet değil bu gibi sabit giden coinler bir süre sonra satış dalgası ile karlışalıyor umarım dediğim gibi olmaz hadi hayırlısı.

Pages:
Jump to: