Pages:
Author

Topic: Forum Hakkında Sıkça Sorulan Sorular - page 9. (Read 51240 times)

sr. member
Activity: 406
Merit: 263
October 12, 2016, 08:42:32 AM
Arkadaşlar bir sorum var. Forumda aradım bulamadım. Benim mesajıma birisi alıntı yaptığında bana hiçbir şekilde bildiri gelmiyor. Yani ben gidip o konuya bakmazsam o alıntıdan hiçbir şekilde haberim olmuyor. Bunun bir ayarı var mı acaba? Profil ayarlarıma baktım ama onunla ilgili bir şey göremedim. Şimdiden teşekkürler.
member
Activity: 140
Merit: 10
September 18, 2016, 06:22:01 PM
Bende bitcoin dünyasına yeni girdim arkadaşlar, umarım kalıcı olurum. Bu forum kuralları tarzı birşey arıyordum bende ama şansım ileri düzeyde ingilizce bilmem. Umarım en kısa sürede olayı çözerim ve kendimi geliştiririm bu bitcoin dünyasında. Saygılar herkeze tekrardan
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
August 02, 2016, 08:44:20 AM
Üyelikler bugün saat kaç gibi güncellenir
member
Activity: 83
Yeni açtığım başlıkta ilk mesajımda bitcoin serüvenimden bahsettim bundan sonraki mesajlarımda da aynı konuda yaptığım bitcoin/altcoin trade işlemlerini , yaptığım işlemleri hangi kriterleri göz önünde bulundurarak yaptığımı ve sonuç olarak başarılı yada başarısız işlemlerin neden ve sonuçlarına dair mesajlar paylaşmayı düşünüyorum fakat bunları açtığım tek bir başlıkta yaparken muhtemelen alt alta birçok mesajım olacaktır.Bu yapmayı düşündüğüm şey flood olarak sayılıp banlanma gibi bir durum oluşturur mu ? Oluşturur ise paylaşmayı düşündüğüm kendi adıma özgün içeriklerin herbiri için ayrı bir başlık mı açmalıyım.Teşekkürler
son yazdığın mesajın üzerinden 24 saat geçmemişse o mesajı editlersin, 24 saat geçmişse tekrar mesaj atabilirsin. aksi halde ban yiyebilirsin flooddan. hele newbie iken bu kurala uymazsan direkt uçurulursun.

Teşekkürler.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
Yeni açtığım başlıkta ilk mesajımda bitcoin serüvenimden bahsettim bundan sonraki mesajlarımda da aynı konuda yaptığım bitcoin/altcoin trade işlemlerini , yaptığım işlemleri hangi kriterleri göz önünde bulundurarak yaptığımı ve sonuç olarak başarılı yada başarısız işlemlerin neden ve sonuçlarına dair mesajlar paylaşmayı düşünüyorum fakat bunları açtığım tek bir başlıkta yaparken muhtemelen alt alta birçok mesajım olacaktır.Bu yapmayı düşündüğüm şey flood olarak sayılıp banlanma gibi bir durum oluşturur mu ? Oluşturur ise paylaşmayı düşündüğüm kendi adıma özgün içeriklerin herbiri için ayrı bir başlık mı açmalıyım.Teşekkürler
son yazdığın mesajın üzerinden 24 saat geçmemişse o mesajı editlersin, 24 saat geçmişse tekrar mesaj atabilirsin. aksi halde ban yiyebilirsin flooddan. hele newbie iken bu kurala uymazsan direkt uçurulursun.
member
Activity: 83
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
Anladığım kadarıyla çoklu hesap kullanımına izin veriliyor.
Yani aynı anda 3 hatta 5 tane hesap açarak foruma üye olabiliyoruz.
Peki bir kişi sahip olduğu 1'den çok hesabı için, birbirinden farklı imza kampanyalarına dahil olabilir mi? Bu durumun bir sakıncası var mıdır?
Teşekkürler.
forumda spam kasmadığı sürece olabilir sıkıntı yok olabilir fakat o kadar accountu kasmak için illaki spam yapılacak.
sr. member
Activity: 312
Merit: 272
Anladığım kadarıyla çoklu hesap kullanımına izin veriliyor.
Yani aynı anda 3 hatta 5 tane hesap açarak foruma üye olabiliyoruz.
Peki bir kişi sahip olduğu 1'den çok hesabı için, birbirinden farklı imza kampanyalarına dahil olabilir mi? Bu durumun bir sakıncası var mıdır?
Teşekkürler.
jr. member
Activity: 56
Merit: 1
April 13, 2016, 01:41:06 PM
çok faydalı bir konu olduğunu belirtmek isterim. konuyu okuyan yeni üyelerin attıklara mesajlara daha da özen göstereceğinden eminim..
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
April 12, 2016, 03:54:17 PM
İlk mesajı güncelledim, okumanızda fayda var.
full member
Activity: 280
Merit: 103
April 11, 2016, 05:12:32 PM
Şu activity olayını anlayamadım, 29 Mart'ta üye oldum foruma, 1 haftadır activity 28 gözüküyor. Acaba bende mi bir problem var yoksa normal mi?

Activity yarın öğle saatlerinde mesaj yazmanız halinde değişecek.
Activity dönemleri: https://docs.google.com/spreadsheets/d/12saLhlUoqIdairxzuSPu6EYGrt7FN2lOstO1yDjCEbA/edit#gid=1324892580

Teşekkürler, şimdi anladım

TSİ 14:07'den sonra atacağınız 1 mesaj ile yeni aktivite döneminden +14'e kadar aktivite toplayabilirsiniz.

Edit: @EAL sağ üsteki kutucuğa yerel saati yazıp tam olarak kaçta aktivite değişim döneminin geleceğini görebilirsin Roll Eyes

her 2 haftada bir salı günleri aktivite değişir.

Teşekkürler, spam olarak algılanmasın lütfen, amacım bu değil
legendary
Activity: 1274
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
April 11, 2016, 05:03:28 PM
TSİ 14:07'den sonra atacağınız 1 mesaj ile yeni aktivite döneminden +14'e kadar aktivite toplayabilirsiniz.

Edit: @EAL sağ üsteki kutucuğa yerel saati yazıp tam olarak kaçta aktivite değişim döneminin geleceğini görebilirsin Roll Eyes

her 2 haftada bir salı günleri aktivite değişir.
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
April 11, 2016, 05:01:40 PM
Şu activity olayını anlayamadım, 29 Mart'ta üye oldum foruma, 1 haftadır activity 28 gözüküyor. Acaba bende mi bir problem var yoksa normal mi?

Activity yarın öğle saatlerinde mesaj yazmanız halinde değişecek.
Activity dönemleri: https://docs.google.com/spreadsheets/d/12saLhlUoqIdairxzuSPu6EYGrt7FN2lOstO1yDjCEbA/edit#gid=1324892580
full member
April 11, 2016, 04:55:15 PM
activity 2 haftada bir yükseliyor. Gözlemlediğim ve okuduğum kadarıyla.

türkçesine yazalım diye düşündüm. bugün üyelikler hala yükseltilmedi.iki haftada bir salı değilmiydi activity nin yükselmesi.?

Activity yeni dönemde mesaj attıktan sonra 1 saat içinde güncellenir.

demiş EAL. Post sayım artıyor ama activity aynı kalıyor. Benim üyelik arafta kaldı sanırım Smiley
hero member
Activity: 784
Merit: 500
April 11, 2016, 04:48:35 PM
activity 2 haftada bir yükseliyor. Gözlemlediğim ve okuduğum kadarıyla.
full member
April 11, 2016, 04:36:44 PM
newbie
Activity: 14
Merit: 0
April 03, 2016, 05:19:03 PM
Kurallar yeterince açık ve özet geçilmiş Cheesy teşekkürler.
full member
Activity: 182
Merit: 100
February 18, 2016, 04:48:09 AM
Şimdi 1 haftalık banlanma sebebimi az çok tahmin edebiliyorum. Bundan sonra daha dikkatli olacağım ama siz de yanlış anlamayın herşeyi yahu:-)
legendary
Activity: 1064
February 13, 2016, 02:22:13 PM
Anlayamadığım pek çok özelliği sayenizde anlayabildim . Teşekkür ederim, ayrıca reklam alma işlemleriyle ilgili bir yazı dizisi yaparsanız sevinirim.

Bununla ilgili konular forumda mevcut. İmza kampanyaları forumdaki eski kullanıcıların düzgün mesajlar yazmasına teşvik amaçlıdır. Yeni bir üye olarak sırf bu iş için geldiyseniz banlanmanız uzun sürmeyecektir. Smiley
https://bitcointalksearch.org/topic/mzaya-reklam-alarak-para-kazanma-olay-nedir-593031
https://bitcointalksearch.org/topic/mza-kampanyalar-1284896
newbie
Activity: 3
Merit: 0
February 13, 2016, 02:16:05 PM
Anlayamadığım pek çok özelliği sayenizde anlayabildim . Teşekkür ederim, ayrıca reklam alma işlemleriyle ilgili bir yazı dizisi yaparsanız sevinirim.
Pages:
Jump to: