Pages:
Author

Topic: Futbol Transfer Haberleri ve Söylentileri 2023-2024 (Avrupa&Dünya, Tüm Ligler) - page 10. (Read 4389 times)

sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
icardi---real madrid dedikodusu bence hiç de dalga konusu yapılmayacak bir transfer. bizim arkadaşlar başladı "yuahahah, aynen bu şekilde gülüyor ibibikler, arda icardi'yi istemiş o yüzden alacaklarmış." şeklinde gırgıra ama real madrid için şu an icardi iyi bir transfer. eski kuralları bildiğim için yazacağım durum değiştiyse saçmalama demeyin. hadi diyelim real, bizim aşkın olayımı transfer etti. ee bu herif galatasaray ile şampiyonlar ligi'nde top teptiriyor ve doğal olarak real madrid'in avrupa kupası kadrosunda yer alamayacak. haksız mıyım? yani ara dönemde avrupa'da oynatabilecek kaliteli forvet bulmak zor olur ama istedikleri katkıyı da bu şekilde veremez.
ha bana kalacak olursa dünya para verseler icardi galatasaray'ı bırakmaz. orada beklentileri karşılayamadığı anda basın kendisini yer ama ülkemizde dinlene dinlene kral oluyor. kendisinde bu şekilde bir hırs olduğunu sanmıyorum.

Valla şöyle bir durum var zaten. Icardi geçen transfer döneminde Arabistan'dan ciddi miktarda para teklifi aldı yani Galatasaray'ın verdiğinin kat kat fazlasıydı. Buna rağmen Icardi Galatasaray'da kalmaya karar verdi. Derdi para olsaydı çoktan gitmişti diye yorumladım doğal olarak. Real Madrid konusu biraz daha farklı tabi. Icardi eğer Şampiyonlar Ligi'nde daha rekabetçi oynamak ve La Liga gibi bir ligde şampiyonluğa oynayan bir takımda olmak isterse gidebilir de. Fakat bakalım bu haberler ne ölçüde gerçekleşecek.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
icardi---real madrid dedikodusu bence hiç de dalga konusu yapılmayacak bir transfer. bizim arkadaşlar başladı "yuahahah, aynen bu şekilde gülüyor ibibikler, arda icardi'yi istemiş o yüzden alacaklarmış." şeklinde gırgıra ama real madrid için şu an icardi iyi bir transfer. eski kuralları bildiğim için yazacağım durum değiştiyse saçmalama demeyin. hadi diyelim real, bizim aşkın olayımı transfer etti. ee bu herif galatasaray ile şampiyonlar ligi'nde top teptiriyor ve doğal olarak real madrid'in avrupa kupası kadrosunda yer alamayacak. haksız mıyım? yani ara dönemde avrupa'da oynatabilecek kaliteli forvet bulmak zor olur ama istedikleri katkıyı da bu şekilde veremez.
ha bana kalacak olursa dünya para verseler icardi galatasaray'ı bırakmaz. orada beklentileri karşılayamadığı anda basın kendisini yer ama ülkemizde dinlene dinlene kral oluyor. kendisinde bu şekilde bir hırs olduğunu sanmıyorum.
sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
Transfer söylentilerinde bir söylenti öne çıktı ki Mauro İcardi söylentisi, Real Madrid’in sakatlıklarla başı belada, forvet olarak alınan Joselu’dan da tam verim alamayan takım, Ocak ayında 15 milyon Euro’ya Mauro Icardi’yi almak için Galatasaray’a teklif getireceği söyleniyor, Mbappe gelene kadar bence çok iyi bir alternatif olur Joselu ile, Galatasaray taraftarı onun gitmesini istemeyecek belki ama çok az oyuncu Real Madrid’i reddedebilir,
sr. member
Activity: 504
Merit: 324
Ferdi Kadıoğlu'nu Arsenal scoutları izledi Türkiye ve Almanya arasında oynanan hazırlık maçında. İngiltere premier liginden özel izleyicileri var Ferdi'nin. Bence o Türkiye'nin tartışmasız en iyi sağ beki ama Türkiye liginden premier lige gidip başarılı olan futbolcu yok. Ferdi'nin hayal kırıklığı yaşamasını istemem. O bizim son yıllarda yetiştirdiğimiz en iyi futbolculardan biri. Altyapımızdan çıkmadı ama bizimle büyüdü performansı.

Ferdi Hollanda ekolünden çıkmış bir isim. O yüzden türkiyeye nazaran daha başarılı olabilecek potansiyeli var. Komple Türkiye’de eğitim görmüş, altyapıdan çıkmış oyuncuların Premier lig temposuna ayak uyduracağını ben de düşünmüyorum. Uydursa da bu zor olur bunun sanırım tek istisnası efsane Tugay Kerimoğludur. Onun dışında Tuncay Şanlı bile potansiyelini orada kaybetti. Ferdi umarım böyle bir transferde bizi fazlasıyla gururlandırır.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
Ferdi Kadıoğlu'nu Arsenal scoutları izledi Türkiye ve Almanya arasında oynanan hazırlık maçında. İngiltere premier liginden özel izleyicileri var Ferdi'nin. Bence o Türkiye'nin tartışmasız en iyi sağ beki ama Türkiye liginden premier lige gidip başarılı olan futbolcu yok. Ferdi'nin hayal kırıklığı yaşamasını istemem. O bizim son yıllarda yetiştirdiğimiz en iyi futbolculardan biri. Altyapımızdan çıkmadı ama bizimle büyüdü performansı.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
wout weghorst geri gelmek istiyormuş, bence her türlü okey diyebiliriz, zaten aboubakar (abuş değil) gitmek istiyormuş, aboubakar'dan bonservis geliri elde edip beleş wout weghorst transferi yaparsak harika olur, aboubakar'dan gelen para ile kol değneği ile gezmeyen bir stoper ve ayağı düzgün bir açık transferi yaparsak sezonun ikinci yarısında biraz umutlanabiliriz. ayrıca, wout weghorst bizden ayrılırken efendigene ayrılmıştı, biz ki atığı kazıklara rağmen aboubakar'a bile üç kere şans tanımış bir takımız, wout weghorst gibi efendi adamlara kapımız sonsuz kere açık olmalı...
sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
Leroy Sane takıma Harry Kane katıldığından beri çok daha etkin bir oyun ortaya koymaya başladı. Bu da diğer büyük takımların ilgisini çekmeye yeterli oldu. Manchester City'nin eski oyuncusunu geri istediği söyleniyor. Zaten daha ilk başta yollarını ayırmaları bence hataydı. Sane gibi bir oyuncuya her zaman takımda yer olmalı.

Real Madrid ve Barcelona'nın da peşinde olduğu söyleniyor. Ancak Bayern Münih bence Sane'yi kolay kolay bırakmak istemez. Sane de bence şu sıralarda halinden memnundur o yüzden ayrılmak istemeyebilir.

Bayern, Sane’yi uzun badede takımda tutmak isteyecektir çünkü muhteşem bir kanat oyuncusu, aynı zamanda gizli forvet. Leroy Sane eğer Almanya’da mutluysa belki uzun süre onu alacak takım olamayacak, Manchester City ihtimali zayıf olsa da Real Madrid’e hayır diyeceğini zannetmiyorum ancak Real niye onu alacak onu anlayamadım, Real’de Vini var o bölgede, Sane’yi alınca takım içi dengeler bozulabilir,
hero member
Activity: 756
Merit: 701
Leroy Sane takıma Harry Kane katıldığından beri çok daha etkin bir oyun ortaya koymaya başladı. Bu da diğer büyük takımların ilgisini çekmeye yeterli oldu. Manchester City'nin eski oyuncusunu geri istediği söyleniyor. Zaten daha ilk başta yollarını ayırmaları bence hataydı. Sane gibi bir oyuncuya her zaman takımda yer olmalı.

Real Madrid ve Barcelona'nın da peşinde olduğu söyleniyor. Ancak Bayern Münih bence Sane'yi kolay kolay bırakmak istemez. Sane de bence şu sıralarda halinden memnundur o yüzden ayrılmak istemeyebilir.

Söylediklerime büyük bir çoğunluk katılmayacaktır ama ben Leroy Sane fiyatına daha iyi oyuncu almayı tercih ederim. Oynadığı takımlar çok fazla pozisyon bulduğu için Leroy Sane’nin değerlendiremediği ve yediği ataklar göze batmıyor. Çok fazla top kaybı yapıyor.

Kerem Aktürkoğlu’nun eleştirildiği nokta pozisyonları değerlendirememesi ve gol yedikten sonra Kerem atsaydı şöyle kazanırdık böyle kazanırdık gibi sözler söylenmesi. Kerem bu kadar eleştirilirken Sane Münih’te oynuyor ve daha fazla pozisyon kaçırmasına rağmen eleştirilmiyor. Kerem ve Sane’yi aynı yerde kullanıyorum ama bana sorarsanız Kerem ve Sane’nin bir farkı yok. Koy Kerem’i Münih’e Sane’den daha faydalı olur.

Sonuç olarak ben Sane’nin oyununu beğenmiyorum o yüzden de transfer yarışına Sane için girilmesi bana gereksiz geliyor. Bir Mourinho değilim ama olsun böyle dedim diye çok da eleştirmeyin Smiley
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game

hero member
Activity: 1974
Merit: 575
Angelino çok değişik bir karakter ya, hem kanadı boş bırakıyor hem hemen yetişiyor sonra, hız olarak desen kanatlara yetişecek süratı falan yok, tamamen göbek yapmış durumda, ndombelenin bi de bekte oynayan hali gibi dolanıyor ortalarda, sonra alıyor topu değişik bir başarı gösteriyor bir anlık, veya atıyorum bu çok saldı diyosun kazımcanı alıyorsun o hata yapıyor gol yiyorsun geri angelinoya dönüyosun falan. Cidden sıkıntı bu sol bek konusu, Rıdvan Yılmaz konusuna hala katılmıyorum açıkcası, ama Angelino ile olmaz konusunuda anlayabiliyorum, hem oynatacak çok bir adam olmadığından onu oynatmak zorundayız, hemde satın almak istememeyi anlıyorum. Fakat anlaşmaya şu kadar maç oynarsa bu kadar paraya alırız yazdıysan onada uyacaksın, öyle ben beğenmedim istemez yok, oynatma o zaman, hem en iyi sol bekim diye her maç oynatıp hemde al bunu geri demekle olmuyor, anlaşma var ortada.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Galatasarayımızın Rıdvan Yılmaz ile ilgilendiği konuşuluyor.
...

rıdvan yılmaz iddiaları hız kazanacak muhtemelen çünkü angelino'nun sözleşmesindeki opsiyon devreye girmesin diye leipzig ile pazarlıklar yapılıyormuş. yani, biz sizden şu kadar maç oynarsa bonservisini alırız diyerek kiraladık ama hem sözleşmedeki maç sayısını geçmek hem de bonservisini almak istemiyoruz diyormuş galatasaray... leipzig bu teklife yanaşmak istememiş. iki takım arasında bir anlaşma sağlanamazsa rıdvan için şartları zorlayabilir galatasaray...

valla, ben bir taraftar olarak, rıdvan'ın şu beşiktaş'a gelmesi yerine galatasaray'a gitmesine razı olurum. en azından şampiyonlar liginde veya avrupa kupalarında boy göstermeye devam eder.

Rıdvan Yılmaz Galatasaray için kilit bir isim olabilir elbette şans işi bu belki de takıma uyumu olmayacak ama yerli olarak en iyi sol beklerden birisi Rıdvan Rangers’ta istediği süreyi bulamıyor zaten takip ettiğim kadarıyla artık Galatasaray ile hem ligde hem de Avrupa macerasında başarılı olabilir bence şartları zorlayıp onu takıma kazandırmalı Galata
legendary
Galatasarayımızın Rıdvan Yılmaz ile ilgilendiği konuşuluyor.
...

rıdvan yılmaz iddiaları hız kazanacak muhtemelen çünkü angelino'nun sözleşmesindeki opsiyon devreye girmesin diye leipzig ile pazarlıklar yapılıyormuş. yani, biz sizden şu kadar maç oynarsa bonservisini alırız diyerek kiraladık ama hem sözleşmedeki maç sayısını geçmek hem de bonservisini almak istemiyoruz diyormuş galatasaray... leipzig bu teklife yanaşmak istememiş. iki takım arasında bir anlaşma sağlanamazsa rıdvan için şartları zorlayabilir galatasaray...

valla, ben bir taraftar olarak, rıdvan'ın şu beşiktaş'a gelmesi yerine galatasaray'a gitmesine razı olurum. en azından şampiyonlar liginde veya avrupa kupalarında boy göstermeye devam eder.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
Eski futbolcumuz Marcao'yu Fenerbahçe istiyormuş. Sevilla'da hep bi takım sakatlık sorunları yaşadı. Olumlu bi performansı olmadı ne yazıkki. Geçen sezon da 10 maç bişi oynadı. Bu sezon bi maç bile tamamlayamadı. Tabiki iyi bi defans oyuncusu. Türkiye'de iyi maçlar oynadı. Ama eski performansında diiiil pek. Gerçi Fenerbahçe'nin bi stoper transferi yapması mecburi bişi. Stoperde sakatlıklar nedeniyle sorunlar yaşıyorlar. Becao'nun dönüş süreci iyice bi uzayacak.

Onu yeniden Türkiye'de görmek hoş bişi olur benim için. Fenerbahçe forması bile olsa. Ama Galatasaray'a gelmesini pek istemem. Kerem ile hoş olmayan anıları var. Ve Abdülkerim, Sanchez ikilisinin hoş bi uyumu var. Bu uyumu bozmaya pek bi gerek yok.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
yılmaz vural menemen futbol kulübü ile yaptığı anlaşmaya üç büyüklerden ve milli takımdan teklif gelirse sözleşme tazminatsız feshedilebilir gibi bir madde koymuş. haber gerçek mi bilmiyorum. okuduğumda inanamadım. ne desem bilemiyorum. hoca da aslında sempatik bir hoca ama bu haberler gerçekse üzülürüm. yani, biraz alay konusu olduğunun farkında olmalı. farkında olduğunu düşündüğüm için de kesin tirişka bir haberdir diyorum ama mikrofon gördüğü her yerde milli takımı çalıştırmak istediğini söylediği için kesinkes tirişka haberdir de diyemiyorum. Smiley

neyse ya, biz de seni böyle seviyoruz hocam, sen gönüllerimizdeki milli takımın hocasısın. Smiley

Yılmaz Vural, Türkiye’ye mal olmuş önemli isimlerden birisi.Aslında eğitimlerinin önemli olduğunu okumuştum bir kaç yerde.Doğruysa Türkiye’de onun aldığı eğitimleri alan çok az hoca vardır ama sempatik duruşu, büyük takım yönetme arzusunun karşı koyulamaz gerçekçiliğini dışarıya rahatça vuruşu olmasa belki de şimdiye üç büyüklerden birisini pekala yönetebilirdi.Ne yazık ki artık alt liglerin hocalığını yapıyor ve süper ligde onu görmek isteyen takımlar da kalmadı.

Herkesin ortak sevgisinden birine sahip Yılmaz hoca.Allah sağlıklı ömür versin.
legendary
yılmaz vural menemen futbol kulübü ile yaptığı anlaşmaya üç büyüklerden ve milli takımdan teklif gelirse sözleşme tazminatsız feshedilebilir gibi bir madde koymuş. haber gerçek mi bilmiyorum. okuduğumda inanamadım. ne desem bilemiyorum. hoca da aslında sempatik bir hoca ama bu haberler gerçekse üzülürüm. yani, biraz alay konusu olduğunun farkında olmalı. farkında olduğunu düşündüğüm için de kesin tirişka bir haberdir diyorum ama mikrofon gördüğü her yerde milli takımı çalıştırmak istediğini söylediği için kesinkes tirişka haberdir de diyemiyorum. :)

neyse ya, biz de seni böyle seviyoruz hocam, sen gönüllerimizdeki milli takımın hocasısın. :)
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
Katılıyorum Real Madrid durumuna, öyle bir senede bütün adamları toplamıyorlar, ama yaklaşık 20 senedir falan bu "los galacticos" mantığı ile yönetiyor Perez miydi başkanlarının adı, o adam. İlk dönem bu carloslu zidanelı figolu beckhamlı vs vs tonla dünya devi adamı topladı, ikinci dönemde ramoslu ronaldolu macelolu falan filan o kadroyu kurdu, ki o kadro harbiden efsane oldu adamlar 3 şampiyonlar ligi arka arkaya kazandı, bazıları (özellikle ronaldo) gittikten sonra bile bi tane daha kazandılar yeni kadroya geçerken, kimisi yeni kadrodan kimisi eski. Şimdide Vini Jr. Rodrygo, Tchouameni, Valverde, Jude, falan filan bir devasa kadro ile geliyorlar, buna Mbappe ve Davies falanda katılırsa adamlar net bir 10 sene daha los galacticos modunda devam edebilir gibi. Bu iş sadece para ile olacak bir iş değil, bkz Chelsea paraya para demiyor, Newcastle demiyor, ama böyle adamlar alamıyorlar, elbette Real Madrid ismi başlı başına çok büyük bir isim, öyle 2-3 senede yapılacak bir isim değil, City 10 senedir dünyanın tepesinde veya yakınında, hala bir Real Madrid kadar albenisi yoktur dünya futbolunda.

Perez bu işi çok iyi biliyor.Başına bela almadan önemli yıldızları takıma kazandırarak ortak bir mücadele ruhuyla takım oluşturuyor.Tükiyedeki gibi dan dun transferler yapmıyorlar.Gerekirse bir kaç sezon araştırıp ona göre olsun diyorlar ve oyuncuyu bu gözlem ağından sonra transfer etmeye karar veriyorlar.Genç oyuncular için büyük bir fırsat aslında real Madrid altyapısı. 
hero member
Activity: 1974
Merit: 575
Katılıyorum Real Madrid durumuna, öyle bir senede bütün adamları toplamıyorlar, ama yaklaşık 20 senedir falan bu "los galacticos" mantığı ile yönetiyor Perez miydi başkanlarının adı, o adam. İlk dönem bu carloslu zidanelı figolu beckhamlı vs vs tonla dünya devi adamı topladı, ikinci dönemde ramoslu ronaldolu macelolu falan filan o kadroyu kurdu, ki o kadro harbiden efsane oldu adamlar 3 şampiyonlar ligi arka arkaya kazandı, bazıları (özellikle ronaldo) gittikten sonra bile bi tane daha kazandılar yeni kadroya geçerken, kimisi yeni kadrodan kimisi eski. Şimdide Vini Jr. Rodrygo, Tchouameni, Valverde, Jude, falan filan bir devasa kadro ile geliyorlar, buna Mbappe ve Davies falanda katılırsa adamlar net bir 10 sene daha los galacticos modunda devam edebilir gibi. Bu iş sadece para ile olacak bir iş değil, bkz Chelsea paraya para demiyor, Newcastle demiyor, ama böyle adamlar alamıyorlar, elbette Real Madrid ismi başlı başına çok büyük bir isim, öyle 2-3 senede yapılacak bir isim değil, City 10 senedir dünyanın tepesinde veya yakınında, hala bir Real Madrid kadar albenisi yoktur dünya futbolunda.
sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
Chelsea, Manchester City ve Liverpool gibi büyük İngiliz kulüplerinin Bayern Münihli Alphonso Davies'in peşine düştüğü söyleniyor. Galatasaray'a karşı nasıl bir oyun sergilediğini de çok iyi hatırlıyorum. Adam Messi gibi ipe diziyordu.  Grin  Hız desen zaten en üst seviyede. Son zamanlarda sergilediği performanslar zaten oldukça iyiydi.

Oyuncunun kendisinin Real Madrid'e gitmeyi tercih edeceği yönünde iddialar da var. Hala 23 yaşında yani oldukça genç bir oyuncu. Halihazırda zaten Avrupa'nın en büyük kulüplerinden birinde oynuyor.

Real Madrid söz konusu olunca birçok genç yıldız için akan sular duruyor tabi.  Grin

alphonso davies'in sözleşmesi 2025'te sona eriyor ve real madrid'e transfer olmak istediği için bayern münih ile sözleşme yenilemediğine dair söylentiler var. mbappe de aynı dalga dümeni yapıyor. son yıllarda acayip bir real madrid balonu şişiriliyor. bütün futbolcuları neredeyse bonservis bedeli ödemeden transfer edebilecekmişler gibi bir etkiye sahipler...

galatasaray uefa kupasını kazandığı sene bütün çocuklar galatasaraylı olmuştu (hayattaki en büyük ıskam; türküm, sunniyim ama galatasaraylı değilim :d). sanki bugünkü genç futbolcular real madrid'i en iyi döneminde izlemiş ve etkilenmiş gibi...

Real Madrid her zaman prestijli bir kulüptü. Yıllardır böyleler ve seviyelerini korumaya devam ediyorlar. Örneğin La Liga takımlarından devam edecek olursak Barcelona için aynı şeyi söyleyemeyiz. Messi takımdan ayrıldıktan sonra bir süre ciddi sıkıntılar çektiler. Şampiyonlar Ligi'nde grupları bile geçemeyecek absürtlükte bir durumun içine girdiler. Şimdi tabi Xavi yönetiminde daha iyiye gidiyorlar ama böyle bir dönem yaşandı.

Real Madrid ise Ronaldo gitse de çizgisini pek bozmadan ilerlemeye devam etti. Benzema Ronaldo'dan sonra takımda öyle bir parladı ki yaşlı denilebilecek bir yaşta inanılmaz işler yaparak Vinicius Junior ile birlikte hem takımı taşıdı hem de Ballon d'Or ödülünü aldı. Real Madrid Şampiyonlar Ligi'nde de harika işler çıkarmaya devam etti.
legendary
Chelsea, Manchester City ve Liverpool gibi büyük İngiliz kulüplerinin Bayern Münihli Alphonso Davies'in peşine düştüğü söyleniyor. Galatasaray'a karşı nasıl bir oyun sergilediğini de çok iyi hatırlıyorum. Adam Messi gibi ipe diziyordu.  ;D  Hız desen zaten en üst seviyede. Son zamanlarda sergilediği performanslar zaten oldukça iyiydi.

Oyuncunun kendisinin Real Madrid'e gitmeyi tercih edeceği yönünde iddialar da var. Hala 23 yaşında yani oldukça genç bir oyuncu. Halihazırda zaten Avrupa'nın en büyük kulüplerinden birinde oynuyor.

Real Madrid söz konusu olunca birçok genç yıldız için akan sular duruyor tabi.  ;D

alphonso davies'in sözleşmesi 2025'te sona eriyor ve real madrid'e transfer olmak istediği için bayern münih ile sözleşme yenilemediğine dair söylentiler var. mbappe de aynı dalga dümeni yapıyor. son yıllarda acayip bir real madrid balonu şişiriliyor. bütün futbolcuları neredeyse bonservis bedeli ödemeden transfer edebilecekmişler gibi bir etkiye sahipler...

galatasaray uefa kupasını kazandığı sene bütün çocuklar galatasaraylı olmuştu (hayattaki en büyük ıskam; türküm, sunniyim ama galatasaraylı değilim :d). sanki bugünkü genç futbolcular real madrid'i en iyi döneminde izlemiş ve etkilenmiş gibi...
sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
Chelsea, Manchester City ve Liverpool gibi büyük İngiliz kulüplerinin Bayern Münihli Alphonso Davies'in peşine düştüğü söyleniyor. Galatasaray'a karşı nasıl bir oyun sergilediğini de çok iyi hatırlıyorum. Adam Messi gibi ipe diziyordu.  Grin  Hız desen zaten en üst seviyede. Son zamanlarda sergilediği performanslar zaten oldukça iyiydi.

Real Madrid söz konusu olunca birçok genç yıldız için akan sular duruyor tabi.  Grin
Pages:
Jump to: