Pages:
Author

Topic: Futbol Transfer Haberleri ve Söylentileri 2023-2024 (Avrupa&Dünya, Tüm Ligler) - page 7. (Read 4389 times)

sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
Fenerbahçe için Bonucci transferini ben çok yerinde buldum. 36 yaşında da olsa en azından 1-2 sene güzel iş yapar diye düşünüyorum. Dzeko da mesela takıma 38 yaşında katıldı ama adam leblebi gibi gol atıyor. Oyuncunun kendisi kaliteli olduğu sürece ve Türkiye'ye yatmaya gelmediği sürece yaşlı bile olsa çok sıkıntı olmuyor.

Galatasaray da bu sırada şu sol bek problemini bir çözse de rahatlasak. Angelino yerine şöyle sağlam bir sol bek alınsa çok iyi olacak. Boey sağda harikalar yaratırken solda bu kadar zayıf olmak defansif açıdan büyük açık yaratıyor. Özellikle Avrupa maçlarında bunun acısını daha çok hissediyoruz.
sr. member
Activity: 1358
Merit: 374

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1744084502706618863

Fabrizio Romano Fenerbahçe'nin Bonucci ile ilgilendiğini yazmış. Romano bir şeyi yazdığında altı boş olmuyor. Sağlam duyumlar aldığında yazıyor ve yazdıklarının çoğu gerçekleşiyor. Atletico Madrid'den Savic transeri konuşuluyordu. Savic transferi olmazsa Bonucci'ye yönebilirler. Maaşı da uygunmuş. Bu sezon Union Berlin'de 800 bin euroya oynamış. Fenerbahçe'ye gelmek için biraz daha fazla para isteyebilir. Fakat Savic gibi astronomik fiyatlar oluşmaz bu transferde. Ben Savic'i isterdim ama Bonucci de çok iyi olur. Becao eski formuna dönene kadar savunmamız toparlanır. Becao eski formuna dönünce forma rekabeti oluşur.

Bana kalırsa Bonucci yaşlı bi futbolcu. 36 yaşında. Bi iki sene sonra jübie yapar. Ama defans oyuncusu olması. Bir de Türkiye Liginde oynayacak olması. Yaşlı bi futbolcu olmasını önemsizleştiriyor biraz. Galatasarayımız Popescu'dan maksimum verim almıştı zamanında. Defans oyuncusunun yaşlı olması çok sorun değil bana göre bu yüzden. Tabiki Kim Min Jae gibi geleceğe yatırımlık bi defans transferini herkes ister. Ama Fenerbahçe'nin bekleyecek vaktinin olmadığını biliyoruz. Galatasarayımız ile Fenerbahçe'nin arasındaki yarış çok sıkı. Ve defans

Fenerbahçe geleceğe yönelik oyuncuları az çok belirliyor ama tecrübeli oyuncu da eksik takımda, Bonucci büyük bir tecrübe ve yaş böyle oyuncular için gereksiz bir ayrıntıdan ibaret bir şey, 36 yaşında bile ligi rahatlıkla kaldıracak performans gösterebilir, Batuhan Karadeniz anılarını anlatıyor anıları bir dinleyin antrenman falan yoğun değil Türk futbolu böyle işte, adam Sion gibi bir takıma gitmiş herhalde adamın canını okumuşlar, yabancılarda böyle elit seviyede oyuncular Türkiye’deki 25’lik oyuncuların vücuduna sahip eminim,
hero member
Activity: 1162
Merit: 719

Fabrizio Romano Fenerbahçe'nin Bonucci ile ilgilendiğini yazmış. Romano bir şeyi yazdığında altı boş olmuyor. Sağlam duyumlar aldığında yazıyor ve yazdıklarının çoğu gerçekleşiyor. Atletico Madrid'den Savic transeri konuşuluyordu. Savic transferi olmazsa Bonucci'ye yönebilirler. Maaşı da uygunmuş. Bu sezon Union Berlin'de 800 bin euroya oynamış. Fenerbahçe'ye gelmek için biraz daha fazla para isteyebilir. Fakat Savic gibi astronomik fiyatlar oluşmaz bu transferde. Ben Savic'i isterdim ama Bonucci de çok iyi olur. Becao eski formuna dönene kadar savunmamız toparlanır. Becao eski formuna dönünce forma rekabeti oluşur.

Bana kalırsa Bonucci yaşlı bi futbolcu. 36 yaşında. Bi iki sene sonra jübie yapar. Ama defans oyuncusu olması. Bir de Türkiye Liginde oynayacak olması. Yaşlı bi futbolcu olmasını önemsizleştiriyor biraz. Galatasarayımız Popescu'dan maksimum verim almıştı zamanında. Defans oyuncusunun yaşlı olması çok sorun değil bana göre bu yüzden. Tabiki Kim Min Jae gibi geleceğe yatırımlık bi defans transferini herkes ister. Ama Fenerbahçe'nin bekleyecek vaktinin olmadığını biliyoruz. Galatasarayımız ile Fenerbahçe'nin arasındaki yarış çok sıkı. Ve defans
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
bonucci'nin sadece ismi yeter ama burada dikkat etmemiz gereken konu takımda zaten mevcut şekilde oynayan 2 tane as stoperimiz var. bonucci'nin maliyeti bizim için ne kadar olacak. senelik 3 milyon dolar gibi bir para vereceksek bence hiç gerek yok. ara dönemde transfer yapmak gerçekten zor ama bir zahmet scout ekibiniz de bir işe yarasın arkadaş. son dönemde avrupa takımlarına transfer yaptığı için fenerbahçe aslında güzel bir pr de yaptı. git latinlerden bir tane 25 yaşlarında gelecek için de iş yapacak bir adam bul kafan rahat etsin.
hero member
Activity: 1974
Merit: 575
Valla Ramos 37 yaşında mı neydi, sene başında Sanchez gelmeden önce onun geleceği konuşuluyordu Sevillaya gitmeden evvel, her ne kadar karakter olarak hiç beğendiğim bir adam olmasa bile, en azından takıma katkısı olacağı garanti olarak görülüyordu, ve bir çok taraftar deli gibi seviniyordu. Bonucci vs Ramos yapmıcam, ama olay sadece yaş hakkında bahsetmekse, Ramos için GS taraftarı ne kadar sevindiyse, Fener taraftarıda Bonucci için o kadar sevinebilir. Katkı verebilir veremez onu gerçekten bilemem, ama artık şu "adam yaşlı" muhabbeti biteli çok olmalı, mesela Dzeko şuan gol kralı, her ne kadar Icardi baya bir sorunla boğuştuğu için öyle olduğuna inansam bile, olay farketmez, Icardi hiç olmasa bile, ligte geri kalan bütün golcüleri geride bırakmış olması bile o yaşında muazzam, çok acayip bi paralarda konuşulmuyor, alınabilecek bütçe, yaşa bakılmadan alınıp 1.5 sezon oynatılması inanılmaz faydalı olabilir gibi duruyor bana sorarsanız.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042

Bonucci diyorsun abi efsane bir oyuncu gerçekten kaliteli sadece yaşı fazla 36 yaşında ama 1.5 sene idare etse yeter bizi sonuçta konferans liginde iddialı olmak istiyoruz bir de frede alternatif veya yardımcı birisi olsa tam güzel olacak Fenerbahçe Savici alırsa daha iyi olur ben takımda görmek istiyorum defansta
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231

Bunu ilk paylaşan sanırım Yağız Sabuncuoğlu.Gerçekten Türkiyedeki spor gazetecilerine örnek olması gereken bir isim ve transfer konusunda efsane haberler paylaşıyor.Daha önce savic,krunic hakkında paylaşım yapan ve şimdi ise gündemde bonuccinin olduğunu söyledi.Savic çok fazla maaş istiyor ve bunu fenerbahçe açıkcası vermek istemiyor.Atletico Madrid Savic'i bonservissiz bıraksa da maaş yükü çok fazla olacak.İstenilen maaşa gelmezse büyük ihtimalle bonucci kadroya katılacak.Krunic'in de transferi yakın gibi.
hero member
Activity: 756
Merit: 701

Savic çok maliyetli olacak gibi o yüzden alternatif olarak Bonucci’ye yöneldiler gibime geliyor. Sonuç olarak bizim stopere ihtiyacımız var ve bu transferin gecikmemesi gerekiyor. Bir maçı kaybetmek bile hem 2. sıraya düşmek hem de psikolojik üstünlüğü kaybetmek demek. O yüzden devre arasında eksiklerin yerini doldurmalılar. Madem k bu sene son senesi yönetimin o zaman şampiyonluk alıp duruma göre tekrar seçilme ihtimalleri var aday olurlarsa ama hepsinden de önemlisi bu sene şampiyonluğun gelmesi.

Bonucci’yi biliyorum ama Savic hakkında çok fazla bilgiye sahip değilim. Bonucci bizim ligde iş yapar hem de baya bir yapar. Sert ve lider stoperleri her zaman Fenerbahçe sevmiştir. Takımda yeteri kadar lider futbolcu var ama fazladan bir tecrübe de fena olmaz. Yaşına falan takılanlar oluyor spor programlarında ama şampiyonluk getirmesi yaşından daha önemli bir konu.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.

sr. member
ads'den ayrılan jonas svensson ile anlaştığımıza dair haberler var. 1,5 + 1 yıllık bir anlaşma yapılacağı ve oyunucunun maaşının yıllık 1 milyon euro olacağı yönünde söylentiler var. ya sakat adam almak ya da anadolu takımlarının sözleşmesini feshettiği futbolcuları almak yeni stratejimiz oldu. söz konusu olan şey akıllanmamak olduğunda bayrağı en önde taşıyoruz.

yapılacak birkaç doğru hamle ile bu sene tamamen feda edilip önümüzdeki sezonu kısmen kurtarmayı başarabilirdik ama görünen o ki önümüzdeki sezon da bu sezondan çok farklı bir şey izlemeyeceğiz.
Belki gelecek sene bir sponsorluk anlaşmasıyla daha iyi şeyler görebiliriz, gelecek senede bir kaç önemli iş adamının desteğini sağlarsa Beşiktaş gelecek seneye iyi bir kadro kurabilir, Beşiktaş, Anadolu takımlarının artığını alacak değil, aslında Beşiktaştan giden oyuncular Anadolu takımlarına gidecek şekilde olmalı, Svensson ADS’de çok iyi değildi, bence transfer yapmamak daha hayırlı olur bu sene zaten gitti,
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
ads'den ayrılan jonas svensson ile anlaştığımıza dair haberler var. 1,5 + 1 yıllık bir anlaşma yapılacağı ve oyunucunun maaşının yıllık 1 milyon euro olacağı yönünde söylentiler var. ya sakat adam almak ya da anadolu takımlarının sözleşmesini feshettiği futbolcuları almak yeni stratejimiz oldu. söz konusu olan şey akıllanmamak olduğunda bayrağı en önde taşıyoruz.

yapılacak birkaç doğru hamle ile bu sene tamamen feda edilip önümüzdeki sezonu kısmen kurtarmayı başarabilirdik ama görünen o ki önümüzdeki sezon da bu sezondan çok farklı bir şey izlemeyeceğiz.
sr. member
https://www.hurriyet.com.tr/sporarena/fenerbahcede-hedef-ya-caglar-soyuncu-ya-da-stefan-savic-anlasmaya-varildi-ama-42386639

fenerbahçe'deki şu stoper sorununu çözersek fena olmayacak. çağlar yerli oyuncu statüsünde olduğu için biraz daha gönlüm o tarafta oluyor ama saviç de ayrı bir manyak. imkan olsa da ikisini de transfer edebilsek keşke. goy goy bir yana önümüzdeki süreçte stoper bölgesinde yine serdar ve samet ikilisini göreceğimize adım gibi eminim. neden mi? ali koç vizyonu bunu gerektirir çünkü:)

Çağlar gelirse fener için süper olur, çünkü bir yerliyi stoper mevkisinde rahatlıkla oynatabilirler, Samet akaydın o bölgenin adamı değil, Abdülkerim Galatasaray’da ne kadar başarılıysa Çağlar da fener için böyle başarılı olabilir, ayrıca cengiz ile olan arkadaşlığı da fenerin elini güçlendiren diğer etken, bu transfer İsmail yüksek’in stoperde oynamamasına sebep olabilecek kadar iyi bir transfer olur Smiley
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
https://www.hurriyet.com.tr/sporarena/fenerbahcede-hedef-ya-caglar-soyuncu-ya-da-stefan-savic-anlasmaya-varildi-ama-42386639

fenerbahçe'deki şu stoper sorununu çözersek fena olmayacak. çağlar yerli oyuncu statüsünde olduğu için biraz daha gönlüm o tarafta oluyor ama saviç de ayrı bir manyak. imkan olsa da ikisini de transfer edebilsek keşke. goy goy bir yana önümüzdeki süreçte stoper bölgesinde yine serdar ve samet ikilisini göreceğimize adım gibi eminim. neden mi? ali koç vizyonu bunu gerektirir çünkü:)
hero member
Activity: 1036
Merit: 619
Yine Mbappe dedikoduları bir klasik olarak ortaya çıkmaya başladı. Ocak ayında PSG ile olan sözleşmesinin bitimine sadece 6 ay kalacağı için hakkında Real Madrid ve Liverpool dedikoduları dolanıyor. Mbappe aslında geçtiğimiz günlerde tam da bu konulara yönelik bir açıklama yapmıştı. Geleceği hakkında sezon ortasında bir karar vermeyeceğini ifade etmişti.

Benim beklentim de açıkçası bu yöndeydi yani Mbappe gibi bir yıldız apar topar sezon ortasında böyle büyük bir karar almaz. Sezon sonunda da seçeneklerini değerlendirir ki bence Real Madrid'e gitmesi geleceği adına en iyisi.

Mantıklı olan da zaten bu değil mi? Sezon ortasında böyle bir karar vermesi doğru olmaz bence. Sezon sonunda böyle bir karar verebilir ki sezon sonunda zaten kontrat süresi bitecek ve boşa düşecek. O zaman büyük ihtimalle parayı veren düdüğü çalacak. Bence Real favori gösteriliyor ama Manchester City veya Liverpool yüksek kontrat teklif ederse Kylian Mbappe oraya da gidebilir çünkü parayı biraz seviyor.
sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
Yine Mbappe dedikoduları bir klasik olarak ortaya çıkmaya başladı. Ocak ayında PSG ile olan sözleşmesinin bitimine sadece 6 ay kalacağı için hakkında Real Madrid ve Liverpool dedikoduları dolanıyor. Mbappe aslında geçtiğimiz günlerde tam da bu konulara yönelik bir açıklama yapmıştı. Geleceği hakkında sezon ortasında bir karar vermeyeceğini ifade etmişti.

Benim beklentim de açıkçası bu yöndeydi yani Mbappe gibi bir yıldız apar topar sezon ortasında böyle büyük bir karar almaz. Sezon sonunda da seçeneklerini değerlendirir ki bence Real Madrid'e gitmesi geleceği adına en iyisi.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
Çağlar için Fatih Terim’in takımı da devrede diyorlar, bir çok takım devre arasında Çağlar’ı kadroda görmek istiyor, bazı Avrupa kulüpleri de var, Atletico da süre bulamıyor, bence türkiyede Fenerbahçe veya Galatasaray bu durumu değerlendirip, kiralama ve satın alma opsiyonu şeklinde transfer yapmalı, eğer böyle transfer ederlerse Çağlar Türkiye’de başarılı işlere imza atar, bir de kendisi yerli statüsünü de boşaltır, çok iyi oyuncu,

Fenerbahçe de istiyordu Çağlar'ı. Fenerbahçe'nin defansında sakatlar vardı. Uygun bi isim onlar için. Ama bana kalırsa Avrupa'da kalmalı bi sezon daha. Hemen pes etmemeli.

Galatasarayımızın Konyaspor maçında Icardi, Torreira, Boey, Bakambu, Ziyech sakatlıkları nedeniyle oynamayacak. Tam Halil Dervişoğlu için iyi bi fırsat oluştu. Bu maçta iyi bi performans gösteremezse Galatasaray gönderir takımdan. Icardi, Bakambu yokken yedek kalırsa kendi ayrılmalı. Daha bi iyi fırsat bulamayacak hiç bi zaman. Bugün de forma şansı bulamazsa takımdan ayrılmalı bana kalırsa. Şans bulabileceği takımlara gitmeli.
sr. member
Çağlar için Fatih Terim’in takımı da devrede diyorlar, bir çok takım devre arasında Çağlar’ı kadroda görmek istiyor, bazı Avrupa kulüpleri de var, Atletico da süre bulamıyor, bence türkiyede Fenerbahçe veya Galatasaray bu durumu değerlendirip, kiralama ve satın alma opsiyonu şeklinde transfer yapmalı, eğer böyle transfer ederlerse Çağlar Türkiye’de başarılı işlere imza atar, bir de kendisi yerli statüsünü de boşaltır, çok iyi oyuncu,
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
sergen yalçın'ı bekleyenler olmuştu ama beşiktaş'ın yeni direktörü giovanni van bronckhorst oldu. şenol'dan sergen'e, sergen'den şenol'a akan bir döngüden çıkmış olmak beni memnun etti açıkçası. bence sergen'den daha iyi bir seçenek oldu bizim için...

aslında, hocayı fazla tanımıyorum, futbolculuğundan iyi bir sol bek olduğunu hatırlıyorum ama 2021-22 uefa kupası finalini frankfurt'a kaybeden rangers'ın teknik direktörlüğünü yapmış adamı bu dönemde takımın başına getirmek neresinden bakarsak bakalım akıllıca bir iştir.

Van Bronckhorst için Beşiktaş iyi bir tecrübe olacak.Arsenal, Barcelona gibi elit kulüplerde uzun süre forma giyen başarılı bir futbolculuk kariyeri olan bir isim.Endonezya asıllıymış yeni öğrenip şaşırdığım bir bilgi oldu.Herhalde Endonezya asıllı en başarılı futbolcudur kendisi.

Teknik direktör olarak geçmişte de oynadığı Rangers’la başarılı sayılabilecek bir kariyere sahip.Türkiyede başarılı olacağına inanmak istiyorum çünkü Beşiktaş Türkiye’nin önemli değerlerinden.Konferans ligi sonunculuğu değil, şampiyonlar ligi üst turu yakışır.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
sergen yalçın'ı bekleyenler olmuştu ama beşiktaş'ın yeni direktörü giovanni van bronckhorst oldu. şenol'dan sergen'e, sergen'den şenol'a akan bir döngüden çıkmış olmak beni memnun etti açıkçası. bence sergen'den daha iyi bir seçenek oldu bizim için...

aslında, hocayı fazla tanımıyorum, futbolculuğundan iyi bir sol bek olduğunu hatırlıyorum ama 2021-22 uefa kupası finalini frankfurt'a kaybeden rangers'ın teknik direktörlüğünü yapmış adamı bu dönemde takımın başına getirmek neresinden bakarsak bakalım akıllıca bir iştir.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
Son gözde Ferdi ve Boey.İkisini de almak için yarışa giriyorlar resmen.

Ferdi Kadıoğlu Süper lig'in en yetenekli genç futbolcularından biri. Fakat son yıllarda yurt dışına giden genç futbolcularımıza baktığımda iyi bir tablo göremiyorum. Bu da beni biraz endişelendiriyor bazen. Umarım Ferdi bu tabloyu tersine çevirir. Beşiktaş'tan Rıdvan, Emirhan ve Serdar Avrupa'da başarılı olamadı. Galatasaray'dan Yunus İngiltere'ye gitti ama sesi soluğu çıkmıyor. Fenerbahçe'den Arda Güler rekabet açısından zorlu bir takıma gitti. Aslında onu da bu kategoriye sokmak istemiyorum. Fakat Cengiz, Merih ve Çağlar ile yaşadığımız heyecanı son yıllarda yaşayamıyoruz.
Pages:
Jump to: