Pages:
Author

Topic: Futbol Transfer Haberleri ve Söylentileri 2023-2024 (Avrupa&Dünya, Tüm Ligler) - page 11. (Read 4389 times)

hero member
Activity: 1974
Merit: 575
Çok önemli iki konu var bu transfer durumuyla ilgili, birincisi Boey zaten gidici onu çok tutamayız o yüzden kısa vadeli hedefler koymakta fayda var, Boey hakkında uzun vadeli plan yapılamaz yani "sağda boey solda kim?" gibi bir yerden uyum şeklinde bir transfer yapmak mümkün değil, yarın sağda başkası olur taktik ona göre şekillenebilir, bugün boey var boey'e daha uygun bir sistem yapılmış, yarın başkası olur veya 3 stoper hiç bek olmadan çıkılır, belli olmaz buralar. İkinci önemli konu, Angelino ve Kazımcanın veremediği neyi verebilir Rıdvan sorusu, Rıdvan öyle aman aman dünya çapında bir isim değil, biz bu adamı takımda tutamayız 2 seneye kalmaz daha iyi bir takıma gider falan bir isimde değil, neden biz böyle bir oyuncu için heveslenelim, neden böyle bir ismin peşinde koşalım tam sezon ortasında, zaten şampiyonlar ligi grup süreci bitmiş olacak geldiğinde gelirse, anlamsız bir durum olacak, napıcaz yarı finale mi götürücez çocuğu ilk maçında, olmaz. Bence sene sonuna kadar böyle devam etmekte fayda var, takım zaten silme oyuncu doldu, bırakalım bu sezon böyle bitsin, giden gitsin, gelen gelsin, ona göre şekillendirelim takımı seneye, bu sene kimya ile oynamaya gerek yok, 20ye yakın maç yapmış angelinoyu yedeğe mi koyucaz bu saatten sonra, çok lüzumsuz bir hareket olur.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
Boey muhteşem bir transferdi, bu transferi yapanı kutlamak lazım ayrıca ona şans veren Okan hocayı da tebrik ederim, ayrıca biz sola da onun gibi bek lazım diyoruz da Boey yazın takımdan gidecek, muhtemelen sağ tarafta da büyük bir eksik olacak, Sasha Boey Galatasaray’da en iyi takım oyuncusu bence, ondan iyi İcardi sanırım, Şampiyonlar liginde harika performans gösterdi Boey, Kazımcan tam bir fiyaskoydu zaten,

Evet o konu da var tabi. Boey gibi bir oyuncuyu izlemek her ne kadar heyecan verse de bir yandan aklıma önümüzdeki yaz gidici olma ihtimalinin yüksek olduğu gelince insan üzülüyor. Muhtemelen Premier Lig kulüplerinin ilgisini daha da fazla çekecektir. Bundan kısa bir süre önce de Premier Lig dedikoduları dolaşıyordu. Hatta yanlış değilsem Arsenal dedikoduları bile vardı.

Bu arada Galatasaray ile ilgili transferlerden bahsetmişken okuduğum bir haberde Lazio'nun Torreira için 7 milyon euro gibi bir teklif hazırladığı yazıyordu. Gerçekse baya komik.  Cheesy  Mevcut değeri 15 milyon euro olan ve ortasahanın bel kemiği haline gelmiş bir oyuncudan bahsediyoruz. Bu performansa değil 7 milyon, 17 milyon euro için bile pazarlık edilmeli.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
burada yazan haberler doğruysa rıdvan'ın yerinde olsam büyük bir ikilem yaşardım. bir yandan beşiktaş'a geri dönmek isterdim ama kulübün hali ortada; diğer yandan başarıları nedeniyle galatasaray'da oynamak isterdim ama bunun anlamının bizim ülkemizde ve tüm dünyada ne olduğu ortada...

rıdvan glasgow'a 4-5 milyon yuroş'a gitmişti, bugün rıdvan ayarında bir sol beki o fiyattan alamazsınız, galatasaray rıdvan'ı transfer etmek için çaba harcıyorsa kesinlikle isabetli bir karar almış olduklarını söyleyebiliriz...

ayrıca, almanya'ya gitseydi acaba nasıl olurdu, iskoçya macerası/havası acaba ona yaramamış olabilir mi? zamanında rıdvan'dan yana büyük beklentilerim vardı ama hayal kırıklığı yaşadım... Sad

Rıdvan, potansiyelini açığa çıkartamayan genç bir oyuncumuz ki milli takıma da aslında böyle bir sol bek gerekiyor.Umarım Galatasaray’da oynar.Galatasaray’da sağda Sasha Boey ile birlikte solda kendisi oynarsa hem yerli oyuncu olarak Kazımcan’a muhtaç kalmazlar hem de ligde yerli oyuncu statüsü zorunluluğu için büyük bir rahatlama sağlarlar.Beşiktaş’a katılırsa geçmişinden dolayı katılır ancak orada da şu anda feda sezonuna benzer bir şeyler yapılıyor sanırım.Profesyonelce karar vermesi gerekecek kariyeri için.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
burada yazan haberler doğruysa rıdvan'ın yerinde olsam büyük bir ikilem yaşardım. bir yandan beşiktaş'a geri dönmek isterdim ama kulübün hali ortada; diğer yandan başarıları nedeniyle galatasaray'da oynamak isterdim ama bunun anlamının bizim ülkemizde ve tüm dünyada ne olduğu ortada...

rıdvan glasgow'a 4-5 milyon yuroş'a gitmişti, bugün rıdvan ayarında bir sol beki o fiyattan alamazsınız, galatasaray rıdvan'ı transfer etmek için çaba harcıyorsa kesinlikle isabetli bir karar almış olduklarını söyleyebiliriz...

ayrıca, almanya'ya gitseydi acaba nasıl olurdu, iskoçya macerası/havası acaba ona yaramamış olabilir mi? zamanında rıdvan'dan yana büyük beklentilerim vardı ama hayal kırıklığı yaşadım... :(
sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
Galatasarayımızın Rıdvan Yılmaz ile ilgilendiği konuşuluyor. Glasgow Rangers'ta pek bi başarılı olamadı. Sakatlık sorunları da yaşadı orada. Bana kalırsa başarılı bi döneminde diil. Glasgow Rangers da onu takımdan göndermek isteyebilir. Glasgow Rangers cephesi anlaşmaya yakın olur bu konuda. Öte yandan bizim için nasıl olur. Angelino, Kazımcan tam bi istediğimiz seviyede diiil. Sağ bekte Boey'i izlerken mutluyuz. Ama sol bekte aynı şekil düşüncelere sahip değiliz. Bi sol beke ihtiyacımız var derim ben bu sebepten ötürü. Rıdvan hoş bi stile sahip futbolcuydu. Sol bekte Boey etkisi yaratabilir. Ayrıca yerli statüsünde oynuyor. Yabancı kontenjanına da katkı sağlar oynadığında. Bana kalırsa 2, 3 milyon Euro'ya transfer edilirse çok hoş bi transfer olur.

Sizinle sol bek ihtiyacı konusunda aynı şeyi düşünüyorum. Kazımcan çok tecrübesiz ve onu Okan hoca Şampiyonlar Ligi'nde ilk 11 çıkardığı zaman çok şaşırdım. Belki Angelino da süper oynamıyor ama en azından çok daha tecrübeli bir oyuncu. Şampiyonlar Ligi gibi bir turnuvada bence yanlış bir tercihti ki hatası yüzünden gol de yemiştik.

Neyse uzun lafın kısası sol bek mevkisine de Boey gibi güven veren bir oyuncu alabilirsek savunmada büyük gelişme kaydedebiliriz. Savaşçı birisini bulurlar umarım çünkü Boey'in oynayış stilini görünce solda da aynısını görmek istiyor insan.  Grin

Boey muhteşem bir transferdi, bu transferi yapanı kutlamak lazım ayrıca ona şans veren Okan hocayı da tebrik ederim, ayrıca biz sola da onun gibi bek lazım diyoruz da Boey yazın takımdan gidecek, muhtemelen sağ tarafta da büyük bir eksik olacak, Sasha Boey Galatasaray’da en iyi takım oyuncusu bence, ondan iyi İcardi sanırım, Şampiyonlar liginde harika performans gösterdi Boey, Kazımcan tam bir fiyaskoydu zaten,
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
Galatasarayımızın Rıdvan Yılmaz ile ilgilendiği konuşuluyor. Glasgow Rangers'ta pek bi başarılı olamadı. Sakatlık sorunları da yaşadı orada. Bana kalırsa başarılı bi döneminde diil. Glasgow Rangers da onu takımdan göndermek isteyebilir. Glasgow Rangers cephesi anlaşmaya yakın olur bu konuda. Öte yandan bizim için nasıl olur. Angelino, Kazımcan tam bi istediğimiz seviyede diiil. Sağ bekte Boey'i izlerken mutluyuz. Ama sol bekte aynı şekil düşüncelere sahip değiliz. Bi sol beke ihtiyacımız var derim ben bu sebepten ötürü. Rıdvan hoş bi stile sahip futbolcuydu. Sol bekte Boey etkisi yaratabilir. Ayrıca yerli statüsünde oynuyor. Yabancı kontenjanına da katkı sağlar oynadığında. Bana kalırsa 2, 3 milyon Euro'ya transfer edilirse çok hoş bi transfer olur.

Sizinle sol bek ihtiyacı konusunda aynı şeyi düşünüyorum. Kazımcan çok tecrübesiz ve onu Okan hoca Şampiyonlar Ligi'nde ilk 11 çıkardığı zaman çok şaşırdım. Belki Angelino da süper oynamıyor ama en azından çok daha tecrübeli bir oyuncu. Şampiyonlar Ligi gibi bir turnuvada bence yanlış bir tercihti ki hatası yüzünden gol de yemiştik.

Neyse uzun lafın kısası sol bek mevkisine de Boey gibi güven veren bir oyuncu alabilirsek savunmada büyük gelişme kaydedebiliriz. Savaşçı birisini bulurlar umarım çünkü Boey'in oynayış stilini görünce solda da aynısını görmek istiyor insan.  Grin
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
legendary
şenol güneş takımdan ayrıldığı anda yönetimin zaten rıza çalımbay'a teklif götürmesi gerekiyordu. rıza hoca gibi insanlar beşiktaş'ın her teklifini karşılıksız kabul edecek insanlardır. kadro açısından bakınca takımın bu seneyi kapattığını söylemek yalan olmaz. bence başarılı bir transfer oldu.

bazı insanlar rıza hocayı küçümsüyor ama sivasspor'da kısıtlı bir kadro ile yaptıkları ortada. bence gerçekten başarılı bir teknik direktör ve hatta sergen'den bile daha iyi. her şeyden önce gerek saha içindeki ve gerek saha dışındaki hayatı ile futbolculara rol model olabilecek profesyonel biri (bence ismail kartal da böyle biri)...

maalesef, türkiye'de kulüpler beş parasız olduklarında yerli teknik direktörlere "gel babacım, sen bizim çocuğumuzsun" gibi içi tezatlıklarla dolu saçma sapan çağrılarda bulunurlar, parayı biraz bulup transfer yapabilecekleri dönemlere girdiklerinde ise avrupa'daki stajyer teknik direktörlere bedavadan deneyim kazandırırlar.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
şenol güneş takımdan ayrıldığı anda yönetimin zaten rıza çalımbay'a teklif götürmesi gerekiyordu. rıza hoca gibi insanlar beşiktaş'ın her teklifini karşılıksız kabul edecek insanlardır. kadro açısından bakınca takımın bu seneyi kapattığını söylemek yalan olmaz. bence başarılı bir transfer oldu.
hero member
Activity: 1974
Merit: 575
Rıza çalımbay tam bir "acil durum anında camı kırınız" ataması oldu. Evet Beşiktaş seviyesinde bir teknik direktör olmayabilir fakat Burak Yılmaz düzeyinde olmadığıda çok açık, takımı en azından bu süreç içerisinde derleyip toplayıp düzgün bir hale getirecektir, takımda sanki TD yokmuş gibi bir hava var şuan, oyuncular falan komple salmış durumda, zaten ben sakatımcılar başlamışlar, bu süreç içerisinde yeni bir TD gelene kadar Bırak Yılmaz ile devam edileceğine, en azından Rıza hoca ile devam edilmesi daha doğru bir tercih olmuş. Zaten bu durumun tamamı geçici bence, ANÇ gidip yerine Beşiktaşı seven birisi gelince sıkıntı bitecektir, düzgün sonuçlar tekrar gelmeye başlar seçimden sonra.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
Beşiktaş'ta Teknik Direktörlüğe Rıza Çalımbay getirilmiş. Böylesine kötü gidişin tam ortasında değiştirmekte ne bileyim yani. Burak zaten bu konum için yeterli düzeyde olmadığı baştan belliydi sırf seçim olana kadar birkaç maç kazanır ümidiyle tuttular resmen. Olan Rıza hocaya olacak resmen tam kriz ortasında kendi kurmadığı bir kadroyla bakalım ne kadar dayanabilecek.
legendary
brezilyalı futbolcular teknik direktörlük düşünmüyor... brezilyalı teknik direktör deyince benim aklıma zico ve carlos alberto pererira gibi isimler geliyor. daha genç nesil teknik direktörlük yapmak istemiyor. bence biraz eğlenceye ve rahata düşkün bir millet olmalarıyla alakası varmış gibi ya da futboldan yeterince para kazanmış oldukları için teknik direktörlük gibi zahmetli ve çok fazla sorumluluk gerektiren işlerden uzak duruyorlar...

roberto carlos sivasspor'da teknik direktörlüğü denemişti ama çok fazla başarılı olamadığı için veya istediği heyecanı yakalayamadığı için başka takımlarda göremedik... biraz iyi bir kariyeri olsaydı, bu işi biraz yapmak isteseydi şimdi onu brezilya milli takımında görebilirdik veya ancelotti'nin yerine onun ismini konuşabilirdik...
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
Bence Ancelotti takımda kalmalı. Onun Real Madrid’e muhteşem başarıları olacak inanıyorum. Oyunu okuma konusunda ona hayranım. En ufak sıkıntıyı görüp müdahale edebiliyor bence. Diğer yandan Zidane’ın elinde dünyanın en iyi kadrosu vardı. 3 sene üst üste şampiyonlar ligini kazanmaları rastlantı değil bence. Fransa’yı yönetirse iyi başarılar kazanır ona da eminim.

Ancelotti'nin çoktan Brezilya milli takımı ile anlaştığı söyleniyor yani sadece işi gelecek yaz resmiyete dökmek kalmış. Bu arada yanlış bilmiyorsam Ancelotti kariyerinde ilk kez bir milli takım teknik direktörlüğü yapacak. Bundan 31 sene kadar önce İtalya milli takımının asistan menajerliğini yapmıştı. O gün bugündür hep Avrupa kulüplerini yönetti.

Brezilya ise tarihinde hep Brezilya vatandaşı olan teknik direktörler ile anlaştı. Scolari, Tite, Dunga gibi teknik direktörler de yönetmişti ve onların ek olarak İtalya vatandaşlıkları da vardı. Ama tarihlerinde ilk defa bir İtalyan teknik direktörü takımın başına getiriyorlar. Neler yapacaklarını merakla bekleyeceğim.  Grin

Ancelotti bence Brezilya milli takımına level atlatacak kadar kaliteli bir hoca.Bu yüzden Brezilya milli takımı büyük bir avantaj elde etti artık.Bildiğim kadarıyla milli takımla birlikte kulüp takımları yönetilebiliyor.Ancelotti böyle bir şey yapsaydı olurdu ama tabi etik değerleri sorgulanabilir.Bu yüzden belki de o topa girmek istemiyor olabilir.Brezilya milli takımını iyi analiz edeceğine ve rakipleri çözeceğine eminim.
sr. member
Activity: 2086
Merit: 408
Bence Ancelotti takımda kalmalı. Onun Real Madrid’e muhteşem başarıları olacak inanıyorum. Oyunu okuma konusunda ona hayranım. En ufak sıkıntıyı görüp müdahale edebiliyor bence. Diğer yandan Zidane’ın elinde dünyanın en iyi kadrosu vardı. 3 sene üst üste şampiyonlar ligini kazanmaları rastlantı değil bence. Fransa’yı yönetirse iyi başarılar kazanır ona da eminim.

Ancelotti'nin çoktan Brezilya milli takımı ile anlaştığı söyleniyor yani sadece işi gelecek yaz resmiyete dökmek kalmış. Bu arada yanlış bilmiyorsam Ancelotti kariyerinde ilk kez bir milli takım teknik direktörlüğü yapacak. Bundan 31 sene kadar önce İtalya milli takımının asistan menajerliğini yapmıştı. O gün bugündür hep Avrupa kulüplerini yönetti.

Brezilya ise tarihinde hep Brezilya vatandaşı olan teknik direktörler ile anlaştı. Scolari, Tite, Dunga gibi teknik direktörler de yönetmişti ve onların ek olarak İtalya vatandaşlıkları da vardı. Ama tarihlerinde ilk defa bir İtalyan teknik direktörü takımın başına getiriyorlar. Neler yapacaklarını merakla bekleyeceğim.  Grin
legendary
rosier ve boey bu ligin en kaliteli isimlerinden benim gözümde... herkes haklı olarak icardi ve aboubakar vs. konuşuyor ama bu iki genç futbolcu çok isabetli transferler ve performansları ile fransa pazarına daha fazla odaklanmamız gerektiğini vurgulayan transferler...

galatasaray takım olarak çok iyi bir seviyede olduğu için boey'den rekor bir gelir elde edecek. ben rosier'i boey'den daha çok beğeniyorum. beşiktaş da aynı şekilde takım olarak daha iyi bir seviyeye ulaşırsa rosier'den sürpriz bir transfer geliri elde edebilir.
sr. member
Activity: 630
Merit: 463
Ancelotti'nin Real Madrid'de şu an 3. sezonu. İlk sezonu zaten rüya gibi geçmişti. Hem La Liga hem de Şampiyonlar Ligi şampiyonu olmuşlardı. İkinci sezonunda ise işler pek istedikleri gibi gitmedi ve bu iki kupayı da kaldıramadılar. Bu sezon Ancelotti ile takım yeniden yükselişte. Takımdan ayrılmadan önce güzel bir şekilde noktayı koymak istiyordur. Açıkçası ben Ancelotti'nin 1-2 sezon daha kalmasını beklerdim. Bu kadar erkenden Brezilya ile anlaşması beni şaşırtmıştı. Real Madrid'in başına bence Xabi Alonso geçecek.

Bence de Xabi Alonso takımın başına geçebilir veya Zidane bir dönem teknik direktörlük de yapmıştı Fransız zaten Real Madrid efsanelerinden kendisi bu yüzden teknik bilgi birikimini aktaracak güzel bir kadroya önderlik etmek için çalışabilir Ancelotti sevdiğimiz bir abimiz neden böyle yaptı anlayamadım bence Real Madrid’e yakışan özelliklere sahip

Hocam valla Zinedine Zidane konusunda emin olamıyorum. Çünkü uzun zamandır herhangi bir kulübü yönetmeye sıcak bakmıyor. Hedefinde ise Fransa milli takımını yönetmek olduğu söyleniyor. Yoksa bence PSG Luis Enrique yerine çoktan Zidane ile sözleşme imzalamıştı diye düşünüyorum. Ayrıca Zidane Real Madrid ile gerçekten harika bir dönem yaşamıştı. 3 sezon üst üste Şampiyonlar Ligi'ni kazanmıştı yani bundan ötesi var mı bilemiyorum.  Grin  Bence Real Madrid hakkında doygunluğa çoktan ulaşmıştır.

sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
Ancelotti'nin Real Madrid'de şu an 3. sezonu. İlk sezonu zaten rüya gibi geçmişti. Hem La Liga hem de Şampiyonlar Ligi şampiyonu olmuşlardı. İkinci sezonunda ise işler pek istedikleri gibi gitmedi ve bu iki kupayı da kaldıramadılar. Bu sezon Ancelotti ile takım yeniden yükselişte. Takımdan ayrılmadan önce güzel bir şekilde noktayı koymak istiyordur. Açıkçası ben Ancelotti'nin 1-2 sezon daha kalmasını beklerdim. Bu kadar erkenden Brezilya ile anlaşması beni şaşırtmıştı. Real Madrid'in başına bence Xabi Alonso geçecek.

Bence de Xabi Alonso takımın başına geçebilir veya Zidane bir dönem teknik direktörlük de yapmıştı Fransız zaten Real Madrid efsanelerinden kendisi bu yüzden teknik bilgi birikimini aktaracak güzel bir kadroya önderlik etmek için çalışabilir Ancelotti sevdiğimiz bir abimiz neden böyle yaptı anlayamadım bence Real Madrid’e yakışan özelliklere sahip

Hocam valla Zinedine Zidane konusunda emin olamıyorum. Çünkü uzun zamandır herhangi bir kulübü yönetmeye sıcak bakmıyor. Hedefinde ise Fransa milli takımını yönetmek olduğu söyleniyor. Yoksa bence PSG Luis Enrique yerine çoktan Zidane ile sözleşme imzalamıştı diye düşünüyorum. Ayrıca Zidane Real Madrid ile gerçekten harika bir dönem yaşamıştı. 3 sezon üst üste Şampiyonlar Ligi'ni kazanmıştı yani bundan ötesi var mı bilemiyorum.  Grin  Bence Real Madrid hakkında doygunluğa çoktan ulaşmıştır.
sr. member
Activity: 1638
Merit: 273
Beşiktaş'ın bu seneki transfer skandallarının ders olarak bütün futbol okullarında yönetici adaylarına okutulması lazım,

aslında scout ekibi bu sezon görevini yaptı, diğer takımların kapıştığı Nicolas Pepe, Davinson Sanchez gibi adamları hep önce Beşiktaş buldu,

Hocam kesinlikle yorumlarınıza katılıyorum büyük ihtimal ANÇ ve ekibi elimizde Şenol Güneş var hepsini adam eder zaten diye transfer yapmaya çalıştı.Tadic'i bu basiretsiz yönetimin 100-200 bin euroluk küçük bir fark için kaçırdığına eminim.Rashica hariç alınan oyuncuların hepsi sıkıntılı soru işareti yaratan oyuncular.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1618
Beşiktaş'ın bu seneki transfer skandallarının ders olarak bütün futbol okullarında yönetici adaylarına okutulması lazım,

aslında scout ekibi bu sezon görevini yaptı, diğer takımların kapıştığı Nicolas Pepe, Davinson Sanchez gibi adamları hep önce Beşiktaş buldu,

ANÇ'nin berbat pazarlıklarıyla hepsi BJK'dan soğudu, diğer takımların istemediği ve para verip kurtulmaya çalıştığı adamlara ANÇ atladı, dışardan Beşiktaş'ı sabote etmek için ajan getirselerdi bu kadar kötü kararlar alınabilirdi, ki zaten öyleler daha önce Trabzonspor'a talip olmuş bir yöneticinin Beşiktaş'a başkan olması prensip olarak hatalıydı, şu anda en önemli transfer olarak Beşiktaş'a Beşiktaşlı bir başkan gerekiyor...

https://www.indyturk.com/node/509151/spor/%C3%A7ebinin-14-y%C4%B1l-%C3%B6nceki-r%C3%B6portaj%C4%B1-g%C3%BCndeme-geldi-fenerbah%C3%A7e-ya-da-galatasaray
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
Beşiktaş'ın Burak Yılmaz ile başarılı olabileceğini hiç sanmıyorum. Slaven Bilic şu anda hiçbir takımı çalıştırmıyor. Beşiktaş onunla anlaşma sağlayabilir. Slaven Bilic'in Beşiktaş'tan gelecek bir teklife hayır diyeceğini zannetmiyorum. İngiltere macerası da çok iyi gitmedi. Beşiktaş'tan daha iyi bir takımla anlaşabileceğini sanmıyorum. Igor Tudor da şu anda hiçbir takımı çalıştırmıyor. Fakat onun son takımı olan Marsilya macerası çok başarılı geçti. Igor Tudor daha iyi bir takımdan teklif bekleyeceği için Beşiktaş'ın teklifini kabul etmek istemeyebilir. Sergen Yalçın da şu anda hiçbir takımı çalıştırmıyor. Beşiktaş son şampiyonluğunu onunla yaşadı. Gerçi sonraki sezon kötü sonuçlar aldılar ama Beşiktaş için ideal bir isim.

Bazen teknik direktörlerin hepsi bir yerlerde çalışır durumda oluyor. Teknik direktör aradığınızda birini bile bulamıyorsunuz. Beşiktaş bence şu anda çok şanslı. Seçimlere girecek olan kulüp başkanı adaylarının listesinde birçok teknik direktör ismi olduğuna eminim.
Pages:
Jump to: