Pages:
Author

Topic: Garść statystyk dotyczących sytemu Meritów z naszego lokalnego subforum... - page 6. (Read 2377 times)

legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Trochę wam zazdroszczę bo merity wprowadzili tydzień przed moim awansem na Hero Member i już prawie 3 lata jestem zamknięty w tej randze i nie zanosi się na szybkie nazbieranie dodatkowych 120 meritów bo te zbieram już ponad rok.

Byłem w podobnej sytuacji. Merit został wprowadzony kilka dni przed moim awansem na Full Member. Polecam wyspecjalizować się w jednym temacie. W moim przypadku jest to Lightning Network i jak możesz zauważyć, radzę sobie całkiem nieźle. Awansowałem na Full Membera w połowie lipca, a następnie na Senior Membera po zaledwie miesiącu. Nie poddawaj się. Dziękuję wszystkim za gratulację i życzę powodzenia. Dziękuję też za poparcie mojej aplikacji na merit source. Jeżeli ktoś jeszcze nic w niej nie napisał to bardzo bym prosił o zrobienie tego.
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Wszystkim gratulowałeś to teraz ja śpieszę pogratulować tobie awansu do rangi Senior Membera. Pedzisz jak szalony Smiley
 
GRATULACJE CRYPTOVIGI


Tak, tak należy Ci się ta pozycja.

Szczerze gratuluję!!! @Cryptovigi awansu na rangę Senior Member.

To nie lada osiagnięcie w tak krótkim czasie.



Trochę wam zazdroszczę bo merity wprowadzili tydzień przed moim awansem na Hero Member i już prawie 3 lata jestem zamknięty w tej randze i nie zanosi się na szybkie nazbieranie dodatkowych 120 meritów bo te zbieram już ponad rok. Dla tego nawet najwięksi zapaleńcy tracą w końcu zaintersowanie i chęć kontynuacji na forum.
Dobrze, że ktoś w ogóle awansuje i to z naszego lokala bo to daje mi nadzieje.

No cóz życie to nie je bajka.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
Wszystkim gratulowałeś to teraz ja śpieszę pogratulować tobie awansu do rangi Senior Membera. Pedzisz jak szalony Smiley
 
GRATULACJE CRYPTOVIGI


Wielkie dzięki chociaż sam nie bardzo wiem jak to się stało ;-)

Fakt faktem że ostatnie dni okazały się dla mnie łaskawe - szczególnie dzięki Wam, którzy nie szczędziliście mi mertiów jak również pewnemu zbiegowi okoliczności leżących całkiem poza mną co można by nazwać "transakcją wiązaną" a przynajmniej ja tak to widzę czyli w skrócie:

@wwzsocki zapoczątkował wątek Porozmawiajmy poważnie o Merit Source. -> @BitCryptex wystartował z aplikacją [Polish section] Merit source application podając kilka linków na naszego lokala, -> dzięki czemu kilka poważnych źródełek zajrzało do nas i mnie "rykoszetem" (może dlatego że już niewiele mi brakowało do nowej rangi?) trafiło się parę ładnych meritów.

Szczerze... po cichu liczyłem, że może do końca tego miesiąca (jeśli się wyjątkowo zepnę) uzbieram te brakujące 50 sztuk, ale to co się zdarzyło w ciągu ostatnich kilku dni spowodowało, że dzisiaj zbieram szczękę z podłogi ;-)


 

legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Wszystkim gratulowałeś to teraz ja śpieszę pogratulować tobie awansu do rangi Senior Membera. Pedzisz jak szalony Smiley
 
GRATULACJE CRYPTOVIGI
hero member
Activity: 714
Merit: 611
W wątku dotyczącym zgłoszenia @BitCryptexa na merit source mój statystyczny guru - @DdmrDdmr zamieścił ciekawe statystyki dotyczące dystrybucji meritów na naszym lokalnym boardzie - myślę że warto je zamieścić również w tym wątku.

I’ll throw-in a couple of charts that may help a bit:

The above chart shows the amount of merit that has been sent specifically to the Polish local board, showing the data for the top 10 overall contributors on that front. The lines represent the amount of sMerits they have sent to the Polish board, and are charted as accumulative lines. The flatter the lines become, the less merits that are being sent.



The above is a summary of a possible suitable criteria for selecting Merit Sources I elaborated some time ago, but keep up-to-date on the Merit Dashboard. It displays data specifically for the local Polish board (ignoring sMerits sent to other boards). For each person it shows:

-   SentNetworkSize: Number of people one has sent sMerit to on the Polish board.
-   sMerit: the amount of sMerit sent on the Polish board.
-   nTx: number of sent sMerit TXs on the Polish board.
-   Avg. Merit Tx: Average sMerits sent per TX.
-   stdDevSentTx: Standard deviation (a measure of the variance from the Avg.)
-   cVarSentTx: stdDevSentTx over Avg. Merit TX.




Jako że kilka dni temu gratulowałem @Tytanowemu Januszowi awansu na Full Membera należy również odnotować, że
że kolejny członek naszej społeczności również ostatnio uzyskał ładny awans - @BitCryptex awansował na Hero Membera (co ważne w wersji self-made)
 
GRATULACJE @BitCryptex

legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
GRATULACJE @TYTANOWY JANUSZ
Dziękuje za gratulacje i nie tylko za gratulacje Smiley Byłoby mi dużo trudniej bez was, bo conajmniej 40% meritów otrzymałem od radaków z czego sporą część na polskiej sekcji.

Oczywiście @TytanowyJanusz odemnie też zasłużone GRATULACJE z powodu awansu FULL MEMBER!!! Oby tak dalej.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622

tymczasem zauważyłem również że jeden z najaktywniejszych ostatnio użytkowników na polskim forum - @Tytanowy Janusz awansował na Full Membera - a ponieważ wątek dotyczący statystyk wydaje się odpowiednim miejscem na pogratulowanie koledze niniejszym to czynię:
GRATULACJE @TYTANOWY JANUSZ
warto zauważyć, że razem z awansem trafiłeś do pierwszej pięćsetki najbardziej nagrodzonych meritami użytkowników!


Dziękuje za gratulacje i nie tylko za gratulacje Smiley Byłoby mi dużo trudniej bez was, bo conajmniej 40% meritów otrzymałem od radaków z czego sporą część na polskiej sekcji.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
...
Sam ostatnio nie mam wiekszego wplywu na te statystyki bo wypsztykalem sie z meritow a nowych ani widu ani slychu chociaz pisze duzo i mase ludzi prowadzi ze mna dyskusje.

Merit to jest wieczna zagadka.

He he - wieczna zagadka - właśnie zauważyłem, że odkąd napisałeś tego posta półtorej doby temu na twoim koncie pojawiło się 8 nowych meritów więc nigdy nie znasz dnia ani godziny  Wink i zawsze bądź czujny!!!



tymczasem zauważyłem również że jeden z najaktywniejszych ostatnio użytkowników na polskim forum - @Tytanowy Janusz awansował na Full Membera - a ponieważ wątek dotyczący statystyk wydaje się odpowiednim miejscem na pogratulowanie koledze niniejszym to czynię:
GRATULACJE @TYTANOWY JANUSZ
warto zauważyć, że razem z awansem trafiłeś do pierwszej pięćsetki najbardziej nagrodzonych meritami użytkowników!

legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
hero member
Activity: 714
Merit: 611
512
to całkowita liczba meritów rozdanych na naszym lokalnym subforum od chwili wprowadzenia tego systemu w styczniu 2018 r.
Uważam, że warto podać tą wartość, gdyż w tym miesiącu przkroczyliśmy liczbę pół tysiąca meritów

w tym:
34
sztuki to całkowita liczba meritów rozdanych lokalnym podwórku w ostatnim miesiącu - czyli lutym 2019 roku

Jak widzicie luty nie rozpieścił nas ilością - to zaledwie połowa wyniku styczniowego, chociaż z drugiej strony pierwsze dwa tygodnie przyniosły jedynie 9 sztuk więc w ciągu ostatnich dwóch tygodni udało się podwoić ten wynik. Niewątpliwie wpływ miał tutaj powrót naszego moderatora który wracają wrzucił tutaj do puli 11 sztuk.... Ok tyle słowem wprowadzenia tymczasem powróćmy do standardowych danych...

Poniżej lista użytkowników, którzy podzielili się swoimi smeritami na lokalnym podwórku:
Code:
ilość	FromID	UserName
11 23092 malevolent
9 1925869 Tytanowy Janusz
8 1697068 cryptovigi
2 131333 wwzsocki
2 1169179 BitCryptex
1 303259 kotwica666
1 741872 poptok1

Jak widzicie w tym tylko 7 użytkowników zdecydowało się przekazać merity na naszym subforum. Niestety ilość nie powala a nicki znamy już dobrze z ubiegłych miesiecy - można powiedzieć że to weterani ale nie traćmy nadzieji - myślę że niebawem bullrun powróci a razem z nim poszerzymy ilość "meritodawców".

Jeśli chodzi o posterów, którym udało się otrzymać merity lista jest jeszcze krótsza...
Code:
ilość	ToID	UserName
14 1697068 cryptovigi
9 1925869 Tytanowy Janusz
5       2444769  RaphaelCrypto
3 1404921 cornl
1       2547834  eevabusincka
1 303259 kotwica666
1 830898 adamvp

Ta lista jest.... co tu dużo mówić dramatycznie krótka ;-( Mam nadzieję że marzec będzie bardziej łaskawy...
Poniżej lista tematów, w których przekazano merity...

Code:
ilość	TitleThread
6 Dane KYC z giełd dostępne na Dark Webie?
4 Martingale - strategia na ruletkę?
3 Czy pełna decentralizacja jest konieczna i niezbędna?
3 [Poradnik] Portfele sprzętowe - który wybrać?
2 Czemu nie nagradzamy sie Meritami?
2 Na tropie polskiego merit source....
2 System kreacji pieniądza. Czy dotyczy to również bitcoina?
6 [Konkurs] Analiza techniczna - wytypuj cenę BTC i wygraj merit
1 Garść statystyk dotyczących sytemu Meritów z naszego lokalnego subforum...
1 Signature campaign
1 Spekulacja na newsach alt/btc
1 Sprzedaż kont Btt i innych usług społecznych. sieci.
1 Tu się witamy
1 Sortowanie tematów w danym dziale Bitcointalk według daty ich utworzenia


legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...
więc teraz będę publikował miesięczne wyniki z bieżącego roku
...

Oczywiście nie wytrzymałem - obiecałem publikować miesięczne wyniki, ale strasznie mnie korciło żeby zajrzeć po dwóch tygodniach jak wyglądamy w lutym....

co tu dużo mówić nie jest dobrze.... przez dwa tygodnie rozdaliśmy tylko 9 meritów co niestety nie jest to porażającym wynikiem... mam nadzieję że to wynik ferii zimowych a nie realny prognostyk wskazujący, że nie chce nam się pisać postów czytać ich a tym bardziej nagradzać... wprawdzie nie zniżyliśmy się do historycznego minimum - grudnia 2018 niebmniej jednak jest nad czym popracować...

z pełnymi statystykami wstrzymam się do końca miesiąca a dzisiaj jedynie wymienię użytkowników, którzy dzielili się meritami ze społecznością: @Tytanowy Janusz, @Bitcryptex, @kotwica666 i moja skromna osoba - @cryptovigi to bardzo krótka lista ale mam nadzieję, że na koniec miesiąca ich liczba co najmniej się podwoi...

Bardzo fajne podsumowanie a i sam temat należy do najlepszych na naszym forum. Tym bardziej dziwi mnie że jest tak mało komentarzy.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
...
więc teraz będę publikował miesięczne wyniki z bieżącego roku
...

Oczywiście nie wytrzymałem - obiecałem publikować miesięczne wyniki, ale strasznie mnie korciło żeby zajrzeć po dwóch tygodniach jak wyglądamy w lutym....

co tu dużo mówić nie jest dobrze.... przez dwa tygodnie rozdaliśmy tylko 9 meritów co niestety nie jest to porażającym wynikiem... mam nadzieję że to wynik ferii zimowych a nie realny prognostyk wskazujący, że nie chce nam się pisać postów czytać ich a tym bardziej nagradzać... wprawdzie nie zniżyliśmy się do historycznego minimum - grudnia 2018 niebmniej jednak jest nad czym popracować...

z pełnymi statystykami wstrzymam się do końca miesiąca a dzisiaj jedynie wymienię użytkowników, którzy dzielili się meritami ze społecznością: @Tytanowy Janusz, @Bitcryptex, @kotwica666 i moja skromna osoba - @cryptovigi to bardzo krótka lista ale mam nadzieję, że na koniec miesiąca ich liczba co najmniej się podwoi...

hero member
Activity: 714
Merit: 611
Rozpoczęliśmy kolejny rok 2019... myślę że nie ma co wracać do przeszłości i trzeba skupić się na aktualnych "wynikach" naszej społeczności więc teraz będę publikował miesięczne wyniki z bieżącego roku - myślę że będą bardziej interesujące niż te "od zarania dziejów" ale jeżeli ktoś ma inne zdanie proszę o posta w tym temacie....

więc zaczynamy podsumowanie meritów w styczniu 2019 na polskim subforum...rozdaliśmy w sumie 64 merity!!!
Czy to dużo? W krótkiej historii meritów mieliśmy 3 miesiące kiedy było ich więciej - styczeń i luty 2019 ale to słabe miesiące do porównań - w 24 stycznia 2018 wprowadzono merity więc pierwszych dwóch miesiącach nikt nie specjalnie wiedział o co chodzi... natomiast listopad... ten miesiąc był killerem... dzięki naprawę dużemu zaangażowaniu wielu użytkowników ten miesiąc był autentycznie rekordowy więc też nie jest najlepszy do porównań ;-(

innymi słowy 2019 rok...  jak na naszą lokalną społeczność zaczęliśmy z kopyta!!! I super... oby tak dalej!!!

w styczniu tego roku 10 uźytkowników przekazało sowje smerity dla lokalnej społeczności:
Code:

ilość FromID UserName
12 741872 poptok1
11 1697068 cryptovigi
9 183781 pawel7777
8 303259 kotwica666
7 1169179 BitCryptex
5 1018104 Partizant
5 1925869 Tytanowy Janusz
3 1404921 cornl
2 529888 JensS
2 1259718 btclegionario

w końcu!!! W tym miesiącu w końcu mam się czym pochwalić jestem na drugim miejscu wśród "rozdawców" - wprawdzie to z uwagi na zakończenie mojego konkursu ale i tak mogę być z siebie zadowolony ;-)
Szkoda, że w powyższym zestawieniu po raz kolejny nie pojawił się nasz merit source - który ostatnio coraz rzadziej odwiedza forum (nie tylko nasze lokalne)... pozostaje mieć nadzieje że to tylko chwilowy brak czasu i niebawem zmieni się na lepsze.

Jeżeli chodzi o twórców treści którzy okazali się warci meritu to poniżej przedstawiam listę:
Code:
19	1404921	cornl
17 1925869 Tytanowy Janusz
11 2447709 turingox
9 1697068 cryptovigi
3 1078806 trademaniac
2 660361 nid125
1 252173 BitBay*
1 741872 poptok1
1 1018104 Partizant
Brawo corln!!! - świetny wynik!!!

Żeby być całkowicie uczciwym trzeba zaznaczyć, że w tym miesiącu mięliśmy również rozstrzygnięcie dwóch konkursów w których nagrodami były merity, co niewątpliwie wpłynęło na ich zwiększoną ilość, a panowie z pierwszych dwóch miejsc są jednocześnie laureatami tych konkursów. @TytanowyJanusz pełnił tu podwóją rolę - w jednym konkursie jako organizator a w drugim jako zwycięzca.

W zakresie styczniowych wątków, które okazały się wartościowe zdecydowanie trzeba wymienić:
Code:
ilość	TitleThread
16 System kreacji pieniądza. Czy dotyczy to również bitcoina?
15 Garść statystyk dotyczących sytemu Meritów z naszego lokalnego subforum...
13 [Konkurs] Analiza techniczna - wytypuj cenę BTC i wygraj merit
6 Nowy portfel Ledger Nano X
3 Czy merit od źródeł (Merit Sources) powinien być w stałym/ciągłym obiegu?
3 Podatek od CRYPTO w 2019!
2 Co sądzicie o kryptowalutach prywatnych?
2 [ANN] [BZX PoS/MN]⭕BUZZEX Nowa giełda z własną monetą, do 100% rabat +dywidenda
1 Jak otrzymywać powiadomienia o zacytowaniu wypowiedzi lub @wspomnieniu?
1 Konkurs – Pula nagród co najmniej 10 meritów!!!
1 [Poradnik] Portfele sprzętowe - który wybrać?
1 Świąteczna pomoc w kryptowalutach dla wychowanków Domu Dziecka *Tęcza*
Tym razem gratulacje dla @TytanowegoJanusza gdyż jego wątek wygrywa w zestawieniu...

Jeżeli chodzi o pojedyńcze posty w styczniu 2019 - poniżej mamy ich listę...

Code:
15	System kreacji pieniądza. Czy dotyczy to również bitcoina?	5094172.msg49099952
12 [Konkurs] Analiza techniczna - wytypuj cenę BTC i wygraj merit 5070262.msg48274105
8 Garść statystyk dotyczących sytemu Meritów z naszego lokalnego subforum... 5067987.msg49162277
5 Garść statystyk dotyczących sytemu Meritów z naszego lokalnego subforum... 5067987.msg47832598
5 Nowy portfel Ledger Nano X 5094202.msg49104556
3 Czy merit od źródeł (Merit Sources) powinien być w stałym/ciągłym obiegu? 5095501.msg49156187
3 Podatek od CRYPTO w 2019! 5098372.msg49269209
2 Garść statystyk dotyczących sytemu Meritów z naszego lokalnego subforum... 5067987.msg49391728
2 Co sądzicie o kryptowalutach prywatnych? 5080477.msg49218071
2 [ANN] [BZX PoS/MN]⭕BUZZEX Nowa giełda z własną monetą, do 100% rabat +dywidenda 5093980.msg49091692
1 Konkurs – Pula nagród co najmniej 10 meritów!!! 5069150.msg47894659
1 [Poradnik] Portfele sprzętowe - który wybrać? 5069842.msg47931193
1 [Konkurs] Analiza techniczna - wytypuj cenę BTC i wygraj merit 5070262.msg47953033
1 Jak otrzymywać powiadomienia o zacytowaniu wypowiedzi lub @wspomnieniu? 5077246.msg49420614
1 Świąteczna pomoc w kryptowalutach dla wychowanków Domu Dziecka *Tęcza* 5084733.msg48660546
1 System kreacji pieniądza. Czy dotyczy to również bitcoina? 5094172.msg49408093
1 Nowy portfel Ledger Nano X 5094202.msg49101606

member
Activity: 78
Merit: 26
Dzięki @cryptovigi za podsumowanie minionego roku! Muszę przyznać, że w grudniu i styczniu miałem trochę rzeczy na głowie i raczej prędko się to nie zmieni. Prawo jazdy już jest, ale matura już za niedługo Wink Obecnie mam do dyspozycji 92 sMeritów, a mimo to trochę powstrzymuję się od ich rozdawania, bo obawiam się, że szybko mi się one skończą, a podania na merit source nie złożę dopóki nie pozbędę się większości. Błędne koło, czyż nie? Myślę, że i tak jesteśmy na dobrej drodze. Wystarczy spojrzeć na ten temat. W bardzo krótkim czasie wypowiedziało się kilka osób i wywiązała się z tego mała dyskusja.

Przejrzę dzisiaj wieczorem dokładne warunki aplikacji na merit source i jeżeli uznam, że je spełniam to przygotuję podanie. Dam Wam znać w tym temacie.

Z racji braku aktywności naszego moderatora, który jest jednocześnie MeritS, przydałby się chociaż jeden taki użytkownik na lokalnym podwórku. Na szczęście nie ma u Nas bajzlu, nie trzeba notorycznie monitorować Polskich wątków i usuwać/zgłaszać postów, przez co sama rola moderatora nie jest w tym momencie niezbędna Wink
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Dzięki @cryptovigi za podsumowanie minionego roku! Muszę przyznać, że w grudniu i styczniu miałem trochę rzeczy na głowie i raczej prędko się to nie zmieni. Prawo jazdy już jest, ale matura już za niedługo Wink Obecnie mam do dyspozycji 92 sMeritów, a mimo to trochę powstrzymuję się od ich rozdawania, bo obawiam się, że szybko mi się one skończą, a podania na merit source nie złożę dopóki nie pozbędę się większości. Błędne koło, czyż nie? Myślę, że i tak jesteśmy na dobrej drodze. Wystarczy spojrzeć na ten temat. W bardzo krótkim czasie wypowiedziało się kilka osób i wywiązała się z tego mała dyskusja.

Przejrzę dzisiaj wieczorem dokładne warunki aplikacji na merit source i jeżeli uznam, że je spełniam to przygotuję podanie. Dam Wam znać w tym temacie.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
Wracam po krótkiej przerwie - niestety braku czasu uniemożliwił mi aktualizację tego wątku (@turingox - dzięki za wsparcie w tym zakresie) ale już wracam - sam ciekaw jak hojni byliście(my) w przydzielaniu meritów.
 
Zacznijmy w takim razie od podsumowania roku 2018

W całym 2018 roku na lokalnym subforum rozdaliśmy łącznie 414 meritów co daje nam średnio 1,21 merita dziennie - waszej ocenie pozostawiam czy jest to ilość satysfakcjonująca.....

a tak wyglądało to w poszczególnych miesiącach:


AUUUUĆĆĆĆĆ jak ten grudzień strasznie wygląda!!! Widzę, że nie tylko ja wziąłem sobie wolne w grudniu - po doskonałym, wręcz rekordowym listopadzie (rozdane aż 102 MERITY) w grudniu mikołaj przyniósł polskim userom jedynie 5 sztuk ;-(
Pocieszające jednak jest to, że ten miesiąc (styczeń 2019) wygląda znacznie lepiej i w pierwszych 3 tygodniach rozeszły się już 42 MERITY...

W 2018 roku merity były rozdawane przez 47 użytkowników - z czego 17 rozdało 5 lub więcej meritów dla lokalnej społeczności - oto oni:

Code:
ilość	FromID	UserName
97 23092 malevolent
55 1169179 BitCryptex
35 197618 XbladeX
33 810146 Pilasu
23 326880 dwminer1
18 183781 pawel7777
13 131333 wwzsocki
12 741872 poptok1
11 974532 sud
11 989232 Clocktick
9 1697068 cryptovigi
7 256419 wgd
7 1925869 Tytanowy Janusz
6 1326045 becometa.pl
5 660361 nid125
5 830898 adamvp
5 947014 escapefrom3dom

na szczycie tabeli nasz lokalny merit source/moderator - wynik bardzo wysoki, lecz trzeba zaznaczyć, że ostatnio nas trochę zaniedbuje (ostatniego merita przekazał na początku listopada) - może też miał pracowitą końcówkę/początek roku oby i w 2019 był dla nas hojny druga pozycja @BitCryptex to głównie dzięki niemu osiągnęliśmy tak doskonały wynik w listopadzie, mam nadzieję że zdecyduje się na aplikowanie na merit source...
chłopaki z pozycji 3-5 @XbledeX, @Pilasu i @dwminer1 też świetne wyniki - dzięki w imieniu społeczności...

Ilość nagrodzonych meritami w 2018 roku zamknęła się wartością 78 - poniżej lista 19, którzy zgarnęli 5 lub więcej sztuk. W tym miejscu wypadało by pogratulować im, za tworzenie wartościowych treści, które zasłużyły na nagrody lecz będąc na szczycie tej listy trochę mi głupi ich chwalić ;-)

Code:
ilość	ToID	UserName
59 1697068 cryptovigi
52 131333 wwzsocki
26 974532 sud
22 989232 Clocktick
19 1517757 maro159
15 741872 poptok1
15 810146 Pilasu
14 1326045 becometa.pl
12 325368 caex
12 1925869 Tytanowy Janusz
11 1398948 ethergeek
10 1709276 Gniewek89
9 1169179 BitCryptex
9 1635867 Gonzo11
8 1230103 Bubus
6 1364766 deccarro
6 1651279 FlyingAtom_Lukasz
5 1065594 4hajs
5 1894806 kryptoholik

W 2018 roku merity zostały rozdane w 76 wątkach - poniżej lista tych do których trafiło 5 lub więcej meritów

Code:
ilość	TitleThread
56 DeepOnion
53 Czemu nie nagradzamy sie Meritami?
25 Bitomat w Krakowie
25 Jak Państwo pogrywa z obywatelami czyli Efekty (brak) zespołu ds. Kryptowalut
18 Urząd Skarbowy
15 Co myślicie o #MERIT?
15 Częste pytania dotyczące sieci Lightning Network
14 TUTORIAL: Jak korzystać z Electrum (dla początkujących)
12 FlyingAtom -  Wypłaty z bankomatów , mała marża - bezawaryjne.
12 Podstawy Lightning Network - wyjaśnienia, portfele.
11 Nieoficjalna lista (oficjalnych) zasad, wskazówek, FAQ Bitcointalk.org by mprep
10 Jak korzystać z Electrum (dla zaawansowanych)
10 [Poradnik] Portfele sprzętowe - który wybrać?
7 Mozna kupic Merit? Czy jak to dziala?
7 Nowe restrykcje dla rang Newbie i Junior
6 BitBay na Malcie - czy ma obowiązek przekazywać dane do skarbówki?
6 Na tropie polskiego merit source....
6 Od dziś bez podatku PCC
6 [ANN][Crowdsale]FRAS COINOficjalny Partner UBER GRAB, Dochód Pasywny
5 ANN+bounty[STK] STK Global Payments -Kryptowaluta do natychmiastowych płatności
5 sprzedajesz BTC, jak rozliczyć się z fiskusem?

W 76 wątkach nagrodzono 164 posty - poniżej lista "najlepszych" postów (z punktacją 5 lub więcej)

Code:
ilość	tytuł	                                link
21 DeepOnion                         https://bitcointalk.org/index.php?topic=2127103.msg29109769#msg29109769
16 Bitomat w Krakowie               https://bitcointalk.org/index.php?topic=2874083.msg29518410#msg29518410
15 Częste pytania dotyczące         https://bitcointalk.org/index.php?topic=5065801.msg47711638#msg47711638
14 TUTORIAL: Jak korzystać z         https://bitcointalk.org/index.php?topic=5065897.msg47717479#msg47717479
13 Czemu nie nagradzamy sie         https://bitcointalk.org/index.php?topic=3236617.msg33711617#msg33711617
12 DeepOnion                         https://bitcointalk.org/index.php?topic=2127103.msg29406144#msg29406144
12 Podstawy Lightning Networ         https://bitcointalk.org/index.php?topic=5064967.msg47668754#msg47668754
12 [Konkurs] Analiza technic         https://bitcointalk.org/index.php?topic=5070262.msg48274105#msg48274105
11 Nieoficjalna lista (oficj         https://bitcointalk.org/index.php?topic=2861831.msg29368506#msg29368506
11 [Poradnik] Portfele sprzę         https://bitcointalk.org/index.php?topic=5069842.msg47931193#msg47931193
10 DeepOnion                         https://bitcointalk.org/index.php?topic=2127103.msg29104174#msg29104174
10 Urząd Skarbowy                   https://bitcointalk.org/index.php?topic=2199672.msg28236292#msg28236292
10 Jak Państwo pogrywa z oby         https://bitcointalk.org/index.php?topic=3201729.msg33224093#msg33224093
10 Jak korzystać z Electrum         https://bitcointalk.org/index.php?topic=5067646.msg47814830#msg47814830
9 Czemu nie nagradzamy sie         https://bitcointalk.org/index.php?topic=3236617.msg46633614#msg46633614
9 Czemu nie nagradzamy sie         https://bitcointalk.org/index.php?topic=3236617.msg47625527#msg47625527
7 Jak Państwo pogrywa z oby         https://bitcointalk.org/index.php?topic=3201729.msg34484794#msg34484794
6 FlyingAtom -  Wypłaty z b         https://bitcointalk.org/index.php?topic=1267948.msg30218179#msg30218179
6 FlyingAtom -  Wypłaty z b         https://bitcointalk.org/index.php?topic=1267948.msg30232349#msg30232349
6 Na tropie polskiego merit         https://bitcointalk.org/index.php?topic=5065045.msg47672400#msg47672400
6 Garść statystyk dotyczący         https://bitcointalk.org/index.php?topic=5067987.msg47832598#msg47832598
6 Garść statystyk dotyczący         https://bitcointalk.org/index.php?topic=5067987.msg49162277#msg49162277
5 ANN+bounty[STK] STK Globa         https://bitcointalk.org/index.php?topic=2542096.msg27178246#msg27178246
5 Bitomat w Krakowie               https://bitcointalk.org/index.php?topic=2874083.msg31704737#msg31704737
5 Nowy portfel Ledger Nano         https://bitcointalk.org/index.php?topic=5094202.msg49104556#msg49104556

Tak z grubsza wyglądał rok 2018 na naszym lokalnym subforum z "meritowego" punktu widzenia. Listopad pokazał, że może może być całkiem nieźle.... ale zaraz potem grudzień sprowadził nas na ziemię ;-( wygląda na to, że wciąż więcej osób wpada tutaj chętniej żeby coś przeczytać niż napisać coś sensownego (wartego nagrodzenia) od siebie, a może chętniej spędzają czas na anglojęzycznych subforach... jeśli tak to znaczy, że musimy nad naszym subforum jeszcze popracować

member
Activity: 78
Merit: 26
Z racji zaniku aktualizacji postanowiłem zrobić to na własną rękę. Wyniki, dość dołujące, poniżej:

1) W przedziale czasowym od 16.11.2018 do 10.01.2019 ilość meritów na Polskim forum wzrosła z 403 do 426; niezbyt ciekawy wynik..

2) Lista użytkowników, którzy nagradzali meritami została bez zmian = 46

3) Lista użytkowników, którzy zostali nagrodzeni meritami również została bez zmian = 78

4) Liczba wątków, w których zostały merity rozdane wzrosła z 72-óch do 75-ciu

5) W wymienionych wcześniej 75 tematach nagrodzonych zostało łącznie 155 postów (wzrost o 16)

Poniższe zdjęcia pokazują statystki w przedziale czasowym od 16.11.2018 do 04.01.2019, stąd mała nieścisłość w całkowitej liczbie meritów.








hero member
Activity: 714
Merit: 611
...
Nasz moderator i merit source jest nieaktywny od prawie miesiąca.
...

Też zacząłem się o niego martwić, zwłaszcza że jego ostatnia aktywność miała miejsce 11 listopada, co mogło oznaczać, że zbyt aktywnie uczestniczył w jakimś marszu niepodległościowym  Grin

Ale widziałem że jednak pojawił się na początku grudnia - więc jest szansa że zawita i na nasze lokalne podwórko i może dorzuci coś ze swojego źródełka...

legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Po bardzo fajnym "przebudzeniu" w pierwszej połowie miesiąca niestety zdecydowanie obniżyliśmy loty i kolejny tydzień zamknął się na poziomie jedynych 3 meritów  Undecided.

Niestety, ale przez ostatnie dwa tygodnie nie miałem wystarczająco czasu, aby dokładnie przeglądnąć nasz dział przez próbne egzaminy. Aktualnie mam jeszcze 83 sMeritów do rozdania, ale wszystkie moje tematy zostały już przetłumaczone. Jestem otwarty na wszelkie propozycje - jeżeli znajdziecie jakiś poradnik warty przetłumaczenia to napiszcie do mnie prywatną wiadomość i zobaczę ile i czy w ogóle nagrodzę taki przetłumaczony temat meritem. Nie złożę aplikacji na merit source dopóki nie zostanie mi około 40 sMeritów. Nasz moderator i merit source jest nieaktywny od prawie miesiąca.
hero member
Activity: 714
Merit: 611

Minął kolejny tydzień odkąd zacząłem przyglądać się dystrybucji meritów na naszym lokalnym subforum. Po bardzo fajnym "przebudzeniu" w pierwszej połowie miesiąca niestety zdecydowanie obniżyliśmy loty i kolejny tydzień zamknął się na poziomie jedynych 3 meritów  Undecided.

Z uwagi na tak niski wynik (i niewielkie zmiany w porównaniu do poprzednich słupków i wykazów) po raz kolejny powstrzymam się od publikowania dokładnych statystyk - zamieszczę je kiedy będą dostępne dane z całego miesiąca - czyli w przyszły piątek.

Tymczasem wspomnę tylko o darczyńcach i obdarowanych meritami w tym tygodniu:
2 merity: pawel7777 -> BitCryptex w temacie Jak otrzymywać powiadomienia o zacytowaniu wypowiedzi lub @wspomnieniu?
oraz
1 merit: cryptovigi -> poptok1 w temacie: [TUTORIAL] Jak poprawić wygląd avatara w mniej niż minutę?

Pages:
Jump to: