Pages:
Author

Topic: [ Güncel ] ** En çok kazandıran Mining coini ! - page 14. (Read 31936 times)

sr. member
Activity: 385
Merit: 250
www.thegeomadao.com
satmayın aga. bekleyin yapacak bişiy yok. ya bekleyip çıkartıcaz ya da temelli çökücez
bence çıkın hemen zararın nerden dönersen kardır.bende tam alıcaktım btc gönderdim baktım düşüyor hemen iptal ettim direkten döntük yeminle..
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Az kalsın 177 den 25 ltc lik alıyodum kısmet değilmiş  Grin
full member
Activity: 224
Merit: 100
6 ay da tutsam satmam Smiley illa çıkacak. daha yeni çıktı piyasaya bunun yeni pumpları olacaktır. hatta alım fırsatı olarak görün.
sr. member
Activity: 518
Merit: 254
satmayın aga. bekleyin yapacak bişiy yok. ya bekleyip çıkartıcaz ya da temelli çökücez
sr. member
www.thegeomadao.com
scam coin mi la buda hay sıcam Smiley
sr. member
abaaaa indirdiler sıçtık.
legendary
çok fena düşüyor
newbie
Activity: 48
Merit: 0
ah özgür ah... beni dinlemedin 2 gün önce:))

doğru diyosun valla engin.. tamamen mining odaklı girdiğim bir platforma trade ağırlıklı devam edicem artık.. kazanıcaz gün gelicek kaybedicez, bu süreçte tabi bişeyler de öğrenicez..

hey maşallah, 177 oldu Smiley

bu arada ben normalde 145-150 civarı alacaktım fakat coinex 45 dk pending te bekletti, sinir oldum.. 45 dk boyunca yükselmesini izledim Smiley

coinex te sol tarafta chatbox var, adamlar moonla ilgili yardırıyolar ordan, baya güzel muhabbet dönüyo. adam geliyo 170ten alayım mı diyo, hep bir ağızdan al al al diye bağırıyolar resmen adam da ok diyip alıyo Smiley

doge u bırakıp moon kazmaya başladım bu arada. coinium iyi sanırım pool olarak, orda takılıyorum.
sr. member
ah özgür ah... beni dinlemedin 2 gün önce:))
hero member
Activity: 661
Merit: 581
198 den satış koydum yatıyorum sabaha 500 olursa ben oynamıyorum.

ahahah Tongue
full member
198 den satış koydum yatıyorum sabaha 500 olursa ben oynamıyorum.
newbie
Activity: 48
Merit: 0
ben de 10 LTC lik moon alımı yaptım 163 ten (coinex). ayrıca ilk trade'im. herkese bol şans Smiley
full member
199 oldu dahada yükseltmezler dogedede aynı şey olmuştu o ara satıp çok yüksek bir kar etmiştim.  0,3 btc yi 1,16 kadar çıkarmıştım dogede Smiley

coinex de 166 da ama burdan oraya kaç dk da gider kim bilir coinedup hantallığını da düşünürsek.

coinedup da derinlik yok 50 ltc yüksek fiyatta

edit. multipool da moona geçmiş.

birazınıda olsa aktarıp denerdim satmayı ben olsam.. kendin bilirsin tabi
full member
199 oldu dahada yükseltmezler dogedede aynı şey olmuştu o ara satıp çok yüksek bir kar etmiştim.  0,3 btc yi 1,16 kadar çıkarmıştım dogede Smiley

coinex de 166 da ama burdan oraya kaç dk da gider kim bilir coinedup hantallığını da düşünürsek.

coinedup da derinlik yok 50 ltc yüksek fiyatta

edit. multipool da moona geçmiş.
sr. member
fakat buradaki 199 ltc:))
legendary
Alsammı acaba 700$ lık moon yükselirmi düşermi acep?
full member
199 oldu dahada yükseltmezler dogedede aynı şey olmuştu o ara satıp çok yüksek bir kar etmiştim.  0,3 btc yi 1,16 kadar çıkarmıştım dogede Smiley
hero member
Activity: 625
Merit: 500
acayip tırsıyorum zaten külli zarardayım. Şimdi satarım sabaha 200 olur satmam 50 ye düşer diye Cheesy. Uyucam uyuyamıyorum.

benimde 1200 dolarım moon a bağlı olsaydı 1 gün uyumazdım hocam Smiley pump bittikten sonra uyursun  Grin
sr. member
www.thegeomadao.com
acayip tırsıyorum zaten külli zarardayım. Şimdi satarım sabaha 200 olur satmam 50 ye düşer diye Cheesy. Uyucam uyuyamıyorum.
kafayı yakacagız bu gidişle:)  bende next coin e bakıyorum duydun mu
full member
Pages:
Jump to: