Pages:
Author

Topic: GÜNCELLENDİ!!!! Bitcoin White airdrop bedava 300 btw !!! - page 3. (Read 8560 times)

member
Activity: 336
Merit: 17
Yüksek volümlü borsaya girdiği zaman mükemmel değerlenecegini düşünüyorum. 550 tanede bende var . Yaklaşık 6 ay felan bekletecegim ne olursa artik. Her şekilde kar edecegimi düşünüyorum.
newbie
Activity: 10
Merit: 0
Ne demek rica ederim katılanlar iyi kar etti şu an 71 sat ama hodl beyler airdropun ciddi bir miktarı bizim elimizde çok daha yükselecek zaten bitflip borsası Türk borsasına döndü trollbox resmi dil Türkçe Smiley)) ama AirDropçular döner parasına satmayın hodl hodl hodl
member
Activity: 322
Merit: 15
https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8
Bir tek borsada ve bu kadar yol aldı ise, pump yedi ise elde olanları tutmak en mantıklısı olacak. En erken Mart ayına kadar elimde tutmayı düşünüyorum. Belki güzel bir fiyat ile satarız.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Yol haritası ve topluluğu güzel.En az duruma göre 8 ay, 1 sene tutmayı düşünüyorum.Coin sayısı da az.İhityacınız yoksa tutun.Sonra üzülmeyin.Şu ortamda altların çoğu düşerken çıkıyorsa gelecek vaad eden bir coin.Farklı bir işleyişle piyasaya çıktı.Altcoinlerin bazılarının cüzdanı bile yok iken kendi cüzdanını oluşturup o şekilde bir kampanya düzenledi.Bu bile aslında bu coinin iş yapacağının göstergesiydi.Biraz sabır ile bir kaç borsada işlem görmeye başladığında fiyatı oturur.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
bugunku 1.0.5 guncellemesinden sonra borsaya cektigim coinler henuz hesabima yansimadi. 4 5 saat oldu asagi yukari. dun gece atsaydim keske tum coinleri. 50c den bir miktar cikis yaptim suanki 70c seviyeleri borsaya cekilen coinler islendigi anda asagi duser diye umuyorum Smiley
full member
Activity: 420
Merit: 101
airdroptan gelen 1500 adet var bende de. şu anda da fiyatı fena değil aslında ama birkaç yeni borsaya daha girerse daha da artacaktır düşüncesiyle bir süre elimde tutacağım. yan hesaplarla binlerce coin alanlar yaşadı.
member
Merit: 23
Bu piyasada neyin ne olacağını kestirmek gerçekten çok zor. Scam dediler herkes ters köşe..
Airdropa katılanlar vurdu gene turnanın gözüne gözüne..

İnişli çıkışlı bir yol izlesede bir kaç borsaya girerse ve aceleci davranmazsanız iyi ekmek yersiniz.
Hele 1 sene beklemeyi göze alanlara bol kazançlar. Ekmek arası yiyenlere de afiyet olsun.
member
Activity: 112
Merit: 10
Benim de airdroptan gelen 1500 bitcoinwhite var.satmayacağım bekleyeceğim gittiği yere kadar gitsin
full member
Activity: 364
Merit: 102
multi hesap yapıp toparlayanlar valla parayı saglam vurdu Smiley pehhh be açıkcası bu seviyelere geleceğine hiç inanmıyordum 0,8 doları gördü ya la Cheesy
member
Activity: 159
Bugün 0.80$ gibi bir ath yaptı. Açıkçası bu rakamları hiç beklemiyordum hepimizi ters köşe yaptı neyse hodl devam sene sonuna kadar
member
Activity: 392
Fifty Cent te selam olsun gelmiş bizde onun gibi bu coini unutalım daha iyi yerlere gelince aklımıza gelsin paramızı çatır çatır harcarız
full member
Activity: 742
Merit: 112
0.45'lere geldi ve halen bir tanesini bile satmadım. borsaya aktarımını felan yapmadım. bekliyorum. çünkü uzman derecesinde olmasam bile teknik analizden biraz anlarım. balina sizi her pahalı fiyattan yemlemeye çalışacak. satacak, 0.10-0.20 gibi sert düşüş yapacak panik yapıp elinizden kapacak. kazanan balina olacak her zaman kural bu.

şu andaki BTW hareketini biraz ripple a benzetiyorum. birkaç hafta bu gaz ile devam etse belki 3 doları bile görebilir. Bounty hunterlar şu anda panik yapıyorsa gerçekten yazık. parası ile bitcoin white alan kişiler bence olası küçük dumpları takip etsin.

yatırım tavsiyesi değildir. btw 3 dolara gelir şeklinde iddiam yok. benimkisi de birer tahmin, beklenti hepsi bu kadar.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
6k civarıda bende var Smiley
satsammı diye düşünüyorum ama arkadaşında dediği gibi borsanın günlük hacmi 25 btc idi.
btw geldi 250 lere çıktı.şimdi borsa kaçar falan bide onla uğraşamam.
En azından bi coiexchange falan girse satarım.
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
4700 adet mevcut elimde. İsterse 1$ olsun ben bu flip midir nedir oraya güvenipte atamam coinleri. Elinayağı düzgün bir yere girince duruma bakarız. Aslında hiç satmayıp bir kaç yıl bekletmek lazım ama acı tecrübelerim var.
full member
Activity: 630
Merit: 102
Şaka gibi pump yiyor. Açıkcası bu kadar beklemiyordum. Maksimum 0.20-0.30 diye düşünüyordum. Bir de şimdi hacimsiz bir borsa da işlem görüyor. Olur da yüksek hacimli bir borsaya girerse aksiyon filmi yaşanır.
Benim de elimde 1150 tane mevcut. Normalde 1 sene hodl yapacaktım ama düşündüğümden daha hareketli çıktı meret  Grin
full member
Activity: 210
Merit: 100
300 BTW almıştım zamanında 51 dolar gibi minnacık bir şey etti sattım. Deliler gibi airdrop kovalayanlar var biliyorum o arkadaşlara hayırlı olsun şimdiden.
newbie
Activity: 10
An itibari ile 3364 sat AirDrop’tan gelen 1500 adet alanlar yaklaşık 0.050 btc kazandı. Bence haftada bir telegrama airdrop yazmakla kazanılmış süper bir gelir. Postu ilk açtığımda çöp diyenler olmuştu hoş hala öyle diyenler var ama teşekkürleri de duyar gibiyim Smiley)
member
Activity: 546
iki borsa ile anlaşmışlar. altcoin, nextexchange, birkaç tane daha var. bu ay işlemler başlıyacak bazılarının. 1 dolardan satarız diyorlar bazıları ama ben biraz daha üstünü düşünüyorum. 0.05 dolara düşürseler bile satmam. satmak isteyen varsa buyursun satsın. ama tutup da bunlar 60 milyon olan supplyi artırmazlar umarım. 60 milyon çok güzel bir rakam ve yarısı bounty hunterlarda. 85 btc değerinde btw nin satıldığını unutmayın. 4-5 milyon btw ediyor sanırım.

size bir örnek vereyim.

litecoin korede bir borsaya geldikten sonra pumplar yaşandı. her borsanın belli bir yatırımcısı var. binance de olsaydı oradaki balinalar da işin içine girecek vs. tabi binance ile anlaşılmadı ama bence o kapı da henüz kapatılmadı.

member
Merit: 23
Son 24 saate x2 yapmış.. Vay beee.
newbie
Activity: 51
bir kaç borsaya daha gireceklermiş.
Pages:
Jump to: