Pages:
Author

Topic: Hashnest Marketi S5/BTC Fiyat Takip - Spekülasyon Alanı - page 4. (Read 23060 times)

hero member
Activity: 644
Merit: 501
ya satmayınca yokmu oluyor hash ler anlamadım. doğru mu bu yanı :C
4 gün sonra o cihazlar sistemden tamamen sökülecek, (muhtemelen ya atılır ya da hash sahiplerine gönderilir, kargo alıcıya ait şekilde)

@Lituation doğru karar.
newbie
Activity: 55
Merit: 0
ya satmayınca yokmu oluyor hash ler anlamadım. doğru mu bu yanı :C
hero member
Activity: 698
Merit: 500
Free Speech is the most important thing.
Eğer 4 gün içerisinde bitcoin 250$ üstüne çıkamazsa Umisoo hashlerinize bay bay diyin.
Çakır'ın söylediği kumar çok riskli bana göre. Dikkatli olun.

Çakır söylediği zaman 8000 satoshi civarındaydı. Şu an en iyi alış 9400 satoshi. Tabi bunda benim 8-9 bin arasındaki tüm emirleri süpürmemin payı var. Grin
süpürmüş olduğun emirlerin arasında benimki de olabilir zira beklemeyi seven biri değilim, 8kdan alıp 8.9 k dan çıktım Cheesy

Bu kadar aceleci olmasan şimdi 10.000'den satabilirdin. Smiley
Ben biraz daha bekleyip 11-12.000 civarından satmayı deneyeceğim.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Eğer 4 gün içerisinde bitcoin 250$ üstüne çıkamazsa Umisoo hashlerinize bay bay diyin.

Çakır söylediği zaman 8000 satoshi civarındaydı. Şu an en iyi alış 9400 satoshi. Tabi bunda benim 8-9 bin arasındaki tüm emirleri süpürmemin payı var. Grin
süpürmüş olduğun emirlerin arasında benimki de olabilir zira beklemeyi seven biri değilim, 8kdan alıp 8.9 k dan çıktım Cheesy
hero member

hero member
Activity: 644
Merit: 501
hero member
Evet hashnestteki sıkıntıyı bende anlayabilmiş değilim 8bucuk saattir blok bulunamıyor ne olduğu hakkında bir fikri olan var mı

Fiyat düşüşünden dolayı zarar ettikleri için madenciliği durdurdular. Yakında yeniden açarlar.
full member
Activity: 346
Merit: 102
Evet hashnestteki sıkıntıyı bende anlayabilmiş değilim 8bucuk saattir blok bulunamıyor ne olduğu hakkında bir fikri olan var mı
sr. member
Activity: 240
Merit: 250
Bitcoin dead cat bounce yapınca piyasalar yeniden hareketlendi. Hashnest ile ilgili sıkıntıysa Antpool'un 8 saattir yeni blok bulamamış olması. Makineleri mi kapattılar ne yaptılar? Bu kadar uzun süre blok bulunmaması istatistiksel olarak normal değil.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
Bende 15 000 tane ortalama 0.00007 den aldım bakalım ne olacak meraktayım. btc artmazsa ne olur - ye mi geçeriz. makineleri durdurma gibi bi olay yokmu. ingilizcem olsa hashnest e  yazardım makinelerin on off tuşları olsa - bakiye olunca en azından durdurabilirdik :=
1 BTC yatırmışsınız. 10 gün boyunca negatif bakiye verirse durdurulacak zaten. Bu süreçte biraz eksi bakiye gelecektir. paniğe kapılıp satış yapmayın yeter. Eğer bitcoin ihtiyacı olursa negatif bakiyeyi de hesaba katarak satış yapın
newbie
Activity: 55
Merit: 0
Bende 15 000 tane ortalama 0.00007 den aldım bakalım ne olacak meraktayım. btc artmazsa ne olur - ye mi geçeriz. makineleri durdurma gibi bi olay yokmu. ingilizcem olsa hashnest e  yazardım makinelerin on off tuşları olsa - bakiye olunca en azından durdurabilirdik :=
legendary
UMISOO'da Maintenance/Payout(PPS) 115.91% olarak görünüyor, doğru mu görüyorum Cheesy
Bir miktar ben de alcaktım da bu dikkatimi çekti
Evet doğru, yukarıda yazdım. Bitcoin fiyatı artana kadar hesap negatif bakiye verecek. Sadece alım yapacağınız kadar bitcoin gönderin. Olan bitcoininizi de eritmeyin orada.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
UMISOO'da Maintenance/Payout(PPS) 115.91% olarak görünüyor, doğru mu görüyorum Cheesy
Bir miktar ben de alcaktım da bu dikkatimi çekti
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Garanti diyorsun Smiley
Bu işlerin garantisi yok ama beni zorlamayacak bir miktarla alım yapacağım.
legendary
Ve beklediğim an geldi, "Kumar" olarak gördüğüm UMISOO marketi tam kıvamında.
Şu anda 7-8k satoshi'den Umisoo ghs alınabiliyor. 1-2 THS alıp kenara atıyorum ben. Bitcoin fiyatı 250-260$'ın üzerine çıktığında Umisoo GHS fiyatı 20-25k satoshi'nin üzerine çıkacak. Arada belki 1 hafta boyunca zarar yazacak ancak bu zarar 4 kat kazanç yanında devede kulak.

Not: 0.1 BTC ile çok rahat 1.1+ THS alınabiliyor. Söylediğim gerçekleşirse bu 0.1'i 0.3 BTC + olarak geri alınır. Aşırı yüklü girilmemesinde fayda var yine de Grin 0.5 BTC maks yatırım yapılabilir. (320 lira riske atılabilir bir miktar, karşılığında 1200 TL+ geri dönüş olacak).

Güzel bir kumar, bir miktarla deneyelim bakalım neler olacak. 1 BTC'yi 3 BTC yapabilirsek gayet başarılı olur. Cheesy
200$ altından "dead cat bounce" yaşanırsa (ki yaşanacağını umut ediyorum) kumardan ziyade banko gibi Grin
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Şu anda 7-8k satoshi'den Umisoo ghs alınabiliyor. 1-2 THS alıp kenara atıyorum ben. Bitcoin fiyatı 250-260$'ın üzerine çıktığında Umisoo GHS fiyatı 20-25k satoshi'nin üzerine çıkacak. Arada belki 1 hafta boyunca zarar yazacak ancak bu zarar 4 kat kazanç yanında devede kulak.

Not: 0.1 BTC ile çok rahat 1.1+ THS alınabiliyor. Söylediğim gerçekleşirse bu 0.1'i 0.3 BTC + olarak geri alınır. Aşırı yüklü girilmemesinde fayda var yine de Grin 0.5 BTC maks yatırım yapılabilir. (320 lira riske atılabilir bir miktar, karşılığında 1200 TL+ geri dönüş olacak).

Güzel bir kumar, bir miktarla deneyelim bakalım neler olacak. 1 BTC'yi 3 BTC yapabilirsek gayet başarılı olur. Cheesy
legendary

member
Activity: 108
Merit: 10
0.00126000'dan 25000'e yakın konuldu TS 22:48 de 22:49 da hepsi çekildi hesapta btc yoktu ghs vardı olsaydı be iyi kaçırdık.
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
Infected Mushroom

Son on mesajdır konuda zaten S5+ hakkında konuşuluyordu, şimdi niye bu linki verdiniz ki?

bitmaintech üzerindeki link verilmediği için.

2 haftadır zaten bilinen bir ürün bu. Itop-shop diye bir adam duyurusunu açtı satışlar için. Bitmain de bir süredir Çin'de yerel markette satıyormuş, itop ile herkes duyunca Bitmain uluslararası satışına da başladı. 3000'lik ilk stok bir iki günde tükendi. İletişimde olduğum birkaç home minerının bazısı aldı, bazısı almadı. Tasarım olarak S5 gibi fan modifikasyonu ile evde kullanılmaya uygun gözükmüyor. Cihazlar birbirine çok yakın. Yani evde, garajında mining yapanlar için pek ideal bir ürün değil. ABD'de 2500 dolar üzeri siparişlere başka bir regülasyon uygulandığı için zannediyorum fiyatı 2500'in altına düşürdüler. Ben açıkçası bunun çok iyi bir ürün olduğunu düşünmüyorum. Verimli mi, şu ana kadar çıkan en verimli miner gibi gözüküyor. Güzel oynamalarla ghs başı 0.40 wattın altına düşülebileceği söyleniyor. Ancak tasarımı hakkında çok şüphe var. Birkaç güne reviewlar çıkar, bakalım nasıl olacak geribildirimler.

Hashnest marketiyle çok alakalı değil, tamamen ürünle alakalı görüşlerim, kusura bakmayın. Bir de S7 (ya da S6) beklenirken Bitmain niçin böyle bir ara ürün çıkardı acaba. Belki de S7'nin çıkış tarihi gecikecek.
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027

Son on mesajdır konuda zaten S5+ hakkında konuşuluyordu, şimdi niye bu linki verdiniz ki?

bitmaintech üzerindeki link verilmediği için.
Pages:
Jump to: