Pages:
Author

Topic: Hashnest Marketi S5/BTC Fiyat Takip - Spekülasyon Alanı - page 5. (Read 23065 times)

legendary
Activity: 2982
Merit: 1485

Son on mesajdır konuda zaten S5+ hakkında konuşuluyordu, şimdi niye bu linki verdiniz ki?
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
full member
Activity: 346
Merit: 102
Geçen gün stoklar yenilenmez, yeni ürün çıkacak demiştim. Şimdi S5+ duyurusu yapıldı. Hashnest marketine girer mi yoksa eldeki S5 stoklarını eritip direk S7 satışına mı başlarlar sizce?

Senin o yorumunu okuduktan sonra elimdeki tüm hashları satmıştım. Helal olsun ne diyim. Smiley
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Geçen gün stoklar yenilenmez, yeni ürün çıkacak demiştim. Şimdi S5+ duyurusu yapıldı. Hashnest marketine girer mi yoksa eldeki S5 stoklarını eritip direk S7 satışına mı başlarlar sizce?
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
Infected Mushroom
Bunun bir istatistiği var mı? Ben de örnek olarak bir ay denemeyi düşünüyorum ama yüzde kaç blok bulurum görebileceğim bir yer var mı?

Net istatistik veren bir kaynak bilmiyorum, illa ki vardır ama araştırmak lazım.
Kendimiz hesaplayarak da tahmini bir şeyler bulabiliriz.
https://blockchain.info/tr/blocks
Burada solo kazarak blok bulanların IP adreslerini görebiliyoruz. Sayıları azımsanmayacak düzeyde.

Evet ben de görüyorum, bazen 3 blok art arda bile solo ip olabiliyor, ancak zannediyorum hash güçleri fazla. Geçenlerde solock'da s3 ile blok bulmuş adam, hem de bir ay içerisinde. Belki ben de 1-2 ay riske girip ya direk solo ya da solock'da kazabilirim.

SO'da şöyle yazmışlar, net hashrate/kendi hashrate'in senden önce bulunacak blok sayısını verir, ancak saçma geldi.
sr. member
Activity: 448
Bunun bir istatistiği var mı? Ben de örnek olarak bir ay denemeyi düşünüyorum ama yüzde kaç blok bulurum görebileceğim bir yer var mı?

Net istatistik veren bir kaynak bilmiyorum, illa ki vardır ama araştırmak lazım.
Kendimiz hesaplayarak da tahmini bir şeyler bulabiliriz.
https://blockchain.info/tr/blocks
Burada solo kazarak blok bulanların IP adreslerini görebiliyoruz. Sayıları azımsanmayacak düzeyde.
sr. member
Infected Mushroom
Çoklu fiziksel S5+ alacakların pool yerine solo kazmasını öneririm. Cihaz başı 7.7 Ths gayet yüksek bir üretim gücü barındırıyor.

sr. member
Activity: 448
Çoklu fiziksel S5+ alacakların pool yerine solo kazmasını öneririm. Cihaz başı 7.7 Ths gayet yüksek bir üretim gücü barındırıyor.
member
Activity: 108
Merit: 10
130un altına doğru bir eğilim var tradede benim tahminim 131500 lerden her turlu gece sell koysak sabaha satılır o degılde tradede ıyı para varmıs  Grin
sr. member
Activity: 322
Bonus Claim Url: http://betonline.wager.bz
Bu hashnest the applea özenmiş Cheesy plus versiyonu da çıkmış

Bi şu para düzenini oturtayım gireceğim burada trade olaylarına.
member
129 dan buy verdım her turlu 131 yada 132 den satarım
sr. member
Infected Mushroom
ABD'de reseller 3300'den açmış. Bi kaç uyanık 5k'dan ebaye koymuş. Sabah bitmainde 2700dü ne zaman 2300 olmuş şaşırdım.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
Hemen alabileceğimiz bir yer var mı? Güvenilir. Uzun zamandır cihazın çıkmasını bekliyordum.
linke tıklayınca karşınıza çıkıyor zaten: "Only available at bitmaintech.com"
 Price:       2375 USD ( 8.913 BTC )

kargo + gümrük falan 3500$'ı geçer maliyeti Türkiye için.
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
Hemen alabileceğimiz bir yer var mı? Güvenilir. Uzun zamandır cihazın çıkmasını bekliyordum.
sr. member
Infected Mushroom

Bir haftadır dönüyor muhabbeti, ancak çok pahalı. Home mining için dd uygun gözükmüyor. Bir de 24 pci girişi istiyormuş.

legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Bu arada Hashnest sanırım fee kesmiyo market tradelerde değil mi ?

Evet trade fee olmadığı için aldığınızın 1 satoshi üstüne satsanız bile kar ettirir. Yalnız çok dikkatli olmak lazım. Kazanacağınız getiri alacağınız riske değsin.
sr. member
Activity: 322
Bonus Claim Url: http://betonline.wager.bz
Bilgileri aldık bu işe el atma vakti geldi sanırım  Cheesy Herşeye geç kaldık ama bir yerden başlamak gerek tabi.
member
Market çok dalgalı şu an 0,00132199'dan sell 0,00128750'den buyım var. 0,02 gibi bir karım oldu. Yarın 1.5 btc daha ayıp buy selle devam edicem, s6 gelene kadar çok dalgalanır bu daha başında olmak lazım ama.

Not: Yatırım tavsiyesi değildir Smiley

Bu arada Hashnest sanırım fee kesmiyo market tradelerde değil mi ?
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
0.00130'dan alıp 0.00132'den yüksek miktarda sattım.
Toplam ne kadarlık bir kârınız oldu. Bir de sizce hala alınıp satilabilir mi? Yoksa elde patlar mı?
Pages:
Jump to: