Pages:
Author

Topic: Hashnest Marketi S5/BTC Fiyat Takip - Spekülasyon Alanı - page 7. (Read 23060 times)

legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
Maintenance fee %43.34 , birkaç hafta önce 49-51 arasındaydı sanki, fiyat da 134-135 arasında, canım çekiyor alsam mı acaba. 127'e düşer mi diye de korkuyorum. Allahını seven üstüme yatırım tavsiyesi atsın.
Buy walllar da sağlam gözükmüyor her zamanki gibi.
Market ve Shop fiyatları hemen hemen aynı. 135 civarı.
Son 177 stok kalmış durumda batch 5'ten. En iyisi bu stokun bitmesini beklemek şu anda.  Eğer reload ederlerse s6'lar yakın zamanda gelmeyecek demektir. Eğer stokları tükettik diyip eklemezlerse S6'ları bekleyebiliriz yakın zaman için. (Fiyatları kısa süreli uçuşa geçip ardından çakılır).
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Maintenance fee %43.34 , birkaç hafta önce 49-51 arasındaydı sanki, fiyat da 134-135 arasında, canım çekiyor alsam mı acaba. 127'e düşer mi diye de korkuyorum. Allahını seven üstüme yatırım tavsiyesi atsın.

Uzun zamandır maintenance fee %43-45 arasında seyrediyor diye hatırlıyorum. Bitcoin fiyatı böyle sabit kalırsa yatırım yapılabilir. Ben yapmazdım ama.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
full member
Activity: 346
Merit: 102
%43 Bakım ücreti kesiyor hemen hemen kazancın yarısı fee olarak geri alınıyor. BTCde fiyatlar benim yolumdan terse gittiğinde s5den devam ediyorum, yoluna girdiğinde hashları satıp BTCden devam ediyorum. Akmasa da damlıyor napalım Smiley
sr. member
Activity: 336
Merit: 250
Antminer S5 almayı düşünüyordum birkaç tane, S6'ları beklemeye karar verdim. Hashnest fiyatlarına bakıyorum şimdi, o nasıl bir bakım ücretidir öyle. Kazdığının neredeyse yarısına "maintenance fee" adında el koyuyor. Resmen soygun yapıyorlar. Cloud mining işine girilmezmiş.

Direk böyle diyipte kötülemeyin lütfen. Diğer g****** cloud mining projesi iyi devam edeiyor. ve sabit fee oranları
hero member
Activity: 698
Merit: 500
Free Speech is the most important thing.
Antminer S5 almayı düşünüyordum birkaç tane, S6'ları beklemeye karar verdim. Hashnest fiyatlarına bakıyorum şimdi, o nasıl bir bakım ücretidir öyle. Kazdığının neredeyse yarısına "maintenance fee" adında el koyuyor. Resmen soygun yapıyorlar. Cloud mining işine girilmezmiş.
full member
Yavaştan bende satıcam elimdeki Hashları aynısını düşünüyorum bende Smiley

Elinde kaç gigahash var?

Ben satıp çıktım. %43 maintenance fee alıyorlar, elektriğin ucuz olduğu bir yerde fiziksel S5 ile madencilik yapılsa maliyet aldıkları feenin 4te birine düşer.

1TH vardı toplam, dün akşam 0,001366'dan çıkardım hepsini elimden.
sr. member
Activity: 336

Elinde kaç gigahash var?

Ben satıp çıktım. %43 maintenance fee alıyorlar, elektriğin ucuz olduğu bir yerde fiziksel S5 ile madencilik yapılsa maliyet aldıkları feenin 4te birine düşer.

Arkadaşlarım sürekli Hashnest öneriyorlar ama siz Memnunmusunuz arkadaşlar HashNestten ?
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485

Elinde kaç gigahash var?

full member
sr. member
Activity: 448
Bugün hash gücümün yarısını sattım. Duruma bağlı yarın da kalanı satıp tamamen çıkmayı düşünüyorum. 0.20 BTC gibi bir miktar kazandım siteden şu ana kadar. Bu kadar yeter büyük bir düşüş olursa kardan olmayalım.
Zz
legendary
Birileri 0.00136'nın üstünde kalmasını istemiyor. Alış emri kondukça anında satış yapılıyor.

0.00136'ya 1 Ths set geldi ama dump devam ederse kolayca kırılabilir. Bitcoin fiyatı arttığı için hash fiyatlarında düşme beklememiz normal.
hero member
Activity: 490
Merit: 500
Birileri 0.00136'nın üstünde kalmasını istemiyor. Alış emri kondukça anında satış yapılıyor.
sr. member
Activity: 266
Şu anda fiyat 0.00136705'e kadar çıktı. Bu şekilde giderse kar satışları başlayacaktır. Sonra yeniden 0.00130 civarından toplanabilir.
Zz
legendary
S5 fiyatı artmaya devam ediyor. Bitcoin fiyatı düşünce yeniden 135 seviyesine yükseldi. Takip edenler için karlı bir pazar.

S5 fiyatı 0.0013550'yi geçti yükselmeye devam ediyor. Bitcoin fiyatı buralarda kalır veya daha da düşerse hash fiyatlarına olumlu yansıyacaktır.
Zz
legendary
S5 fiyatı artmaya devam ediyor. Bitcoin fiyatı düşünce yeniden 135 seviyesine yükseldi. Takip edenler için karlı bir pazar.
legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com
ROI hesabını %85 masrfa diye hesaplamayalım. Sitenin verileri ile hesaplayabilirsek

UMISOO 199
S5 238

gündür.

Bence UMISOO alınıp üzerinde durmak çok faydalı olmaz. İyi takip etmek lazım.

Ama eğer fiyatın yükseleceği görüşünüz varsa UMISOO almak faydalı çünkü 300$ üzerine çıktığında fiyatı 0,0003 den 0,0004`e çıkması çok muhtemel.

Kendi hesabımı açık ve net olarak sitedeki verilere göre yaptım. Siz neye dayanarak önce 180 sonra 199 gün roi hesabı yaptınız?
http://i.imgur.com/gdefEQz.png

birincisi sabah baktığım fiyat ile akşam baktığım fiyat farklıydı. diğeri de sabah 1 TH için PPS 0,0098 almışım ama 0,0096 almak gerekiyordu.

sr. member
Activity: 323
Dün gece 0.00129lardan toplayamadım bugün 0.00132lerden alım yaptım. İnşallah 0.00139u yeniden görür, bu sırada kazı yapmaya devam etsin.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
ROI hesabını %85 masrfa diye hesaplamayalım. Sitenin verileri ile hesaplayabilirsek

UMISOO 199
S5 238

gündür.

Ama eğer fiyatın yükseleceği görüşünüz varsa UMISOO almak faydalı çünkü 300$ üzerine çıktığında fiyatı 0,0003 den 0,0004`e çıkması çok muhtemel.

Kendi hesabımı açık ve net olarak sitedeki verilere göre yaptım. Siz neye dayanarak önce 180 sonra 199 gün roi hesabı yaptınız?
http://i.imgur.com/gdefEQz.png
legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com

UMISOO 199
S5 238

gündür.

Pages:
Jump to: