Pages:
Author

Topic: Hashnest Marketi S5/BTC Fiyat Takip - Spekülasyon Alanı - page 6. (Read 23060 times)

member
Activity: 108
Merit: 10
0.00130'dan alıp 0.00132'den yüksek miktarda sattım.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Kısa vade belirsiz, risk/getiri durumunuza göre karar verirsiniz. Uzun vadede yatırım yapılmamalı.
sr. member
Activity: 321
Merit: 250
hala yatırım yapılabilcek durumda mı sizce?
member
Activity: 108
3-4 ths alıp markette satmak ne kadar mantıklı ? Fazla bi kar beklemeden tabi Smiley
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
shop üzerinden alınabilir. 131'e denk geliyor fiyatı. Markette 138+'yı gördüğünde satılırsa hem madencilik hem de karla birlikte %5-10 arası kar bırakır.

Bu saatten sonra S5 alımını aşırı riskli görüyorum. Hele bu fiyatlardan almak deli cesareti ister.
1 aydan kısa sürede elden çıkarılması durumunda ben risk görmüyorum.
S5 marketi çöp olmadan önce son fırsattır bu. 1750+ cihaz 1 aydan erken satılmaz, 1 ay içerisinde bitcoin fiyatı yine 290-300$ arasına illaki çıkar. S5 cihazların tamamı bitmeden de bitmain yeni cihaz sürmez piyasaya.
sr. member
Activity: 448
shop üzerinden alınabilir. 131'e denk geliyor fiyatı. Markette 138+'yı gördüğünde satılırsa hem madencilik hem de karla birlikte %5-10 arası kar bırakır.

Bu saatten sonra S5 alımını aşırı riskli görüyorum. Hele bu fiyatlardan almak deli cesareti ister.
legendary
Stoklar yenilendi. 2000 tane daha (2.31 PHs) eklediler siteye. fiyatı da düşürmüşler (ilginç bir şekilde).
Price: 399.0 USD(1.51584687฿)  Stock: 1753

legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Fiyat bir dumpla 0.00133e kadar indi. Ben alım yapacağım.
Düzenleme: Fiyatının daha da inebileceği riskinin hayli fazla olduğunu farkedip vazgeçtim.
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Stok bittikten sonra yeni s5 stokları çıkacak mı acaba... Çıkmazsa hash fiyatları dibi boylar büyük ihtimalle

Büyük ihtimalle stoklar yenilenmez. Yeni teknolojinin çıkmasına çok az kaldı. S5'lere olan ilgi gün geçtikçe azalacak. Herkes yeni teknolojiyi bekliyor.
full member
Activity: 346
Merit: 102
Stok bittikten sonra yeni s5 stokları çıkacak mı acaba... Çıkmazsa hash fiyatları dibi boylar büyük ihtimalle
legendary
En az 2 ay yeni cihaz gelmeyecek. Yeni jenerasyonun 30 Eylül sonrası çıkması planlanıyor, gecikmeler olabilir.
Bu bilgi için kaynak gösterebilir misiniz? En az 3 tane daha cihaz üreten firma var. Yeni jenerasyon bir cihazı onların çıkartmayacağını biliyor musunuz?

Bitmain Antminerlar için konuşuyorum, S6/S7 için en erken çıkış tarihi olarak 30 Eylül gösteriliyor. Diğer firmalar tabi ki bu arada piyasaya yeni cihaz sürebilir.
legendary
Son 1 saatte S5 fiyatları 140'a dayanmış, şu sıralar 139'larda seyrediyor. 135 altı alanların satmasını şiddetle öneririm.
bitcoin fiyatı düştüğü için s5 fiyatı fırladı doğal olarak ancak fırlamanın üst limiti 143 olarak görünüyor. bitcoin biraz daha düşerse 143'ü de görebilir. Kademeli olarak çıkış yapabilirsiniz.
Ek olarak shop'ta 85 stok kalmış durumda. Stok eridikten sonra bakalım ne olacak işler.
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
scrypt.cc den roimi kurtardim coktan ama oranin artik ek geliriyle baska bi bulut olayina giriyim diyodum burayi buldum:) and app olmasi bana yetti su an.
Hangisinden alsam daha iyidirki s5 mi?

S5 fiyatlarını takip ederim uğraşırım diyorsan S5 al ama S6 lar gelicek iyi düşün. Orası borsa gibi takip et al sat olayı var. Ama hergün düzenli gelsin benim vaktim yok takip edemem diyorsan genesis mining i tercih edebilirsin.

En az 2 ay yeni cihaz gelmeyecek. Yeni jenerasyonun 30 Eylül sonrası çıkması planlanıyor, gecikmeler olabilir.
Bu bilgi için kaynak gösterebilir misiniz? En az 3 tane daha cihaz üreten firma var. Yeni jenerasyon bir cihazı onların çıkartmayacağını biliyor musunuz?
legendary
scrypt.cc den roimi kurtardim coktan ama oranin artik ek geliriyle baska bi bulut olayina giriyim diyodum burayi buldum:) and app olmasi bana yetti su an.

S5 fiyatlarını takip ederim uğraşırım diyorsan S5 al ama S6 lar gelicek iyi düşün. Orası borsa gibi takip et al sat olayı var. Ama hergün düzenli gelsin benim vaktim yok takip edemem diyorsan genesis mining i tercih edebilirsin.

legendary
Yarın zorluk seviyesinde artış olacak. bu durum Gh fiyatlarını nasıl etkiler arkadaşlar, aynı birim gh daha az getiri sağlayacağı için fiyatlar düşer mi? BTC fiyatlarına da bu zorluk artışı yansıyor mu bu arada?
https://bitcoinwisdom.com/bitcoin/difficulty
Artış yaşanmak zorunda değil, şu anda %0.78 artış görünse de son 94 bloku kıracak hash gücü de önemli yeni diff için.
newbie
Activity: 6
Merit: 0
Yarın zorluk seviyesinde artış olacak. bu durum Gh fiyatlarını nasıl etkiler arkadaşlar, aynı birim gh daha az getiri sağlayacağı için fiyatlar düşer mi? BTC fiyatlarına da bu zorluk artışı yansıyor mu bu arada?
sr. member
Activity: 448
Ben elimde kalan diğer yarıyı da bugün sattım. Şimdilik bu siteye daha fazla yatırım yapmayı düşünmüyorum. Kalanlara kolay gelsin. İnşallah istediğiniz kazançları sağlarsınız.
newbie
Activity: 6
Merit: 0
0.00138e ulasti su anda, 134ten aldigim hashlar mevcut, feeyi dustukten sonra idare eder kazanc da getiriyorlar, acaba kactan satmak gerek, hafif hafif btcde de dusus var, dogru zamani kaciracagimdan korkuyorum:)
member
Activity: 79

hero member
Activity: 918
Merit: 1001
Pages:
Jump to: