Pages:
Author

Topic: Hrvatski (Croatian) - page 36. (Read 356491 times)

legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
July 20, 2014, 04:14:43 PM
Pozdrav svima Cheesy....evo ja sam novi u ovom poslu pa ako bi mi netko mogao malo pomoći i uvesti me u ovaj posao Cheesy....nemam novaca za uložiti ali imam volje i strpljenja Cheesy Cheesy....pa s čim bi bile najbolje krenuti i gdje se da najviše zaraditi ? Cheesy
Pozdrav Wink

Uskoro , tj sutra najverovatnije ,radim clanak za BitcoinVesti.com bas na tu temu kako poceti od nule i bez ulaganja do neke sume btc. Ja sam pre 5-6 meseci poceo tako a sad zaradjujem 1+ btc mesecno .

Može malo više informacija o tome.
Ako nije još za javnost onda na pp.
Thanks.
BTW, upravo zaradio svoj prvi novac u stuninoj signature kampanji, ali pretpostavljam da si mislio i na druge free metode skupljanja ili zarađivanja bitcoina, a to me zaista zanima, vjerujem i druge.
member
Activity: 112
Merit: 10
July 19, 2014, 09:40:18 PM
pozz..
sta se misli pod ono "constructive post"?
koliko je to rijeci..

samo da mi kazete jesu li moji postovi "constructive" ili spamam?

hvala Tongue

neznam tocno staje constructive post nisam nacitan toliko  Grin Grin Grin
al misli da ti je to ono da ne spamas da nemas samo jednu sliku u postu razumijes  Grin

sve one njihove gluposti sto ne trebas raditi u jednoj rijeci  Cheesy
po mom misljenju postovi ti su dobri ima po neki kratak al dobrisu
moze to i bolje  Grin Grin Grin
member
Activity: 112
Merit: 10
July 19, 2014, 09:36:31 PM
Pozdrav svima Cheesy....evo ja sam novi u ovom poslu pa ako bi mi netko mogao malo pomoći i uvesti me u ovaj posao Cheesy....nemam novaca za uložiti ali imam volje i strpljenja Cheesy Cheesy....pa s čim bi bile najbolje krenuti i gdje se da najviše zaraditi ? Cheesy
Pozdrav Wink

Situacija je manje-vise ista kao offline. Skoro pa sve sto znas raditi se moze ovdje unovciti. Ako ti je maximalan domet fizikalija onda kreni kopati, ima posla a placa je dobra ako
znas sta radis. Naravno prije toga treba uloziti u virtualnu lopatu (ili je kramp?). Ako vec imas neka znanja koja nadilaze fizikaliju onda potrazi tu na ovom forumu sekcije Services i
Project Development, tamo cesto traze razne usluge. Ako imas stagod za prodati a siguran si da tome nece rasti cijena onda prodaj za BTC jer njemu ce cijena vjerojatno rasti.

PrimeDice i slicni potpisi takodjer donose novac ali su zaglupljivanje i ponizavanje, neka vrsta virtualnog covjeka-sendvic (oni sto setaju upakovani u reklame) ali ako ti to nije bed
i nije ti bed navlaciti druge na kockanje onda samo naprijed.


hahahha tu ima malo previse fizike zar nije naj lakse reklamirati nekog a da to ne bude primedice
ovdje imas listu koga mozes reklamirati i po kojoj cijeni to ti je najbolje Cheesy
https://bitcointalksearch.org/topic/overview-of-bitcointalk-signature-ad-campaigns-last-update-01-jan-23-615953
legendary
Activity: 1288
Merit: 1043
:^)
July 19, 2014, 09:21:11 PM
Pozdrav svima Cheesy....evo ja sam novi u ovom poslu pa ako bi mi netko mogao malo pomoći i uvesti me u ovaj posao Cheesy....nemam novaca za uložiti ali imam volje i strpljenja Cheesy Cheesy....pa s čim bi bile najbolje krenuti i gdje se da najviše zaraditi ? Cheesy
Pozdrav Wink

Situacija je manje-vise ista kao offline. Skoro pa sve sto znas raditi se moze ovdje unovciti. Ako ti je maximalan domet fizikalija onda kreni kopati, ima posla a placa je dobra ako
znas sta radis. Naravno prije toga treba uloziti u virtualnu lopatu (ili je kramp?). Ako vec imas neka znanja koja nadilaze fizikaliju onda potrazi tu na ovom forumu sekcije Services i
Project Development, tamo cesto traze razne usluge. Ako imas stagod za prodati a siguran si da tome nece rasti cijena onda prodaj za BTC jer njemu ce cijena vjerojatno rasti.

PrimeDice i slicni potpisi takodjer donose novac ali su zaglupljivanje i ponizavanje, neka vrsta virtualnog covjeka-sendvic (oni sto setaju upakovani u reklame) ali ako ti to nije bed
i nije ti bed navlaciti druge na kockanje onda samo naprijed.
sr. member
Activity: 350
Merit: 250
July 19, 2014, 08:37:28 AM
pozz..
sta se misli pod ono "constructive post"?
koliko je to rijeci..

samo da mi kazete jesu li moji postovi "constructive" ili spamam?

hvala Tongue
hero member
Activity: 602
Merit: 500
July 19, 2014, 08:33:44 AM
Danas sam objavio 3 nova članka:
Osnivač Litecoin-a zabrinut za Dogecoin
5 zanimljivi priča o Bitcoin-u
SuperCoin lansirao sopstveni MultiPool

Pored toga na naslovnoj strani dodao sam listu pet poslednje dodatih oglasa koji će biti istaknuti i na taj način imati veci broj pregleda što povećava šansu sa bržu prodaju/kupovinu. Oglasi su namenjeni za sve ljude sa Balkana, samo upišete iz koje ste države kada kačite oglas, tako da bi evenutalni kupci mogli lakše da se snađu. Smiley
legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
July 19, 2014, 07:18:24 AM

Nije mi promaklo Cheesy . Exstra vest. Samo trebali malo pre nego sto sam kupio monitro P2414H , ali exstra stvar nema sta.

Nemojte se prerano radovati, sumnjam da ce se trend bitcoina promijeniti radi dell-a.
To što trgovci prodavaju robu za btc ne znaci da ce i cijena otici gore, jer se radi pretvorba btc-fiat instant.
Ako mislite da ce dell zadrzavati bitcoine varate se, to se odma dumpa po market-price.


Ma nema veze cena , to je nebitno bitno je da veliki giganti proizvodjaci pocinju da ga usvajaju. Zamisli da mozes da placas google aplikacije ili u Microsoft store sa btc, da mozes da kupujes direktno sa sajta proizvodjaca sa btc. A Dell nije mala kompanija , velika je stvar sto su se oni resili na taj korak.

Ne kontas ti sta je htio reci. Ako netko ne kupi BTC na exchange za fiat ali ode na Dell i slicne stranice koje instant-dumpaju BTC za fiat onda ce cijena BTC ici na dolje. To sto
si ti zaradio na PD ne doprinosi rastu cijene BTC ako je vlasnik PD samo prebacio BTC sa svoje adrese na tvoju - iz djepa u djep, nema ulaganja svjezeg novca. Iz tog razloga je
vijest da Dell prima BTC losa, sreca pa jaci igraci jos uvijek ne primaju BTC. Pa zamisli ti koja kolicina debila kojima treba sve i svasta a do BTC su dosli bez kupovine na exchange
bi pocela trositi, osao bi BTC na ispod 100 USD za mjesec dana!

Ako smijem pitati, dali bi ti da ti ja dam danas 5kn ili da ti za 5 dana dam 50kn?
jr. member
Activity: 45
Merit: 10
★☆★777Coin.com★☆★ What are you waiting for?
July 19, 2014, 07:03:42 AM
Hvala puno Cheesy
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
July 19, 2014, 07:00:21 AM
Pozdrav svima Cheesy....evo ja sam novi u ovom poslu pa ako bi mi netko mogao malo pomoći i uvesti me u ovaj posao Cheesy....nemam novaca za uložiti ali imam volje i strpljenja Cheesy Cheesy....pa s čim bi bile najbolje krenuti i gdje se da najviše zaraditi ? Cheesy
Pozdrav Wink

Uskoro , tj sutra najverovatnije ,radim clanak za BitcoinVesti.com bas na tu temu kako poceti od nule i bez ulaganja do neke sume btc. Ja sam pre 5-6 meseci poceo tako a sad zaradjujem 1+ btc mesecno .
jr. member
Activity: 45
Merit: 10
★☆★777Coin.com★☆★ What are you waiting for?
July 19, 2014, 06:57:47 AM
Pozdrav svima Cheesy....evo ja sam novi u ovom poslu pa ako bi mi netko mogao malo pomoći i uvesti me u ovaj posao Cheesy....nemam novaca za uložiti ali imam volje i strpljenja Cheesy Cheesy....pa s čim bi bile najbolje krenuti i gdje se da najviše zaraditi ? Cheesy
Pozdrav Wink
legendary
Activity: 1288
Merit: 1043
:^)
July 19, 2014, 06:01:17 AM

Nije mi promaklo Cheesy . Exstra vest. Samo trebali malo pre nego sto sam kupio monitro P2414H , ali exstra stvar nema sta.

Nemojte se prerano radovati, sumnjam da ce se trend bitcoina promijeniti radi dell-a.
To što trgovci prodavaju robu za btc ne znaci da ce i cijena otici gore, jer se radi pretvorba btc-fiat instant.
Ako mislite da ce dell zadrzavati bitcoine varate se, to se odma dumpa po market-price.


Ma nema veze cena , to je nebitno bitno je da veliki giganti proizvodjaci pocinju da ga usvajaju. Zamisli da mozes da placas google aplikacije ili u Microsoft store sa btc, da mozes da kupujes direktno sa sajta proizvodjaca sa btc. A Dell nije mala kompanija , velika je stvar sto su se oni resili na taj korak.

Ne kontas ti sta je htio reci. Ako netko ne kupi BTC na exchange za fiat ali ode na Dell i slicne stranice koje instant-dumpaju BTC za fiat onda ce cijena BTC ici na dolje. To sto
si ti zaradio na PD ne doprinosi rastu cijene BTC ako je vlasnik PD samo prebacio BTC sa svoje adrese na tvoju - iz djepa u djep, nema ulaganja svjezeg novca. Iz tog razloga je
vijest da Dell prima BTC losa, sreca pa jaci igraci jos uvijek ne primaju BTC. Pa zamisli ti koja kolicina debila kojima treba sve i svasta a do BTC su dosli bez kupovine na exchange
bi pocela trositi, osao bi BTC na ispod 100 USD za mjesec dana!
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
July 18, 2014, 04:39:55 PM
Sam si rekao da hoces to radis pre koju stranicu ili tako nesto.

Znas kako se kaze cuti i trpi. Ako ti se isplati ti radi ponovo ako ne jebiga ti odustani nemozes reci da nisi probao ili pokusao.


Ma de nece da isplati, prosli put me ladno castio 250e smao za posao na chatu i na pd thread sto pomazem Cheesy
Nego zezam se ja malo . Lakse mi ovo da radim nego negde na njivu Cheesy .
A i za sledeci mesec krecem od sutra vec, i tako nasumicno proveravam i do kraja meseca cu imati skoro sve popunjeno. I spremno za isplate.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
July 18, 2014, 04:22:38 PM
Sam si rekao da hoces to radis pre koju stranicu ili tako nesto.

Znas kako se kaze cuti i trpi. Ako ti se isplati ti radi ponovo ako ne jebiga ti odustani nemozes reci da nisi probao ili pokusao.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
July 18, 2014, 04:20:49 PM

Nije mi promaklo Cheesy . Exstra vest. Samo trebali malo pre nego sto sam kupio monitro P2414H , ali exstra stvar nema sta.

Nemojte se prerano radovati, sumnjam da ce se trend bitcoina promijeniti radi dell-a.
To što trgovci prodavaju robu za btc ne znaci da ce i cijena otici gore, jer se radi pretvorba btc-fiat instant.
Ako mislite da ce dell zadrzavati bitcoine varate se, to se odma dumpa po market-price.


Ma nema veze cena , to je nebitno bitno je da veliki giganti proizvodjaci pocinju da ga usvajaju. Zamisli da mozes da placas google aplikacije ili u Microsoft store sa btc, da mozes da kupujes direktno sa sajta proizvodjaca sa btc. A Dell nije mala kompanija , velika je stvar sto su se oni resili na taj korak.

Da micro dell prodaje microsoft majna. To tako ide jebiga. Inace cestitamo da unapredjenju u PD procatao sam na drugom tredu. Svaka cast.

Ajde ne stekaj se sad, samo ako vidim neki spam post , banovan si Cheesy hahah.. Salim se malo .
Bezi jebeno nedaj boze , ovo sad radim i vise ne ne ...
Ceo dan pregledam postove , oci me bole , glava me boli Cheesy . Videcemo dal ce da se isplati. Ocekujte isplatu veceras ili sutra ranije.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
July 18, 2014, 04:17:20 PM

Nije mi promaklo Cheesy . Exstra vest. Samo trebali malo pre nego sto sam kupio monitro P2414H , ali exstra stvar nema sta.

Nemojte se prerano radovati, sumnjam da ce se trend bitcoina promijeniti radi dell-a.
To što trgovci prodavaju robu za btc ne znaci da ce i cijena otici gore, jer se radi pretvorba btc-fiat instant.
Ako mislite da ce dell zadrzavati bitcoine varate se, to se odma dumpa po market-price.


Ma nema veze cena , to je nebitno bitno je da veliki giganti proizvodjaci pocinju da ga usvajaju. Zamisli da mozes da placas google aplikacije ili u Microsoft store sa btc, da mozes da kupujes direktno sa sajta proizvodjaca sa btc. A Dell nije mala kompanija , velika je stvar sto su se oni resili na taj korak.

Da micro dell prodaje microsoft majna. To tako ide jebiga. Inace cestitamo da unapredjenju u PD procatao sam na drugom tredu. Svaka cast.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
July 18, 2014, 03:21:03 PM

Nije mi promaklo Cheesy . Exstra vest. Samo trebali malo pre nego sto sam kupio monitro P2414H , ali exstra stvar nema sta.

Nemojte se prerano radovati, sumnjam da ce se trend bitcoina promijeniti radi dell-a.
To što trgovci prodavaju robu za btc ne znaci da ce i cijena otici gore, jer se radi pretvorba btc-fiat instant.
Ako mislite da ce dell zadrzavati bitcoine varate se, to se odma dumpa po market-price.


Ma nema veze cena , to je nebitno bitno je da veliki giganti proizvodjaci pocinju da ga usvajaju. Zamisli da mozes da placas google aplikacije ili u Microsoft store sa btc, da mozes da kupujes direktno sa sajta proizvodjaca sa btc. A Dell nije mala kompanija , velika je stvar sto su se oni resili na taj korak.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
July 18, 2014, 03:20:47 PM

Nije mi promaklo Cheesy . Exstra vest. Samo trebali malo pre nego sto sam kupio monitro P2414H , ali exstra stvar nema sta.

Nemojte se prerano radovati, sumnjam da ce se trend bitcoina promijeniti radi dell-a.
To što trgovci prodavaju robu za btc ne znaci da ce i cijena otici gore, jer se radi pretvorba btc-fiat instant.
Ako mislite da ce dell zadrzavati bitcoine varate se, to se odma dumpa po market-price.


To jeste porodicni prijatelji iz australije koji su nedavno otisli nazad su spomenuli da njihova deca su kao kupovala pa prodava za satro btc, ali se ispostavilo da su australijske banke josh vece lopine nego ove nase balkanaske mislim na ex yu.

legendary
Activity: 1722
Merit: 1000
Satoshi is rolling in his grave. #bitcoin
July 18, 2014, 02:26:27 PM

Nije mi promaklo Cheesy . Exstra vest. Samo trebali malo pre nego sto sam kupio monitro P2414H , ali exstra stvar nema sta.

Nemojte se prerano radovati, sumnjam da ce se trend bitcoina promijeniti radi dell-a.
To što trgovci prodavaju robu za btc ne znaci da ce i cijena otici gore, jer se radi pretvorba btc-fiat instant.
Ako mislite da ce dell zadrzavati bitcoine varate se, to se odma dumpa po market-price.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
July 18, 2014, 02:23:34 PM

Nije mi promaklo Cheesy . Exstra vest. Samo trebali malo pre nego sto sam kupio monitro P2414H , ali exstra stvar nema sta.
hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
Pages:
Jump to: