Pages:
Author

Topic: Hrvatski (Croatian) - page 40. (Read 356491 times)

legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
July 15, 2014, 02:57:08 AM
FIFA je katastrofa. Sad predsjednik FIFE (Blater) misli ukinuti jedno mjesto UEFI na sljedećem svjetskom prvenstvu i dati ga Africi, jer ga čekaju izbori, a Afrika će onda stati iza njega.
Šteta što je argentina pobjedila Nizozemsku u polufinalu; da je prošla Nizozemska mislim da bi imali atraktivnije finale

Slažem se.
Da je Nizozemska prošla u polufinalu, bila bi to prava utakmica i to između 2 momčadi koji si najviše pokazale na ovom turniru.
Umjesto toga, Argentina je nametnula destrukciju i anti nogomet u polufinalu i finalu i skoro se ponovio slućaj Grčke sa EP 2004 kada su Grci osvojili EP sa potpunim anti nogometom, još neviđenim do tada.
Hvala Bogu da se na ovom prvenstvu to nije ponovilo.
Pokazalo se da je ipak važnije imati momčad (Njemačka) a ne 1 klasnog igrača- Messi.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
July 15, 2014, 01:58:33 AM
FIFA je katastrofa. Sad predsjednik FIFE (Blater) misli ukinuti jedno mjesto UEFI na sljedećem svjetskom prvenstvu i dati ga Africi, jer ga čekaju izbori, a Afrika će onda stati iza njega.
Šteta što je argentina pobjedila Nizozemsku u polufinalu; da je prošla Nizozemska mislim da bi imali atraktivnije finale

Iskreno sam i sam mislio da ce broci Lale ali toliko mrtvilo kod argentinaca nisam video godinama ali eto to je fudbal. Da jesu prosli holandjani ko zna kakvo bi finale bilo i sta bi bilo i da li nemci osvojili.

Opet i FIFA i UEFA su poceli puno da seru po pitanju fudbala vise je politika a manje fudbal.
legendary
Activity: 2124
Merit: 1013
K-ing®
July 15, 2014, 12:56:59 AM
FIFA je katastrofa. Sad predsjednik FIFE (Blater) misli ukinuti jedno mjesto UEFI na sljedećem svjetskom prvenstvu i dati ga Africi, jer ga čekaju izbori, a Afrika će onda stati iza njega.
Šteta što je argentina pobjedila Nizozemsku u polufinalu; da je prošla Nizozemska mislim da bi imali atraktivnije finale
legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
July 15, 2014, 12:52:19 AM
Ikakvi komentari na finale svjetskog prvenstva?

Drago mi je da je Njemačka pobjedila.
ako ne zbog ove utakmice u finalu zaslužili su titulu zbog onoga što su pokazali na cijelom prvenstvu, posebno zbog onoga što su pokazali protiv Portugala i Brazila.
Argentina je uglavnom bila ''one man show'' tj. Messi a u polufinalu i finalu su igrali pravi bunker i čekali jedanaesterce ili neku slućajnu kontru.
Bila bi prava katastrofa da je takva ekipa uzela titulu.
Bravo Njemačka!

Najveci crnjak je da je mesi izabraz za igraca turnira koji se nije video u polufinalu i finalu. Za argentince nemam reci mozda najgora ekipa od favorizovanih na turniru ali nismo mi da sudimo ko je kakav. Polufinale protiv holandije sam zaspao posto nisam mogao da gredam taj smor od igre umrtvili su kako njima odgovara i bas ih briga, probali sa nemcima ali pokazali su da su ekipa a ne sto kasez one man show.
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
July 14, 2014, 03:38:29 PM
Ikakvi komentari na finale svjetskog prvenstva?

Drago mi je da je Njemačka pobjedila.
ako ne zbog ove utakmice u finalu zaslužili su titulu zbog onoga što su pokazali na cijelom prvenstvu, posebno zbog onoga što su pokazali protiv Portugala i Brazila.
Argentina je uglavnom bila ''one man show'' tj. Messi a u polufinalu i finalu su igrali pravi bunker i čekali jedanaesterce ili neku slućajnu kontru.
Bila bi prava katastrofa da je takva ekipa uzela titulu.
Bravo Njemačka!
legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
July 14, 2014, 03:25:29 PM
Nije bilo prilike za dobru pricu, osim sta ljudi na njuskalu imaju potrebu komentirati cijenu proizvoda, iako je cijena tog proizvoda ta koja pise i htjeli bi mjenjat nesto za to iako i to nije opcija.
Zapamti jedan jedini univerzalni zakon na zemaljskoj kugli i okolici.
Uvijek i samo uvijek kupac određuje cijenu robe na slobodnom kapitalističkom tržištu a ne trgovac.
To je naučija,mercedes,BMW,VW,boeing vjerovatno češ i ti. Grin
Šta to znači mogu ja na pazaru postavit cijenu 1 kg bresaka 250 kn ali kupci samo produže dalje i ili ih kupe po 5 kn u Tommya a alo ih nema po 5 kn jednostavno ih ne kupe a ja svoje breskve bacim u smeče.
https://www.google.hr/search?q=UNSOLD+CARS+AROUND+THE+WORLD&rls=com.microsoft:hr:%7Breferrer:source?%7D&rlz=1I7ASRM_enHR509&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=oCzEU4q0J8Gg4gSmmoC4AQ&ved=0CBoQsAQ&biw=1920&bih=947
Pa zapravo mi i nije cilj prodat vec zaradit, a kako diff ide cini mi se da ce mi bolje bit da ne prodam ili da prodam za onoliko koliko mislim zaradit pa ako neko kupi po toj cijeni... MEGA.
hero member
Activity: 630
Merit: 500
July 14, 2014, 03:17:46 PM
Nije bilo prilike za dobru pricu, osim sta ljudi na njuskalu imaju potrebu komentirati cijenu proizvoda, iako je cijena tog proizvoda ta koja pise i htjeli bi mjenjat nesto za to iako i to nije opcija.
Zapamti jedan jedini univerzalni zakon na zemaljskoj kugli i okolici.
Uvijek i samo uvijek kupac određuje cijenu robe na slobodnom kapitalističkom tržištu a ne trgovac.
To je naučija,mercedes,BMW,VW,boeing vjerovatno češ i ti. Grin
Šta to znači mogu ja na pazaru postavit cijenu 1 kg bresaka 250 kn ali kupci samo produže dalje i ili ih kupe po 5 kn u Tommya a ako ih nema po 5 kn jednostavno ih ne kupe a ja svoje breskve bacim u smeče.
https://www.google.hr/search?q=UNSOLD+CARS+AROUND+THE+WORLD&rls=com.microsoft:hr:%7Breferrer:source?%7D&rlz=1I7ASRM_enHR509&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=oCzEU4q0J8Gg4gSmmoC4AQ&ved=0CBoQsAQ&biw=1920&bih=947
legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
July 14, 2014, 02:52:34 PM
Jel moze neki background story? Cim spominjes Njuskalo, mora da je neka dobra prica oko prodaje minera. Ajde...nebudi ljen, tipkaj!
Nije bilo prilike za dobru pricu, osim sta ljudi na njuskalu imaju potrebu komentirati cijenu proizvoda, iako je cijena tog proizvoda ta koja pise i htjeli bi mjenjat nesto za to iako i to nije opcija.
legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
July 14, 2014, 02:10:57 PM
Jel moze neki background story? Cim spominjes Njuskalo, mora da je neka dobra prica oko prodaje minera. Ajde...nebudi ljen, tipkaj!
legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
July 14, 2014, 02:08:51 PM
Ovu bi priliku iskoristio da pozdravim Marina neregistriranog korisnika Njuskala, vrsnog matematicara te vidioca buducnosti.
legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
July 14, 2014, 12:49:48 PM
-4.17BTC
Ništa ja ne razumin na ovoj ciloj stranici šta je to IPO čemu to služi?
Nista nisam ulozio nemam pojma sta je to IPO taj 4.17 to mi je marker za dan i vrijeme i kolko jos fali, cisto meni, onako lakse mi je tu nego ko zna gdje zapisat.

Te novce si izgubio na ranijim IPO-ima ili si toliko ulozio u Crypti? Ja sam ulozio samo 0.2 BTC ali odmah prvi dan znaci dobijem jos 30% bonus, necu vise ulagati jer rizik je
dosta velik ne samo zbog toga sto bi moglo biti nista vec i zbog toga sto je previse noobova ulozilo a to znaci velika sansa za paniku ako cijena nakon pocetka prodaje ne
krene prema gore. Nemaju noobovi strpljenja. Lako je zaustaviti paniku ako je ulozeno recimo 50 BTC, stavis 5 BTC na 10% od IPO cijene ili 0.5 BTC na 1% of IPO cijene
pa vi ekipa dumpajte ali Crypti koliko vidim racuna sa 750 BTC, ako krene panika trebati ce puno BTC da se zaustavi dump. Ako projekat bude uspijesan opet dobro, od 0.2
BTC do 2 BTC ili eventualno 20 BTC ma sasvim dobar posao.

Evo linkova za Crypti IPO.

https://bter.com/article/1752
https://bitcointalksearch.org/topic/xcr-crypti-dapps-sidechains-dapp-store-open-source-100-own-code-dpos-654463
Nisam nista ulozio nemam pojma sta je to IPO zato sam i pitao. Taj 4.17 mi je signal za dan i vijeme i koliko jos fali do... bilo mi je lakse tu zapisati nego ko zna gdje pa trazit.
legendary
Activity: 2124
Merit: 1013
K-ing®
July 14, 2014, 11:48:10 AM
-4.17BTC
Ništa ja ne razumin na ovoj ciloj stranici šta je to IPO čemu to služi?

Te novce si izgubio na ranijim IPO-ima ili si toliko ulozio u Crypti? Ja sam ulozio samo 0.2 BTC ali odmah prvi dan znaci dobijem jos 30% bonus, necu vise ulagati jer rizik je
dosta velik ne samo zbog toga sto bi moglo biti nista vec i zbog toga sto je previse noobova ulozilo a to znaci velika sansa za paniku ako cijena nakon pocetka prodaje ne
krene prema gore. Nemaju noobovi strpljenja. Lako je zaustaviti paniku ako je ulozeno recimo 50 BTC, stavis 5 BTC na 10% od IPO cijene ili 0.5 BTC na 1% of IPO cijene
pa vi ekipa dumpajte ali Crypti koliko vidim racuna sa 750 BTC, ako krene panika trebati ce puno BTC da se zaustavi dump. Ako projekat bude uspijesan opet dobro, od 0.2
BTC do 2 BTC ili eventualno 20 BTC ma sasvim dobar posao.

Evo linkova za Crypti IPO.

https://bter.com/article/1752
https://bitcointalksearch.org/topic/xcr-crypti-dapps-sidechains-dapp-store-open-source-100-own-code-dpos-654463

da, rizik je velik, al uz rizik dolazi i šansa za zaradu. Vjerovatno ''jebivjetri'' neće baš dumpat ali nikad se nezna.
Ako zaradim s 0,5 na 2BTC ja sam sretan, no mogli bi potegnut market cap na 10 milijuna ako pametno odiograju karte.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1043
:^)
July 14, 2014, 09:35:44 AM
-4.17BTC
Ništa ja ne razumin na ovoj ciloj stranici šta je to IPO čemu to služi?

Te novce si izgubio na ranijim IPO-ima ili si toliko ulozio u Crypti? Ja sam ulozio samo 0.2 BTC ali odmah prvi dan znaci dobijem jos 30% bonus, necu vise ulagati jer rizik je
dosta velik ne samo zbog toga sto bi moglo biti nista vec i zbog toga sto je previse noobova ulozilo a to znaci velika sansa za paniku ako cijena nakon pocetka prodaje ne
krene prema gore. Nemaju noobovi strpljenja. Lako je zaustaviti paniku ako je ulozeno recimo 50 BTC, stavis 5 BTC na 10% od IPO cijene ili 0.5 BTC na 1% of IPO cijene
pa vi ekipa dumpajte ali Crypti koliko vidim racuna sa 750 BTC, ako krene panika trebati ce puno BTC da se zaustavi dump. Ako projekat bude uspijesan opet dobro, od 0.2
BTC do 2 BTC ili eventualno 20 BTC ma sasvim dobar posao.

Evo linkova za Crypti IPO.

https://bter.com/article/1752
https://bitcointalksearch.org/topic/xcr-crypti-dapps-sidechains-dapp-store-open-source-100-own-code-dpos-654463
legendary
Activity: 2124
Merit: 1013
K-ing®
July 14, 2014, 07:56:04 AM
-4.17BTC
Ništa ja ne razumin na ovoj ciloj stranici šta je to IPO čemu to služi?
[/quote
Ikakvi komentari na finale svjetskog prvenstva?

Sve realno. Ja sam stavio bet na luckyb jos pre 15 dana na Nemacku. Videcemo danas koliki deo od 5btc dobijem Cheesy

Ja sam Njemacku cekao u regularnom dijelu da dobije, za 2200 kuna... Al jebiga.

Aaa sranje. Mnogi su pukli na to. Mada meni cloudbet affliate otiso u minus, neko dobio dosta Cheesy u minusu sam 0.017 btc.

Oce  to a da su svi grunulli na to jeste nereseno nisam ni ja ocekivao mislio sam da ce pasti gol, ali jebiga. U svakom slucaju pobedila je Nemacka koji su bili favoriti po meni posle prvog kola. A mrtvi argentinci ne znam ni kako su dosli do finala ubijali su igru samo tako.


da, prvak je realan, samo sam očekivao da će švabe prije rješit utakmicu.
Iznenađenje prvenstva: pozitivno Kostarika; negativno Španjolska i Brazil.

A za naše; katastrofa trener (ako se to uopće može zvati trener), katastrofa posložena momčad, i
loš Plete.

Kovač se umjesto razvoja strategije moli bogu...ali kriva je to taktika bila kad su brazilci i meksikanci
veći vjernici, hehe
legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
July 14, 2014, 07:14:21 AM
Ikakvi komentari na finale svjetskog prvenstva?

Sve realno. Ja sam stavio bet na luckyb jos pre 15 dana na Nemacku. Videcemo danas koliki deo od 5btc dobijem Cheesy

Ja sam Njemacku cekao u regularnom dijelu da dobije, za 2200 kuna... Al jebiga.

Aaa sranje. Mnogi su pukli na to. Mada meni cloudbet affliate otiso u minus, neko dobio dosta Cheesy u minusu sam 0.017 btc.

Oce  to a da su svi grunulli na to jeste nereseno nisam ni ja ocekivao mislio sam da ce pasti gol, ali jebiga. U svakom slucaju pobedila je Nemacka koji su bili favoriti po meni posle prvog kola. A mrtvi argentinci ne znam ni kako su dosli do finala ubijali su igru samo tako.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
July 14, 2014, 06:18:51 AM
Ikakvi komentari na finale svjetskog prvenstva?

Sve realno. Ja sam stavio bet na luckyb jos pre 15 dana na Nemacku. Videcemo danas koliki deo od 5btc dobijem Cheesy

Ja sam Njemacku cekao u regularnom dijelu da dobije, za 2200 kuna... Al jebiga.

Aaa sranje. Mnogi su pukli na to. Mada meni cloudbet affliate otiso u minus, neko dobio dosta Cheesy u minusu sam 0.017 btc.
hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
July 14, 2014, 06:17:19 AM
Ikakvi komentari na finale svjetskog prvenstva?

Sve realno. Ja sam stavio bet na luckyb jos pre 15 dana na Nemacku. Videcemo danas koliki deo od 5btc dobijem Cheesy

Ja sam Njemacku cekao u regularnom dijelu da dobije, za 2200 kuna... Al jebiga.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
July 14, 2014, 06:14:51 AM
Ikakvi komentari na finale svjetskog prvenstva?

Sve realno. Ja sam stavio bet na luckyb jos pre 15 dana na Nemacku. Videcemo danas koliki deo od 5btc dobijem Cheesy
hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
July 14, 2014, 06:13:52 AM
Ikakvi komentari na finale svjetskog prvenstva?
legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
July 14, 2014, 04:31:30 AM
-4.17BTC
Ništa ja ne razumin na ovoj ciloj stranici šta je to IPO čemu to služi?
Pages:
Jump to: