Pages:
Author

Topic: Hrvatski (Croatian) - page 52. (Read 356491 times)

legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 29, 2014, 04:06:05 PM
HAPPY HOUR na Primedice.com , ajde cepajte faucet 10k satoshi , i 20k za whitelisted, svaki min Cheesy
legendary
Activity: 1288
Merit: 1043
:^)
June 29, 2014, 04:04:21 PM
legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
June 29, 2014, 03:50:02 PM
VRC je trenutno najbolji altcoin iza bitcoina i ima odličnu grupu ljudi iza sebe

Cheesy Cheesy Cheesy
Au sranje cuo te...

Fakat su mi odlicni ovi novi, zeleni i naivni, puni entuzijazma. Idealno za stare prekaljene crypto-vukove, al' ce biti pokolj sa tim VRC vec vidim za cca. mjesec ili dva.  Grin
Ma sta je pricam, bit' ce pokolj i ranije, pa scammeri nemaju vremena mjesec ili dva! Zato evo, da bude konkretnije, za manje od mjesec dana VRC ce preci u scam-all fazu.

Activity: 420 a ja nemam sta za zdimiti, jebes posao.

Ajde sto ce preci u scam fazi i sto ce da bude iskuliran. Nego sto ce nega da poseti ekipa zato sto je kopao taj coin i samim tim dakle ucestvovao u tom scamu Cheesy .
Pa di ce onda sa njime na groblje ili u zatvor?
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 29, 2014, 03:44:42 PM
VRC je trenutno najbolji altcoin iza bitcoina i ima odličnu grupu ljudi iza sebe

Cheesy Cheesy Cheesy
Au sranje cuo te...

Fakat su mi odlicni ovi novi, zeleni i naivni, puni entuzijazma. Idealno za stare prekaljene crypto-vukove, al' ce biti pokolj sa tim VRC vec vidim za cca. mjesec ili dva.  Grin
Ma sta je pricam, bit' ce pokolj i ranije, pa scammeri nemaju vremena mjesec ili dva! Zato evo, da bude konkretnije, za manje od mjesec dana VRC ce preci u scam-all fazu.

Activity: 420 a ja nemam sta za zdimiti, jebes posao.

Ajde sto ce preci u scam fazi i sto ce da bude iskuliran. Nego sto ce nega da poseti ekipa zato sto je kopao taj coin i samim tim dakle ucestvovao u tom scamu Cheesy .
legendary
Activity: 1288
Merit: 1043
:^)
June 29, 2014, 03:36:37 PM
VRC je trenutno najbolji altcoin iza bitcoina i ima odličnu grupu ljudi iza sebe

Cheesy Cheesy Cheesy
Au sranje cuo te...

Fakat su mi odlicni ovi novi, zeleni i naivni, puni entuzijazma. Idealno za stare prekaljene crypto-vukove, al' ce biti pokolj sa tim VRC vec vidim za cca. mjesec ili dva.  Grin
Ma sta je pricam, bit' ce pokolj i ranije, pa scammeri nemaju vremena mjesec ili dva! Zato evo, da bude konkretnije, za manje od mjesec dana VRC ce preci u scam-all fazu.

Activity: 420 a ja nemam sta za zdimiti, jebes posao.
legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
June 29, 2014, 03:36:11 PM
Jel vidio neko subBatu ili su ga pokupili ovi njegovi opet?

Hahah... Izgleda da ga pokupili , i to mozda zato sto je nas upozoravao na to Cheesy
Ja stvarno nemam srece, nece pa nece Morpheus da me pronadje prije nego me pronadju ovi subBATINI agenti, a sve sto zelim je znati istinu, istinu koju subBATA zna i nece pa nece podjeli ode sa nama. Nema druge nego da zamolim clanove odredjene ekipe koji kucaju po vratima da svrate jer subBATA je supak i nece da nam kaze koji ste.

P.S. Ako moze prije 6 utakmica i to molim vas.

Tata ti subBATA  Cheesy

VRC je trenutno najbolji altcoin iza bitcoina i ima odličnu grupu ljudi iza sebe

Cheesy Cheesy Cheesy
Pa evo ga pustili ga... jel tako daje bolje kad je subBATA tu , pa svima je bolje!
legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
June 29, 2014, 03:34:34 PM
VRC je trenutno najbolji altcoin iza bitcoina i ima odličnu grupu ljudi iza sebe

Cheesy Cheesy Cheesy
Au sranje cuo te...
legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
June 29, 2014, 03:33:37 PM
Sestra mi je profesorica engleskog ali je sada na moru a ja se slabo sporazumijevam na engleskom pa mi je tlaka dopisivati se sa strancima. mislio sam da mi netko od naših može pomoći. nema veze, strpit ću se par dana, a šta se tiče ovih što dolaze na vrata, neka dođu ako im se da poljubiti adidasicu, nisam baš dobre volje zadnjih dana.
Cheesy Cheesy Cheesy
Adidasica hahaha da te subSTRATA cuje... daj malo procitaj bar ovaj hrvatski thread kad neznas inglez pa onda opet odgovori.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1043
:^)
June 29, 2014, 03:33:06 PM
Jel vidio neko subBatu ili su ga pokupili ovi njegovi opet?

Hahah... Izgleda da ga pokupili , i to mozda zato sto je nas upozoravao na to Cheesy
Ja stvarno nemam srece, nece pa nece Morpheus da me pronadje prije nego me pronadju ovi subBATINI agenti, a sve sto zelim je znati istinu, istinu koju subBATA zna i nece pa nece podjeli ode sa nama. Nema druge nego da zamolim clanove odredjene ekipe koji kucaju po vratima da svrate jer subBATA je supak i nece da nam kaze koji ste.

P.S. Ako moze prije 6 utakmica i to molim vas.

Tata ti subBATA  Cheesy

VRC je trenutno najbolji altcoin iza bitcoina i ima odličnu grupu ljudi iza sebe

Cheesy Cheesy Cheesy
hero member
Activity: 616
Merit: 500
1BkEzspSxp2zzHiZTtUZJ6TjEb1hERFdRr
June 29, 2014, 03:14:52 PM
Sestra mi je profesorica engleskog ali je sada na moru a ja se slabo sporazumijevam na engleskom pa mi je tlaka dopisivati se sa strancima. mislio sam da mi netko od naših može pomoći. nema veze, strpit ću se par dana, a šta se tiče ovih što dolaze na vrata, neka dođu ako im se da poljubiti adidasicu, nisam baš dobre volje zadnjih dana.
legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
June 29, 2014, 03:09:10 PM
žao mi je što sam uopće pitao išta ali jbg, ispričavam se i klanjam do poda, neću nikad više
Idi na kvrc forum pa pitaj jbg ovo je ipak btc forum i mi smo malo coinisti narocito nevolimo shitcoine i njihove klonove i pazi se odredjene ekipe sta dolazi na vrata.
hero member
Activity: 616
Merit: 500
1BkEzspSxp2zzHiZTtUZJ6TjEb1hERFdRr
June 29, 2014, 03:02:12 PM
žao mi je što sam uopće pitao išta ali jbg, ispričavam se i klanjam do poda, neću nikad više
hero member
Activity: 616
Merit: 500
1BkEzspSxp2zzHiZTtUZJ6TjEb1hERFdRr
June 29, 2014, 02:58:52 PM
VRC je trenutno najbolji altcoin iza bitcoina i ima odličnu grupu ljudi iza sebe, ali to uopće nije bitno sad tu, ako mi ne možeš pomoći nemoj niti odgovarati jer me ne zanima mišljenje o VRC nego jednostavano trebam pomoć oko instaliranja walleta.
legendary
Activity: 1722
Merit: 1000
Satoshi is rolling in his grave. #bitcoin
June 29, 2014, 02:47:11 PM
Pokušavam instalirati VRC wallet na ubuntu linux 14.04 ali ne znam kako. Pokušao sam ono što savjetuju u VRC threadu tu na forumu ali ne ide. Može mi tko pomoći?

odi na njihov thread pa tamo pitaj, nemoj ovdi spamat shitcoinove.
a ako ti oni nisu pomogli i neznaju, jednostavno bjezi od tog, ionako ce vjerovatno nestat za tjedan dana ko i svi ostali.
LP
hero member
Activity: 616
Merit: 500
1BkEzspSxp2zzHiZTtUZJ6TjEb1hERFdRr
June 29, 2014, 02:09:37 PM
Pokušavam instalirati VRC wallet na ubuntu linux 14.04 ali ne znam kako. Pokušao sam ono što savjetuju u VRC threadu tu na forumu ali ne ide. Može mi tko pomoći?
legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
June 29, 2014, 07:10:06 AM
Jel vidio neko subBatu ili su ga pokupili ovi njegovi opet?

Hahah... Izgleda da ga pokupili , i to mozda zato sto je nas upozoravao na to Cheesy
Ja stvarno nemam srece, nece pa nece Morpheus da me pronadje prije nego me pronadju ovi subBATINI agenti, a sve sto zelim je znati istinu, istinu koju subBATA zna i nece pa nece podjeli ode sa nama. Nema druge nego da zamolim clanove odredjene ekipe koji kucaju po vratima da svrate jer subBATA je supak i nece da nam kaze koji ste.

P.S. Ako moze prije 6 utakmica i to molim vas.

Drkaj se ti ... Kad ti budu stvarno svratili bice jebno. A ne pitaju oni za vreme, dolaze u sred bela dana ili u sred noci, kad oni hoce.
Samo im pokusavam olaksat do 6 sam doma posli me nema da ne dolaze za kurac...
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 29, 2014, 07:00:11 AM
Jel vidio neko subBatu ili su ga pokupili ovi njegovi opet?

Hahah... Izgleda da ga pokupili , i to mozda zato sto je nas upozoravao na to Cheesy
Ja stvarno nemam srece, nece pa nece Morpheus da me pronadje prije nego me pronadju ovi subBATINI agenti, a sve sto zelim je znati istinu, istinu koju subBATA zna i nece pa nece podjeli ode sa nama. Nema druge nego da zamolim clanove odredjene ekipe koji kucaju po vratima da svrate jer subBATA je supak i nece da nam kaze koji ste.

P.S. Ako moze prije 6 utakmica i to molim vas.

Drkaj se ti ... Kad ti budu stvarno svratili bice jebno. A ne pitaju oni za vreme, dolaze u sred bela dana ili u sred noci, kad oni hoce.
legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
June 29, 2014, 06:50:15 AM
Jel vidio neko subBatu ili su ga pokupili ovi njegovi opet?

Hahah... Izgleda da ga pokupili , i to mozda zato sto je nas upozoravao na to Cheesy
Ja stvarno nemam srece, nece pa nece Morpheus da me pronadje prije nego me pronadju ovi subBATINI agenti, a sve sto zelim je znati istinu, istinu koju subBATA zna i nece pa nece podjeli ode sa nama. Nema druge nego da zamolim clanove odredjene ekipe koji kucaju po vratima da svrate jer subBATA je supak i nece da nam kaze koji ste.

P.S. Ako moze prije 6 utakmica i to molim vas.
hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
June 29, 2014, 06:07:46 AM
vi ste svi skupa izgleda naletili na neku dobru travu,mogu li i ja malo.
koju mi preporučate
http://amsterdammarijuanaseeds.com/
u medicinske svrhe naravno Grin Grin

samo nemoj siptarku uzimat. ako ima dobrog, nadi lokalnog dilera opskrbljivaca Wink
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 29, 2014, 05:42:56 AM
Jel vidio neko subBatu ili su ga pokupili ovi njegovi opet?

Hahah... Izgleda da ga pokupili , i to mozda zato sto je nas upozoravao na to Cheesy
Pages:
Jump to: