Pages:
Author

Topic: Hrvatski (Croatian) - page 76. (Read 356491 times)

hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
June 15, 2014, 07:38:21 AM
Kakvo je vase misljenje u vezi sa novim cijenama btc-a i ltc-a ?
Blejim u ovih 100 LTC-a sto imam, i sad gledam , dal je mozda pametnije da likvidiram ili ne.
Prilicno sam siguran da ovaj dip nije zadnji, vec da ce se trend nastaviti jos kroz sljedecih mjesec - dva

Mijenjaj ih za BTC sad kad je jeftiniji. Super je prilika Smiley
legendary
Activity: 1722
Merit: 1000
Satoshi is rolling in his grave. #bitcoin
June 15, 2014, 07:34:14 AM
Kakvo je vase misljenje u vezi sa novim cijenama btc-a i ltc-a ?
Blejim u ovih 100 LTC-a sto imam, i sad gledam , dal je mozda pametnije da likvidiram ili ne.
Prilicno sam siguran da ovaj dip nije zadnji, vec da ce se trend nastaviti jos kroz sljedecih mjesec - dva
hero member
Activity: 630
Merit: 500
June 14, 2014, 06:53:59 PM

inače Morgan&Chase

To su šupci kakvih nema... ljudi im se sa krovova bacaju barem 2 do 3 godisnje uglavnom rukovodeci kadar... ka samoubistva zbog stresa i to, šljam.
Vrh piramide i 3 kata ispod je priča za sebe.Kad tu dođeš to su bonusi otpremnine,zapremnine itd ludilo 10-20-100 miljona i više godišnje i apsolutno ništa se ne radi šta se tiče posla.Hitan saziv vrh svima poslan privatni avion 5-6 u avionu i pravac bahami a ono koktel party sa kokama i nazad nju york.ali katovi ispod su oni koji se bacaju sa zgrada i koji rade od 9 sati ujutro do 12 sati navečer a i do zore 5-6 sati i tada sve pošalju kuči da se umiju obriju i presvuču i moraju bit na poslu u 9,00 subota nedilja je večinom radna barem od kuče.živi mobing.
moj susjed radi u njih ima 10 godina puno bi mogao ispričati prića,lova je velika ali mobing je i veči.uglavnom ima oko 300000$ plaču i godišnji odmor svako 2 godine možda 10-15 dana

Znaci istina su stvari koje sam cuo... Interesantno.
Je istina je,tjeraju mlađe da rade od 9- do 22 sata minimalno za miran normalni rad,tjeraju ih da uzimaju stanove do određene ulice koja je u modi,tjeraju ih na određene marke odječe.sa faksova skupljaju samo one koji su u vrhu po nekim bodovima mislim do 10-setih u godini ako si 11 od 1000 učenika tada si roba za pekača hamburgera.u zadnja 3 kata mogu samo oni sa pedigreom to jest da su ti potomci među prvim doseljenicima(neki protestanti)ako ima koji obojeni to je zbog reklame,a da bi imali mrkvu na kraj štapa za magarce prime i kojeg vangabaritnog svako 1 miljon to jest svako 20-30 godina jednog nižeg ljudskog roda.
hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
June 14, 2014, 06:38:47 PM

inače Morgan&Chase

To su šupci kakvih nema... ljudi im se sa krovova bacaju barem 2 do 3 godisnje uglavnom rukovodeci kadar... ka samoubistva zbog stresa i to, šljam.
Vrh piramide i 3 kata ispod je priča za sebe.Kad tu dođeš to su bonusi otpremnine,zapremnine itd ludilo 10-20-100 miljona i više godišnje i apsolutno ništa se ne radi šta se tiče posla.Hitan saziv vrh svima poslan privatni avion 5-6 u avionu i pravac bahami a ono koktel party sa kokama i nazad nju york.ali katovi ispod su oni koji se bacaju sa zgrada i koji rade od 9 sati ujutro do 12 sati navečer a i do zore 5-6 sati i tada sve pošalju kuči da se umiju obriju i presvuču i moraju bit na poslu u 9,00 subota nedilja je večinom radna barem od kuče.živi mobing.
moj susjed radi u njih ima 10 godina puno bi mogao ispričati prića,lova je velika ali mobing je i veči.uglavnom ima oko 300000$ plaču i godišnji odmor svako 2 godine možda 10-15 dana

Znaci istina su stvari koje sam cuo... Interesantno.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 14, 2014, 06:36:06 PM
i da imam mogučnosti pokupit sa ulice 10 miljardi dolar tuđih novaca ne bi to učinija.

Ja bogami bih. Taj koji gubi tolike pare na ulici njemu su manje potrebne nego meni Cheesy .

Nije stvar je li tebi ili bilo kome je potrebno više / manje,Stvar je da to nije tvoje i gotova priča.
Tako se skoro nisam rastavija od žene,Optužila me je da sam na sudu loše svjedočija i da sam svjedočija protv nje i sebe,protiv vlastite žene.Istina je da sam na sudu svjedočija samo istinu i ništa drugo osim istine.Još ja ne vjerujem u boga niti idem u crkvu a žena kao vjeruje.Inače odmah po izlasku iz sudnice kontra stranka je ponudila nagodbu koju smo prihvatili mi smo oprostili zatezne kamate a tuženik nam je isplatio dug.
Uglavnom drž se parole,nemoj činiti drugome šta nebi želio da drugi učini tebi.imat češ mir i sreču u životu

Drzim se ja te parole ali kad bi neko izgubio tolike pare svejedno bi uzeo Cheesy . Vodio bih se parolom cim ih izgubio, ili ih ne zasluzuje ili ih manje treba od mene Cheesy .

Nikad nikog nisam prevario u zivotu, ali ko nadje njegovo Cheesy
hero member
Activity: 630
Merit: 500
June 14, 2014, 06:26:27 PM
i da imam mogučnosti pokupit sa ulice 10 miljardi dolar tuđih novaca ne bi to učinija.

Ja bogami bih. Taj koji gubi tolike pare na ulici njemu su manje potrebne nego meni Cheesy .

Nije stvar je li tebi ili bilo kome je potrebno više / manje,Stvar je da to nije tvoje i gotova priča.
Tako se skoro nisam rastavija od žene,Optužila me je da sam na sudu loše svjedočija i da sam svjedočija protv nje i sebe,protiv vlastite žene.Istina je da sam na sudu svjedočija samo istinu i ništa drugo osim istine.Još ja ne vjerujem u boga niti idem u crkvu a žena kao vjeruje.Inače odmah po izlasku iz sudnice kontra stranka je ponudila nagodbu koju smo prihvatili mi smo oprostili zatezne kamate a tuženik nam je isplatio dug.
Uglavnom drž se parole,nemoj činiti drugome šta nebi želio da drugi učini tebi.imat češ mir i sreču u životu
hero member
Activity: 630
Merit: 500
June 14, 2014, 06:14:50 PM

inače Morgan&Chase

To su šupci kakvih nema... ljudi im se sa krovova bacaju barem 2 do 3 godisnje uglavnom rukovodeci kadar... ka samoubistva zbog stresa i to, šljam.
Vrh piramide i 3 kata ispod je priča za sebe.Kad tu dođeš to su bonusi otpremnine,zapremnine itd ludilo 10-20-100 miljona i više godišnje i apsolutno ništa se ne radi šta se tiče posla.Hitan saziv vrh svima poslan privatni avion 5-6 u avionu i pravac bahami a ono koktel party sa kokama i nazad nju york.ali katovi ispod su oni koji se bacaju sa zgrada i koji rade od 9 sati ujutro do 12 sati navečer a i do zore 5-6 sati i tada sve pošalju kuči da se umiju obriju i presvuču i moraju bit na poslu u 9,00 subota nedilja je večinom radna barem od kuče.živi mobing.
moj susjed radi u njih ima 10 godina puno bi mogao ispričati prića,lova je velika ali mobing je i veči.uglavnom ima oko 300000$ plaču i godišnji odmor svako 2 godine možda 10-15 dana
legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
June 14, 2014, 03:23:40 PM


Kupio Morgan&Chase.
Uf,moga bi Bitcoin strašno pasti pa dignut se,pa opet pasti i tako da se svima zgadi.sad njihovi analitičari mogu radit šta žele i kako žele bez regulacije.najbolje je sad ne biti u BTC nego biti u $ na burzi.
inače Morgan&Chase je patentira kod sličan bitcoinu
To su šupci kakvih nema... ljudi im se sa krovova bacaju barem 2 do 3 godisnje uglavnom rukovodeci kadar... ka samoubistva zbog stresa i to, šljam.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 14, 2014, 01:43:14 PM
ma pise completed a tamo nema nis

adresa je dobra, provjerio sam

ako vec neko vrijeme cekas, javi se supportu tamo. osobno nisam nikada imao problema niti kod deposita, niti kod withdrawa.
neznam sad kako rade subotom, ali mislim da je kasno da ih zoves na tel.

pozz

Jel ti je prvi put sada da radis withdraw ?
Trebace neko vreme da te provere i sta ja znam. Poisalji email svakko i sacekaj stici ce Smiley .
legendary
Activity: 1722
Merit: 1000
Satoshi is rolling in his grave. #bitcoin
June 14, 2014, 01:41:47 PM
ma pise completed a tamo nema nis

adresa je dobra, provjerio sam

ako vec neko vrijeme cekas, javi se supportu tamo. osobno nisam nikada imao problema niti kod deposita, niti kod withdrawa.
neznam sad kako rade subotom, ali mislim da je kasno da ih zoves na tel.

pozz
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 14, 2014, 01:40:50 PM
jeli uzimaju sta ovi novcanici postotka btc-a sto ih na kompu imas?

dajte predlozite onda neki za komp Cheesy

Electrum ili Multybit
sr. member
Activity: 350
Merit: 250
June 14, 2014, 01:39:50 PM
ma pise completed a tamo nema nis

adresa je dobra, provjerio sam
 
http://prntscr.com/3ss1hk

http://prntscr.com/3ss1l3
legendary
Activity: 1722
Merit: 1000
Satoshi is rolling in his grave. #bitcoin
June 14, 2014, 01:36:00 PM
trebam pomoc opet Tongue

hocu prebacit btc iz walleta sa bittrexy u wallet na bitkonanu

i ja potvrdim preko maila transakciju i nista ne dodje nakon cijelog  dana cekanja..


a sta kaze na bittrex-u? dali je poslano ?
da nisi mozda poslao u krivi wallet ? mislim ono; da nisi mozda deposit na ltc adresu napravio ?!
sr. member
Activity: 350
Merit: 250
June 14, 2014, 01:11:28 PM
jeli uzimaju sta ovi novcanici postotka btc-a sto ih na kompu imas?

dajte predlozite onda neki za komp Cheesy
hero member
Activity: 630
Merit: 500
June 14, 2014, 01:10:17 PM
trebam pomoc opet Tongue

hocu prebacit btc iz walleta sa bittrexy u wallet na bitkonanu

i ja potvrdim preko maila transakciju i nista ne dodje nakon cijelog  dana cekanja..

bitrex- tvoj nočanik na PC- bitkonan to je pravilan način
hero member
Activity: 630
Merit: 500
June 14, 2014, 01:08:46 PM


Kupio Morgan&Chase.
Uf,moga bi Bitcoin strašno pasti pa dignut se,pa opet pasti i tako da se svima zgadi.sad njihovi analitičari mogu radit šta žele i kako žele bez regulacije.najbolje je sad ne biti u BTC nego biti u $ na burzi.
inače Morgan&Chase je patentira kod sličan bitcoinu
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 14, 2014, 01:06:41 PM
koji je onda bolji, brzi i pouzdaniji?
coinbase mozda?

Oni su dobri ali msm da prihvataju samo VISA . Dosta njih hvale Bitstamp. Oni rade ja msm sa Slovackom Unicredit bankom.
sr. member
Activity: 350
Merit: 250
June 14, 2014, 01:05:03 PM
koji je onda bolji, brzi i pouzdaniji?
coinbase mozda?
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 14, 2014, 01:01:33 PM
trebam pomoc opet Tongue

hocu prebacit btc iz walleta sa bittrexy u wallet na bitkonanu

i ja potvrdim preko maila transakciju i nista ne dodje nakon cijelog  dana cekanja..


Nije nista cudno moze to da potraje . Nisam bas siguran za bittrexy ali uglavnom ide i do 24-48h sa nekih menjacnica. Mada mozes da im pustis email na suport.
sr. member
Activity: 350
Merit: 250
June 14, 2014, 12:58:48 PM
trebam pomoc opet Tongue

hocu prebacit btc iz walleta sa bittrexy u wallet na bitkonanu

i ja potvrdim preko maila transakciju i nista ne dodje nakon cijelog  dana cekanja..
Pages:
Jump to: