Pages:
Author

Topic: Hrvatski (Croatian) - page 71. (Read 356491 times)

sr. member
Activity: 365
Merit: 250
June 18, 2014, 02:48:24 AM
koliko dobivate majningom sa X11 po 280x grafi/ jel 3 MH premalo? Sad
legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
June 18, 2014, 12:57:25 AM
Quote
Ma koliko sam shvatio, nema tu sigurnosti Smiley BTC sam kupio po cijeni od 514$/BTC, a sad je na cca 600$.. bio je cak i blizu 700$ dosao.. sve je to lutrija.. ovako cu probat mineat jedno vrijeme pa cemo vidjeti.. kako bude bit ce Cheesy ima ona stara izreka.. ko ima srece ni u wc-u nije gladan Cheesy

Ni nema mudrosti tu samo berza i to je to bar ljudi koje znam je uzelo prosli mesec na pos coine hrpu BTC cekali da izadje neki kupili ga odma za neku sicu 0.1 -0.2 i cekali, neki skoce malo a neki skoro 100 puta pa sami u glavi izracunaj koliko je to, naravno uvek ima i onih koji ce da padnu.
newbie
Activity: 26
Merit: 0
June 17, 2014, 06:21:02 PM
Pa tako nesto sam i konto, vjerujem da ima potencijal za eksplodirat.. a cim su ga ovi iz genesisa uvrstili u svoju listu mora znacit da i oni vjeruju u njegov potencijal, nadam se Smiley

Vidis Parazyd, covek avanturistickog duha Smiley .

Ne znam sta da ti kazem, moze da bude tako, a mozda mu se sjebe cena nacisto kad prodje "hype" .
Sve je to kocka.
Ako hoces na sigurno i ako kad se preracunas koliko si platio ugovor i koliko im je vrednost sada , ako ti se isplati da ih dump po ovoj ceni onda to svakako uradi, bez rizika. Ali ako je mali profit mozda se isplati neki rizik, ili prodaj 50% a ostalo ostavljaj. Ne znam stvarno .

Ma koliko sam shvatio, nema tu sigurnosti Smiley BTC sam kupio po cijeni od 514$/BTC, a sad je na cca 600$.. bio je cak i blizu 700$ dosao.. sve je to lutrija.. ovako cu probat mineat jedno vrijeme pa cemo vidjeti.. kako bude bit ce Cheesy ima ona stara izreka.. ko ima srece ni u wc-u nije gladan Cheesy
hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
June 17, 2014, 05:08:37 PM
Nego, ocel ti Stunna isplatit pare sutra? Moramo se Selji narugat Grin

Pa max cekanje je 48h od kraja 17od po svim zonama. Msm da ce to da ceka jer ovaj novi sistem automatizovan tako da ce verovatno cekati da bude siguran da su svi poslali zahtev za isplatu pa tek onda da pusti sve isplate odjednom.

Moguce, da. Jedino se nadam da je vidio PM koji sam mu poslao, jer sam 2 puta udario "request payment"  -  prvi put sa 100 postova manje Cheesy
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 17, 2014, 05:06:09 PM
Nego, ocel ti Stunna isplatit pare sutra? Moramo se Selji narugat Grin

Pa max cekanje je 48h od kraja 17od po svim zonama. Msm da ce to da ceka jer ovaj novi sistem automatizovan tako da ce verovatno cekati da bude siguran da su svi poslali zahtev za isplatu pa tek onda da pusti sve isplate odjednom.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 17, 2014, 05:04:55 PM
Pa tako nesto sam i konto, vjerujem da ima potencijal za eksplodirat.. a cim su ga ovi iz genesisa uvrstili u svoju listu mora znacit da i oni vjeruju u njegov potencijal, nadam se Smiley

Vidis Parazyd, covek avanturistickog duha Smiley .

Ne znam sta da ti kazem, moze da bude tako, a mozda mu se sjebe cena nacisto kad prodje "hype" .
Sve je to kocka.
Ako hoces na sigurno i ako kad se preracunas koliko si platio ugovor i koliko im je vrednost sada , ako ti se isplati da ih dump po ovoj ceni onda to svakako uradi, bez rizika. Ali ako je mali profit mozda se isplati neki rizik, ili prodaj 50% a ostalo ostavljaj. Ne znam stvarno .
hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
June 17, 2014, 05:02:17 PM
Nego, ocel ti Stunna isplatit pare sutra? Moramo se Selji narugat Grin
newbie
Activity: 26
Merit: 0
June 17, 2014, 05:01:04 PM
Pa tako nesto sam i konto, vjerujem da ima potencijal za eksplodirat.. a cim su ga ovi iz genesisa uvrstili u svoju listu mora znacit da i oni vjeruju u njegov potencijal, nadam se Smiley
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 17, 2014, 05:00:26 PM
Kad ih vec majnas, odma to dumpat za BTC pod obavezno.

Hehehe... Kad je vec resio da to radi sigurno je avanturistickog duha tako da ce sigurno probati sa malim rizikom.
Mozda se isplati, ali pazi MOZDA , velika je kocka.
hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
June 17, 2014, 04:58:34 PM
Kad ih vec majnas, odma to dumpat za BTC pod obavezno.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 17, 2014, 04:56:16 PM
Pozdrav! Ako ti ista treba, samo pitaj.
A ekipa ti je ovdje super.

Seljo malo zakera Cheesy A ostali su super Cheesy AHahah... Zajebancija.

DRK coin jedini koji koliko toliko ima neki uspeh u altcoinima, Litecoin nekako mi se smanjila prica oko njega sve je nekako stalo msm da nece daleko da dogura. Dok o DRK cujes na svakom koraku, mozda bude uspesan koliko toliko. tako da sigurno to sto nakopas cuvaj pa valjda ce da se isplati.
hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
June 17, 2014, 04:52:46 PM
Pozdrav! Ako ti ista treba, samo pitaj.
A ekipa ti je ovdje super.
newbie
Activity: 26
Merit: 0
June 17, 2014, 04:50:04 PM
Pozdrav ekipa,

lijepo je vidjeti i clanove sa nasih podrucja ukljucene u BTC frku Smiley

Ja sam Ante i nedavno sam se registrirao na ovaj forum. Vlasnik sam nekoliko BTC-a i nedavno sam se odlucio i na mineanje DRK-a pa cemo vidjeti kako to ide.. ako ima zainteresiranih naravno da mogu neke updateove raditi.. trenutno mineam preko genesis-mining firme gdje sam kupio paket od 10 MH/s.. u njihov sluzbeni post sam ostavio nekoliko screenshotova nakon 1 mjeseca mineanja pa ako nekoga zanima slobodno pogledajte..

Redovno cu pratiti ovaj forum pa ako kako mogu pomoci nekome, rado cu to napraviti Smiley

LP
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 17, 2014, 03:49:23 PM
Nevole ekipu koja zaradjuje crkavicu postovima jer velik io ljudi spama tako bezobrazno da je to za nepovjerovat. Cak i kad te nesto stvarno zanima, ili zelis sudjelovati u raspravi, ignoriraju te ili smatraju debilom. Mene osobno libo racku...ako cu tako zaraditi prvi BTC, neka tako i bude....

Nemaju takve predrasude.
Ali ne mozes da pises samo cisto da bi pisao da boost tvoj count. To naravno niko ne voli. Spameri se brzo odklone . A i sta bi radili moderatori na forumu da nije njih .
Pazite samo sta pisete i nema brige. Na kraju je Stunna taj koji odlucuje da li su tvoji postovi dobri ili ne.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 17, 2014, 03:47:23 PM
pozdrav ekipa  Smiley

jel ima netko možda kakvu stranicu za preporučit di bi se uz malo truda mogo upecat kakav BTC?  Grin

mislis uz malo truda da ti netko da 3000 kn ? i mene zanima onda

možda se nekom posrećilo u casinima koje reklamiramo pa pokloni kojeg Smiley

a sad ozbiljno jer ima kakva stranica di se obavljaju kakvi taskovi i to, da nije bit u referalima i tim sranjima i da se može normalno uz uložen trud i vrijeme zaradit iznos koji nisu lipe...Huh
ima negdje ovdje https://www.google.hr/maps/@12.8367482,75.0657603,2z

Kad postanes member ovde  moci ces da zaradjujes lepo uz malo truda postovanjem u ovom forumu. Do tad imas samo faucete i takva sranja. Evo mozda ovde za sada najgolja sansa luckyb.it , chatujes i kad chat lotto kaze da si dobio postujes adresu i dobijes 0.001-0.003 tako stalno daje kad neko igra.


da, treba se strpit malo i nabijat activity pa će valjda bit nešto... hvala na odgovoru Smiley

al ne smiješ spammat..

moraš pazit da ti postovi ne budu one-lineri

i nemoj se nikad žalit na moderaturu..

meni vec neki lik govori kako sam spamer mi salje preko poruke nesto lupeta

a zasto da se ne zalimo na moderaturu?

Mrzi me sad da pregledam tvoje postove . Pogledacu pa ti javim jel si spamer.

Odgovori od jedne linije ne mora da budu spam ili ne konstruktivni. Ali treba da se vodi racuna da budu smisleni i vredni.

A sta kao ne smes da se zalis na moderatore inace si se sjebo ? Cheesy hahah... Pa nisu oni bogovi ako su moderatori Cheesy .
legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
June 17, 2014, 03:39:39 PM
Nevole ekipu koja zaradjuje crkavicu postovima jer velik io ljudi spama tako bezobrazno da je to za nepovjerovat. Cak i kad te nesto stvarno zanima, ili zelis sudjelovati u raspravi, ignoriraju te ili smatraju debilom. Mene osobno libo racku...ako cu tako zaraditi prvi BTC, neka tako i bude....
legendary
Activity: 3724
Merit: 1028
The Best Tipster on the Forum!!
June 17, 2014, 02:55:07 PM
pozdrav ekipa  Smiley

jel ima netko možda kakvu stranicu za preporučit di bi se uz malo truda mogo upecat kakav BTC?  Grin

mislis uz malo truda da ti netko da 3000 kn ? i mene zanima onda

možda se nekom posrećilo u casinima koje reklamiramo pa pokloni kojeg Smiley

a sad ozbiljno jer ima kakva stranica di se obavljaju kakvi taskovi i to, da nije bit u referalima i tim sranjima i da se može normalno uz uložen trud i vrijeme zaradit iznos koji nisu lipe...Huh
ima negdje ovdje https://www.google.hr/maps/@12.8367482,75.0657603,2z

Kad postanes member ovde  moci ces da zaradjujes lepo uz malo truda postovanjem u ovom forumu. Do tad imas samo faucete i takva sranja. Evo mozda ovde za sada najgolja sansa luckyb.it , chatujes i kad chat lotto kaze da si dobio postujes adresu i dobijes 0.001-0.003 tako stalno daje kad neko igra.


da, treba se strpit malo i nabijat activity pa će valjda bit nešto... hvala na odgovoru Smiley

al ne smiješ spammat..

moraš pazit da ti postovi ne budu one-lineri

i nemoj se nikad žalit na moderaturu..

meni vec neki lik govori kako sam spamer mi salje preko poruke nesto lupeta

a zasto da se ne zalimo na moderaturu?
member
Activity: 112
Merit: 10
June 17, 2014, 02:46:18 PM
pozdrav ekipa  Smiley

jel ima netko možda kakvu stranicu za preporučit di bi se uz malo truda mogo upecat kakav BTC?  Grin

mislis uz malo truda da ti netko da 3000 kn ? i mene zanima onda

možda se nekom posrećilo u casinima koje reklamiramo pa pokloni kojeg Smiley

a sad ozbiljno jer ima kakva stranica di se obavljaju kakvi taskovi i to, da nije bit u referalima i tim sranjima i da se može normalno uz uložen trud i vrijeme zaradit iznos koji nisu lipe...Huh
ima negdje ovdje https://www.google.hr/maps/@12.8367482,75.0657603,2z

Kad postanes member ovde  moci ces da zaradjujes lepo uz malo truda postovanjem u ovom forumu. Do tad imas samo faucete i takva sranja. Evo mozda ovde za sada najgolja sansa luckyb.it , chatujes i kad chat lotto kaze da si dobio postujes adresu i dobijes 0.001-0.003 tako stalno daje kad neko igra.


da, treba se strpit malo i nabijat activity pa će valjda bit nešto... hvala na odgovoru Smiley

al ne smiješ spammat..

moraš pazit da ti postovi ne budu one-lineri

i nemoj se nikad žalit na moderaturu..
newbie
Activity: 14
Merit: 0
June 17, 2014, 11:22:23 AM
pozdrav ekipa  Smiley

jel ima netko možda kakvu stranicu za preporučit di bi se uz malo truda mogo upecat kakav BTC?  Grin

mislis uz malo truda da ti netko da 3000 kn ? i mene zanima onda

možda se nekom posrećilo u casinima koje reklamiramo pa pokloni kojeg Smiley

a sad ozbiljno jer ima kakva stranica di se obavljaju kakvi taskovi i to, da nije bit u referalima i tim sranjima i da se može normalno uz uložen trud i vrijeme zaradit iznos koji nisu lipe...Huh
ima negdje ovdje https://www.google.hr/maps/@12.8367482,75.0657603,2z

Kad postanes member ovde  moci ces da zaradjujes lepo uz malo truda postovanjem u ovom forumu. Do tad imas samo faucete i takva sranja. Evo mozda ovde za sada najgolja sansa luckyb.it , chatujes i kad chat lotto kaze da si dobio postujes adresu i dobijes 0.001-0.003 tako stalno daje kad neko igra.


da, treba se strpit malo i nabijat activity pa će valjda bit nešto... hvala na odgovoru Smiley
newbie
Activity: 14
Merit: 0
June 17, 2014, 11:15:57 AM
pozdrav ekipa  Smiley

jel ima netko možda kakvu stranicu za preporučit di bi se uz malo truda mogo upecat kakav BTC?  Grin

mislis uz malo truda da ti netko da 3000 kn ? i mene zanima onda

možda se nekom posrećilo u casinima koje reklamiramo pa pokloni kojeg Smiley

a sad ozbiljno jer ima kakva stranica di se obavljaju kakvi taskovi i to, da nije bit u referalima i tim sranjima i da se može normalno uz uložen trud i vrijeme zaradit iznos koji nisu lipe...Huh
ima negdje ovdje https://www.google.hr/maps/@12.8367482,75.0657603,2z

ja baš tražio tamo kod Mokošice i nikako da naiđem na nešto... hvala ti  Wink
Pages:
Jump to: