Pages:
Author

Topic: Hrvatski (Croatian) - page 96. (Read 356491 times)

sr. member
Activity: 490
Merit: 250
Super Smash Bros. Ultimate Available Now!
June 06, 2014, 12:47:14 AM
Sta ce mi taj sitnis...

Hehe sitnis ? .0006 btc po postu za nas rank. Preracunaj koliko je to.

Daj link!
legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
June 05, 2014, 06:26:12 PM
Ako koga zanima, prodajem cointerra 2th/s, ponude s cijenom u inbox.
Nudim 1 BTC, to je ona ista sto se vuce po njuskalu vec mjesecima i kad sam liku ponudija 12 BTCa bilo mu je malo, a onda nakon 7 dana mi je dava za 10 sta mi je odmah zasmrdilo iz tog razloga nudim 1 ode javno jer mislim da sa tim uredjajem nesto nije u redu.

Mnogo je i taj 1 btc .

Onako usput Cointerra nema 2 Ths već 1.7 Ths pa barem da znaš šta prodaješ.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 05, 2014, 06:17:26 PM
Ako koga zanima, prodajem cointerra 2th/s, ponude s cijenom u inbox.
Nudim 1 BTC, to je ona ista sto se vuce po njuskalu vec mjesecima i kad sam liku ponudija 12 BTCa bilo mu je malo, a onda nakon 7 dana mi je dava za 10 sta mi je odmah zasmrdilo iz tog razloga nudim 1 ode javno jer mislim da sa tim uredjajem nesto nije u redu.

Mnogo je i taj 1 btc .
legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
June 05, 2014, 05:42:22 PM
Ako koga zanima, prodajem cointerra 2th/s, ponude s cijenom u inbox.
Nudim 1 BTC, to je ona ista sto se vuce po njuskalu vec mjesecima i kad sam liku ponudija 12 BTCa bilo mu je malo, a onda nakon 7 dana mi je dava za 10 sta mi je odmah zasmrdilo iz tog razloga nudim 1 ode javno jer mislim da sa tim uredjajem nesto nije u redu.
legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
June 05, 2014, 05:18:35 PM

Novac mi treba sad za srednju školu,moram si kupiti novi laptop jer ću se upisati za programera.Sad trenutno koristim notebook od 10" ne mogu raditi na tome.

Onda STVARNO nemas problema. Naruci online Laptop, plati BTC-om i kroz par dana ti je na kucnoj adresi. Onda ce ti valjda i starci pocet vjerovat (sram ih bilo!)
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 05, 2014, 05:09:13 PM
WU ti uzima ogromnu proviziju, ne vjerujem da ce ti slat.

Nego, koliko ti imas toga za prodat?

Kolika je provizija za WU u %?

Imam za prodati oko 3 BTC-a ne mislim sve prodati,prodat  ću toliko da si mogu kupiti neki pošteni laptop i da mi ostane nešto para u kunama.

Ne znam tacno koliko ce bito provizija. Ali je tacno da je velika provizija. No ne bih rekao da imas jos puno opcija. Ja ti samo nidim neke moguce. Smiley
hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
June 05, 2014, 03:03:23 PM
WU ti uzima ogromnu proviziju, ne vjerujem da ce ti slat.

Nego, koliko ti imas toga za prodat?

Kolika je provizija za WU u %?

Imam za prodati oko 3 BTC-a ne mislim sve prodati,prodat  ću toliko da si mogu kupiti neki pošteni laptop i da mi ostane nešto para u kunama.

Nemoj zaboravit na bonove Supersporta. To mos iskoristit. Ako ces prodat nekom u RH neka ti napravi bon od Supersporta, to onda mos u bilo kojoj poslovnici dignut.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
June 05, 2014, 02:57:17 PM
Ako koga zanima, prodajem cointerra 2th/s, ponude s cijenom u inbox.
member
Activity: 72
Merit: 10
June 05, 2014, 02:11:29 PM
WU ti uzima ogromnu proviziju, ne vjerujem da ce ti slat.

Nego, koliko ti imas toga za prodat?

Kolika je provizija za WU u %?

Imam za prodati oko 3 BTC-a ne mislim sve prodati,prodat  ću toliko da si mogu kupiti neki pošteni laptop i da mi ostane nešto para u kunama.
hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
June 05, 2014, 01:57:24 PM
WU ti uzima ogromnu proviziju, ne vjerujem da ce ti slat.

Nego, koliko ti imas toga za prodat?
member
Activity: 72
Merit: 10
June 05, 2014, 01:52:43 PM

Evo ti savjet for free, sačekaj da dobiješ vozačku B kategorije i onda sa tim bitkojnima koje sad imaš kupi sebi vozilo po izboru.

+1

uzmi maminu osobnu, broj bankovnog tekućeg računa,to lijepo fotografiraj ili skeniraj i registriraj se na recimo Bitstamp.
Kad pare sjednu reci mami da si prodao bicikl Smiley


Ako bas zelis sad odmah ukesirati nesto, uzmi IBAN od mame / tate i prodaj nesto BTC-a na Bitkonanu te napravi Withdraw na taj IBAN. Kad mama / tata vidi lovu, onda ce ti valja povjerovati i pomoci da ostalo izvuces.

Novac mi treba sad za srednju školu,moram si kupiti novi laptop jer ću se upisati za programera.Sad trenutno koristim notebook od 10" ne mogu raditi na tome.

Tražio sam broj tekućeg računa i IBAN,ali nisam našao.Pitao sam roditelje rekli su nema šanse da to dobijem,očigledno da su paranoični u pitanju toga.  Undecided

A koliko znam ne treba li za bitstamp verifikaciju i potvrda o stanovanju ili tako nešto?Tako da od toga ništa.  Undecided



a možeš kupiti/naručiti one pune prepaid mastercard kartice. To ti je najbolja opcija. Imaš ih vipe u podforumu /services

Mladen,ovo ti je odlična ideja morat ću proučiti to.  Grin Tnx.


Ako ima još to savjeta neka kaže,svaki mi je dobrodošao. Smiley



Moraces da nadjes nekog licno da ti proda. Ne znam kod vas sta sve ide udji na kupujemprodajem.com, imas dvojicu koji kupuju, i pitaj ih da li hoce da ti uplate preko western union.

Hvala na savjetu,sad u vikendu ću ih kontaktirati.Nadam se da će htjeti poslati preko western union.
LoL mogu samo zamisliti lice radnika/radnice na Hrvatskoj pošti dok ću podignuti novce.  Grin
http://www.posta.hr/financijske-i-druge-usluge/financijske-usluge/slanjeprimitak-novca/western-union/wu-primanje-novca
Osobnu iskaznicu imam tako da neće biti problema.  Cool
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 05, 2014, 01:17:40 PM

Evo ti savjet for free, sačekaj da dobiješ vozačku B kategorije i onda sa tim bitkojnima koje sad imaš kupi sebi vozilo po izboru.

+1

uzmi maminu osobnu, broj bankovnog tekućeg računa,to lijepo fotografiraj ili skeniraj i registriraj se na recimo Bitstamp.
Kad pare sjednu reci mami da si prodao bicikl Smiley


Ako bas zelis sad odmah ukesirati nesto, uzmi IBAN od mame / tate i prodaj nesto BTC-a na Bitkonanu te napravi Withdraw na taj IBAN. Kad mama / tata vidi lovu, onda ce ti valja povjerovati i pomoci da ostalo izvuces.

Novac mi treba sad za srednju školu,moram si kupiti novi laptop jer ću se upisati za programera.Sad trenutno koristim notebook od 10" ne mogu raditi na tome.

Tražio sam broj tekućeg računa i IBAN,ali nisam našao.Pitao sam roditelje rekli su nema šanse da to dobijem,očigledno da su paranoični u pitanju toga.  Undecided

A koliko znam ne treba li za bitstamp verifikaciju i potvrda o stanovanju ili tako nešto?Tako da od toga ništa.  Undecided



a možeš kupiti/naručiti one pune prepaid mastercard kartice. To ti je najbolja opcija. Imaš ih vipe u podforumu /services

Mladen,ovo ti je odlična ideja morat ću proučiti to.  Grin Tnx.


Ako ima još to savjeta neka kaže,svaki mi je dobrodošao. Smiley



Moraces da nadjes nekog licno da ti proda. Ne znam kod vas sta sve ide udji na kupujemprodajem.com, imas dvojicu koji kupuju, i pitaj ih da li hoce da ti uplate preko western union.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 05, 2014, 01:15:52 PM
Sta ce mi taj sitnis...

Hehe sitnis ? .0006 btc po postu za nas rank. Preracunaj koliko je to.
hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
June 05, 2014, 01:01:30 PM
Savjet: Ne kupuj laptop za srednju. Di to mislis upisat programiranje? Neces to ucit.

Kad se upišeš u web dizajnera učiš i programiranje...i u slobodno vrijeme znam izrađivati male jednostavne programe itd.  Tongue
Jednostavno trebam da si kupim novi laptop,ajde da te vidim da radiš na 10" laptopu,čisti užas.


Imam i to Cheesy
OK mi je kad odem van kuce. A doma radim na velikom monitoru.
Sretno!
member
Activity: 72
Merit: 10
June 05, 2014, 01:00:03 PM
Savjet: Ne kupuj laptop za srednju. Di to mislis upisat programiranje? Neces to ucit.

Kad se upišeš u web dizajnera učiš i programiranje...i u slobodno vrijeme znam izrađivati male jednostavne programe itd.  Tongue
Jednostavno trebam da si kupim novi laptop,ajde da te vidim da radiš na 10" laptopu,čisti užas.
hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
June 05, 2014, 12:53:27 PM
Savjet: Ne kupuj laptop za srednju. Di to mislis upisat programiranje? Neces to ucit.
member
Activity: 72
Merit: 10
June 05, 2014, 12:51:02 PM

Evo ti savjet for free, sačekaj da dobiješ vozačku B kategorije i onda sa tim bitkojnima koje sad imaš kupi sebi vozilo po izboru.

+1

uzmi maminu osobnu, broj bankovnog tekućeg računa,to lijepo fotografiraj ili skeniraj i registriraj se na recimo Bitstamp.
Kad pare sjednu reci mami da si prodao bicikl Smiley


Ako bas zelis sad odmah ukesirati nesto, uzmi IBAN od mame / tate i prodaj nesto BTC-a na Bitkonanu te napravi Withdraw na taj IBAN. Kad mama / tata vidi lovu, onda ce ti valja povjerovati i pomoci da ostalo izvuces.

Novac mi treba sad za srednju školu,moram si kupiti novi laptop jer ću se upisati za programera.Sad trenutno koristim notebook od 10" ne mogu raditi na tome.

Tražio sam broj tekućeg računa i IBAN,ali nisam našao.Pitao sam roditelje rekli su nema šanse da to dobijem,očigledno da su paranoični u pitanju toga.  Undecided

A koliko znam ne treba li za bitstamp verifikaciju i potvrda o stanovanju ili tako nešto?Tako da od toga ništa.  Undecided



a možeš kupiti/naručiti one pune prepaid mastercard kartice. To ti je najbolja opcija. Imaš ih vipe u podforumu /services

Mladen,ovo ti je odlična ideja morat ću proučiti to.  Grin Tnx.


Ako ima još to savjeta neka kaže,svaki mi je dobrodošao. Smiley

hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
June 05, 2014, 12:45:14 PM
Sta ce mi taj sitnis...
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 05, 2014, 12:42:35 PM
Ono je vic inace Cheesy

Hehe. Ma znam. Nego se pravim lud. Ne znam sta je to bag, od kad koristim wp. Smiley .
Sti ne stavis neki potpis da zaradjujes malo kad vec postujes?

hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
June 05, 2014, 12:39:28 PM
Ono je vic inace Cheesy
Pages:
Jump to: