Pages:
Author

Topic: Imza Listesi - page 2. (Read 22130 times)

full member
Activity: 448
Merit: 157
November 17, 2017, 02:19:00 AM
INS satışlarla ilgili bilgilendirme yapmaya başlasa emin olun daha fazla pre-sale gerçekleşecektir. Yapılmış olan sözleşme bile olsa burada yürütülen bir kampanya var bu kampanyayı çok fazla etkiliyor.
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
November 16, 2017, 06:27:07 PM
Benim şuana kadar takip ettiğim kampanyalar arasında Ins'in kampanyası öne çıkıyor çünkü proje ekibi gerçekten gördüğüm kadarıyla oldukça tecrübeli isimler şimdiden bazı anlaşmalar yapmayı başarmış ekip.Şuan bir kampanyada bulunmamış olsam ben de katılırdım.

Anlaşlar hakkında resmi bi belge yok diye biliyorum belki yanlış biliyorumdur birisi demişti hatta sorduk paylaşmadılar diye.

Dedikleri şey yasal bir zorunluluk teşkil etmeyen bir anlaşma yaptık ama gizlilik anlaşması gereği içeriğini sizle paylaşamıyoruz. Çok bir şey yok ortada bence.
full member
Activity: 658
Merit: 153
November 16, 2017, 05:59:09 PM
Benim şuana kadar takip ettiğim kampanyalar arasında Ins'in kampanyası öne çıkıyor çünkü proje ekibi gerçekten gördüğüm kadarıyla oldukça tecrübeli isimler şimdiden bazı anlaşmalar yapmayı başarmış ekip.Şuan bir kampanyada bulunmamış olsam ben de katılırdım.

Anlaşlar hakkında resmi bi belge yok diye biliyorum belki yanlış biliyorumdur birisi demişti hatta sorduk paylaşmadılar diye.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
November 16, 2017, 03:02:13 PM
full member
Merit: 120
November 16, 2017, 01:57:34 PM
Arcana aklıma takıldı bir kaç arkadaş daha yorum yapmak isterse sevinirim hangi kampanya ya katılmalıyız sizce ?
member
Activity: 238
Merit: 30
November 16, 2017, 12:46:48 PM
ben ins'ye katıldım ayrıca sayfadaki arkadasın çizelgesinde de tavsiye etmiş bakalım inş worldcore gibi yormaz insanları.
full member
November 16, 2017, 11:19:26 AM
Worldcore den çıkan arkadaşlar hangi imzaaya katıldınız öneriniz var mı ?
full member
Activity: 210
Merit: 100
November 15, 2017, 03:53:54 PM
Sık kullanılanlara ekledim. Teşekkürler. Güzel bir şekilde derlemişsiniz. Ellerinize sağlık.
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
November 15, 2017, 03:34:34 PM
Ben spectre deyim uzun bir süredir tavsiye ederim post başı güzel kazanç sağlanacak haftalık minimum 20 maksimum 35 post atmak gerekiyor.
Merhaba rica etsem şu spectra nın ana konusunu paylaşabilir misiniz ?

Spectre alımları kapattı aynı şekilde ödeme yapan livetree var ona girebilirsiniz kapanmadıysa.
full member
Activity: 938
Merit: 115
November 15, 2017, 02:57:59 PM
Konu eskisi gibi güncellenmeye devam edecek mi bir bilgisi olan var mı? Sanırım arkadaş ban yemiş, yeni nick name ile devam ederse çok iyi olur ya. Baya iyi bir konuydu bu.
Hayır 3-5 gundur guncellemeyi bıraktım, doğru durust bakmıyorum artık hangi proje tutar tutmaz diye, zaten anlamıyormuşum da worldcore da durum ortada işte bir ton adamı kendımle beraber yaktım 10 mılyonu bıraz geçtıler.

Ya üstad sen neden öyle düşünüyorsun. Herkes ben dahil kendi irademizle bu imza projesine girdik. Şu hayatta neyin %100 garantisi var ki bu piyasanın olsun. Sen kendini lütfen mesul hissetme. Piyasada yeni olan neyin ne olacağını bilmeyenlere yol gösterdin. Ben seçeneklerim arasında senin gösterdiğini seçtim. Yani ben seçtim, sen beni zorladın mı, üstelik aynı imzayı sende taşıdın..Lütfen şevkini kırma...
full member
November 15, 2017, 02:54:56 PM
Spectre projesi tuttu 7 m dolar topladılar ico öncesi post başı ödeme alacak arkadaşlar güzel kazandılar. Benim imzasında olduğum proje de aynı sistemle çalışıyor ancak tutup tutmayacağı belli değil.

Hocam merhaba, sizin imzanın projesinin bitcointalk linkini rica etsem buraya atar mısınız? Güzel bir projeye benziyor gördüğüm kadarıyla temiz bir yapısı var. Ancak bitcointalk konusunu bir türlü bulamadım.

https://bitcointalksearch.org/topic/bountyicobbb-livetree-adept-sed-own-the-future-of-entertainment-2322644
sr. member
Merit: 277
November 15, 2017, 02:50:42 PM
Valla güncellemeye devam etseydin iyiydi ya nerden bulup takip edicez bu icolar bu ara zaten sıkıntılı sen yılma bide INS nin bitcointalk imza kampanyası ne zaman bitiyor bilen varmı?

27 Kasımda Ico başlıyor. 1 ay sürecek sanırım bitmesi. Ico bittiğinde de imza kampanyası sonlanmış olacak.
full member
Activity: 658
Merit: 153
November 15, 2017, 02:46:16 PM
Valla güncellemeye devam etseydin iyiydi ya nerden bulup takip edicez bu icolar bu ara zaten sıkıntılı sen yılma bide INS nin bitcointalk imza kampanyası ne zaman bitiyor bilen varmı?
newbie
Activity: 28
Merit: 0
November 15, 2017, 12:46:32 PM
Konu eskisi gibi güncellenmeye devam edecek mi bir bilgisi olan var mı? Sanırım arkadaş ban yemiş, yeni nick name ile devam ederse çok iyi olur ya. Baya iyi bir konuydu bu.
Hayır 3-5 gundur guncellemeyi bıraktım, doğru durust bakmıyorum artık hangi proje tutar tutmaz diye, zaten anlamıyormuşum da worldcore da durum ortada işte bir ton adamı kendımle beraber yaktım 10 mılyonu bıraz geçtıler.
sr. member
Activity: 303
Merit: 250
November 15, 2017, 12:32:13 PM
Spectre projesi tuttu 7 m dolar topladılar ico öncesi post başı ödeme alacak arkadaşlar güzel kazandılar. Benim imzasında olduğum proje de aynı sistemle çalışıyor ancak tutup tutmayacağı belli değil.

Hocam merhaba, sizin imzanın projesinin bitcointalk linkini rica etsem buraya atar mısınız? Güzel bir projeye benziyor gördüğüm kadarıyla temiz bir yapısı var. Ancak bitcointalk konusunu bir türlü bulamadım.
full member
November 15, 2017, 12:25:57 PM
full member
Activity: 840
Merit: 103
November 15, 2017, 12:23:43 PM
Spectranın ana ödül konusunu bilen var mı acaba ?
Bahsettigin Spectre.ai ise su forum sayfasinda ama sanirim artik imzaya kimseyi almayacaklar. Diger telegram ve mail odulleri devam ediyor.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2199275.840
full member
November 15, 2017, 11:01:18 AM
Spectranın ana ödül konusunu bilen var mı acaba ?
newbie
Activity: 56
Merit: 0
November 11, 2017, 04:07:10 PM
ozgurkaya
Yeni rütbe atladım  Grin

Var mı önerebileceğiniz bir imza kampanyası

Merhaba özgür bende seninle hemen hemen aynı zamanda aldım rütbemi.Daha önce projesini okuyup ilk imzam umarım globale çıkacak ilk Türk coinine olsun diye Akche yi desteklemeye karar verdim.Sitelerine girersen seninde ilgini çekebileceğini düşünüyorum.Saygılar..
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
November 11, 2017, 02:42:11 PM
Eyvallah güzel liste elinize sağlık, Spectre'yi burdan görerek katıldım hiçte fena bir imza değil. Bu zamanda gerçekten kampanyaları tek tek araştırmaya insanın vakti yetmiyor, o kadar çok kampanya varki..
Pages:
Jump to: