Pages:
Author

Topic: Imza Listesi - page 6. (Read 22130 times)

sr. member
Activity: 686
Merit: 359
October 24, 2017, 04:34:37 PM
burdan takip ediyorum ben de. guncellemeye devam eder umarim.
full member
Activity: 350
Merit: 108
The World’s First Blockchain Core
October 24, 2017, 04:24:45 PM
cok guzel ve hep guncel bir baslik cok tesekkurler.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
October 24, 2017, 04:16:17 PM
tebrik ediyorum. İstikrarlı bir şekilde konuları takip edip yayınlıyorsun her babayiğidin harcı değil. Bu kadar zamanı nerdeen buluyorsun açıkçası hayretler içindeyim. Hem inceliyor hem bunlara katılıyor hem de tutup bizim için açıklamalarıyla beraber yazıya döküyorsun.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
October 24, 2017, 01:38:04 PM
listeye bakarsanız gorursunuz 2-3 tane olması lazım
full member
Activity: 700
Merit: 134
October 24, 2017, 01:37:29 PM
newbilerin girebileceği bi imza yokmu ya boş boş yatıyo hesap maksat ayagımız alışsın bedava olsun bu sefer

Newbie için kampanya genelde pek olmaz.
Hem imzaya alabileceğiniz karakter kısıtlamasından hem de milyon tane newbie hesap olmasından dolayı kimsenin newbieleri taktığı yok.
Proje yöneticileri en azından 2-3 hafta forumda zaman geçirsin acemiliği atsın ondan sonra projenin reklamını yapabilecek bir kapasiteye ulaşsın gözüyle bakıyor yeni üyelere Cheesy
member
Activity: 77
Merit: 10
October 24, 2017, 01:34:39 PM
bizim katılabileceğimiz kampanyalar yok mu
member
Activity: 238
October 24, 2017, 01:15:53 PM
newbilerin girebileceği bi imza yokmu ya boş boş yatıyo hesap maksat ayagımız alışsın bedava olsun bu sefer
newbie
Activity: 28
Merit: 0
October 24, 2017, 01:15:01 PM
güzel bir fikir olmuş.umarım sürekliliğini sağlayabilirsiniz.ellerinize sağlık
member
Activity: 392
October 24, 2017, 08:25:26 AM
Sağol  başkan uğraştın için imza listesine bende kaydolurum imza alabileceğim zaman
member
Activity: 448
October 23, 2017, 07:46:40 PM
Güzel paylaşım elinize emeğinize sağlık 2 3 hafta sonra bende almaya başlarım imza inşşallah.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
October 23, 2017, 07:04:11 PM
imzalara araştırarak girmek daha faydalı, şu an karlı gözüken imza ay sonunda karlı olmayabilir, tam tersi çöp gibi gözüken coinler daha fırlayabilir hiç biri belli olmaz. araştırın bakın hangisi aklınıza yatıyorsa girin. tabi başkalarından da fikir almak her zaman faydalıdır.
full member
Activity: 658
Merit: 153
October 23, 2017, 06:53:57 PM
Merhaba;

Yüksek ihtimalle forum saati güncellendiğinde, bu gece Jr. Member olacağım.

Önerebileceğiniz en iyi İmza Kampanyası hangisi? Yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim. Listeyi inceledim ama aklıma hiç biri tam yatmadı.

Arkadaş imza listesinde açıklamış güvendiklerini ama sende biraz araştırmayla bu işi halledebilirsin şimdi birisi şuna gir der kesin der ama boşda çıkabilir sen araştır fikir al kendin ölç biç seç. Benim fikrim bu.
jr. member
Activity: 126
Merit: 1
October 23, 2017, 06:27:21 PM
Merhaba;

Yüksek ihtimalle forum saati güncellendiğinde, bu gece Jr. Member olacağım.

Önerebileceğiniz en iyi İmza Kampanyası hangisi? Yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim. Listeyi inceledim ama aklıma hiç biri tam yatmadı.
member
Activity: 476
Merit: 12
October 22, 2017, 12:13:52 PM
çok faydalı bir başlık olmuş teşekkürler
full member
Activity: 266
Merit: 242
October 21, 2017, 05:21:36 AM
imzayı ek gelir olarak görmezseniz hayal kırıklığına ugrarsınız, burda imza geliri için hesap satın alıp banlanan veya negatıf trust alan bır cok ornek var. Yakında hepsını bıtırebılırler forum resmen rezil mesajlarla dolu. Adam 50 mılyon dolar toplamıs projeye gelıp yazık oldu para toplanmadı dıyor
full member
Activity: 322
Merit: 100
October 21, 2017, 04:46:51 AM
ozgurkaya imza alabilmek için daha en az 3 haftan var. Bu süreyi okuyarak forumda araştırma yaparak geçirmelisin. Yoksa ileride mesaj yazacak şey bulamazsın. Sadece konu dışı bölümlerine yazarak para kazanamazsın.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
October 21, 2017, 04:06:13 AM
Forumda çok yeniyim, imza olayını biraz araştırdım da, Datum ilgimi çekti açıkcası.

Sayfayı inceledim Member için verdikleri kodu imza bölümüne ekleyeceğim. Bu kolay ama başka ne yapmam gerekiyor, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
bazı imzalar var exortis açıklama kısımlarına yazıyor özellıkle, bence liste de arama butonuyla ararsanız bulursunuz
member
Activity: 112
October 20, 2017, 07:15:24 PM
Forumda çok yeniyim, imza olayını biraz araştırdım da, Datum ilgimi çekti açıkcası.

Sayfayı inceledim Member için verdikleri kodu imza bölümüne ekleyeceğim. Bu kolay ama başka ne yapmam gerekiyor, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Şuan için üyelik seviyeniz newbie olduğu için member seviyesi için yapılan kampanyaya katılımınız maalesef mümkün olmayacaktır şuan için üyelik seviyenizin yükselmesini bekleyin.Bu aradada yeni başlayanlar yardım bölümünden forum hakkında gerekli bilgileri öğrenin. Smiley

Teşekkür ederim; hem bilgi hem de tavsiyeniz için;
Sanırım üyelik seviyemin yükselmesi için de daha fazla okuyup daha fazla yazmam gerekiyor Smiley

Çoğu imza newbielere şans tanımıyor. member için olan imzayı koyamazsın. Sıralama baştan newbie - jr.member-member-full member şeklinde ilerliyor.

Newbielere de bounty vaad eden bazı token ve coinler oluyor. onlardan şansını denemeye çalış

Biraz daha araştırayım ben, çok teşekkürler Smiley
full member
Activity: 504
Merit: 101
October 20, 2017, 07:12:28 PM

Çoğu imza newbielere şans tanımıyor. member için olan imzayı koyamazsın. Sıralama baştan newbie - jr.member-member-full member şeklinde ilerliyor.

Newbielere de bounty vaad eden bazı token ve coinler oluyor. onlardan şansını denemeye çalış
hero member
Activity: 728
Merit: 501
October 20, 2017, 07:03:56 PM

Şuan için üyelik seviyeniz newbie olduğu için member seviyesi için yapılan kampanyaya katılımınız maalesef mümkün olmayacaktır şuan için üyelik seviyenizin yükselmesini bekleyin.Bu aradada yeni başlayanlar yardım bölümünden forum hakkında gerekli bilgileri öğrenin. Smiley
Pages:
Jump to: