Pages:
Author

Topic: Imza Listesi - page 7. (Read 22130 times)

member
Activity: 112
Merit: 10
October 20, 2017, 06:43:08 PM
Forumda çok yeniyim, imza olayını biraz araştırdım da, Datum ilgimi çekti açıkcası.

Sayfayı inceledim Member için verdikleri kodu imza bölümüne ekleyeceğim. Bu kolay ama başka ne yapmam gerekiyor, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
October 20, 2017, 05:47:31 PM
Spheris soft cap toplayamadığı için iptal olmuş. Sylonun yönettiği projelerin hiçbirine girilmez. Hepsi bir bir patlıyor.

Sylonu bazıları inanılmaz övüyordu . Sylon'un projesi olan sadece Primalbase'ın ICO'suna katıldım. Sylonu ilk kez orda duydum . Projenin hali ortada . Ama imzası sıkıntısızdı sanki .
full member
Activity: 322
Merit: 100
October 20, 2017, 05:41:08 PM
Spheris soft cap toplayamadığı için iptal olmuş. Sylonun yönettiği projelerin hiçbirine girilmez. Hepsi bir bir patlıyor.
sr. member
October 20, 2017, 05:05:54 PM
Kalemder hocam ben de sizin ile aynı imzayı giyiyorum.Ama çok kazançlı olacağından emin değilim bu izlenime nerden kapıldınız merak ettim Smiley Bu arada umarım haklısınızdır.

Bu spectre pos başı 20 30 $ ödeme yapan Sylon'un imzasımıydı ? Girmek istedim ancak güvenemedim o miktarlara . Alabilirseniz o paraları bende bir dahaki sefere öyle yapacağım
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
October 20, 2017, 05:03:56 PM
Kalemder hocam ben de sizin ile aynı imzayı giyiyorum.Ama çok kazançlı olacağından emin değilim bu izlenime nerden kapıldınız merak ettim Smiley Bu arada umarım haklısınızdır.
sr. member
October 20, 2017, 03:30:31 PM
Forumda yeniyim ve hesabım jr.membera yeni yükseldi. Imza kampanyaları ile ilgilenmeye başladım takip etmeye çalışıyorum. Bir imza kampanyasına girdiğimiz zaman altına başka imza alabiliyor muyuz süreç nasıl işliyor bilgilendirebilecek arkadaşlar varsa sevinirim, teşekkürler

Hayır , imzanıza sadece 1 Adet reklam alabilirsiniz . Fazlasına izin verilmez .
full member
Activity: 420
October 20, 2017, 03:18:25 PM
Forumda yeniyim ve hesabım jr.membera yeni yükseldi. Imza kampanyaları ile ilgilenmeye başladım takip etmeye çalışıyorum. Bir imza kampanyasına girdiğimiz zaman altına başka imza alabiliyor muyuz süreç nasıl işliyor bilgilendirebilecek arkadaşlar varsa sevinirim, teşekkürler
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
October 20, 2017, 01:00:09 PM
Bu ayı piyasasında bir boğa olarak kenara çekilmiş o bounty senin bu imza benim dolaşıyorum. Kazançlı imzalar varsa buradan paylaşırsanız istifade etmek isterim bende. Bir kaç güzel imza kampanyasından biride Spectre ve unify oldu. İstifade ettik bunlardan. Herkese bol şans diliyorum Smiley
full member
Activity: 504
Merit: 101
October 20, 2017, 05:15:11 AM
POS Tokeni de listede gözüm aradı ama bulamadım. Total supply 10 milyon olması ve ICO olmaması, sadece giveaway ve bounty kampanyaları olması ilgi çekici. ICO olmadığı için de tek ele alınıp pump dump olmayacağı da takdir edilmeli. Airdrop kampanyası da çok profesyonel yürütülüyor. Umarım tutar.
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
October 19, 2017, 04:15:11 PM
bu konuyu güncel tutmaya çalışan arkadaşı gerçektende takdir ediyorum, umarım daha önce oldugu gibi gereksiz yorum yazanlara kızıp konuyu kilitlemez.

begenmeyenler takip etmez çok zor bir şeydir degil.
sr. member
Activity: 473
Merit: 250
"Proof-of-Asset Protocol"
October 19, 2017, 11:12:53 AM
Gereksiz diyenler tam olarak ne düşünüyor anlayamadım. Hocam elinize emeğinize sağlık, gerçekten de şimdiye kadar forumdaki en faydalı başlıklardan biri olmuş. Herkesi düşünerek, işi bilen kimseler tarafından böyle bir liste hazırlanmış olması birçok kişiye zaman tasarrufu sağlamıştır- sağlayacaktır eminim. Ayrıca başlığı güncel tutarak katkıda bulunmak için farklı linkler ekleyen arkadaşlar da sağolsunlar. Epey meşakkatli iş ama umarım içerikler güncel kalır. Bizlere de projelerin sağlamlığını kendi çapımızda değerlendirip ona göre doğru tercihleri yapmak nasip olur umarım. Sağlıcakla.
sr. member
October 19, 2017, 10:36:35 AM
Arkadaşlar change imzalar kalkabilir dedi . Sylon'un post başı ödemeleri var 30 $ civarında o imzaları mı alsam yoksa normal bir imza mı ? 30 $ post başı biraz abartı geliyor öderler mi acaba ?
member
Activity: 238
Merit: 10
October 18, 2017, 03:14:02 PM
arkadaşlar katıldıgınız imza kappanyasından gelen coinleri ve dğerini yazsanız merağımız gider bizimde ya :d
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
October 18, 2017, 03:08:17 PM
3 gün boyunca hangi imza kampanyasına gireceğimi düşündüm.
Şuana kadar en çok kazandıranlar banka ve kart projeleridir.
şuan katıldığım kampanyadan çok umutluyum ancak baya pasifler.
umarım biraz canlanırda bişeyler kazanırız.
full member
Activity: 126
October 18, 2017, 03:06:41 PM
Teşekkürler güzel konu.
Ayrıca aşağıdaki linki de kontrol etmenizi tavsiye ederim.

https://bitcointalksearch.org/topic/overview-of-bitcointalk-signature-ad-campaigns-last-update-01-jan-23-615953
member
Merit: 30
October 18, 2017, 03:02:21 PM
biran önce j.member olsam bende alsam sunu ya pfff
full member
Activity: 980
Merit: 152
October 18, 2017, 02:57:12 PM
Birkaç haftadır taşıdığım Proxy Card'dan çıkıp, uzun bir süredir takipte olduğum ve  iki gün önce başlayan Monaize imza kampanyasına katıldım. Fransız kökenli bir şirketin projesi ve Komodo altyapısında düzenlenecek ilk ico. İncelemek isteyen olursa başlık burada: https://bitcointalksearch.org/topic/bountymnzb2b-monaize-banking-meets-blockchain-paused-2277572
full member
Merit: 104
Alaattin
October 18, 2017, 11:35:17 AM
Bana nedense böyle bir şey gereksiz geldi sonuçta bounty için forumda bir kategori var Huh
legendary
Activity: 2086
Merit: 1631
October 18, 2017, 11:10:50 AM
Worldcore işini naaptınız, yeni signature kampanyasına girsek bu sefer koşullar değiştiği için haftada belli bir mesaj doldurmak gerekicek, halbuki önceden 60 mesaj atanların ödülü zaten alması lazım ,yeni listeye de kayıt oldunuz mu nasıl çözdünüz ? Teşekkürler
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
October 18, 2017, 10:32:08 AM

liste için teşekkürler. ilk imzamı burdan bulup (centra) girmiştim başarılı oldu dağıtımda da problem yaşatmadılar. şimdi insi gördüm telegramına da girdim sordum adamlar daha dün unilever bilmem ne bölüm başkanıyla konuştuk bize advisor olarak katılabilir diyor. ondan sonra coca-colayla görüşmemiz var diyor. proje baya sağlam duruyor ama denildiği gibi belli de olmuyor. herneyse şartlar zor görüldüğü üzere de tam olarak nereye yazamıyoruz veya nereye yazıyoruz ?  Posts in alternate cryptocurrencies section are required.
demişler. sadece alternatiflere mi yazmalıyız ?
evet alternatif kısımlara local olanlara yazabılıyorsunuz, birken kendi konusuna yazabılırsınız çevirisi ben yaptım ora haftaya yayarak mesaj atabılırsınız. Hatta telegramda falan edindiğiniz güncellemeleride post edersenız forumdakı arkadaşlarda faydalanır
Pages:
Jump to: