Pages:
Author

Topic: INS Token Tartışma Alanı - page 65. (Read 18871 times)

member
Activity: 364
Merit: 10
January 25, 2018, 02:38:55 PM
Başka bir hesabım ile katıldım para dağıtımı olmadı fakat değer açısından güzel bir noktadalar. Benim beklentilerim bu coin için yüksek umarım emeğimizin karşılığını alabiliriz.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1142
January 25, 2018, 02:28:53 PM
Beyler telegramda birisi deadlye onumuzdeki 24 saatte acilir mi liste diye sordu adam tek no yazmis ya daha surecek herhalde bir listryi aciklayaydilar da rahatlayaydik. O degil de su stake iptal olanlari bir digerlerine kaydirsalar harika olur ya
full member
Activity: 448
Merit: 157
January 25, 2018, 07:02:38 AM
Henüz ben gencken babam kimligini kaybetme oglum adina sirket bile acarlar derdi aimdi ben kendi elimle gönderiyorum kimlik, pasaport ne bulursam Wink ama bunlardan bise olacaginida sanmiyorum arkadaslar. Ona bakarsaniz applede hepimizin parmak izi var Smiley

Türkiyede artık sadece kimlikle hiç bişey yapılamıyor . Yapılan varsada tamamen yapan firmanın suçu . E Devlet boşuna çıkmadı arkadaşlar .

Arkadaşında dediği gibi apple'da hepimizin parmak izi var Smiley

İşte buna katılıyorum. Apple gibi bir firmada bile parmak izimiz ile işlem yapabiliyorsak; çoğu zaman ehliyet almak veya hastanede randevu almak için bile el izimiz isteniyor. E devletin olması ile bir çok kurum şu an online işlemlerini e devlet üzerine kaydırıyor. Bunun sebebi en güvenilir merkez olması.

INS bu inceleme işini biraz abarttı. Bugün açıklanacak olan işlem 3 gün sonraya kaldı.
full member
Activity: 476
Merit: 100
January 25, 2018, 06:48:04 AM
Henüz başka kampanya istemedi ama çoğu örneğin telegramı şart koşmaya falan başladı, hem telegram kullanıcı sayısını artırmak hem de multilerin önüne ufak da olsa geçmek için sanırım, kyc de bence multiyi olabildiğince üç beş de olsa önlemek, pek işe yaramasa da. İcolarda zaten alıyorlar da bountyde almak saçma olmuş inş gelenek olmaz bu böyle.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
January 25, 2018, 06:18:09 AM
Henüz ben gencken babam kimligini kaybetme oglum adina sirket bile acarlar derdi aimdi ben kendi elimle gönderiyorum kimlik, pasaport ne bulursam Wink ama bunlardan bise olacaginida sanmiyorum arkadaslar. Ona bakarsaniz applede hepimizin parmak izi var Smiley

Türkiyede artık sadece kimlikle hiç bişey yapılamıyor . Yapılan varsada tamamen yapan firmanın suçu . E Devlet boşuna çıkmadı arkadaşlar .

Arkadaşında dediği gibi apple'da hepimizin parmak izi var Smiley
full member
Activity: 658
Merit: 153
January 25, 2018, 06:13:31 AM
INS CEO'su Peter Fedchenkov rtlemiş.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=a-1S0r19oBY
Uyuyan 2 dev'den birisi INS Token demiş adam.
sr. member
Merit: 288
January 25, 2018, 06:09:25 AM
hero member
Activity: 938
Merit: 1000
January 25, 2018, 06:04:16 AM
Muhtemelen edeceğim en yüklü küfürleri bugün yada yarın kyc'ler açıklandıktan sonra edeceğim ve yalnız da olmayacağım. Son gün sürprizi yapan INS, bize para mı verecek sanıyorsunuz? Kesin olarak eleyip sökecekler ciğerimizi şerefsizler.

Bence abartıyorsunuz . Ben ICO Kyc formuda doldurdum aynısını Bounty için gönderdim . ICO Kabul edildi . ICO KYC Formum kabul edildiyse Bounty'nin edilmemesi için bi sebep yok .

Neden abarttığımı söylüyorsunuz, hepimiz bu projenin hardcap yapmasında emek sahibi değil miyiz ? Haftalarımızı verdik bu projeye, başlangıçta böyle bir duyuru yapılmış mıydı? KYC' nin adı geçiyor muydu? Yok. Herkes işini bitirdikten sonra, onca emek sarfedildikten sonra "Biz sizi fişlemeye karar verdik" diye yırtık dondan çıkar gibi prosedür sokmaları çok mu etik bir hareketti ?
Hocam fişlenmek derken ? Ne anlamda fiş yemiş olabiliriz. Biraz tedirginim bu konuda

Yeterince hepimiz fişlendik . Ama bu projede fişlensek ne olur benim de en ufak bir fikrim yok ..

Borsalara & Projelere kendi yazılı beyanlarımızla katılıyoruz . İleride bir gün ne şekilde değerlendirecekler merakla bekliyorum.
jr. member
Activity: 266
Merit: 1
January 24, 2018, 08:45:19 PM
Muhtemelen edeceğim en yüklü küfürleri bugün yada yarın kyc'ler açıklandıktan sonra edeceğim ve yalnız da olmayacağım. Son gün sürprizi yapan INS, bize para mı verecek sanıyorsunuz? Kesin olarak eleyip sökecekler ciğerimizi şerefsizler.

Bence abartıyorsunuz . Ben ICO Kyc formuda doldurdum aynısını Bounty için gönderdim . ICO Kabul edildi . ICO KYC Formum kabul edildiyse Bounty'nin edilmemesi için bi sebep yok .

Neden abarttığımı söylüyorsunuz, hepimiz bu projenin hardcap yapmasında emek sahibi değil miyiz ? Haftalarımızı verdik bu projeye, başlangıçta böyle bir duyuru yapılmış mıydı? KYC' nin adı geçiyor muydu? Yok. Herkes işini bitirdikten sonra, onca emek sarfedildikten sonra "Biz sizi fişlemeye karar verdik" diye yırtık dondan çıkar gibi prosedür sokmaları çok mu etik bir hareketti ?
Hocam fişlenmek derken ? Ne anlamda fiş yemiş olabiliriz. Biraz tedirginim bu konuda
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
January 24, 2018, 08:40:56 PM
Onu bunu boşverin bizim işimiz INS Token şimdi kötü oldu bunun 3 gün ileriye atılması heycanla biz bunu bekliyoduk vede adamlar işin profosörü ins ekibi, deadley'de elinden geldiğince bize fayda sağlamaya öalışıyor gibi hissediyorum şu aralar.

Aslında tarih konusunda ciddi sıkıntılar yaşıyorlar. Şimdiye kadar şu tarih denilip de, açıkladıkları bir şey henüz görmedim. Bu nedenle sanki bizim bountyleri de Şubat ayına yetiştiremeyecekler gibi geliyor. Umarım ben yanılırım.

Bu arada KYC formu çoğu kişi için sıkıntısız geçmiştir. Ama arkadaşların itiraz ettiği nokta, işlemin basitliği vs değil. Başında belirtilmeyen bir kuralın sonradan getirilerek, katılımcıların buna zorlanması ki, etik de değildir. KYC nedeniyle bountysini alamayanların paylarını da kendilerine alırlarsa, yanlışları katlanmış olur.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
January 24, 2018, 07:53:46 PM

hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
January 24, 2018, 07:37:02 PM
INS burada kendini ve kampanya avcılarını korumaya çalışıyor bu anlaşılabilir bir durum ama adaletsiz bir dağıtım da yapmamaları gerekiyor. Kyc prosedürünü işleterek multi-acc çalışmayan masum katılımcıya yanlış yapmamalı. O sebepten ince eleyip sık dokuyorlar sanıyorum ki süreç de bundan uzuyor.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1142
January 24, 2018, 07:14:08 PM
Onu bunu boşverin bizim işimiz INS Token şimdi kötü oldu bunun 3 gün ileriye atılması heycanla biz bunu bekliyoduk vede adamlar işin profosörü ins ekibi, deadley'de elinden geldiğince bize fayda sağlamaya öalışıyor gibi hissediyorum şu aralar.

inşallah çoklu hesapları bulup atarda deadley daha çok alırız bounty bol bol zamanları olması güzel oldu daha temiz temkinli incelesin deadley bu benim işime geldi açıkcası

hocam bende çoklu hesaba karşıyım ismi lazım değil bir arkadaşımız bana özel mesajla başka hesabımdan x konuya mesaj atabileceğimi söylediğnde ben bunun yasak olup olmadığını sormuştum yasak dediğini gördüm ve zaten bana göre etik olarak birden fazla hesap hakka girmekten başka bir şey değil. yalnız deadley zaten yanılmıyorsam bounty de yanacak olan tokenleri airdroba devredeceğini söyledi yani bizim stake miktarına düşen ins de değişen bir şey olmayacak maalesef böyle bir durumda
full member
Merit: 153
January 24, 2018, 07:02:37 PM
newbie
Activity: 112
Merit: 0
January 24, 2018, 06:50:02 PM
42000-44000 Alım noktası olarak görüp aldım geleceği olduğunu düşünüyorum

tesekkurler newbie arkadas.
Hocam envion bounty geçti şu yorumlarına son verebilirsin. Her yere garip garip yazıp duruyorsun anlamadım gitti, bir fikir belirticeksen yaz geç heryerde seni ve şu yorumlarını görmekten sıkıldık.

Deadley de her işi doğru yapmaya çalışıyor fakat en azından diğer imzaları vesaire açıklasaydı blog bikaç gün sonra açıklasaydı, neyse beklicez mecbur.

Ben de arkadaşı sırf envion kampanyası için post kasıyor sanmıştım ama kampanya bittikten sonra hiç ara vermeden troll mesaj atmaya devam ediyor biraz soluklan kardeşim lütfen. Smiley

Ciddi ciddi bana trol diyende ya beyin yoktur yada bana karsi bir kin'i vardir. Ben enviona cok daha önce katilmama ragmen son zamanlarda burada yazanlari protesto amacli post kastim! evet kabul zorladim kendimi 70 karakteri gectim yazdim ne gelirse. Ama yazdiklarim o haliyle bile bircok kisiden daha kaliteliydi bana cingene falan yazanlarin post sayisina bakin mesaj basina alacagi 10cent adam o yolda gorse almayacagi 10 cent icin oturup makale yaziyor. Yazsin eyv. ama benim yazdigimada kimse bise diyemez ozaman. 200 mesaj attim silinen 4 adet, hicbir kurali cignemiyorum herkes rahadina baksin. Yukaridaki adamda newbie haliyle gelmis satoshi bazinda fiyat verip alim-satim noktasi belirliyor Smiley Bunu komik bulmayip benim yazdigima laf eden agir (buraya yazamam bunu)'dur. 

Iyi günler.

Forumda bir çok arkadaşımız anladığım kadarıyla birden fazla hesapla aramızda bulunuyor.Bunu ne amaçla yapıyorlar çözemedim ama newbie olan arkadaşımızın asıl hesabının rütbesi belki legendary bile olabilir. Grin
full member
Activity: 350
Merit: 108
The World’s First Blockchain Core
January 24, 2018, 06:12:37 PM

Hocam envion bounty geçti şu yorumlarına son verebilirsin. Her yere garip garip yazıp duruyorsun anlamadım gitti, bir fikir belirticeksen yaz geç heryerde seni ve şu yorumlarını görmekten sıkıldık.

Deadley de her işi doğru yapmaya çalışıyor fakat en azından diğer imzaları vesaire açıklasaydı blog bikaç gün sonra açıklasaydı, neyse beklicez mecbur.

Ben de arkadaşı sırf envion kampanyası için post kasıyor sanmıştım ama kampanya bittikten sonra hiç ara vermeden troll mesaj atmaya devam ediyor biraz soluklan kardeşim lütfen. Smiley

Ciddi ciddi bana trol diyende ya beyin yoktur yada bana karsi bir kin'i vardir. Ben enviona cok daha önce katilmama ragmen son zamanlarda burada yazanlari protesto amacli post kastim! evet kabul zorladim kendimi 70 karakteri gectim yazdim ne gelirse. Ama yazdiklarim o haliyle bile bircok kisiden daha kaliteliydi bana cingene falan yazanlarin post sayisina bakin mesaj basina alacagi 10cent adam o yolda gorse almayacagi 10 cent icin oturup makale yaziyor. Yazsin eyv. ama benim yazdigimada kimse bise diyemez ozaman. 200 mesaj attim silinen 4 adet, hicbir kurali cignemiyorum herkes rahadina baksin. Yukaridaki adamda newbie haliyle gelmis satoshi bazinda fiyat verip alim-satim noktasi belirliyor Smiley Bunu komik bulmayip benim yazdigima laf eden agir (buraya yazamam bunu)'dur. 

Iyi günler.
member
Activity: 532
Merit: 18
January 24, 2018, 04:58:17 PM

member
Activity: 504
Merit: 12
January 24, 2018, 04:57:11 PM
her yerde ins bountycileri dolu daha alan yok sanırım ne iş ya adamlar o kadar para kaldırdı vermediler gitti bu tokenleri en azından tezos gibi değildir tezosu olan bunalımda
full member
Activity: 378
Merit: 102
January 24, 2018, 04:41:57 PM

full member
Activity: 350
Merit: 108
The World’s First Blockchain Core
January 24, 2018, 04:15:00 PM

Pages:
Jump to: