Pages:
Author

Topic: INS Token Tartışma Alanı - page 68. (Read 18871 times)

full member
Activity: 448
Merit: 157
January 22, 2018, 07:30:42 AM
3 gün kaldı arkadaşlar. Son 3 gün, bu süreç hepimiz için çok çetin geçti. Ama değeceğini düşünüyorum. 3 gün sonra KYC ve resmi sonuçlar açıklandığında imzalarımızda taşığımız INS bize ne kadar değer vermiş göreceğiz. Ben INS imzası sonrası SMA imzasına geçtim ve yine deadley yönetiyor çok da memnunum.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
January 22, 2018, 02:54:50 AM
Arkadaşların dediği gibi istatistik çıkarmak için gerekiyor KYC . Daha öncesinde Monetha da aynısını gerçekleştirmişti bir form üzerinden. Ama o zaman herhangi bir görsel istememişlerdi . Sadece KYC imzalatmışlardı . Bakalım INS ' de bu süreç çetin geçeceğine benziyor . 25 ' i gibi sanırım tamamen bitirmiş olur Deadley işini . Ki bu zamana kadar gördüğüm bounty yöneticiler arasında en ilgilisi . Çoğu kişinin de hakkını yiyeceğini düşünmüyorum .
full member
Activity: 266
Merit: 242
January 22, 2018, 12:56:48 AM
Bunu tespit etmenin mekanizmasi anca ip bazli olur herkesin statik ip si olmadigina gorr boyle bir yasaklama yapilamaz. Ayrica vpn ile forumada girenler var veya vds ile 8-10 hesap acip girenlerde var.
full member
Activity: 658
Merit: 153
January 21, 2018, 09:15:39 PM
Bu multiler gittikçe dahada artıcak ilerleyen dönemlerde hiç bi türlü bunun önüne geçilmez yani bi tek yol var oda modaretörlere bakıyo ama forumdada multi yasak değil dendiği için onlarda ellemiyolar.
member
Activity: 126
Merit: 10
The Experience Layer of the Decentralized Internet
January 21, 2018, 12:55:34 PM

çoklu üyeliği bountylerde engellemek aşırı zor bence. ancak moderatörler bunu engelleyebilir. ama çoklu hesabı serbest tutuyor onlarda. kyc falan hikaye.

Katılıyorum hocam maalesef çok sayıda hesap kullanan çok fazla kişi var ve bu arkadaşlar bizim gibi sadece tek hesap ile kampanyalara girip 3-5 kuruş para kazanırsam iyi olur anlayışında olan kişilerin haklarına giriyorlar.Keşke önleyici bir sistem getirilebilse ama çok zor.
full member
Activity: 210
Merit: 100
January 21, 2018, 12:41:02 PM

çoklu üyeliği bountylerde engellemek aşırı zor bence. ancak moderatörler bunu engelleyebilir. ama çoklu hesabı serbest tutuyor onlarda. kyc falan hikaye.
member
Activity: 756
Merit: 17
January 21, 2018, 12:01:49 PM
Gerçekten insanlar suyu bulandırmak için elinden geleni yapıyorlar.Normalde ben de bu söylentiyi dikkate almazdım ama bu söylemde bulunan ilk arkadaş konunun çevirisini yapan arkadaş oldu.O yüzden beni de katılan arkadaşlar için telaşlandırmıştı.
Suyu bulandırmakla ne alakası var gerçekten hakaret olarak alıyorum bunu, ben böyle birşey geçti biryerde dedim tam olarak emin olarak yazmadım zaten bunu, sanki böyle birşey hatırlıyordum veya ilk kyc formlarında yazıyordu böyle birşey sonradan kyc form içeriği değişti çünkü.

Kusura bakmayın hocam hakaret etme amacıyla söylememiştim ama artık herkes bu proje ve bounty hakkında öyle şartlar öne sürüyorki sizin amacınız böyle olmasa bile bazı arkadaşların amacı gerçekten böyle.Umarım dağıtım süreci daha fazla uzamaz.
Sorun degil bende kimseyi yaniltmak istemem tabiki, dun ubercool benden yaptigim ceviri hizmetlerinin linklerini istedi de zaten hepsi tabloda vardi. Her bolumu ayri birisi hesapladigindan uzun suruyor bloglara baskasi sosyal medyaya ve imzaya baskasi bakiyor. Tek tek kontroller yapiliyor. Umuyorum 24 veya 25 ocakta nihai tablo yayinlanacaktir.

Umarım Kyc si onaylanmayan arkadaşların tokenlarına yatmazlar ben de katıldım Ins kampanyasına ama üye rütbemin düşük olması ve kampanyaya geç katılmam nedeniyle çok fazla bir beklentim yok yine de kyc belgelerimi yolladım.
full member
January 21, 2018, 11:44:05 AM
Gerçekten insanlar suyu bulandırmak için elinden geleni yapıyorlar.Normalde ben de bu söylentiyi dikkate almazdım ama bu söylemde bulunan ilk arkadaş konunun çevirisini yapan arkadaş oldu.O yüzden beni de katılan arkadaşlar için telaşlandırmıştı.
Suyu bulandırmakla ne alakası var gerçekten hakaret olarak alıyorum bunu, ben böyle birşey geçti biryerde dedim tam olarak emin olarak yazmadım zaten bunu, sanki böyle birşey hatırlıyordum veya ilk kyc formlarında yazıyordu böyle birşey sonradan kyc form içeriği değişti çünkü.

Kusura bakmayın hocam hakaret etme amacıyla söylememiştim ama artık herkes bu proje ve bounty hakkında öyle şartlar öne sürüyorki sizin amacınız böyle olmasa bile bazı arkadaşların amacı gerçekten böyle.Umarım dağıtım süreci daha fazla uzamaz.
Sorun degil bende kimseyi yaniltmak istemem tabiki, dun ubercool benden yaptigim ceviri hizmetlerinin linklerini istedi de zaten hepsi tabloda vardi. Her bolumu ayri birisi hesapladigindan uzun suruyor bloglara baskasi sosyal medyaya ve imzaya baskasi bakiyor. Tek tek kontroller yapiliyor. Umuyorum 24 veya 25 ocakta nihai tablo yayinlanacaktir.
full member
Activity: 182
The future is your Genome
January 21, 2018, 10:31:34 AM

hero member
Activity: 728
Merit: 501
January 21, 2018, 09:56:59 AM
kyc yapılsın. 20 tane üyelikle kampanya dolaşanlar var. onları bir nebze olsun önler bu kyc'ler.

Malesef KYC ile bu önlenemez, KYC know your costumer, Müsterini tani demektir. Sirketlerin bunu yapmasinin amaci coklu üyelikler degil, müsterinin hukuksal anlamda bir sorun teskil edip etmedigini kontrol etmektir. Yani ülkesi,yasi gibi bilgilerini dogrulamak icindir. En bombasi, telegramda egerki kendi bilgilerinizi vermek istemiyorsaniz akrabanizin,arkadasinizin bilgileri ile KYCyi gecebilirsiniz dedi Deadley. Yani buda cözüm degil coklu üyelik icin.

Deadley'in bu sözünü ben de görmüştüm sanırsam bir öğrenci arkadaş 18 yaşından küçük olduğunu ve ne yapması gerektiğini söyledi.O da annesi ya da babasının kimlik bilgileriyle doğrulama yapmasını önermişti izinlerini alarak. Grin
full member
Activity: 406
Merit: 158
January 21, 2018, 09:54:47 AM
Deadleye soruyorum bugünlerde, hesaplar ne alemde az çok belli mi diye ama o konulara cevap vermiyor pek, telegramı da aktif takip edemiyorum henüz belli değil galiba. INS sadece 27 mılyon adet var dikkatinizi çekerim arkadaşlar, bu token baya sağlam olucaktır ilerde, 20-30 dolarlar uzak olmayan zamanda olabilir.
full member
Activity: 434
Merit: 112
January 21, 2018, 08:55:03 AM
kyc yapılsın. 20 tane üyelikle kampanya dolaşanlar var. onları bir nebze olsun önler bu kyc'ler.

Malesef KYC ile bu önlenemez, KYC know your costumer, Müsterini tani demektir. Sirketlerin bunu yapmasinin amaci coklu üyelikler degil, müsterinin hukuksal anlamda bir sorun teskil edip etmedigini kontrol etmektir. Yani ülkesi,yasi gibi bilgilerini dogrulamak icindir. En bombasi, telegramda egerki kendi bilgilerinizi vermek istemiyorsaniz akrabanizin,arkadasinizin bilgileri ile KYCyi gecebilirsiniz dedi Deadley. Yani buda cözüm degil coklu üyelik icin.

da bi nebze olsun düşürmez mi.
anne baba kardeş. gerçi adamın 20 üyeliği varsa 3er 3er paylaştırır kampanyalara. doğru diyorsun herhangi bir yardımı olmaz.
sr. member
Merit: 288
January 21, 2018, 08:52:45 AM

full member
Activity: 434
Merit: 112
January 21, 2018, 08:48:47 AM
full member
January 21, 2018, 08:43:08 AM
21 ' in de spreadsheets ' i açılacak diye söyleniyordu telegram grubunda . Sanırım onda da bir gelişme yok baktım henüz kapalı . Direk 25  ' ini bekleyeceğiz sanırım. Büyük bir ihtimal spreadsheets ' ler de yazacak detaylı olarak diye düşünüyorum.

Ilk basta 21 demisti deadley ama daha sonra 24 u olarak degistirdi ve 24 unden sonra kyc onaylamayanlara gonderecekler e maili tabi bundan sonraki adimi bilemioruz kyc si onaylanymayan arkadaslara son 1 sans tanicaklar mi yoksa kardesim yandi gitti stakeleriniz deyip kestirip atacaklar mi ucu acik. Ben tek eski kimligin on yuzunu attim. Insallah sorun cikarmazlar. Yeni kimligi de almadim isin kotu tarafi.
Evet yazdiklariniz dogru, 24 veya 25 ocakta nihai listeler tamamlanacak ubercool ile konustum dun. Listelerin tamamlanmasindan sonra kyc den gecemeyenlere bilgi maili gidecek. Buna gore saniyorum tekrar bir dogrulana suresi verilecek.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
January 21, 2018, 08:13:33 AM
noldu bizim bountyler. bi gelişme var mı arkadaşlar? takip edemiyorum bu aralar. coin miktarı falan belli oldu mu ?
full member
Activity: 168
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
January 21, 2018, 04:05:52 AM
Bounty lerde gerçekten saçma bir davranış oldu bu KYC ' ler . Bir mantığı yok bana göre. ICO ' lar da tamam hoş mantıklı ama sen reklam için insanları çalıştırıyorsun onlardan KYC toparlama mantığı ne ?
full member
Merit: 153
January 21, 2018, 04:00:32 AM
21 ' in de spreadsheets ' i açılacak diye söyleniyordu telegram grubunda . Sanırım onda da bir gelişme yok baktım henüz kapalı . Direk 25  ' ini bekleyeceğiz sanırım. Büyük bir ihtimal spreadsheets ' ler de yazacak detaylı olarak diye düşünüyorum.

Ilk basta 21 demisti deadley ama daha sonra 24 u olarak degistirdi ve 24 unden sonra kyc onaylamayanlara gonderecekler e maili tabi bundan sonraki adimi bilemioruz kyc si onaylanymayan arkadaslara son 1 sans tanicaklar mi yoksa kardesim yandi gitti stakeleriniz deyip kestirip atacaklar mi ucu acik. Ben tek eski kimligin on yuzunu attim. Insallah sorun cikarmazlar. Yeni kimligi de almadim isin kotu tarafi.

Valla ben ico'suna girdiğimde kyc'de eski kimliğimi gönderdim sıkıntı olmadı yolladılar ico dan aldığım INS'leri şimdi gene aynı kimliği gönderdim ama sıkıntı mail adresini farklı yazdım olursa ordan olur diyorum başkada olmaz
legendary
Activity: 2282
Merit: 1142
January 21, 2018, 03:34:43 AM
21 ' in de spreadsheets ' i açılacak diye söyleniyordu telegram grubunda . Sanırım onda da bir gelişme yok baktım henüz kapalı . Direk 25  ' ini bekleyeceğiz sanırım. Büyük bir ihtimal spreadsheets ' ler de yazacak detaylı olarak diye düşünüyorum.

full member
Activity: 196
January 21, 2018, 03:32:16 AM
Pages:
Jump to: