Pages:
Author

Topic: INS Token Tartışma Alanı - page 66. (Read 18871 times)

sr. member
Activity: 546
Merit: 262
January 24, 2018, 04:10:33 PM
Deadley 3 gün sonra yayınlayacağım dedi . Blog'da çok hile varmış tüm zamanım çalındı orada dedi .

Hadi geçmiş olsun .

Umarım durum Deadley'in anlattığı şekildedir çünkü makale için katılmıştım ben de bounty kampanyasına elenen kişi fazla olursa en azından bir çorba parası çıkabilir.Çünkü en son baktığımda çok sayıda kişi katılmıştı blog kampanyasına. Grin
member
Activity: 490
Merit: 16
January 24, 2018, 03:50:12 PM
42000-44000 Alım noktası olarak görüp aldım geleceği olduğunu düşünüyorum

Hocam ben 4.5 dolar civarindan alim yapmistim bir miktar. Bountyleri bende sabirsizlikla bekliyorum cunku satacaklardan dusuk fiyattan alip maliyet dusurmeyi dusunuyorum  Grin
newbie
Activity: 99
Merit: 0
January 24, 2018, 03:11:05 PM
42000-44000 Alım noktası olarak görüp aldım geleceği olduğunu düşünüyorum
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
January 24, 2018, 01:23:14 PM
Deadley 3 gün sonra yayınlayacağım dedi . Blog'da çok hile varmış tüm zamanım çalındı orada dedi .

Hadi geçmiş olsun .
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
January 24, 2018, 01:10:35 PM
İns yamuk yapmaz arkadaşlar içiniz rahat olsun. Bana göre böyle adamlarin listesi ve projesi çok kaliteli bu yüzden sabır edelim
member
Activity: 168
Merit: 10
January 24, 2018, 09:24:45 AM
imzasına katılanlar iyi kazanacaklar gelecekteki fiyatı belirsiz bakalım ne çıkacak karşımıza merakla bekliyorum
full member
Activity: 420
Merit: 108
January 24, 2018, 09:21:36 AM
fiyatı şu an nasıl; ucuz mu , pahalı mı ? Buradan girilir mi ? Gelecek ile ilgili fiyat beklentileriniz neler ? Neden bunları kimse konuşmuyor ? Herkes bir konuda takılıp kalmış..
Uzun vade için şuan her fiyat bence ucuz, şuan 5 dolar ama 3 dolara kadar düşebilir.O aralıkta gidip geliyor bazen.Bir bakmışssın 10 dolar olmuş o yüzden üzülmek istemiyorsanız şuan bile alabilirsiniz.
jr. member
Activity: 46
Merit: 5
January 24, 2018, 09:17:45 AM
fiyatı şu an nasıl; ucuz mu , pahalı mı ? Buradan girilir mi ? Gelecek ile ilgili fiyat beklentileriniz neler ? Neden bunları kimse konuşmuyor ? Herkes bir konuda takılıp kalmış..
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
January 24, 2018, 09:11:51 AM
Arkadaslar bınlerce katılımcı var, gıdıp tek tek seceremize mi bakıcaklar sankıSmiley kımlık var mı var gec bukadar, adamlar vıze vermıyor sonucta altı ustu bır kyc formu bukadar takmayın. Asıl onemlı olan stake bası ne kazancamız o daha onemlı, ısını salakca yapan bır takım degıl oyuzden yok paramızı vermezler vesaıre dıye dusunmuyorum.
full member
Activity: 378
Merit: 100
January 24, 2018, 08:47:07 AM
Evet insciler bugun buyuk gun gazaniz mubarek olsun  Grin bakalim kimler gecmis kyc sinavindan. Sizi uzmek istemem ama bountyde yanan tokenleri bile airdropa koyan bir firma kyc de cok sikinti cikarir diye dusunuyorum insallah yanilirim.

Şimdi olay ne hocam ne zaman açıklanacak kyc listeleri acaba heyecan bastı arkadaş çok saçma bu kyc işi falan bekle bekle yorulduk

Bugün yarın spreadsheets ' i açacak . Oradan detaylı bilgiyi alabileceksiniz. (Öyle düşünüyorum)

Yine INS konusu zirvelere yükselmeye başladı ..

airdrop ile dağıtılan tokenlerin dağıtılacak olanlar ile ilgisi yok. KYC olayı tamamen saçmalık. biz bounty avcısıyız. yatırımcı değiliz ki.
jr. member
Activity: 266
Merit: 1
January 24, 2018, 08:42:00 AM
Kötü düşünmeyin ya kyc leri onaylarlar. Eli kulağın da INS bekleyin sabredin. Umarım herkes alır hakettiğini
hero member
Activity: 826
Merit: 502
January 24, 2018, 08:23:53 AM
Evet insciler bugun buyuk gun gazaniz mubarek olsun  Grin bakalim kimler gecmis kyc sinavindan. Sizi uzmek istemem ama bountyde yanan tokenleri bile airdropa koyan bir firma kyc de cok sikinti cikarir diye dusunuyorum insallah yanilirim.

Şimdi olay ne hocam ne zaman açıklanacak kyc listeleri acaba heyecan bastı arkadaş çok saçma bu kyc işi falan bekle bekle yorulduk

Bugün yarın spreadsheets ' i açacak . Oradan detaylı bilgiyi alabileceksiniz. (Öyle düşünüyorum)

Yine INS konusu zirvelere yükselmeye başladı ..
full member
Activity: 420
Merit: 100
January 24, 2018, 06:48:46 AM

full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
January 24, 2018, 06:21:47 AM
Ins kötü bir zamanda borsaya girdi. Eş zamanlı olarak 3 borsada işleme açıldı ama bitcoin fiyatındaki düşüş ins'in borsadaki hareketini engelledi.
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
January 24, 2018, 06:17:04 AM
Konu açıldığından beri aynı muhabbetler tekrar tekrar konuşulup duruluyor. Tamam baba eyvallah hepimizin atması gereken mesajlar varda bu kadarda işin suyu çıkarılmaz. Bilgi almak için şu başlığa girip kanser olup çıkıyorum.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
January 24, 2018, 05:37:54 AM
NEden beklemiyoruzki sadece? Henuz yan cizmediler birseyden, KYC olayi ekstradan cikti eyvallah ama bircok yeni firma KYC isteyebilir diye haberler duyuyoruz bu olsa olsa proenin kalitesini gösterir benim gözümde. Bekleyelim bakalim ne cikacak bu isten.
member
Activity: 210
Merit: 11
January 24, 2018, 05:22:41 AM
Ama ben her türlü pisliği bekliyorum gerçi ins iyi bir ekip ve çok para topladı, sonuçta ekip memnunsa destekcilerinide memnun etmeleri gerekiyor. Listeler hala neden açıklanmadı ben asıl onu merak ediyorum
member
Activity: 378
Merit: 11
January 24, 2018, 05:10:35 AM
Fazla karamsar bakmış arkadaş bence yasalara uyuyorlar, nasıl icoya girenden kyc yapması istendiyse aynısını bounty hunterlar içinde istemeleri normal ama tek kötü tarafı sonrasında istenmesi.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
January 24, 2018, 05:05:03 AM
Muhtemelen edeceğim en yüklü küfürleri bugün yada yarın kyc'ler açıklandıktan sonra edeceğim ve yalnız da olmayacağım. Son gün sürprizi yapan INS, bize para mı verecek sanıyorsunuz? Kesin olarak eleyip sökecekler ciğerimizi şerefsizler.

Bence abartıyorsunuz . Ben ICO Kyc formuda doldurdum aynısını Bounty için gönderdim . ICO Kabul edildi . ICO KYC Formum kabul edildiyse Bounty'nin edilmemesi için bi sebep yok .
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
January 24, 2018, 04:52:43 AM
Muhtemelen edeceğim en yüklü küfürleri bugün yada yarın kyc'ler açıklandıktan sonra edeceğim ve yalnız da olmayacağım. Son gün sürprizi yapan INS, bize para mı verecek sanıyorsunuz? Kesin olarak eleyip sökecekler ciğerimizi şerefsizler.
Pages:
Jump to: