Pages:
Author

Topic: INS Token Tartışma Alanı - page 70. (Read 18871 times)

hero member
Activity: 868
Merit: 1003
January 20, 2018, 01:55:10 PM
Bounty dağıtımı geciktikçe konuda atışma yerine dönmüş yavaş yavaş. Ins kurursuz sayılabilecek nadir projelerden biri, member' i de kazanır Hero member' i de. Önemli olan Türkçe bölümünde yazan katılımcıların kyc prosedüründen geçip geçemedikleri. Herkesin gerçek kimlik bilgilerini sunmaya yanaşacağına inanmadığımdan yazıyorum. Bu konuda tartışırsak faydalı olur.

Ben başlayayım, evet gerçek sürücü belgemi ve bilgilerimi verdim.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1142
January 20, 2018, 01:52:01 PM
Distraction; öyle saçmalık olmaz sıkmayın canınızı habire suyu bulandırmak için birileri taş atıyor anlamıyorum..

not: aha da size ins imzası için kullanılan kayıt formu
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfg9qgBYkzTKcT1qZF_ZWuDUU32y76UymjeEd9Q1BhX1cFGoQ/viewform

bakın burada eposta adresi istenmiyor  Grin Grin demekki kyc de verilen e-postanın bi önemi yok... şifresi sizde değilse başka tabi Tongue

Avalonnn bu ise son noktayi koymus helal kardesim suyu bulandirmak isteyenler vardi aaklimda artik netlesmis oldu bu durum tesekkurler rahatlattin icimi boylece e mail eslesmesi muhabbeti de kapanmis oldu carsamba spreadsheet acilinca gorecez sonucta kac ins alacagimizi. Stake basi kac ins dusecek acaba ins son guzellik olarak kyc den elenenlerin stakelerini saymayip stake basina dusen orani arttirirsa harika olur.
full member
Activity: 182
Merit: 100
The future is your Genome
January 20, 2018, 01:46:24 PM
Gerçekten insanlar suyu bulandırmak için elinden geleni yapıyorlar.Normalde ben de bu söylentiyi dikkate almazdım ama bu söylemde bulunan ilk arkadaş konunun çevirisini yapan arkadaş oldu.O yüzden beni de katılan arkadaşlar için telaşlandırmıştı.
full member
Activity: 728
Merit: 151
January 20, 2018, 01:33:40 PM
Distraction; öyle saçmalık olmaz sıkmayın canınızı habire suyu bulandırmak için birileri taş atıyor anlamıyorum..

not: aha da size ins imzası için kullanılan kayıt formu
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfg9qgBYkzTKcT1qZF_ZWuDUU32y76UymjeEd9Q1BhX1cFGoQ/viewform

bakın burada eposta adresi istenmiyor  Grin Grin demekki kyc de verilen e-postanın bi önemi yok... şifresi sizde değilse başka tabi Tongue

sr. member
Activity: 2142
Merit: 424
January 20, 2018, 12:52:45 PM
@Betfair hocam tutar miktar rakam belirtmeseniz iyidi..hani kendi ayağımıza da sıkmış olmayalım .. malum ölücüler falan... @zaza4700 kardeş şu an zaten piyasada anladık imza kasıyorsun da  Grin binance kucoin den alınabilir
bu piyasadaki ölücü newbie ler üçün beşini alırlar Smiley bahsettiğim full member üstü statüler yahu

Hocam yine de newbie arkadaşların en azından Full member olması için 4 ay var 4 ay sonra böyle söylemler devam ederse piyasa saçma sapan full member hesaplardan geçilmez.O yüzden rakam paylaşırken biraz daha dikkatli olmamız gerektiğini düşünüyorum.
Ben yine newbie si yeni üyesi herkese destek olmaya çalışıyorum anlatıyorum ama bazı şerefsizler var sırf bokpost atma uğruna konuya girip saçma sapan alakasız mesajlar atıyorlar.Onları keşke bir mekanizma olsada modlar banlayabilse.

Haklsınız hocam ama bu tarz paylaşamlar maalesef newbielerin ve forum kültürüne uzak olan arkadaşların ilgisini artırıyor ve bu arkadaşların paylaşımları sizin deyiminizde ''saçma sapan alakasız mesajlar'' oluyor.Bu arada Ins ile ilgili şimdi de kyc de verdiğiniz mail adresi ile kampanyaya giriş yaptığınız mail aynı olmalı şeklinde görüş bildiren arkadaşlar var.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
January 20, 2018, 12:40:35 PM
Yine almis basini gitmis ins. Binanceden btc yi cektim sabaha binanceye girdi alamadik, nasip olmadi bir turlu almak.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
January 20, 2018, 12:31:07 PM
@Betfair hocam tutar miktar rakam belirtmeseniz iyidi..hani kendi ayağımıza da sıkmış olmayalım .. malum ölücüler falan... @zaza4700 kardeş şu an zaten piyasada anladık imza kasıyorsun da  Grin binance kucoin den alınabilir
bu piyasadaki ölücü newbie ler üçün beşini alırlar Smiley bahsettiğim full member üstü statüler yahu

Hocam yine de newbie arkadaşların en azından Full member olması için 4 ay var 4 ay sonra böyle söylemler devam ederse piyasa saçma sapan full member hesaplardan geçilmez.O yüzden rakam paylaşırken biraz daha dikkatli olmamız gerektiğini düşünüyorum.
Ben yine newbie si yeni üyesi herkese destek olmaya çalışıyorum anlatıyorum ama bazı şerefsizler var sırf bokpost atma uğruna konuya girip saçma sapan alakasız mesajlar atıyorlar.Onları keşke bir mekanizma olsada modlar banlayabilse.
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
January 20, 2018, 12:20:56 PM

sr. member
January 20, 2018, 12:09:35 PM
sr. member
January 20, 2018, 12:09:05 PM
ıns icosuna giremler herelde kazanacaklar çünkü şu ana kadar çok iyi ilerlediler bakalım piyasaya çıkınca inşallah bende biraz almayı düşünüyorum
keşke konuya hakim olsaydın ins piyasaya çıktı ve 3-4$ dan almadıysan artık ne diyebilirimki
full member
Activity: 728
Merit: 151
January 20, 2018, 10:48:36 AM
sr. member
Activity: 378
Merit: 250
January 20, 2018, 09:52:54 AM
ICO'sunu göz göre göre kaçırdım böyle olacğaını eminim herkes biliyordur  Roll Eyes Neyse bir daha kaliteli bir ICO olduğu zaman kaçırmamak gerekiyor.
newbie
Activity: 252
Merit: 0
January 20, 2018, 08:19:00 AM
ıns icosuna giremler herelde kazanacaklar çünkü şu ana kadar çok iyi ilerlediler bakalım piyasaya çıkınca inşallah bende biraz almayı düşünüyorum
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
January 20, 2018, 06:51:23 AM
Buradan gecinen oldugunu sanmiyorum geciniyorsada baska is bulamadigi icindir, Full time whitepaper translation yaparsan (o nasil cümle oldu öyle %100ingilizce:) bir nevi buradan gecinmen gerekir tamam ama bunu yapan kisi sayisi parmaklari gecmez.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
January 20, 2018, 06:18:17 AM
24-25 ocakta listeler yayınlanacakmış, buna gore kyc den kalanlar ve geçenlere mail gidecek herhalde. KYC için bounty'e katılanlar aynı email adresini kullanarak hesap açıyor degilmi arkadaşlar. Yani farklı bir eposta ile açarsanız tokenleri platforma yüklemeyecekler
sr. member
Activity: 798
January 20, 2018, 06:06:57 AM
Bu tokeni satmayın arkadaşlar hold hold başka seçenek yok bu tokende bu yüzden acele etmeyin satışta çok kazandırabilir bu token bizi
legendary
Activity: 2282
Merit: 1142
January 20, 2018, 06:00:59 AM
24 ocaktamı belli olacakmış ödüller acaba, şu oduller belli olsada yolumuza baksak ben almak istiyorum 4 dolar gibi aldım ama çok alamadım bounty hunterlar kesin dumplar çok mal var geldıgı gıbı satacak, ben duşmesini beklıyorum

adam zaten para gelsin diye çalışıyor. buralardan geçimini sağlayan insanlar var. satıyorsa sizin söylediğiniz gibi mal olduğu için değil, ihtiyacı olduğu için satıyordur. elaleme açık olarak sallamanız gayet saygısızca ve kaba.

Abi arkadasin mal demesi yanlis. Ama baska bir yanlista burdan gecimini saglayan insanlar bence. Calismayip da burdan bounty kovalamak bence  sacmaligin daniskasi. Ha bir isin vardir ekstra bu isi yaparsin ek is gibi olabilir tabiiki. Ama bu isten 2 3 bounty ile gecim saglayan varsa bence gitsin kendine bir is bulsun en kotu bitcoin danismanlik sirketi acsin saygilar.
full member
Activity: 196
Merit: 100
January 20, 2018, 05:56:53 AM
24 ocaktamı belli olacakmış ödüller acaba, şu oduller belli olsada yolumuza baksak ben almak istiyorum 4 dolar gibi aldım ama çok alamadım bounty hunterlar kesin dumplar çok mal var geldıgı gıbı satacak, ben duşmesini beklıyorum

adam zaten para gelsin diye çalışıyor. buralardan geçimini sağlayan insanlar var. satıyorsa sizin söylediğiniz gibi mal olduğu için değil, ihtiyacı olduğu için satıyordur. elaleme açık olarak sallamanız gayet saygısızca ve kaba.
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
January 20, 2018, 05:29:21 AM
Arkadaşlar hiçbişey olmucak bukadar elham yapmayın, deadley varsa işin içinde ben güvenirim, sylon gibi kendini bozmayan bir deadley kaldı içim rahat benim. Adamla yatırım tavsiyeleri konuşuıyoruz arada, öyle sağlam bir adam üçkağıt yapıcak bir tipe benzemiyor rahat olun biraz, tek kyc formu dolduran biz değiliz birçok ico artık istiyor, yavaştan birçok bountyde de isterler.
sr. member
Activity: 630
Merit: 253
January 20, 2018, 05:28:01 AM
Pages:
Jump to: