Pages:
Author

Topic: INS Token Tartışma Alanı - page 93. (Read 18871 times)

legendary
Activity: 2282
Merit: 1142
January 05, 2018, 10:59:32 AM
Kimlik bilgilerimizi vermediğimiz yer kalmadı ki zaten, tüm türk borsalarında zaten var oda yetmez gibi hangi ico ya girsek kyc saçmalığını önümüze sürüyor ve vermek zorunda kalıyoruz kazanç sağlayacağımız için.Başımıza sorun olur mu derseniz böyle bi ihtimal var gibi.ama asıl sıkıntı pasaportta çıkabilir tahminimce o yüzden sadece kimlik veriyorum

Ben ilk başta her yere kimlik bilgimiz verildi zaten hatta internette bile afişe oldu diye düşünüyordum ama şu son zamanlarda forumda okuduğum dolandırıcılık olayı beni açıkcası korkuttu.Büyük ihtimal türk borsalarının içinden kimlik bilgilerimiz sızdırılmış gerçekten çok ciddi bir durum umarım Ins'e bilgilerini yollayan arkadaşlar bir sıkıntı çekmezler.

Hocam ben neler kacirdim turk borsalarindan kacirilan kimlikler derken hangi kimliklerle ne dolandiriciliklari yapilmis acar misin benime bir borsada kimlik bilgim var da adimiza bir dolandiricilik yapildiysa takip edelim.
full member
Activity: 532
Merit: 151
January 05, 2018, 10:43:49 AM
Belirli bir yasa olmadığı için mecbur kendilerini korumak zorundalar bu yüzden alıyorlar kimlik bilgilerimizi , güvenmekten başka çare kalmıyor malesef
full member
Activity: 168
Merit: 100
January 05, 2018, 10:40:48 AM
Kimlik bilgilerimizi vermediğimiz yer kalmadı ki zaten, tüm türk borsalarında zaten var oda yetmez gibi hangi ico ya girsek kyc saçmalığını önümüze sürüyor ve vermek zorunda kalıyoruz kazanç sağlayacağımız için.Başımıza sorun olur mu derseniz böyle bi ihtimal var gibi.ama asıl sıkıntı pasaportta çıkabilir tahminimce o yüzden sadece kimlik veriyorum

Ben ilk başta her yere kimlik bilgimiz verildi zaten hatta internette bile afişe oldu diye düşünüyordum ama şu son zamanlarda forumda okuduğum dolandırıcılık olayı beni açıkcası korkuttu.Büyük ihtimal türk borsalarının içinden kimlik bilgilerimiz sızdırılmış gerçekten çok ciddi bir durum umarım Ins'e bilgilerini yollayan arkadaşlar bir sıkıntı çekmezler.
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
January 05, 2018, 06:16:41 AM
Eğer çoğu ico yakın zamanda bu Kyc olayını her kampanya sonunda önümüze sürerse bu iş bitmiş olur bir nevi.

Resmen kendimizi ele vermiş gibi bir durum oluyor zaten çoğu borsada şu anda kimliklerimiz var.
full member
Activity: 490
Merit: 193
January 05, 2018, 05:50:35 AM
member
Activity: 182
Merit: 10
January 05, 2018, 05:23:49 AM
Arkadaşlar açıkcası turk borsalarında ki bilgi sızdırılmasından sonra bende kimlik bilgilerini vermeden endişe duymaya başladım. Adamlar şebeke olarak kimliklerden yeni hatlar çıkartarak borsadaki paralara çökmüşler, yani durum pek iç açıcı degil bende bundan sonra kimlik bilgilerimi verirken daha ince eleyecegim

Valla bir kere bulaştık . Bu saatten sonra bir eksik bir fazla pek farkedeceğini sanmıyorum . sonuç itibariyle bir şekilde yine yayılmaya devam edecektir bilgilerimiz  .
full member
Activity: 266
Merit: 242
January 05, 2018, 04:25:24 AM
Arkadaşlar açıkcası turk borsalarında ki bilgi sızdırılmasından sonra bende kimlik bilgilerini vermeden endişe duymaya başladım. Adamlar şebeke olarak kimliklerden yeni hatlar çıkartarak borsadaki paralara çökmüşler, yani durum pek iç açıcı degil bende bundan sonra kimlik bilgilerimi verirken daha ince eleyecegim
legendary
January 05, 2018, 03:23:05 AM
Ben hala ins projesinde bir kelek çıkar diye tahmin ediyorum arkadaşlar neredeyse 1.5 milyon dolar yapıyor dagıtılacak ödül, bu ödülü o kadar kolay vermezler. KYC tarafında skandal işlemler yapabilirler insanları elemek için

Vallaha dostum yollucaktim ben bilgilerimi ama dusunduktrn sonra 10 stake icin gerek olmadigina karar verdim buyursunlar fisleyeceklerini fislesinler neymis avukati istemismis istesin anasini satayim 350 dolar icin isimizden asimizdan mi olak. Burasi turkiye arkadaslar yarin birgun bu kimlikler basiniza bela olabilir.
hero member
Activity: 728
Merit: 501
January 05, 2018, 03:20:56 AM
Ben de kyc tarafında saçma sapan sıkıntılar yaratabileceklerini düşünüyorum.Ins kampanyasına ilk giren kişilerden biriyim umarım bir sıkıntı çıkmaz.Ben açıkcası projeyi beğendiğim için bountye girdim,bu yüzden gelen tokenları tutmayı planlıyorum.
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
January 05, 2018, 03:10:40 AM
Güzel bir ödül oranı dağıtıldı. Hardcap yapsa da her ico' dan bu derece ödül gelmeyebiliyor. En son bu oranda bir ödül dağıtımı Monetha'da olmuştu sanırım. Onun öncesinde Bancor bir örnek olmuştu. Ben de imzadaydım, nasip olursa gelen tutarı saklamayı düşünüyorum.

Hocam hatırladığım kadarıyla monetha kampanyasında ödül düşürülmüştü kampanya devam ettiği sırada bir maximum ödül miktarı belirlenmişti yoksa monethanın dağıtacağı bounty miktarı çok sağlam olacaktı. Smiley Ben keşke ıns kampanyasına katılsaydım diyorum ama ekip son anda yine bir geri adım atabilir.Fazla hayal kurmamak lazım.
legendary
January 05, 2018, 02:44:17 AM
Güzel bir ödül oranı dağıtıldı. Hardcap yapsa da her ico' dan bu derece ödül gelmeyebiliyor. En son bu oranda bir ödül dağıtımı Monetha'da olmuştu sanırım. Onun öncesinde Bancor bir örnek olmuştu. Ben de imzadaydım, nasip olursa gelen tutarı saklamayı düşünüyorum.

Hocam oncelikle rutbenizden dolayi ciddi bir miktar alacaginizi dusunerek hayirli olsun diyorum daha sonra ustte birkac soru sormustum musaitseniz ve bilginiz varsa yardimci olur musunuz kyc formu icin?
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
January 05, 2018, 02:41:45 AM
legendary
January 05, 2018, 02:40:10 AM
Abi simdi biri tc no dior bir seri no dior anladigim kadariyla simdi tam olarak id numbera ne yazioruz ben tc no yazmayi dusunuyorum birde kimligin fotokopisini cektim yukleme ekraninda direk fotosunu yuklesem oluyor degil mi tesekkurler arkadaslar yardimlariniz icin simdiden
member
Activity: 490
Merit: 16
January 05, 2018, 02:23:26 AM
Ins yi kacirmistim ama gozum hala ins ile ilgili yazilanlarda gordugum kadariyla 500k ins tokene cevirmisler bu guzel kyc istemisler ama bu biraz da fisleme olmuyor mu sizce ne kadar guvenli 300 400 dolar icin kimliginizin verilmesi?
member
Activity: 378
Merit: 11
January 05, 2018, 02:14:57 AM
Bence orası TC degil kimlik numarasından bahsediyor. Ben icoya katılmıştım kimlikle ve kımlık no yu yazdım oraya kyc onaylandı yazıyor bende
full member
Activity: 420
Merit: 108
January 05, 2018, 02:01:53 AM
Arkadaslar kyc formunda id number nedir tc kimlik no mu
Evet TC Kimlik Numarası.Aman dikkat et yanlış yazma onaylanmaz falan  Wink
legendary
January 05, 2018, 01:29:01 AM
Arkadaslar kyc formunda id number nedir tc kimlik no mu
hero member
Activity: 896
Merit: 515
January 04, 2018, 04:17:43 PM
Ödülün 500k tokena çevrilmesi olayı doğruysa hadi yine yaşadınız demek yanlış olmaz. Projeyi başından beri takip ediyorum izleyecekleri politakların birkaçınıda ekipten öğrendim. Tutmaması için hiçbir sebep yok. Üstelik sadece 50m token olması ve bunların 30m tokenı crowdsalede satılmış olması çok iyi bir fırsat. Şu anki marketcap değerlerine bakarsanız bu tokenın 250m ve üstü yapması çok zor değil. Üstelik birçok projenin aksine başından beri borsalarla iletişim kuran profesyonel adamlarla karşı karşıyayız, belliki sistemi biliyorlar. Bittrex, binance gibi borsalara girerse dediğim rakamların üstüne çıkması çok zor değil. Bende size tavsiye satmayın. Her zaman yapmam bunu  Wink
full member
Activity: 616
Merit: 101
January 04, 2018, 03:58:05 PM
Deadley kral adam ya hiç bir icoda yamuğunu görmedim şuanki imzam bitsin direk onun kampanyalarından birine gireceğim
sr. member
Activity: 1876
Merit: 332
January 04, 2018, 03:41:09 PM
Katılımcıların artmasıyla son zamanlarda artması çok kötü olmuştu. Bir de üstüne ödülü yarıya indirdikleri ortaya çıkınca çok kötü hale gelmişti bu kampanya ancak gerçekten 500 bin dağıtılacaksa harika olur bu.
Pages:
Jump to: