Pages:
Author

Topic: Katıldığınız bounty leri ara ara kontrol edin - page 2. (Read 932 times)

member
Activity: 127
Merit: 10
en son katıldığım bounty kampanyasından gelen token sayısı olması gerekenin 1/4 kadardı zaten Piyasa çok kötü gelen tokenlerden de kesinti yapıyorlar bounty kampanyalarından nasıl para kazanacağız.
full member
Activity: 532
Merit: 102
Genellik ilk kısmı bitti sonrasında ikinci kısma geçildi bir daha form doldurmanı istiyorlar veya bountyi uzatmış oluyorlar böyle durumlarda her hafta kontrol etmek gerekiyor kesinlikle çünkü değişiklikler gerçekleşebiliyor bounty sırasında.
full member
Activity: 630
KATILIYORUM

Ayrıca bir ekleme yapayım. Forum üzerinde bazı zeki! karakterli kardeşlerimiz olabiliyor kısa yoldan para kazanmaya çalışan. Sizin forum nickiniz ve kendine ait bir cüzdan adresiyle bounty'e katılabiliyor. Bunu da sık sık kontrol etmenizi öneririm. Bir kere başıma geldi ve attırdım kampanyadan. O zamandan sonra her hafta kontrol ederim düzenli bir şekilde.
member
Activity: 392
Merit: 13
https://bitcointalksearch.org/topic/m.47579332

bounty haberleşme kanalı kurulmuş arkadaşlar. Buradan birbirimize yardımcı olabiliriz. hangi projeler kyc istiyor takip etmek şeklinde. bilginiz olsun.
jr. member
Activity: 168
Merit: 1
Kontrol etmedim geçen sene biten bir bounty vardı.Adamlar benim stajeleri sıfırlanır.Gerçekten de bir defter,ajanda vs tutup adminlerle konuşmak lazım.Makale ve imza boşa gitti mesajla.
jr. member
Activity: 56
Merit: 5
Bounty-lerden güzel paralar çıkarmak mümkün,ben de gereği kadar arada kontrol ediyorum.Son zamanlar twitterin hesabı askıya alması nedeniyle bountylere ara vermek zorunda kaldım.Güncel ve güvenilir bounty tavsiyesi olan varsa,minnetdar olurum.
jr. member
Merit: 1
Bunu düşünüyordum.Ancak girip bakmamıştım başlık için teşekkürler bu tarz şeylere dikkat etmemiz gerekiyor senin teşvikinle kontrolleri yapıcam.Umarım daha fazla kişiye yardımcı olur ve insanlar hayal kırıklığına uğramamış olur.
member
Activity: 742
Merit: 15
Tabi arada kontrol etmekte fayda var sadece kampanya değişimi için değil ayrıca bazen sizin isminizle başka kişiler sadece eth adresini değiştirerekte giriş yapabilirler. Daha öncesinde birçok projede böyle serefsizlikler yapıldı çünkü
full member
Activity: 672
Merit: 100
Bazen de stakeleri saymıyorlar onuda takip etmek gerek.Benim katıldığım papusha 2 haftadır stakeleri vermedi.Adamlar telegramdan çalışıyoruz dediler bekliyoruz.
member
Activity: 1106
Merit: 25
Son yaşanan Ban olayından sonra özellikle airdroplara katılmıyorum. Bountylerde de sadece imza işine giriyorum. Sosyal medya bountylerinde suçun da olmasa Ban yiyebiliyorsun.
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Arada check etmek gerekiyor katılıyorum. Ama biten bountyleri takip etmek zorlayabilir hangi birini takip etmeliyiz bilmiyorum.Sanırım en iyi sonuç verenlere bir göz gezdirmek iyi olacak Smiley
full member
Activity: 532
Merit: 151
Bana bu durumu kasıtlı olarak yapıyorlar gibi geliyor çünkü çoğu bounty ya bitiş tarihini uzatıyor ama bounty miktarını artırmıyor bazılarıda dediğiniz gibi thread değiştiriyor zaten şuan kazandıran bir bountyde kalmadı ama bir umut yazıyoruz işte
full member
Merit: 103
Makalemi steemite girdim işten çıktım, eve varınca da makale kaydını spreadsheete girerim dedim. Eve geldim girişi yaptım. Kontrol için adımı  arattım 2 kez çıktı. Şaşırdım girdimde unuttum mu acaba dedim ethereum adresine baktım benim değil. Adam ben makaleyi yayınladıktan 3 dakika sonra girişini kendi ethereum adresiyle birlikte, benim adımıda değiştirmeden yapmış. Bounty manager'a durumu izah ettim. Allah'tan Türk'tü derdimi  anlatabildim. Adam banlandı. Fark etmesek iki günlük emeğime yazık olacaktı. Bide makaleyi ilk o girdiği için onun girişi geçerli oluyorduki o daha fena  Cheesy

Siz siz olun muhakkak girişlerinizi aralıklarla kontrol edin !!

sizi yakından takip etmiş heralde adamın sizden daha hızlı davranabilmiş olması çok ilginç baktı heralde daha spreadsheette adınız yok şansımı deniyim demiş güzel fikirniş eğer onlineken yakalarsanız böyle bir durumda başkasının hakkına girip makale sizinmiş gibi davranabilirsiniz Cheesy
jr. member
Activity: 252
Merit: 2
Makalemi steemite girdim işten çıktım, eve varınca da makale kaydını spreadsheete girerim dedim. Eve geldim girişi yaptım. Kontrol için adımı  arattım 2 kez çıktı. Şaşırdım girdimde unuttum mu acaba dedim ethereum adresine baktım benim değil. Adam ben makaleyi yayınladıktan 3 dakika sonra girişini kendi ethereum adresiyle birlikte, benim adımıda değiştirmeden yapmış. Bounty manager'a durumu izah ettim. Allah'tan Türk'tü derdimi  anlatabildim. Adam banlandı. Fark etmesek iki günlük emeğime yazık olacaktı. Bide makaleyi ilk o girdiği için onun girişi geçerli oluyorduki o daha fena  Cheesy

Siz siz olun muhakkak girişlerinizi aralıklarla kontrol edin !!
full member
Ayrıca sizin isminize cüzdan adresin değiştirerek tekrar kayıt yapılabiliyor. Bu durumda haber vermezseniz diskalifiye edilebilirsiniz.
Evet bu çok önemli bir konu. Böyle yapan karakter yoksunları! mevcut malesef. Geçen imza kampanyasında acaba kaç token aldım diye bakayım demiştim ve ismimi aratma kısmına yazdığımda 2 sonuç çıkmıştı. Tabi direkt yetkiliye bildirdim ve atıldı imzadan. Eğer görmemiş olsam oturduğu yerden token kazancaktı.
member
Merit: 10
bende skynet bountydeyim burdan kayıt olmuştum bountysuite taşımışlar onu farketmemişim sonradan ordanda oldum.
member
Activity: 448
Merit: 15
Bir arkadaşımın başına gelmişti onun adını falan kullanıp oymuş gibi başvuruyorlar form'a ethereum adresini değiştirerek haksız kazanç elde etmeye çalışıyorlar ve bounty yöneticileri görünce yanlış anlayıp bunu bountyden atmış bu kadar kolay mı emek çalmak

Belirttiğiniz durumla ilgili yakın zamanda böyle bir başlık açmıştım

https://bitcointalksearch.org/topic/m.46759669

Bunun haricinde, kampanyalarda belirtilen ''şartlar,tarihler değişebilir'' vb. ibareler bulunmakta. Yani işin özü, biz kampanyayı açıyoruz, istediğimiz gibi yeni şartlar koyarız, haberim yok diyemezsin, benim forumumu kontrol ediceksin vb. yaklaşımları oluyor. Bu durumda biz onların çalışanları durumundayız, mail adreslerimizi alıyorlar ancak bu değişikliklerle ilgili birşeyde genel bildilendirme yapmıyorlar. Olay ico satışı ise token yollamasalar da habire mail yolluyorlar. İşveren-işçi durumu biraz daha.

Benim en çok uyuz olduğum durumlardan birisi de, stake'ler hesaplanıyor, ico'dan sonra dağıtım yapacağız diyorlar, telegram şartı olmuyor. Buradaki konu başlığında da herhangi bir bilgi olmuyor, ancak telegram sayfalarında konuya tutturup ''bounty'e girenler şu siteye üye olmaları gerekmektedir, kyc gereklidir'' vs gibi ek şartlar istiyorlar. Zamanında yapmazsanız da ''token dağıtımları tamamlandı, kusura bakmayın'' diyorlar.

Yani adamlar, herzaman onları takip etmenizi istiyorlar. Siz wallet vermişsiniz, bilgilerinizi hali hazırda vermişsiniz diye bakmıyorlar. Birkaçı mail atmıştı sağolsunlar, vakit biraz geçmesine rağmen de yollamışlardı. Ancak her hafta stake-istenen şartlar-kampanya tarihleri-ek form isteği vb. nicelikleri kontrol etmemizde fayda var.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Ben de başka bir kısma vurgu yapim... Çoğu kişi tokenlerin gelip-gelmediğini etherscan üzerinden kontrol ediyor. Aslında orası her tokeni göstermiyor, özellikle de henüz listelenmemiş olanlar görünmüyor. O yüzden https://deltabalances.github.io adresinden kontrol etmek daha faydalı. Çok detaylı gösteriyor cüzdanınızı.
full member
Activity: 658
Merit: 153
Şuanki bountymi kontrol ediyorum ama hala aynı değişen bir şey yok düzelticez diyorlar spread sheet güncellenecek diyolar sadece 2  haftanın stake'ini aldım gerisi boş kaç haftadır sitede problem oldugundan düzeltilemiyormuş.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
girdiğimiz bountyleri tekrar tekrar kontrol etmekte fayda var bende başka bir konuya değineyim giriyorsunuz bir bakıyorsunuz stakeleriniz eksik en son ubexte bunu yaşadım 117 stake dediler sonradan 85 e düşürdüler şimdide doğru olanın bu olduğunu iddaa ediyorlar benim gibi de çok kişi var takibini sağlayın artı haftalık güncelleyen bir kampanya olması işinize yarar ben yetişseydim swipe girecektim o her hafta düzenli olarak güncelliyor ama alımları kapattılar
Pages:
Jump to: