Pages:
Author

Topic: Katıldığınız bounty leri ara ara kontrol edin - page 4. (Read 932 times)

jr. member
Activity: 316
Merit: 1
ortalık hertürlü sahtekar kaynayabiliyor bi bounty de benim telegram adımı kullanan 3 kişiyi yakaladım bunların 2si benden önce girmiş Cheesy sık sık bountyleri kontrol etmekte fayda var.
member
Activity: 276
Merit: 10
ya varya sonradan son anda kyc doğrulama vs cıkaran bountyleri hiç sevmiyorum parayı vermicez diye diretiyolar resmen o yüzden ben çok kontrol etmeninde iyi birşey oldugunu sanmıyorum.
jr. member
Activity: 532
Merit: 6
belli aralıklarla kontrol edildiği zaman, özellikle bazı kampanya sorumluları stakeları haftalık olarak girmiyorlar ki bu çok güven veren bir şey değil. bazen  stakelar unutuluyor, en büyük sıkıntı ise imza kampanyalarında çünkü çoğu bounty imza olarak en az 15 anlamlı post istiyor ve local postlar kabul edilmiyor, bounty postları da kabul edilemeyebiliyor, üstelik birkaç güne yayarak mesaj atmanızı istiyorlar. tabi sonunda o  kampanya  iptal edilmez ve imzadan güzel bir gelir alabilirseniz. bu işler cidden zorlaştı o yüzden dikkatli seçimler yapmakta fayda var.
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Bilgisayarı açınca yaptığım ilk iş katıldığım bounty sayfalarını kontrol etmek, herhangi bir duyuru var mı? değişen bir kural var mı? uzatma var mı? Özellikle katıldığınız bountyinin scam çıkıp çıkmadığını kontrol edin, scam olduğu kesinleşen kampanyaları tanıtanlara eksi trust veriyorlar.
member
Activity: 378
Merit: 11
Benımde başıma benzer şeyler geldi adam haftada 15 anlamlı mesaj yazmış megerse anlamlı demek ingilizce mesaj demek oluyormuş, current imzasında herkes magdur oldu ama odulleride zaten vermemişler.
full member
Activity: 686
Merit: 111
hepsini bi klasöre spreadsheetleriyle birlikte excel formatında toplayabilirsiniz arkadaşlar ben öyle yapıyorum ara ara girip kontrol ediyorum bounty başlıklarını da telegram kanallarına da bakın mail adreslerinizi de kontrol edin bazen kyc isteyebiliyorlar.
full member
Activity: 938
Merit: 115
Bu konu hakikaten çok önemli. Benimde başıma bi kere geldi. İmza kampanyasına katıldığım kampanyanın yaklaşık bir ay hiç kontrolünü yapmadım. Bir gün bakayım dedim. Meğerse beni kabul etmemişler. O kadar yazdım çizdim,değiştirmeye çalıştım ama olmadı. Bir ay boşa gitmişti.
full member
Merit: 102
Forumdaki bounty konusu direk olarak takip etmekte fayda var evet bazen yeni bir kayıt açmış olabiliyor bunu yapmayan alamayacak diye bazen bounty uzuyor bazen bounty patlamış olabilir her şey gerçekleşebilir her hafta kontrol etmekte fayda çok var. Başıma geldiği için de diyorum bunları.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
Ben 100 den çok bounty kampanyasına katılıyorum ve hepsinin spreadshetlerini ayrı bir chrome profilinde açık bırakıyorum.

Aşağıdaki linkde işine yaracak bilgiler var. 100 tane spreadsheet açık bırakmana gerek yok  Wink

https://bitcointalksearch.org/topic/tum-bounty-spreadsheetlerini-tek-sayfada-gormek-bounty-hunterlar-icin-4626682
jr. member
Ben 100 den çok bounty kampanyasına katılıyorum ve hepsinin spreadshetlerini ayrı bir chrome profilinde açık bırakıyorum.
member
Activity: 392
Merit: 11
2 haftaya bir kontrol edilmesini ben de tavsiye ediyorum bazen 2. round başlatıyorlar olmaz da olur da hardcap yaparsa erken bitiriyorlar vs.
jr. member
Activity: 252
hocam bounty takibi biraz zordur. hani bir sürü katılım yaptıysan 2-3 güne bir hepsine bakman lazım. aslında günde bir kere tüm spreadsheetlera bakmak da fayda var. stake verildi mi, token hesaplaması falan. wallet cüzdanını bilerek değiştirenler bile oluyor.
full member
Activity: 602
Merit: 118
Sıkıntılı durumlardan biriside bu telegram adını Twitter adını farklı bountylerde kullanılınca bir eleman çıkıp bu Multi hesaplarla bounty yapıyor diye yazmış. Nerdeyse çoğu kişiye negatif trust vermişler. Suçu olmayan bir sürü kişi bu şekilde negatif trust yiyor . Boylede bir tehlike var
jr. member
Activity: 490
Merit: 4
tamam da bunun güvenliğini de proje ekibinin yapması gerekmiyor mu. ne demek benim adımla hesap açıp diskalifiye edilmek. emek veriyoruz burada.
member
Activity: 238
Merit: 14
Bu şekilde işlem çok fazla oluyor. Geçen gün SWIPE isimli bountyde uzadı. Takip etmezseniz boşuna katılım sağlayıp gereksiz kayıplar yaşayabilirsiniz.
member
Activity: 546
bountylerde escrow olmadığı zaman sanki boşa uğraşmışım gibi geliyor. zamanında makale yazdım, stake aldığımı gördüm ve bir daha arkasını aramadım. çok azı tokeni gönderdi. bazısı hala gönderilecek diye telegramda yazıyor.

member
Activity: 392
 Bazı bounty programları da fırsatçı davranıyorlar bence. Size gönderecekleri token miktarını aşacak fee ücreti isteyebiliyorlar.Yani sizi hem çalıştırıp hemde sizden ücret isteme yüzsüzlüğünde bulunuyorlar. Acı ama gerçek bu. Piyasada her türden grup var. Girilecek Bountyler şeçilerek girilmeli.
member
Activity: 168
Evet bazen hoşlarına gitmeyebiliyor da yaptığınız iş normalde videosu senden daha az izlenen ya da daha kısa olan videolar sizden fazla ödül alabiliyor.
member
Activity: 612
hangi birini kontrol edelim? ben genelde katılıp sonra unutuyorum. Gönderirse gönderiyor. Genelde görevleri yapmadığım için göndermiyor. Zaten gönderenlerde para etmiyor. airdrop ve bounty devri kapandı diye düşünüyorum daha üst bir teknoloji gelmeli artık.
member
Activity: 476
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Son katıldığım iki kampanya ico surecinde iptal edildi. Takip etmeyi de bıraktım tekrar başlayacak falan dendi ama unuttum gitti
Pages:
Jump to: