Pages:
Author

Topic: Katıldığınız bounty leri ara ara kontrol edin - page 3. (Read 932 times)

member
Activity: 448
Merit: 33
Kendime özel bir çalışma dosyası oluşturdum. Katıldığım bountyler ve katıldığım kampanyaları takip ediyorum. Ve en önemlisi de hafta bir mutlaka spreadsheetlerini mutlaka kontrol ediyorum. Düzgün iş yapan işinin hakkını veren çok az bounty manager var. Stakeler büyük çoğunlukta eksik sayılıyor. Tavsiyem mutlaka kontrol etmelisiniz.
member
Activity: 322
Merit: 32
Sadece bountyleri kontrol etmek yetmiyor cüzdan da tutulacaksa tokenler projeyide takip etmek gerekiyor. Yok swap yok şurdan değişticen vs vs. Piyasaların kötü olmasından İcolarda nasibini alınca bountylerde ya uzadı yada yollanılan tokenler para etmedi.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
bu tür kampanyaları her zaman yakından takip etmek lazım eğer bu tür bilgileri önceden alma şansınız varsa uzak durmak iyi olur.
full member
Activity: 616
Merit: 100
Ayrıca sizin isminize cüzdan adresin değiştirerek tekrar kayıt yapılabiliyor. Bu durumda haber vermezseniz diskalifiye edilebilirsiniz.

Bazı bounty yöneticileri bunun önüne geçmek için sizden katılım için başlığa belirledikleri şekilde post atmanızı istiyorlar. Ama ne yazık ki hepsi işini bu kadar özenli ve düzenli yapmıyor.
member
Activity: 462
Merit: 10
Bu tarz sorunlar başıma bir çok kez geldi. Telegram sayfaları değişimi sonucu katılımım olmadığı için hakettiğim ödülü alamamıştım. Bence uğraşılacak şeyler değiller zaten şuanda önemli olan blockchain dünyası nasıl şaha kalkar.
member
Evet bu gerçekten önemli , ANN ve bounty konularında kontrol ettiğiniz gibi telegram kanallarını da es geçmeyin. Zaman zaman bountyler ile ilgili çeşitli duyurular ve konu değişikliklerini yayınlıyorlar.
full member
Activity: 602
Merit: 118
Ayrıca sizin isminize cüzdan adresin değiştirerek tekrar kayıt yapılabiliyor. Bu durumda haber vermezseniz diskalifiye edilebilirsiniz.
ya bu uyanıklarda yeni yeni türemeye başladı önceden bu kadar değildi ama her kampanyada oluyor artık. bir de bunun kontrolünü kampanya yöneticileri doğru takip edemiyor. kontrollerde sıkıntı var. şikayet edince de seni de diskalifiye edebiliyorlar. ihbar ettin diye mi yoksa dolandırıcı olarak beni mi görüyor, böyle anlamsız bir olayda karşılaşabiliyoruz.

Bot kullananlarda var muhtemelen hocam son bir kaç haftadaki en az 4-5 bounty yada airdropta kendi telegramımla katılımlar gördüm. Bazıları yüzlerce erc20 cüzdan açmış ve muhtemelen bot kullanarak form dolduruyorlar.

Bunun kötü yanı var birde. Forumda bir eleman hesapları takip ediyor. Şu bountye bu hesapla katıldın telegram adresin bu. Şurada bu hesapla katıldın yine aynı telegram adresi diye. 6-7 hesabı sıralayıp negatif trust verecek kişiye raporluyor. Eğer o da incelemezse hesap negatif damgası yiyor. Derdini anlatmak mümkün değil
legendary
Activity: 2240
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
ya bu uyanıklarda yeni yeni türemeye başladı önceden bu kadar değildi ama her kampanyada oluyor artık. bir de bunun kontrolünü kampanya yöneticileri doğru takip edemiyor. kontrollerde sıkıntı var. şikayet edince de seni de diskalifiye edebiliyorlar. ihbar ettin diye mi yoksa dolandırıcı olarak beni mi görüyor, böyle anlamsız bir olayda karşılaşabiliyoruz.

Bot kullananlarda var muhtemelen hocam son bir kaç haftadaki en az 4-5 bounty yada airdropta kendi telegramımla katılımlar gördüm. Bazıları yüzlerce erc20 cüzdan açmış ve muhtemelen bot kullanarak form dolduruyorlar.
member
Activity: 406
Merit: 14
Hocam dediğin gibi arada sırada girip kontrol etmek gerekiyor. Bazen bountyi sonlandıradabiliyorlar. O zaman boşu boşuna paylaşım da yapmış oluyorsun.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
member
Activity: 1256
Merit: 43
Katıldığımız bountyler sonsuz bir döngüye girdi ve acayip bir şekilde bir türlü bitmek bilmiyorlar. 6-7 aydır devam eden bountyler var ki daha da acayip olanı 7 aydır ico tarihi bile daha belli olamadı bazılarının. Media Protocol, Zero Carbon, Noiz Chain, Buddy, Wpp Energy, vs.. Bunlar sadece benim bildiklerim. Daha neleri vardır Allah bilir..
member
Her hafta kontrol ederim katıldığım bountynin spread sheetini ve telegram sayfalarını varmı bi haber değişiklik diye çünkü bunlar önemli şeyler bazen kurallar bile değişebiliyor bundan atılabiliyoruz veya stake alamıyoruz
member
Activity: 518
En son hetachain diye bir bounty ye katılmistim. 3 hafta geçti dün baktım ve bounty sayfası değişmiş ve bounty 5 Ekim'de tekrar başlatmışlar. Özellikle Facebook ve Twitter a katiliyorsaniz  spreadsheet e kontrol edin. Çünkü bazen haberiniz olmadan bountyden atilabiliyorsunuz.

Maalesef ki çok oluyor o durumlar bekliyorsun sonuç açıklanır diye hop bide bakmışsın telegram sayfasına ulaşamıyorsun. Web sitesi hata veriyor. Sonra bekle dur.
full member
Activity: 251
Merit: 100
Aynen topicte yazılanlar olur bazen farklı platformlarda ikinci bounty veya aidrop kampanyası da olur. Katıldığınız bountylerin telegram kanallarına ara sıra bakın değişiklik olur imza değişir kyc ister vs.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
Bazen de takip etmekten bıkıyor insan. Geçen sene o kadar bountye katıldım,hemen hemen hiçbirinden token göndermediler.5 haftalık bounty oluyor 25 hafta.Yetmiyor üstüne bir daha bounty yapıyorlar.Sonra da tokenlerin üzerine yatıyorlar.Yani ne kadar takip etsek de boş..
full member
Activity: 490
Merit: 105
bountyde en sıkıntı şey face ve twitter diğerleri 1 kez yapınca kurtuluyorsun ama sosyal medya bountyleri sıkıntı oluyor takip lazım sürekli
full member
Activity: 742
Merit: 112
haftada bir gün tüm katıldığın bountylerin tablolarını kontrol edersin. bazen stake alman gerektiği haftaların sayısı uzayabiliyor. işini ağırdan alanlar vs. bounty excel tablosunu olduğu gibi kapatıp erişim kısıtlaması getirenler, o tabloları farklı bir yere aktaranlar. bir sürü iş çıkıyor. düzenli kontrol etmekte fayda var.
full member
Activity: 910
Merit: 105
Bende google doc kaydedip yapıyorum çok rahat oluyor zaman açısından. Ayrıca bıktık bu fake başvurulardan artık. Bildirmekten yoruldum. Makale yazıyorsun link yapısını değişip başvuruyorlar, twitter-facebook katılıyorsun senin nick ya da sosyal usernameler ile 3-4 başvuru birden yapıyorlar bildiriyorsun falan bir bitmediler. Bu kadar uğraşacağına adam gibi çalışsalar kazanacaklar ama harama alışmışlar.
member
Activity: 280
Sürekli yeni kripto paralar çıkıyor ve bir çoğu scam olabiliyor ödül dağıtımları çok gecikebiliyor. Ben girdiğim imzaları sürekli kontrol ediyorum bazen bilgi güncelleme kyc isteyen oluyor eğer fark etmezsen ödül alamıyorsun ve bütün emeğin boşa çıkabiliyor. Kesinlikle ara ara kontrol etmek gerekiyor.
member
Activity: 728
Trphy.io
Ara ara kontrol etmekte fayda var. Özellikle mesela KYC muhabbeti çıkarıyorlar onu yakalayıp kaydını yapamazsan bounty gelirlerin çöp oluyor gidiyor deyim yerindeyse
Pages:
Jump to: