Pages:
Author

Topic: Katıldığınız bounty leri ara ara kontrol edin - page 5. (Read 932 times)

newbie
Activity: 27
Merit: 0
kyc olayı blockchaine ters kalmasına ragmen kullanılıyor
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
Eski bountymin spreadsheetini, telegramı, bounty sayfasını sık sık  kontrol ederim neme lazım, kafalarına göre takılıyorlar bazen, arada bazı talepler oluyor, hesaplama siliniyor, emekler boşa gitmesin diye elimden geleni yapıyorum.
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
Yatırım yapıyormuşcasına incelemek gerekiyor projeyi.Telegram gruplarına katıldıgınız zamanda ozel sohbetten yazanlar oluyor onlarada dıkkat edın arkadaslar cogu dolandırıcı cıkıyor.Kyc ısteyen projeler artık sık olmaya basladı bunada dıkkat edin.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Bir arkadaşımın başına gelmişti onun adını falan kullanıp oymuş gibi başvuruyorlar form'a ethereum adresini değiştirerek haksız kazanç elde etmeye çalışıyorlar ve bounty yöneticileri görünce yanlış anlayıp bunu bountyden atmış bu kadar kolay mı emek çalmak
member
Activity: 448
Merit: 14
Bu işlerin bokunu çıkarttılar gibi.Kimisi kafasına göre adam atıyor kimisi listeyi bozuyor kimisi eksik stake hesaplıyor kimisi hiç kontrol etmeden stake dağıtıyor.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Sanırım bu 3. imzam oluyor en son 2 tanesinden hala ödeme beklıyorum isimlerini bile unuttum neye katıldığımın, rütbe düşük olduğundan eger kyc şartı koşmuşlarsa zaten onuda yapmıyorum bırakıp çıkıyorum
Yanlış yapıyorsun, bountyde de kyc isteme gitgide yaygınlaşıyor ve çok kısa bir süre sonra neredeyse standart halini alacak. Buna aldırmayan projelere güvenmek pek akılcı değil, ya da adam ödül katılımcısına zaten ne kadar az vereceğini bildiği için kyc ile uğraşmıyor.
member
Activity: 378
Merit: 11
Sanırım bu 3. imzam oluyor en son 2 tanesinden hala ödeme beklıyorum isimlerini bile unuttum neye katıldığımın, rütbe düşük olduğundan eger kyc şartı koşmuşlarsa zaten onuda yapmıyorum bırakıp çıkıyorum
jr. member
Activity: 124
Merit: 4
Haklısınız hocam, her ne kadar son zamanlarda haftalık ödeme yapan bountylerde bulunsam da bu sorunlar çıkabilir. Paylaştığınız link için teşekkürler.
jr. member
Activity: 153
Merit: 4
Bazen benim katıldıklarımda oluyordu bu sorun. Hatta bazı kampanyalarda telegram ismimi kullanan , btt ismimi kullanlar olduğu için kampanyadan stake bile alamıyordum. Kampanyalar çok olunca tek tek spreadsheet kontrol etmek uzun bir iş oluyor. Forumda böyle bir konu gördüm ve uyguladım. Bundan sonra işlerim baya düzeldi. Konunun linkini paylaşıyorum. Bence çoğu kullanıcı için takip etmek kolaylaşıyor.

https://bitcointalksearch.org/topic/tum-bounty-spreadsheetlerini-tek-sayfada-gormek-bounty-hunterlar-icin-4626682

full member
Activity: 966
Merit: 142
Ayrıca sizin isminize cüzdan adresin değiştirerek tekrar kayıt yapılabiliyor. Bu durumda haber vermezseniz diskalifiye edilebilirsiniz.
member
Activity: 1106
Merit: 25
En son hetachain diye bir bounty ye katılmistim. 3 hafta geçti dün baktım ve bounty sayfası değişmiş ve bounty 5 Ekim'de tekrar başlatmışlar. Özellikle Facebook ve Twitter a katiliyorsaniz  spreadsheet e kontrol edin. Çünkü bazen haberiniz olmadan bountyden atilabiliyorsunuz.
Pages:
Jump to: