Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 33. (Read 222984 times)

sr. member
Activity: 840
Merit: 300
May 09, 2017, 10:22:53 AM
Bugun koinimden Tl cekim emri versem, ne zaman hesabima yatar arkadaslar,
ayrica paribuda belgesiz para cekimi oluyor mu acaba ?
sr. member
Activity: 281
Merit: 250
May 09, 2017, 09:19:14 AM
Burada 7 bin lira görülmesine ramak kalmıştı ki bitcoin fiyatı tekrardan geriye düştü.
member
Activity: 118
Merit: 10
May 09, 2017, 04:45:44 AM
emir iptali çıkmıyor, emir verdim iptal edemiyorum :S
full member
Activity: 208
Merit: 100
May 06, 2017, 05:45:01 PM
Hafta sonu ödeme yapmıyorlar galiba
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
May 05, 2017, 04:51:42 AM
Site öldü  Embarrassed
Güncel satış emrine direk alış veriyorsunuz işlem gerçekleşmiyor, aşağı emirlere düşüyor. İptal edemiyorsunuz. Hala aynı tas aynı hamam
Eski sayfalarina donun konunun burada ne kanlar govdeyi goturdu gorursunuz. Suan zaten tekte degiller kendilerinden daha iyi calisan baska borsalarda var yakinda hacmi 3-5 btc ye geri doner.
Iyi is yapmadiklari surece kaybetmeye mahkumlar
hero member
Activity: 510
Merit: 500
May 05, 2017, 04:35:05 AM
Site öldü  Embarrassed
Güncel satış emrine direk alış veriyorsunuz işlem gerçekleşmiyor, aşağı emirlere düşüyor. İptal edemiyorsunuz. Hala aynı tas aynı hamam
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
April 21, 2017, 04:12:53 AM
ben de hiç bir sorun yaşamadım, genelde işimi iyi gördüler.

ödemelerde herhangi bir sıkıntı yaşamadım hiç.
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
April 21, 2017, 04:09:28 AM
100.000TL nin tamamini ayni gun icinde koinim oduyor artik.
Parca parca olarak cektigim de oldu, bir kerede cektigim de oldu.

5 dakika icerisinde hesaba geciyor genelde.
sr. member
Activity: 308
April 19, 2017, 03:48:25 AM
Buraya yazarak bizleri bilgilendirdiğiniz gibi Koinim desteğe yazarak isteklerinizi/şikayetlerini mutlaka belirtin.
sr. member
Activity: 300
April 18, 2017, 07:32:24 AM
fee per byte düşük olması sebebiyle btc alımım sonrası borsalara veya walletima aktarım cok uzun sürüyor. Fee yi site otomatik belirliyor. Son 3 alımımda da btc transferi 1 - 3 gün arası sürdü. O sürede kur ve alacağım koinlerin fiyatları değiştiği için istediğim işlemleri yapamadım.
aynı sorun ben de dahil olmak üzere birçok kişi tarafından yaşandı. koinimin acilen bu konuda düzeltme yapması gerekiyor. insanlar mağdur oluyorlar.
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
April 13, 2017, 09:37:39 AM
fee per byte düşük olması sebebiyle btc alımım sonrası borsalara veya walletima aktarım cok uzun sürüyor. Fee yi site otomatik belirliyor. Son 3 alımımda da btc transferi 1 - 3 gün arası sürdü. O sürede kur ve alacağım koinlerin fiyatları değiştiği için istediğim işlemleri yapamadım.
full member
Activity: 301
April 12, 2017, 03:06:55 AM
Koinim konu hakkında geri dönüş yaptı.

"Hesap bakiyenizi inceledik bir sorun görünmemektedir. Her emir için minimum 0.5 komisyon ücreti uygulanmaktadır. Bir emirden ilk alim/satım oluştuğunda bu ücret alınır ve emir toplamının %0.4'u 0.5TL'yi geçene kadar tekrar komisyon ücreti alınmaz."

Bence minimum komisyon ücreti sürekli al/sat yapan birisi için olumsuz bir durum.
sr. member
Activity: 350
April 11, 2017, 05:55:59 PM
hemen üstümdeki 3 mesaj çok açıklayıcı koinimdeki komisyon problemini anlayamayan arkadaşlar için kesinlikle.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
April 11, 2017, 12:41:40 PM
Komisyon oranlarını hesaplarken bir sıkıntı var sanırım. Sürekli fazla fazla komisyon kesiliyor. Özellikle son yaptığım işlemlerde dikkat ettim. Koinim desteğede yazdım. Arkadaşlar sizlerdede bu tür sıkıntı yaşayan oldumu?

Burada dikkat edilecek küçük bir ayrıntı var;

"* Her emir için asgari 0,5 TL" kesinti yapılıyor.

Eğer sizin yaptığınız işlemde (%0.4 veya %0.3) otomatik komisyon 0.5TL nin altında ise 0.5TL işlem ücreti kesiliyor.

Özellikle yaptığınız işlemler parça-parça gerçekleşiyorsa(bunun sistem botu tarafından kasıtlı yapıldığını düşünüyorum, ama kanıtsız suçlama yapmak doğru olmaz) komisyon %0.4 veya %0.3 değil 0.5TL olarak hesaplanıyor.

Sorun bu olabilir.

Yine dunyada esi benzeri olmayan bir uygulama!!.

Arkadas ben oraya 1 btc satis emri koymusum. 1 btc blok halinde satilsa, (btc fiyatini 4000 TL varsayiyorum kolaylik acisindan)  = 4000*.004 = 16 TL ya da 12 TL komisyon kesecekler.

Ancak adamin teki geliyor, ve 100 TL lik parcalar halinde alirsa. 40 seferde 0.5 TL kesilcek = 20 TL.

50 TL lik parcalar halinde alirsa daha da komik = 40 TL komisyon kesiliyor 1 btc lik islemden.

Kucuk islem yapandan kesilebilir belki ama, benim oraya koydugum emire gore 0.4 veya 0.3 komisyon orani uygulanmasi lazim.

Yine tekrarliyorum, 0.4 komisyon orani zaten yuksek iken bir de yuzde 1 e varan komisyon oranlarinin uygulanmasi tamamiyle kullanici ile dalga gecmek, ya da kandirmaktir.

Ayak ustu adam dolandiriyorlar, milletin haberi yok.

Yakinda zaten bitecek bu site, herkes paribuya gidiyor.  Paribunun islem hacmi gecti koinimi yakinda da koinimi sifirlarlar.

Daha önce aynı olayın olduğunu ben de düşünmüştüm. Hatta bu konuda da yazmıştım.
Sonrasında koinim açıklama yaptı. İlk 50 TL'den 50 kuruş kesildikten sonra satılan 75 liradan komisyon almıyorlar. (125 liralık işlemde %0.4 olan 0.5 tl tamamlanınca)
Eğer bu 50 liralık işlemden sonra emri iptal ederseniz o zaman tekrar ödemeniz gerekiyor.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
April 11, 2017, 08:15:47 AM
Komisyon oranlarını hesaplarken bir sıkıntı var sanırım. Sürekli fazla fazla komisyon kesiliyor. Özellikle son yaptığım işlemlerde dikkat ettim. Koinim desteğede yazdım. Arkadaşlar sizlerdede bu tür sıkıntı yaşayan oldumu?

Eğer sizin yaptığınız işlemde (%0.4 veya %0.3) otomatik komisyon 0.5TL nin altında ise 0.5TL işlem ücreti kesiliyor.

Özellikle yaptığınız işlemler parça-parça gerçekleşiyorsa(bunun sistem botu tarafından kasıtlı yapıldığını düşünüyorum, ama kanıtsız suçlama yapmak doğru olmaz) komisyon %0.4 veya %0.3 değil 0.5TL olarak hesaplanıyor.

Sorun bu olabilir.

Arkadas ben oraya 1 btc satis emri koymusum. 1 btc blok halinde satilsa, (btc fiyatini 4000 TL varsayiyorum kolaylik acisindan)  = 4000*.004 = 16 TL ya da 12 TL komisyon kesecekler.

Ancak adamin teki geliyor, ve 100 TL lik parcalar halinde alirsa. 40 seferde 0.5 TL kesilcek = 20 TL.

50 TL lik parcalar halinde alirsa daha da komik = 40 TL komisyon kesiliyor 1 btc lik islemden.

Kucuk islem yapandan kesilebilir belki ama, benim oraya koydugum emire gore 0.4 veya 0.3 komisyon orani uygulanmasi lazim.

Yine tekrarliyorum, 0.4 komisyon orani zaten yuksek iken bir de yuzde 1 e varan komisyon oranlarinin uygulanmasi tamamiyle kullanici ile dalga gecmek, ya da kandirmaktir.

Yakinda zaten bitecek bu site, herkes paribuya gidiyor.  Paribunun islem hacmi gecti koinimi yakinda da koinimi sifirlarlar.

Eskiden dediğiniz gibi oluyordu. Yani siz 1 btc satışa koyunca  onu 1 parçada da alsalar 1000 parca olarakta alsalar komisyonunuz dediğiniz gibi 12 yada 16 tl oluyordu. o sistemi değiştirdilerse iyice saçmalamışlar. ayrıyeten site sahibi gelip bot koyar her 30saniyede bir 1 tl lik alım yapar. her 1 tl de 50 kurus sizden komisyon kazanır.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
April 11, 2017, 07:19:08 AM

Sorun bu olabilir.

sr. member
Activity: 308
April 11, 2017, 07:05:41 AM

Sorun bu olabilir.
full member
April 10, 2017, 03:39:07 AM

çok sık işlem yapmıyorum, ama benimde dikkatimi çekmişti, komisyon biraz fazla gelmişti. oturup hesaplamadım gerçi.

Hangi sitede işlem yapsam genelde ara ara kontrol ederim komisyon oranlarını hesaplamaları doğrumu diye. Koinim inşallah olumlu geri dönüş yapar.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
April 10, 2017, 03:29:09 AM

çok sık işlem yapmıyorum, ama benimde dikkatimi çekmişti, komisyon biraz fazla gelmişti. oturup hesaplamadım gerçi.
full member
April 10, 2017, 02:56:13 AM
Pages:
Jump to: