Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 37. (Read 223074 times)

member
Activity: 91
Merit: 10
February 20, 2017, 06:10:30 AM
Hala ulaşılamıyor. Umarım kullanıcı bilgilerinin başına bir şey gelmez.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
February 20, 2017, 05:13:25 AM
siteye yine ulasilamiyor. sorun nedir?
ekiller dün akşam yaptığı paribu testini koinime uyguluyor olabilir. yada baskası göçertmiş olabilir. Ama şuan sayfaya ulaşılamıyor.
full member
Activity: 128
Merit: 100
February 20, 2017, 04:53:17 AM
siteye yine ulasilamiyor. sorun nedir?
hero member
Activity: 854
Merit: 500
February 19, 2017, 11:54:12 AM
bu sitenin oranlarını tam anlayamadım mesela 0.38 bitcoin yatırsam hesaba ve tl ye çevirmek istesem ne kadar elime geçer?

Hocam sitede alış ve satış fiyatı var. Borsa gibi düşün işte. Diyelim 3900 liraya siz BTC satın alabilirken, 3870 liraya da siz satış yapabiliyorsunuz elinizdeki BTC'yi. Bu değerler sürekli değişiyor tabiki. Arada makas aralığı fazla oluyor bazen. Rakamlar geçrek değil, örnek yazdım.

şu an 3900 görünüyor zaten ama ben elimdeki btc yi site aracılığı ile satınca %0.4 komisyon mu  kesecekler yani? bir de 3 tl, tl çekme ücreti olacak, o kadar mı?
Şuan 3900 değil siz alamayacaksınız satacaksin iz dolayısıyla alış kısmına bakmanız lazim
O da şuan 3871 tl artı komisyon ve çekim ücretleri düşülecek tabi
full member
Activity: 214
February 19, 2017, 11:52:39 AM
bu sitenin oranlarını tam anlayamadım mesela 0.38 bitcoin yatırsam hesaba ve tl ye çevirmek istesem ne kadar elime geçer?

Hocam sitede alış ve satış fiyatı var. Borsa gibi düşün işte. Diyelim 3900 liraya siz BTC satın alabilirken, 3870 liraya da siz satış yapabiliyorsunuz elinizdeki BTC'yi. Bu değerler sürekli değişiyor tabiki. Arada makas aralığı fazla oluyor bazen. Rakamlar geçrek değil, örnek yazdım.

şu an 3900 görünüyor zaten ama ben elimdeki btc yi site aracılığı ile satınca %0.4 komisyon mu  kesecekler yani? bir de 3 tl, tl çekme ücreti olacak, o kadar mı?

Evet aynen o kadar. Siz zaten satacağınız miktarı emir ekranına girdiğiniz de elinize geçecek miktarı gösteriyor. O miktar %0.4 komisyon kesilmiş hali oluyor. Sonra nakit çekim emri verdiğinizde de 3 TL daha kesilecek.
newbie
Activity: 3
Merit: 0
February 19, 2017, 11:49:18 AM

sr. member
Activity: 644
Merit: 271
February 19, 2017, 11:39:43 AM

newbie
Activity: 3
Merit: 0
February 19, 2017, 11:11:38 AM
hero member
Activity: 854
Merit: 500
February 19, 2017, 10:54:30 AM
Uyelıge basvurup onaylanan oldumu acaba?ona gore basvurucam
Ben başvuru yaptım büyük ihtimalle mesai saatleri içinde olmadıkları için henüz onaylanmadi onaylanır onaylanmaz burayı editlerim.
Edit: onaylandı hesap
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
February 19, 2017, 06:28:02 AM
Uyelıge basvurup onaylanan oldumu acaba?ona gore basvurucam
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
February 19, 2017, 04:32:37 AM
Koinimin yeniden üye alımlarına başlaması sevindirici. Bende adres bilgilerimi güncelledim. Ne zaman onaylanırsa artık  Smiley
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
February 19, 2017, 03:28:22 AM
Koinim yeni üye kabul etmeye başlamış.
Mail atmışlar bu sabah

Hesap Onayları Başladı!

Hesap onaylarına yeniden başlamış bulunmaktayız. Onay bekleyen üyelerimizin, açık adreslerini belirten bir belgeyi (E-devlet'den ikametgah belgesi alabilirsiniz) sisteme yüklemeleri süreci hızlandıracaktır. Yeni üyelerimiz için TL çekme limitleri günlük 20.000 aylık 500.000, TL yatırma limitleri günlük 2.500 aylık 50.000 olarak tanımlanmıştır. Sitemizi kullanımınızı takiben bu limitler arttırılabilecektir, konuyla ilgili taleplerinizi destek ekibimize iletebilirsiniz. Hesabınıza tanımlı güncel limitlerinizi görüntüleyebileceğiniz bir sayfa da yakında devreye girecektir.

E-Fatura

Ocak 2017 itibariyle şirketimiz e-fatura sistemine geçmiştir. Bu tarih itibariyle, e-fatura sisteminde olan kullanıcılarımızın komisyon ücretleri için e-fatura kesilecektir. E-fatura sisteminde olmayan müşterilerimiz için de elektronik fatura düzenlenmesine imkan veren e-arşiv sistemine ise Şubat 2017 itibariyle dahil olunmuştur. Bu tarih itibariyle de tüm müşterilerimize elektronik fatura düzenlenecektir.

Yenilenen Kullanım Sözleşmesi

Kullanım sözleşmemiz yenilenmiştir, güncel sözleşmeyi https://koinim.com/toc adresinden inceleyebilirsiniz.

6698 No.lu Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Gereği Bilgilendirme

Kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında yaptığımız çalışmalar sonucu sitemize ilişkin Kişisel Verilerin Korunması
ve İşlenmesi Politikası hazırlanmıştır. Bu metni https://koinim.com/privacy adresinden inceleyebilirsiniz. Kişisel bilgileriniz bu sözleşme kapsamıyla koruma altınu alınmıştır. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Güncellemeler

Artık Bitcoin/Litecoin yatırmak için kullandığınız adresler otomatik olarak yenileniyor. Yapılan güncelleme ile beraber, bir adres bakiye yüklemek için kullanıldığında yerine yeni bir adres üretiliyor. Tüm adresleriniz, kullanılmış olsa dahi, hala hesabınıza tanımlı, yani daha önce kullandığınız ama artık "Bitcoin/Litecoin Yatır" sayfalarında görünmeyen adreslerinize yapılan gönderimler de bakiyenize geçmeye devam edecek. Yine de güvenlik ve gizlilik adına her işleminiz için yeni bir adres kullanmanızı tavsiye ederiz. Buna ek olarak artık "Bitcoin/Litecoin Yatır" sayfalarında üretilen karekodu da kullanabilirsiniz.
Tanımladığınız banka hesaplarını artık silebilirsiniz. Silinen banka hesapları "TL Çek" sayfasında listelenmeyecektir.
Türk Lirası çekim işleminde yapılan güncelleme ile artık 3TL çekim ücreti otomatik olarak hesabınızdan düşülüyor. Öncesinde bu ücret talep ettiğiniz tutardan banka transferi esnasında düşülüyordu. Bu güncelleme öncesinde açılmış TL çekim talepleri de buna uygun olarak düzenlenmiştir. Artık TL çekim talepleri site üzerinden iptal edilememektedir, bu yönde bir talebiniz olduğunda destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
Çeşitli görsel/metinsel düzenlemeler ve yazılımsal hata düzeltmeleri de bu sürümle beraber devreye alınmıştır.

Size ve sevdiklerinize güzel bir pazar günü dileriz,
Koinim Ailesi

Copyright © 2017 VERİYOL BİLİŞİM VE REKLAM HİZMETLERİ TİCARET LTD.ŞTİ, All rights reserved.
Bu e-postayı koinim.com davetiyesi talep ettiğiniz için alıyorsunuz.

Our mailing address is:
VERİYOL BİLİŞİM VE REKLAM HİZMETLERİ TİCARET LTD.ŞTİ
Barbaros Bulvarı, Nisbetiye Mahallesi,
Uygur Apt, No: 102, D:1/5,
Istanbul 34340
Turkey

legendary
Activity: 1086
Merit: 1014
Bitcoin Trader
February 18, 2017, 02:41:58 PM
kimseye mail gelmedi mesela çekim talebi verince iptal edilemez uyarısı var. öncesinde btc yatırma işlemlerinde tasarım farklı ve daha önceki adresi görebiliyorduk

şimdi tasarım değişmiş ve her yatırdığınızda artık btc adresi değişiyor.
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
February 18, 2017, 02:03:01 PM
Koinim BTC yatırma ve Para çekme işlemlerinde değişikliğe gitmiş farkeden varmı

ne tur degisiklikler olmus

malum uye degiliz, ve goremiyoruz . ilk sayfada da bir sey yazmiyor .

Bana bir mail gelmedi, yatırma çekmede de elzem bir durum yok gibi...

Bitcoin Yatır

Hesabınıza Bitcoin aktarmak için aşağıdaki adresleri kullanın.
 Transferler Bitcoin ağı tarafından 3 onay aldıktan sonra hesabınıza yansıtılır.
 Transferlerinizi Blockchain Info sitesinde bitcoin adresinizi aratarak takip edebilirsiniz.

-------------------------

Türk Lirası Yatır

Hesabınıza Türk Lirası yatırmak için, aşağıda bilgileri verilen banka hesabımızı kullanın.
 Yalnızca size ait bir banka hesabından transfer yapın. Bankamatiklerden kartsız işlem ile yapılan ödemeler kabul edilmemektedir.
 Size özel oluşturulan Para Yatırma Kodu’nu ödemenizin açıklama kısmına girin. Para Yatırma Kodu eksik olan ödemeler iade edilir.
 TL yatırma işlemleri hafta içi 9:00-18:00 arasında onaylanır.
 İlk defa TL yatırıyorsanız, güvenlik gereği talebiniz banka transferinin yapıldığı tarihten 1 iş günü sonrasında onaylanacaktır.
 İade için destek sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Bankaya yapılan iade talepleri hesabınızın kalıcı olarak dondurulmasına neden olacaktır.

---------------------------------------

Türk Lirası Çek

Çekmek istediğiniz miktarı belirleyin ve banka hesabınızı seçin.
 3 TL çekim ücreti bakiyenizden otomatik olarak düşecektir.
 TL çekme işlemleri en geç 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. İşleminiz onaylandığında mail ile bilgilendirileceksiniz.
 Açılan talep iptal edilemez.
legendary
Bitcoin Trader
February 18, 2017, 01:57:53 PM
Söyle

öncelikle para çekme talebini artık iptal etme durumu yok 1 kez para çekme talebi oluşturunca işlem sonuçlanana kadar iptal edilememekte artık

BTC yatırma kısmında tasarım değişikliğine gidilmiş. Otomatik her btc yatırdığınızda adres değişiyormuş şimdi fark ettim bende.

İncelemeye devam eiyorum gördüklerim bunlardı.

http://prntscr.com/eae2lc
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
February 18, 2017, 01:45:12 PM

ne tur degisiklikler olmus

malum uye degiliz, ve goremiyoruz . ilk sayfada da bir sey yazmiyor .

legendary
Bitcoin Trader
February 18, 2017, 01:37:24 PM
full member
Activity: 172
bitcoin bitcoinci den alınır . bitcoinci
February 17, 2017, 09:51:03 PM
demekki cogu koinim kullanıcısı sahte hesaplarla ,islem yapıyodu . illegal . bunlar tespit edilip kapatıldı . yeni uye alımları durdu vs . herkes kactı gitti . guven azaldı .

oysa destek sart arkadaslar koinim kullanın kullandırın .
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
February 17, 2017, 10:18:37 AM
Biri gene küçük küçük emirler vererek fiyatı aşağıda tutmaya çalışıyor.
9 BTC'si olan arkadaşın BTC'lerini ucuza almaya çalışıyor. Satmayın arkadaşlar.
Saat 3-4 gibi fiyatlar tırmanacak.
Su an fiyatın 3915TL civarında olması gerekiyor normal şartlarda.

Bravo, yerinde ongoru fiyat firladi tahmin ettiginiz gibi.

cin 7100 yuana, bitfinex 1058 dolara firladi.

Tesekkurler. Satmayın dediğim vakit satmayın ey Koinim ahalisi. Tongue
Order booka satış emri girmeniz bile piyasayı manipüle edip aşağıda tutuyor.
Bırakın büyük balıklar oynasın kendileriyle. Sabırlı davranırsanız gün sonu olmadan sizin elinizdeki BTC'yi gene sizden, sizin istediğiniz fiyata alacaklar..

3950TL'ye kadar tırmanabiliriz bugün eğer akıllı davranırsak..
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
February 17, 2017, 10:08:49 AM
Biri gene küçük küçük emirler vererek fiyatı aşağıda tutmaya çalışıyor.
9 BTC'si olan arkadaşın BTC'lerini ucuza almaya çalışıyor. Satmayın arkadaşlar.
Saat 3-4 gibi fiyatlar tırmanacak.
Su an fiyatın 3915TL civarında olması gerekiyor normal şartlarda.

Bravo, yerinde ongoru fiyat firladi tahmin ettiginiz gibi.

cin 7100 yuana, bitfinex 1058 dolara firladi.
Pages:
Jump to: