Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 35. (Read 222984 times)

legendary
Activity: 1875
Merit: 1395
The Last Cryptocoin Burner
March 07, 2017, 06:01:26 PM
Şu an ben de almaya çalışıyorum. 4-5 kez botla boğuştum. Daima benim alım emrimin 0,01 TL fazlasını girerek bir üstüne çıkıyor. Benim emir girmek için Google Auth ile şifre girmem vb. rahat 30 saniye sürüyor. Bu 3-4 saniyede bir adım üstüne çıkıyor. Cidden bıktırdı. Sad

Paribu'da bot varsa da bu kadar agresif değildi. Emrimin üzerindekiler aldıktan sonra benim emir işleme konmuştu.

Alper

emir girerken g. auth ı devre dışı bırakırsan baya hızlanabilirsin  Wink
sr. member
Activity: 308
Merit: 253
March 07, 2017, 04:42:15 PM
Koinim iyi güzel. Ama bot olayı çok can sıkıcı, dün gece saatlerce botun alım satım yapmasını izledik. Elbette bu olayla hacim ve %0 komisyon kasılıyor (botun yönetim tarafından kullanıldığını düşünüyorum).

Satmaya izin vermiyor, anında .01 kuruş düşürüyor, almaya izin vermiyor .01 kuruş ekliyor. Sonuç kasa kazanıyor.

100TL civarı işlemler yaparsan ancak  o zaman bot takibinden kurtuluyorsun. Ama her kullanıcı bunu bilmediğinden bot yine bir şekilde devreye giriyor.

Diğer servisler için yaptığım yorumlarda da Koinimdeki botun ne kadar işlem ve kullanıcı karşıtı olduğu belirttim. Buna bir ayar getirmeleri lazım.

bilgi için teşekkürler. gerçekten iyi oldu.

Bot devreye girdiğinde bu şeklide parça parça alım-satım yapabiliyorsun, ama böyle borsa mı olur? Oluyor!

bu durumda botları saymazsak hacim olarak bakıldığında günlük 300'lerden çok daha aşağılarda mı işlem oluyor? alternatifi var mı acaba?

İşlem sayısında /hacimde sıkıntı yok. İşlem oluyor ama sol cepten, sağ cebe tipi.

Şunu tavsiye edebilirim, işlemlerinizde bot ile karşılaşırsanız; komisyon dahil 150TL nin altındaki alış verişlerde bot takibi bırakıyor, dolayısıyla bu tutarın altında seri emirler verebilirsiniz.

Fakat eğer o esnada başka bir satıcı veya alıcı sizin fiyatınızdan daha iyi ve yüksek teklif verirse bot yeniden peşinize düşer.

Canınız sıkılmasın diye yapmışlar  Wink

Paribuda da bot var ama çok daha az devreye giriyor.
newbie
Activity: 32
Merit: 0
March 07, 2017, 10:35:19 AM
Şu an ben de almaya çalışıyorum. 4-5 kez botla boğuştum. Daima benim alım emrimin 0,01 TL fazlasını girerek bir üstüne çıkıyor. Benim emir girmek için Google Auth ile şifre girmem vb. rahat 30 saniye sürüyor. Bu 3-4 saniyede bir adım üstüne çıkıyor. Cidden bıktırdı. Sad

Paribu'da bot varsa da bu kadar agresif değildi. Emrimin üzerindekiler aldıktan sonra benim emir işleme konmuştu.

Alper
member
Activity: 61
Merit: 10
March 07, 2017, 08:56:09 AM
Koinim iyi güzel. Ama bot olayı çok can sıkıcı, dün gece saatlerce botun alım satım yapmasını izledik. Elbette bu olayla hacim ve %0 komisyon kasılıyor (botun yönetim tarafından kullanıldığını düşünüyorum).

Satmaya izin vermiyor, anında .01 kuruş düşürüyor, almaya izin vermiyor .01 kuruş ekliyor. Sonuç kasa kazanıyor.

100TL civarı işlemler yaparsan ancak  o zaman bot takibinden kurtuluyorsun. Ama her kullanıcı bunu bilmediğinden bot yine bir şekilde devreye giriyor.

Diğer servisler için yaptığım yorumlarda da Koinimdeki botun ne kadar işlem ve kullanıcı karşıtı olduğu belirttim. Buna bir ayar getirmeleri lazım.

Bot devreye girdiğinde bu şeklide parça parça alım-satım yapabiliyorsun, ama böyle borsa mı olur? Oluyor!

bu durumda botları saymazsak hacim olarak bakıldığında günlük 300'lerden çok daha aşağılarda mı işlem oluyor? alternatifi var mı acaba?
sr. member
March 07, 2017, 04:15:25 AM

100TL civarı işlemler yaparsan ancak  o zaman bot takibinden kurtuluyorsun. Ama her kullanıcı bunu bilmediğinden bot yine bir şekilde devreye giriyor.

member
Activity: 61
March 07, 2017, 02:59:29 AM

hero member
Activity: 784
Merit: 500
March 06, 2017, 04:51:05 PM
anladığım kadarı ile 100tl altı emirler girerek botu aşabiliyorsun.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
March 06, 2017, 03:32:45 PM
Yakın zamanda 800  liralık  bitcoin almak istiyorum bu bot olayını bilmiyorum ben
zararsız nasıl alırım arkadaşlar
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
March 06, 2017, 01:23:20 PM
Şuan biri Konim de botla boğuşuyor, canlı izleyin  Wink

Bot 166.67TL lik BTC satmak için, müşteri ise 1BTC satmak için uğraşıyor, seyirlik.

Süpper yaw Cheesy Komedi gibi Cheesy Paso emir giriyor çıkıyor Cheesy
sr. member
March 06, 2017, 01:19:50 PM
Şuan biri Konim de botla boğuşuyor, canlı izleyin  Wink

Bot 166.67TL lik BTC satmak için, müşteri ise 1BTC satmak için uğraşıyor, seyirlik.

* Müşteri 100TL olayını keşfetti Wink

sr. member
March 05, 2017, 05:04:09 PM
Basit elbette, ne iş yaptığı ap açık. Ama olmaz böyle. Komisyonunu al, otur. Milleti bezdirmenin anlamı yok.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
March 05, 2017, 12:36:21 PM
o botlari alt etmenin onlarca yolu var, hic bir bot karsisinda akillica hareket eden userin karsisinda kar edemez.

bu arada koinimin neyi duzgun ki botu duzgun olsun  Grin

eminim ki cok basit bir algoritma ile yazilmistir.
sr. member
March 05, 2017, 12:09:14 PM

sr. member
March 04, 2017, 06:18:30 AM
Cep telefonundan girmeyi denedim kare kod istiyor yanımda bilgisayar yok. .  Başka türlü nasıl işlem yapacağım mobilden?

üye oldum resim gönerdim şimdi mail gelmiş resmi belirtilen şekilde gönderin, artı olarak da kimlik fotokopisi gönderin demiş,   ama siteye bakıyorum öyle bir şey göremiyorum, nereden yapacağım bu fotokopi işlemini filan , bir siteye üye olmak bu kadar mı zor olur arkadaş.

Kare kodu ekran goruntusunu al yaninda olan bir arkadasina whatsapdan at. Daha snra onun telefondan kare kodu ac ve kendi telefonundan okut authenticator koinim uzerinden aktiflescek. 30 sn bi sifre yenileyecek.

Hallettim dostum teşekkürler
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
March 04, 2017, 04:59:13 AM
koinim yetkilileri buraya bakıyorsa onaysız btc ile işlem yapabilmek çok güzel bir gelişme benim için. çünkü onay almakta zorluk yaşıyoruz ya da onaylamak istemiyoruz. bu hareket benim gözümde bir miktar yükselmesine neden oldu. bir miktar btc ayırıp yüksek hacmin keyfini türk lirası üzerinden yaşamak neymiş görelim bakalım.
member
Activity: 112
March 03, 2017, 06:55:03 PM
Cep telefonundan girmeyi denedim kare kod istiyor yanımda bilgisayar yok. .  Başka türlü nasıl işlem yapacağım mobilden?

üye oldum resim gönerdim şimdi mail gelmiş resmi belirtilen şekilde gönderin, artı olarak da kimlik fotokopisi gönderin demiş,   ama siteye bakıyorum öyle bir şey göremiyorum, nereden yapacağım bu fotokopi işlemini filan , bir siteye üye olmak bu kadar mı zor olur arkadaş.

Kare kodu ekran goruntusunu al yaninda olan bir arkadasina whatsapdan at. Daha snra onun telefondan kare kodu ac ve kendi telefonundan okut authenticator koinim uzerinden aktiflescek. 30 sn bi sifre yenileyecek.
sr. member
March 03, 2017, 03:40:28 PM
Valla ben  her şeyi tamamladım üye oldum   resim olayında nasıl bir güvenlik oluyor tam anlamadım yani bir kişi. Diyelim  işlem yaptı sonra ben itiraz ettim , olay ortaya çıkmış oldu filan.....   Ama iş işten geçmiş oluyor ne işe yarar ki
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
March 03, 2017, 03:27:12 PM
şu an yeni üyelik açık mı?
hero member
Activity: 625
Merit: 500
March 03, 2017, 07:46:35 AM
Koinimde para yatır dedim kimlik bilgilerimi ve adres bilgilerimi yazdım fakat adres bilgileri doğrulanamadı diyor garip ya Tl bile yatıramıyorum 2 kez denedim . Deneyen varmı hiç ?

e-devlet e gir ordaki nvi adres bilgilerini olduğu gibi gir.
member
Activity: 112
March 03, 2017, 06:25:21 AM
Koinimde para yatır dedim kimlik bilgilerimi ve adres bilgilerimi yazdım fakat adres bilgileri doğrulanamadı diyor garip ya Tl bile yatıramıyorum 2 kez denedim . Deneyen varmı hiç ?
Pages:
Jump to: